Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

evamik
21. únor 2008

Renys, batoh jsem si tada taky nekoupila!!! 😀 Já ji nosím v ruce, ale já se musím přiznat, že skoro všude jezdím autem, takže vlastně nemám ani co nosit... 😉 A když už někam jdeme, tak mi ji nosí manžel!! 😀

renys
21. únor 2008

jsem se trošku převlékla...evi, manža gentleman hmmm 🙂

mikira
21. únor 2008

Ahoj holky, všichni mí chlapi koukají na hokej, tak mám volno 🙂 Renyskovi jsem zapomněla napsat, že kluci byli nejprve jedna placenta, jeden obal, při porodu se ukázalo, že měl každý svůj obal. Aspoň něco 🙂 Ale zase já měla varixy na děloze, takže taky žůžo... 🤐
K panu "odborníkovi": mně prostě vůbec nesedl od prvního pohledu (říká to dost lidí). Odborník možná je, ale mě nepřesvědčil. Myslím, že když se tam budete objednávat, zkuste sestřičkám říct, že byste raději paní doktorku. Sestry jsou tam hodné a pokud se nic nezměmilo, tak se mi doneslo, že "odborníka" taky moc nemusí. Na vlastní uši jsem slyšela, jak se o něm baví pod přezdívkou a mají z něj srandu. Ale už je to přes rok, tak snad to ještě platí 😀 Ale kámoška na něj třeba vůbec nenchá dopustit.
No, a hypnóza. To bylo pohodový. Chvíli jsme si povídali, pak jsem si sedla do polohovacího křesílka, pan doktor mi zklidnil a začal dýchat stejně jako já. Poprvý mě to dost rozhodilo, tak jsem zmatkovala a dejchala jinak než on (pak jsem pochopila). Měla jsem se dívat na určitý bod. Pak mi doktor popisoval moje pocity. Né, že by věděl, jak mi je, ale prostě mi je nenásilně vnutil (říkal, že jsem dost "zhypnotizovatelná" 🙂 ). Takže se mi ten bod najednou (přesně jak mi řekl) začal rozmazávat a mně se chtělo spát. Zavřela jsem oči, ale vše jsem pořád zřetelně slyšela. Jen ty oči vůbec nešly otevřít. Pak si chvíli nic z jeho řeči nepamatuju a nakonec jen to, že říkal, že se probouzím, je mi hezky a takový ty pozitivní řeči. Byla jsem na hypnóze 10X a vždycky jsem se probudila děsně vyřehtaná (dokonce se ten starý pán smál se mnou - prý takovou reakci po hypnóze ještě neviděl). Pokud si dobře pamatuju, tak samotná hypnóza trvala kolem 20 minut, ale já po ní měla vždycky energie na rozdávání. A cítila jsem se děsně odpočatá - úplně jako po dovolené.
Jako doplněk léčby jsem měla takové kazety, na kterých byla nahraná uklidňující hudba se sugescí. To bylo taky moc fajn. Prostě celý to bylo takový miloučký. Já nevím, ale měla jsem i takové zvláštně hezké pocity, které bohužel časem vymizely (cca 2 měsíce po té terapii), ale to zase pak nastoupily pocity těhotenské. Ty byly malinko jinačí (hlavně ty nevolnosti 😀 ) ale musím říct, že jsem cítila, jako by pocity z hypnózy a některé ty těhotenské byly z jednoho těsta. Fakt to bylo děsně zvláštní. Do teď jsem to pořádně nepochopila, a to jsem příznivec studií o moci podvědomí 🙂

evamik
21. únor 2008

Jé, Renys, já myslela, že je tu někdo novej! 🙂 Jo, gentleman, to on je... Sice bych ho někdy (tada spíš často) zabila, ale musím říct, že je hrozně milej, a zvlášť teď se hodně snaží!
Mikir, můžu se zeptat, ke komu jsi chodila??

