Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

kropinka
25. bře 2008

Ramon,tak to jsme na tom stejně! Mluvili jsme o dovolené,kdyby nevyšlo IVF ale člověk tajně doufá... 😉

ramonaa
25. bře 2008

Jojo asi jsme všechny stejně praštěný, prostě když chce ženská dítě, tak prostě může dělat hopy skoky a stejně o tom přemýšlí a stejně by za něj vyměnila všechny dovolený a vůbec všechno možný.

Ahoj Evi...tak jsem si dočítala stránky, ty tvoje problémy,to je teda radost ti řeknu...taky ti držím palce, at se už konečně dočkáš 🙂 Jo a ta Chalupská je i do telefonu děsně sympatická.

kropinka
25. bře 2008

Evi ahoj,já dneska lítám zase na Plzen a sem,nevím kam dřív 😀
Zatím nehážu kuchynské náčiní! Ale myslím že dojde i na to! 😀

I když se zaměříme na něco jinýho,tak to v tý hlavě pořád je. Jsme ženský,jsme tak nastavený. 😉

dadulam
25. bře 2008

kropi: dočetla jsem jak ti je. držím palečky. 😉 Ty hormony, to je fakt něco. 😠

martiska
25. bře 2008

Kropi, já to taky nemůžu vyhodit z hlavy úplně, a to neprocházím tím, co ty! Jsme ženský, to je normální - jinak bysme už dávno vymřeli.... Myslím na tebe, držím palce a vsadím se, že manžel to určitě chápe.....

renys
25. bře 2008

Ahojky, všechny zdravím, to je zase počasíčko,co? 😝 😖

Kropinko, to jsi trefně napsala - že jsme tak nastavený...já bych vždycky vyletěla z kůže, když od někoho slyšim chytré řečičky typu, nesmíš na to tak myslet 😠 😠 , to můžou říkat zdravé holce, která se snaží teprve 4 měsíce 😠 ..Jinak psychicky nic moc, ale je to i tim počasim, protože já mám ke sněhu odpor....Jo a ty pocity při stimulaci byly u mě naprosto stejné, bylo to jako v přechodu, pocení, návaly horka, labilnost, nervy...hnus fialovej 😀 , ale vydrž holka, za chvíli ti bude špatně z HCG 🙂 🙂 .

Ahojky Ramono, tak to jsme na tom podobně, taky se ještě snažíme sami, a na podzim asi jdeme na to...

Jo a Daduš teda tmavovlásko, díky za info 😉 .

renys
25. bře 2008

Daduš, tak jak je to s tim nickem?

tetes
25. bře 2008

tak to tento měsíc ještě vyšlo ovuluju na správné straně,takže zítra pregnyl a ve čtvrtek IUI.
Kropi: neboj,to zmákneš, jsi přeci holka šikovná!!!

renys
25. bře 2008

Tetes, Ty už jdeš zase na IUI? No valim voči..to to letí, tak tfuj, tfuj, ať to tentokrát už klapne a rozšíříš řady těhulek, co se vyhnuly IVFku 😉 😵 .

mikira
25. bře 2008

Tetesko, to je nějaký fofr 🙂 Holka, to dáš, musíš!!!! 😉 😀 😀 Držím palce, co to dá!!!!!!!!!!

A dívčiny, řeknu vám, že jestli je něco pravdy na té pověře, že když se ženské rozbije naušnice, nebo ji ztratí, bude mít dceru, tak mně snad zase čekají dvojčata. Během posledního 3/4 roku jsem stačila ztatit dvě naušnice. První byla z páru, cu jsem dostala za narození kluků a druhá z páru, který jsem dostala jako odškodnění, když nám to pořád nevycházelo. Tak jsem z toho jelen 😀 😀 😀

evamik
25. bře 2008

Mikir, doufám, že to je blbá pověra, prot. já ani nemám píchlý uši! 😀

mikira
25. bře 2008

Aha, to to je určitě blbá pověra! 😀

ramonaa
25. bře 2008

Jojo renys, to jsme na tom stejně...akorát já už mám jedno úspěšný IVF za sebou, který bohužel po pár měsících neúspěšně skončilo ☹ A tak tajně doufám, že to vyjde přirozeně, a že to snad dopadne líp, přece jen se mi do dalšího pokusu moc nechce.

tetes
25. bře 2008

No,jo je to fofr, právě,že přirozeně ovuluju a nenašli naprosto žádný problém. Holky,normálně když tak koukám do diáře,tak mi povýšili za pět minut dvanáct,ještě že už nad sebou nikoho nemám,kromě majitele, pondělí volno-to je ok, úterý-9,15 UTZ, středa - CAR píchnutí pregnylu, čtvrtek- IUI, pátek - dovolená (pohřeb) a kdyby nebyl pohřeb,tak 9,30 sono, 10,00 utz vyšetření před laparkou, mě by z té práce za normálních okolností snad museli vyhodit 😝
Evi: přijď, ožereme se a já ti ty uši píchnu!!!! 😀

mikira
26. bře 2008

Ahoj holky, pánové dnes vtávali v 5, takže mám cééééééélý den před sebou 😠 😀

Tetesko, to je dobrý, ta hláška na Evi 😀 😀 😀

Ramono, může se zeptat, co se ti s miminkem stalo? Teda jestli o tom chceš mluvit.

renys
26. bře 2008

Ahooj!!