renys
21. únor 2008

Tak to je fakt síla, já si to nějak nedokážu představit, že bych tam fakt usnula, jak se znám taky bych byla vyřehtaná a cukaly by mi koutky. Já o "němjehožjménosenesmívyslovit" 😀 slyšela, že jakmile někdo nemá vejšku, tak je pro něj nula, říkala to jejich sestřička - příbuzná mé kolegyně.Sestřičky jsou tam fakt mooc správňácký, profíci a i ty doktorky byly na jedničku.
Dnes na ten tvůj příběh stále myslim, po tolika útrapách jsi konečně šťastná, je mi jasný, že s prcíkama to musí být děsnej fofr a dřina, ale ta radost to určitě převáží, viď.

evamik
21. únor 2008

Tak já mám VŠ, tak by mohl být na mě milejší, ne?! 😀 Ale je fakt, že důsledně mě oslovuje titulem... Nepřikládala jsem tomu význam, ale když to teď píšeš...

renys
21. únor 2008

no vidíš, to bude protekce panečku 😀 , jj já si toho taky všimla, když si k sobě volá pacošky, jak na to klade důraz.

evamik
21. únor 2008

No, asi nemám ale tu správnou... 😉

mikira
21. únor 2008

😀 😀 😀 No, tak já v té době, kdy jsem k němu chodila, tak jsem měla VŠ rozdělanou, tak to jsem byla asi taky mimo 😀 😀 😀 Ale jedna pozitivní zpráva - dívčina, co k němu chodila (známá našich známých) čeká čerstvě z rukou vímekoho potomka. teda jako že k němu chodila, ne, že to má s nim 😀
Můj psychlog se jmenuje Jakl, ale co já ví, už dělá jen soukromě a nechá si to slušně cálovat.
Reynýsku, šťasnýá jsem jako blecha, ale když jsem, stejně jako teď vy, na to čekala, bylo to o dost horší. Moc dobře vím, co prožíváte, když to po mně čtete. Taky jsem četla po jiných, záviděla i jim to přála, bulila u toho, více či méně doufala, ale naději jsem neztratila nikdy! Takže ať se vám to líbí, nebo ne zakazuju negativní myšlenky, protože jednou tu maminy budete všechny!!! Ty jo, teď mluvím jako Sádlová - ta vzácná vědma - kartářka a kdo ví, co ještě. V krizi největší jsem u ní byla. Neřekla jí o sobě ani slovo, ona chvíli něco kecala (asi to, co poznala z toho, jak jsem byla oblečená a tak) a pak najednou vyvalila: Nebojte, máma budete, tady je žaludský eso a nic lepšího tu najít nemůžu. Lepší karta totiž neexistuje. Stálo mi to 500Kč, po mně se k ní hrnuli policajti (divný, že jim neotevřeola 😀 ), ale mně stačilo, že budu máma.

Jo, a ještě pro ty, co bojují s imunitou a byly u doc. Ulčové - máte její knížku Diagnóza neplodnost? Taky docela dobrý počteníčko. Ledacos objasní. 😉

evamik
21. únor 2008

Mikira: Jj, tu knihu mám - dobrý, ale manžel říkal, že kdyby mě neměl, tak to musí číst se slovníkem! 😀 Je to fakt na knihu pro veřejnost psaný dost odborně... Já z ní mám vůbec takový smíšený pocit - na jednu stranu mi byla sympatická, ale přišla mi hrozně tvrdá a neempatická...

kropinka
21. únor 2008

Já tu knihu mám taky,taky si myslím že je to dost odborný,kdybych neměla informace z koníka tak nevím o čem píše .

Mikiro,ty jsi byla u Sádlový? Já chodím k Žolkový na Doubravku a zatím jsem tam dítě taky měla. Taky chce 500. Ale co řekla to se zatím splnilo. 😉 A docela mi to psychicky pomohlo. Chci tam jít ted před IVF . 😉

Renys,moc ti to sluší na pasovce. 😉

mikira
21. únor 2008

Tak musím souhlasit, že jsem tu knížku četla 2x a pomalu 😀 Vědecká práce to není, ale populárně-naučný sloh taky ne. Spíš něco mezi tím. Ale jak jsem psala, dost věcí mi to objasnilo, proto jsem si myslela, že kdo to neznáte, je to docela zajímavý.
Evi, smíšený pocity máš z doc.? My se trošku známe, takže jsem to hrála na tuhle notu a navíc jsem měla instrukce, že k ní jedině s manželem. Je fakt, že bez manži se ke mně chovala poněkud odměřeněji, ale velice slušně. Snažila se pomoc, ale celé to bylo takové sterilní. Nevím proč, ale připomínala mi japonyký styl chování 🙂

renys
21. únor 2008

jee holky, já mám taky pár zkušeností, já byla u Patkový ve Skvrňanech - hádá z ruky, byla jsem tam asi před 10-lety, předpověděla mi, že až se budu vdávat, tak už bude v bříšku miminko a ono fakt bylo, ani my to netušili, škoda, že to nedopadlo...no a pak řekla, že si za 4 roky prodloužim mateřskou..tak teď otázka, jestli tam ty potraty viděla a neřekla, aby neublížila a nebo zas takový profík neni. Pak jsem byla u léčitelky Marušky Hrubé, ta se na mě "napojila" a řekla hroznou věc...prosím, berte to s nadhledem...že má vizi, že jsem v minulosti pracovala jako sestřička ve Francii u žen. lékaře a že jsem měla velký soucit se sirotky - dětmi ulice, tak jsem "pro jistotu" hned po porodu zakroutila krčkem třem miminům, které jejich matky nechtěy.....no šla jsem od ní úplně v mrákotách, já která nešlápne ani na mravenečka... 😀 . Znáte jí někdo? No a že prý je nám s manžou dáno, ty děti mít, ale je zajímavý, že jsem tam byla po 2. potratu a ona řekla, že tam ještě hrozí jakási odplata(karma) za tu třetí dušičku, ale že to určitě odvrátíme...zvláštní, co?

Tu knížečku neznam, škoda. Holky ta Sádlová, není ona taky na Skvrňanech, něco mi to říká. Kropinko, copak je to zač ta paní Žolková, že bych taky zašla 😉 .

renys
21. únor 2008

Ulčová je určitě kapacita, doktoři na Slovanech o ní mluvili v superlativech, je to prý velká bedna, ona prý umí i japonsky!! takže Mikirka se strefila 😀 . Já když slyšim její jméno, tak se mi pardon - sevře pipka - protože tak hrubou prohlídku jsem nezažila, já hodně vydržim, ale když do mě hrábla, tak jsme myslela, že mě natrhne 😖 .

kropinka
21. únor 2008

Renýsku, Sádlová bydlí v Kozolupech,jestli se nemýlím.
Když jsem u ní byla prvně,na doporučení kámošky co bez ní neudělá žádnej větší krok v životě, 😉 tak jsem to brala s humorem,jenže jsem si sedla a ona spustila nejdřív minulost a asi po 10 min.mi humor přešel,ta ženská věděla snad všechno! O nepovedeným těhotenství , předpověděla mi manžela,že někde krouží kolem mě ,jen si ho nevšímám,no a on kamarádil s mým bráchou 😉 pak se jí tam třikrát ukázalo mimčo ,říkala že bude a já tomu věřím. Chodí k ní víc mých kámošek a vychází to. Je to taková psychická berlička, Jo a taky mi řekla že budu bydlet na vesnici,já se smála že z Plzně nejdu a ted se budem stěhovat do Litic 😉

A jak píšeš o té léčitelce ,já totiž věřím na minulý život a věřím že něco vrací,takže tvoje příhoda je sice děsivá ale zajímavá.