Mikirko, já vstávala taky v 5 a neni o co stát, viď 🙄 . Však oni zase po obídku vytuhnou, ne? 😀

Ramono, já mám bohuže IVF taky za sebou, čekala jsem dvojčátka a taky to nedopadlo....v kolikátém týdnu se to přihodilo Tobě, moc se omlouvám, snažila jsem se to najít na stránkách z minulosti, ale jsem asi slepá...

mikira
26. bře 2008

Renýsku, já už mám za ty 2 hodiny docela dost a oni teprve začínají.... Předpokládám, že vytuhnout kolem jedenácti, za dvě do´dky budou vzhůru a pak budou strašit zase až do 8. Když teď nechodíme ven, je to šílený. Pořád se je snažím dostat z toho kýchání, aby mohli na očkování a ono je to sand den ode dne hroší. Spíš mám pocit, že tak jen oddaluju nástup další rýmy, prostě asi zase někde něco chytli 😒

renys
26. bře 2008

jé chudinky malý, no prskají to na sebe navzájem, viď. Mikirko a máš na ně ohrádku, aby si si alespoň mohla v klidu uvařit?

mikira
26. bře 2008

Ohrádku mám. Naštěstí, když vařím, dokážou se zabavit = právě teď. Někdy míchají v míse se mnou (teda jen jako) a pořád ochutnávají (taky jen jako). Ale teď mi tam jeden usnul, tak má smůlu, protože ještě nemám vařeno 🙂

evamik
26. bře 2008

Mikir, mně ta hláška moc dobrá nepřišla... 😅 Tetes, NIKDY!!!! 😠

ramonaa
26. bře 2008

Renys, mikir....jen to shrnu...samovolný potrat ve 21. týdnu, dítě žilo do poslední chvíle, porod už prý nešel zastavit, přijela jsem pozdě, jenže já to vůbec nepoznala, celý těhotenství jsem trpěla na nadýmání a to to nějak přehlušilo. Příčina se nezjistila, bylo to loni před vánocema ☹

mikira
26. bře 2008

Ramono, to je mi moc líto. ☹ Škoda, že miminko nevydrželo o chvilinku dýl, to už by se snad něco nechalo dělat. Mám kamarádku a ta to zažila také (také loni). Ale měla dvojčátka, ale ta už byla životaschopná (i když na hranici), ale obě děti jí za týden zemřeli na infekci, kterou od ní dostali při porodu. Také přijela pozdě, prý také vůbec nic netušila. Ale u ní to byla prý zanedbaná infekce. Nikdy nevím, co se dá na tohle říct. Člověk by chtěl nějak potěšit a povzbudit, ale tady jsou asi veškerá slova zbytečná. Nezbývá, než pevně věřit, že smůla je už definitivne vybraná a čeká vás, holky, už jen to krásný. Moc vám to přeju!!!

Evi, ale Teteska psala, že to umí dobře s hřebíkama a kladivem 😀 😀 😀 Hele, a když se ožerete, to to ani neucítíš 😀 😀 😀 Ne, blbá sranda, promiň 😉

martiska
26. bře 2008

Ramono, já tvůj příběh četla už dřív, bylo mi to taky moc líto.... Snad to příště dopadne líp - budu moc držet palce!!!!

tetes
26. bře 2008

Tak mě to zase přijde jako výborná sranda 😀 ,ale teď nevím jeslti se Evi bojí ožrat nebo píchání uší?????

kropinka
26. bře 2008

Ahojky 🙂 holky,já taky nemám propíchlý uši 😅

Mikir,tak ty jsi od rána na nohou...Už kluci usnuli? 😉

Ramon,jsem ráda že jsi zavítala zase mezi nás!

Tetes,tak máš celý týden co dělat.

mikira
26. bře 2008

Kropi, jeden usnul, druhý řádil, teď se prohodili, takže lítám jako hadr na holi 😀

kropinka
26. bře 2008

Mikir,ty se nenudíš! 😀

evamik
26. bře 2008

Tetes, píchání uší!! 😀

kropinka
26. bře 2008

Renys,ted jsem pořádně přečetla co jsi včera psala...Jak mám rozhozený hormony,tak mi ukápla slza,když si napsala,že mi bude špatně z HCG. Jsi hodná...
Já jsem dneska úplně mimo,unavená,vyčerpaná,hrůza! 😝

Kam jste dávali použité stříkačky? Já to chci vrátit do lékárny.

mikira
26. bře 2008

Kropi, já jich měla od Frafíků a těch různých udržovaček kolem 400kusů (jen za kluky), ale vyzvedla jsem si v nemocnici ty speciální kartonový boxy a měla jsem na porodnici domluveno, že mi je tam vezmou na likvidaci. Přece jen je to infekční materiál, to oni likvidují denně. A fakt si to vzali.