Jestli budeš chtít kontakt,písnu to ho ho IP,je to mobil a nechci to sem dávat na sklo 😉

dadulam
22. únor 2008

Holky, já jsem byla taky u Sádlový. Bydlí v Křimicích. Já jsem si nenechala vykládat z karet. Ptala jsem se jí na zdravotní stav. A řekla bych, že se trefila. Řekla mi i jakou mám povahu. Prostě nakonec jsem se jí tam rozbulila a odcházela od ní úplně se smíšenými pocity. Všechno sedělo. A i moje myšlenky uhádla. Prostě šok. Třeba i to, že mám potíže se zažíváním a že mě to bude trápit celý život a že to mám dědičný. Ale neřekla nic negativního, spíš mě tak rozebrala.

renys
22. únor 2008

Dobré ránko, Kropinko, buď tak laskavá a písni mi ten telefónek, děkujiii 😉 . Tak to je síla, že do lidí takhle vidí, no to jsem na ní zvědavá, my jezdíme přes Kozolupy k našim na chapulu do Plešnic, tak by jsme se tam cestou mohli stavět 🙂 . A říká i blbý věci? Nebo je šikovně maskuje?

Já se zajímám o esoteriku, mám Reiki II. stupeň, taky věřim na karmu, no je to fakt zvláštní, třebas fakt pak ten následn. 3. potrat(fuj, to je tak hnusný slovo) byla ta odplata za 3. mimčo....

mikira
22. únor 2008

Ahoj holky, já byla u Sádlové v Kozolupech (naproti kulturáku). Fakt, že řekla vše, ale já jsem se jí bála. Ona se snaží být milá, ale já r ní měla pocit, že je to takové ta pravá cikánka (i když asi není Romka - nevím, je taková neidentifikovatelná), co kočuje a čte lidem z ruky. A nebo pravá čarodejnice (ale oboje v dobrém slova smyslu). Prostě na kartářku to sedí 😀
Ještě se vrátím k té Ulčové - doufám, že to nevyznělo ode mě tak, že je to obyčejná doktorka s titulem. Spíš jsem to myslela tak, že se mi snažila pomoc, ale nemohla. Že umí japonsky, to nevím, ale vím, že v Japonsku dolouho přednášela (takže asi umí). Pomohla hodně lidem z mého okolí. Za všechna jeden případ. V nemocnici se mnou byla paní, které bylo 36 let a ležela na udržování. Od cca 20 se snažila o miminko, ale pokaždé (6x) potratila v týdnu, kdy začala cítit pohyby. Dostala se k paní doc. a že to tedy zkusí naposledy. Co já vím, tak sice nedonosila, ale dítě přežilo ve zdraví.
Jo, a k té její prohlídce - to opravdu znám příjemnější věci. A ještě mi tam ta její sestra nabodla žílu tak, že mi praskla céva a jak jsem měla zaškrcenou ruku, tak to ohodilo i samotnou doc. 😀 Ale jinak si nestěžuju. Jen by mohla být empatičtější (ale to tu už asi někdo psal, že jo?).
No, a zase se vrátím k tajmným silám - znáte knížku Moc podvědomí? Taky to docela funguje.

saruska1
22. únor 2008

Ahoj děvčata!
Tak jsem včera byla na té genetice, protože mi vyšly nějaké horší hodnoty z krve ve screeningu. No a světe div se, mám pravděpodobnost dawna 1:260 (věku 29 odpovídá "standardně" 1:1000) 😖. Primář mi to celé vysvětlil, všechny hodnoty (když jsem mu řekla, že jsem měla transferována 2 embrya a jedno se bez jakýchkoliv příznaků někam "ztratilo", tak trochu zajásal, že tím se některé hodnoty trochu vysvětlují - syndrom mizejícího dvojčete a zbytek by klidně mohly udělat ty šílený dardy hormonů, co jsem do sebe ještě v minulém měsíci cpala). Byl to takovej s prominutím pošuk, ale bylo vidět, že své práci fakt rozumí. Já mu řekla, že mongoloidní dítě v žádném případě nechci, že bych na to fakt neměla, takže mi oznámil, že hned pošupajdim na odběr plodovky a druhý den budu mít už klid a jistotu. Čuměla jsem jak vyvoraná myš, protože jsem to takhle rychle nečekala. Vzala si mě "do parády" super doktorka, jenže jak to tak začala ultrazvukem prohlížet, tak mi okamžitě řekla, že to budeme muset odložit o 14 dní, protože jsme moc prťavý 😀. Sice nějak nevybočujeme, ale řekla mi na rovinu, že by tam bylo vysoké riziko. Holky, že odbočuju: když najela ultrazvukem na prcka, tak jsem si najednou všimla, že se vůbe nehejbe. Totálně jsem ztuhla a ozvala se, jestli vůbec žije ?!? a on ten malej trumbera spal jak dřevo, takže ho musela nejdřív šťoucháním probudit, aby ho mohla změřit 😀 ... Takže jdu na ten odběr nakonec 5.3.. Výsledky na dawna a pohlaví prcka řeknou naštěstí hned druhý den a "zbytek" do 14 dnů. Nejprve jsem se na amniocentézu moc netvářila, ale radši to podstoupím už jen kvůli tomu celkem nelichotivému poměru na dawna a nebudu mít nervy zbývající měsíce (gennet má "riziko potratu" po amniocentéze 1:300, což je prý pravděpodobnost, jako že potratí žena, která tuto diagnostiku neprodělala).

Omlouvám se, že jsem trochu odbočila z diskusního tématu, ale jsem šťastná, že to můžu svěřit alespoň vám, protože rodinu rozhodně nechceme nějak předčasně děsit (jsou to hrozný "předčasný" tragédi, což by mi moc nepomohlo) a já věřím, že bude všechno v pořádku 😉. Prostě nám tam dělá zřejmě neplechu "náš hopkirk" 😀.

mikira
22. únor 2008

Sarusko, neboj se, to nic nebude. Ani Dawn, ani ta plodovka. Holky, co mají plodovku za sebou, většinou říkaly, že to bylo v pohodě. Dělali tě na UZ projasnění šíje a měla jsi (teda miminko) patrnou nosní kůstku? Děti s Dawnem tu kůstku nemají a za krčkem mají silnějí vrstvu, než je běžné. Jak jsem měla prcky 2, tak tam se toho moc z odběru krve zjistit nedalo (vlastně to bylo tak, jak píšeš ty - moc hormonů), amnia se báli, tak jsem absolvovala tohle a musím zaklepat! Vše je ok. Nebyla jsi už na děstké kardio? To by totiž asi taky nebylo v pořádku - vady srdce se často vážou na Dawna. Ale když budeš mít tu plodovku, tak to bude na 100%. Ale fakt věř, že to bude dobrý. Papkala jsi progesteron, že jo? A pokud jsi měla syndrom mizejícího dvojčete, tak budeš mít i vyšší hcg. No, a při tomhle tesu, co ti dělali (teda jestli to byl ten, co dělají obvykle), tak se zaměřují právě na tyhle hormony. To jsem si zjišťovala, když jsem kluky čekala, tak doufám, že nemelu blbosti 😀 Ale ne, bude to dobrý. Musí to bejt dobrý!!!

tetes
22. únor 2008

Sarusko:držím palce, aby to bylo v pohodě a určitě bude, už si to přeci nastopro zasloužíš!!!

dadulam
22. únor 2008

Saruško, určitě to bude v pohodě. Držím palečky.

renys: ty máš reiki? Já už asi 1/2 roku uvažuju, že bych si udělala 1.stupeň. Kolegyně z práce byla na zasvěcení někde v Praze. A jedna známá v Plzni, ale u nějaké zase její známé. Tak nevím kam bych měla jít a na druhou stranu jsem slyšela, že ti po tom zasvěcení může být třeba i 1/2 roku divně. Každý to snáší jinak a teď když bysme se chtěli pokoušet o mimčo, tak nevím jestli bych na to měla jít. A manža tomu vůbec nevěří a je ze mě totálně na větvi.

Jinak ještě k Sádlový, měla jsem tam jít ještě na výklad karet, ale zrušila jsem to. Měla jsem rozporuplný pocity a nějak jsem se toho bála a v práci mi to jedna rozmluvila ať neblbnu. Tak nevím.

kropinka
22. únor 2008

Renýsku ahoj,asi došlo k nedorozumění,já chodím na Doubravku k p. Žolkvé,o p. Sádlové vím že je vědma a bydlí v Kozolupech,sama na ní kontakt nemám,takže ti píšu to č. na Doubravku. 😉

A ta špatný věci tak trochu zabalí,nesmí ti říci vyloženě něco negativního,jen tak naznačí.

Miki-tuhle knihu neznám ale četla jsem Život po životě ,bohužel jsem jí měla jen půjčenou a můžu říct,že jsem měla husí kůži. Jinak na tyhle věci věřím strašně moc. A ted si udělám trochu srandu,v příštím životě se chci narodit jako moje hafina 😀 ležet v posteli,dostávat vybraný pochoutky,obklopená láskou a péčí 😀

Sarusko,moc ti držím palečky aby to dobře dopadlo!!! Nám vyšel Dawn na genetice,takže při IVF musíme na PGD,sice se za to připlácí kolem 10.000 ale já jsem řekla že tak postižený taky nechci. Nejde o to že bych to nedokázala vychovat ale já tady nebudu věčně a kdo se pak postará o postiženýho člověka?
Bude to v pořádku,uvidíš! 😉
To musí být krásný jak ti spí v bříšku a doktorka ho budí! 🙂

A chci se zeptat ,nejlépe holek z Lochotína,neznáte dobrého maséra na záda? Já pořád marodím s krční páteří a doktoři mi cpou jen léky,potřebovala bych s tím něco udělat. Díky moc 😉

tetes
22. únor 2008

v kaznějovské je ženská, chodí k ní kolegyně, já chodím na Bory společně s kosmetikou a když něco je, tak ke tchýni je Mojžíška a rehábka, tak to mám výhodu.

renys
22. únor 2008

Kropinko, tak to jsem popletla, díky moc za telefon, ona věští z karet? Kropinko 😀 , ti naši pejsánkové se holt uměli narodit 😉 .

Daduš, já osobně to můžu jen doporučit, já byla pokaždé u Václava Víta, není bohužel z Plzně, jezdí po Čechách na semináře - já byla na Alternativní medicíně - to bylo moc príma a na zasvěcení na Doubravce v centru Jitřenka. Bylo by to všechno na dlouhé povídání, můžu to jen a jen doporučit-jen pro zajímavost - ihned po zasvěcení(nejen že otevírá korunní čakru a místa na dlaních, ale i odvolává přidružené entity) jsem měl pocit, že lítám, jak mi bylo krásně a byla jsem asi týden happy 😀 , jo a ten večer na mně držely přilepený lžičky, manžel čubrněl 😀 😀 . Jelikož jsem mu již několikráte pomohla od různých bolestí, tak tomu věří, on mně tak nějak vůbec hodně věří 😀 .

Sarusko! Určitě to bude dobré, to je jasný, že ten mizející plůdek tam nadělal paseku, ty jsi nebyla ve 12. týdnu na NT screeningu? Tam by se opravdu poznal. No tak holt půjdeš na plodovku, nebojky, chodí tam spousta žen, jak na běžícím pásu. Já bych na ní taky rozhodně šla, když je dnes ta možnost zjistit tuto komplikaci, tak hurá do ní.

mikira
22. únor 2008

Možná, když budu hodně přebírat, někde to číslo na Sádlovou najdu, ale mám pocit, že jsem ho původně našla na netu (Ivana Regina Kupcová-Sádlová). Mně žekla jen dobrý věci, prý nic špatnýho nevidí. To mi satčilo a víc k ní nejdu. Šla jsem tam jen kvůli těm dětem.
Tak jsem to našla - zadejte si do vyhledávání Ivana Sádlová a tam to je - číslo i mail.

Kropinko, jestli marodíš s krční, tak zkus tu Chalupkou (ale tys chtěla na Locháči, viď). Ta moc podvědomí je vcelku i vysvětlitelná běžnám myšlením. Jde o to (velmi stručně řečeno), že se naučíš zabývat se JEN pozitivními myšlenkami. když to umíš, Další krok je, že si naplánuješ konkrétní věc (jakékoliv šíře). Tu situaci si v hlavě pořád přehráváš (ale musíš 100% věřit, že to tak dopadne). Nakonec získáš takový pocit, že to ani jinak být nemůže a ono se to splní. Já jsem o tom nejdřív ani netušila, že to jde, řekla mi o tom kamarádka. Byli jsme tuším někde na soustředění a já jsem se dokázla ráno vzbudit bez budíku přesně v hodinu, kdy jsem si řekla (budíky prostě nevedu). No, a ta dívčina mě odkázala na tuhle knížku. Takže když o něco jde, prostě si to naplánuju, myslím na to (nejlíp ráno po probuzení a pak si to melu pořád doklola před usnutím. Buď si to povídám potichu, nebo si jen v hlavě přehrávám obrázky). Jeden příklad: Před státnicí jsem si na skříň v ložnici napsala seznam 5 otázek, které jsem uměla a které jsem chtěla dostat. Týden jsem na to koukala (jo, ještě jsem tam měla složení komsie, který by mi vyhovovalo - ti, co tam byli napsaní ze školy se mi nelíbili). No, vytáhla jsem si přesně první 3 otázky z těch napsaných a komise byla taky jiná 😀 Bylo totiž chřipkové a všichni ti, co tam měli být, byli nemocní (až na jednoho, ale ten odešel).
Jediný, do nesmíš dělat, jsou vsuherovávat si to, co nechceš a pak takové to něco za něco. Př.: Nevytáhnu si otázku 5 (mozek to nepozná a tu 5 si vytáhneš, protože se na ní soustředíš). A pak např. Za narození dítěte dám klidně svoje zuby 🙂 nebo tak něco. Jestli o ně chceš přijít, tak si to ovšem klidně říkej 🙂 A pak je asi logický, že se soustředíš jen na reálný věci (3.ruka ti asi nevyroste) 😀

dadulam
22. únor 2008

renys: ty bláho, tak to jsem nevěděla, že to může takhle působit. Docela jsi mě rozesmála. Představila jsem si manžu jak kouká jak na mě drží lžičky 😀 . To by byla sranda. Ten by čubrněl. 😀
Já právě zatím mapuju co všechno se s Reiki dá dělat a začínám se v tom pomalu orientovat. Prý si Reiki dělají lidí, protože je to moderní. Má to skoro každý. Tak to já nechci. Chtěla bych k někomu kdo ví o čem mluví. Tak si mě zase trochu zvyklala, že bych si ten 1. stupeň udělala.

apolena
22. únor 2008

Ahoj snažilky, přihlašuji se do diskuze. Chodím také do Institutu a chci 2. miminko, jedno super už máme (2 roky, taky po IVF).

kropinka
22. únor 2008

Ahojky Apolenko 🙂 pěkně se nám to rozrůstá! 😉 My jsme tady strašně zvědavý holky 😉 tak co máš ,chlapečka nebo holčičku? Povedlo se ti hned první IVF?

mikira
22. únor 2008

Ahoj Apolenko, přidávám se ke Kropince. Je super, že už máš mimčo - ať se tady holky taky nakazí 😀 Máš ještě mrazáčky, nebo pojedeš vše znova?