Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

tetes
7. únor 2008

Evamik: co tím myslíš? Že je špatné psát, tenhle doktor(ka) tohle zvoral, působí na mě špatně,nemám v něj důvěru anebo naopak je super, šikovnej, mám v něj důvěru? Možná jsem to pochopila špatně,ale podle mě od toho tady tahle diskuze je. A stejně jako řekneš tuhle stavební firmu si neber pracují špatně,nebo tahle prodavačka je nepříjemná, tak prostě každý si tvoří nějaké renomé a nějakým způsobem na lidi působí.Já nevím nechci nikoho hanit,ale podle mě už tak jsme v docela dost psychicky náročné situaci a k lékaři bychom měli mít důvěru a dobrý pocit a jestli jej někdo má, tak se to podle mě nezmění,když někdo napíše něco negativního.

evamik
8. únor 2008

Neee, takhle jsem to nemyslela! Spíš tak, že k němu třeba chodíme a diskuse je přece jen volně přístupná... 😖

tetes
8. únor 2008

Já myslím,že můžeme být v klidu, pochybuju,že se sem chodí dívat a z těch našich foteček a přezdívek by nás stejně nepoznal. 😔

kropinka
8. únor 2008

Souhlasím s Tetes, i kdyby si to přečetl tak by se možná zamyslel nad svým jednáním i když podle toho jak ho popisujete...

Evi jak je,chodíš do práce nebo jsi doma?

evamik
8. únor 2008

Ahoj holky, dobře tak jsem byla zvolená jako největší posera! Takže už se zdržuju dalších připomínek. 😀
Kropi, chodím norm. do práce - dokonce tenhle týden jsem měla docela hodně náročnej. Ale na IUI se PN nedává... To by si moh třeba někdo vzít neschop. po sexu... 😉

evamik
8. únor 2008

Tetes, ještě jsem Ti písla do IP. 🙂

hulda
autor
8. únor 2008

A i kdyby nás poznal, my ho přece nijak neurážíme, jen si vyměňujeme názory a pocity. A jak píše Tetes, ten náš problém je už tak dost ciltivá a bolestivá záležitost. Je normální, že od svého Dr. čekáme trochu pochopení. Což Hradecký podle mého názoru rozhodně nemá. Já chápu, že to nemůže prožívat se mnou, že takových holek mu projdou rukama desítky, ale nemusí z každýho jeho slova sálat cynismus! A hlavně se nesmí takhle splést, jako u mě. 😠
Ale dobře, už toho necham. Evi, jak se po IUI cítíš? Už se začínáš pozorovat? To já totiž dělala 😀

evamik
8. únor 2008

Huldi, hrozně se snažím se nepozorovat, ale moc mi to nejde! 😀 Zatím to ještě není tak hrozný, prot. si říkám, že ještě stejně nemůže být nic poznat, ale za týden už budu asi zralá na psychiatra... Vůbec nevím, jak to vydržím do 22. 😒

hulda
autor
8. únor 2008

Hoď se co nejvíc do pohody, buď na sebe hodná a ono to uteče, neboj. A vyjde! 😉

evamik
8. únor 2008

Ty jo, to bych musela asi začít hulit!! 😀

tetes
8. únor 2008

Evi, já myslím, že nejsi posera,já jsem měla držet hubu a krok, s tím mám problémy odmalička 😠 .Jinak to hulení,vůbec není špatný nápad, začni hulit trávu,píchat si perník, chlastat,kurvit se,trochu víc se opal a uvidíš, to mi totiž poslední dobou přijdou jasná kritérie,pro bez problémové početí a těhotenstí. 😨

evamik
8. únor 2008

Tetes, no tak s tím držet hubu a krok mám taky docela problémy, ale už se trochu snažím... 😀 Jinak tenhle pocit už mě taky přepad... 😒

hulda
autor
8. únor 2008

Tetes 😀 😀 😀

ramonaa
8. únor 2008

Tetes, máš skvělej názor, mě to tak taky přijde. 😉

tetes
8. únor 2008

No, to je bezva, akorát, že mi to moc netěší,ale spíš sere. Ne to že by jste se mnou souhlasily, to mi naopak dělá dobře 😀

kropinka
8. únor 2008

Tetes-kde se shání tráva 😀 že bych to zkusila 😀 třeba to vyjde 😀

tetes
8. únor 2008

já myslím, že když se kolem půlnoci projdeš po Americké,tak seženeš úplně všechno 😀

hulda
autor
8. únor 2008

Fajn, tak se tam dnes uvidíme 😀

kropinka
8. únor 2008

Mám zelenou bundu s kožíškem 😀

evamik
8. únor 2008

😀 Koukám, že se to tu sune dobrým směrem.... Aby nám to tu nezakázali kvůli propagaci nelegálních drog... Jinak manžel mi to zcela vážně(!) předhazuje pořád - že bych se uvolnila... Chápete to, s kým žiju?! 😀

tetes
8. únor 2008

S rozumnym chlapem 😀 😝 . Holky,nikam nejdu. Já když už vyrazím někam do podniku, tak si všude připadám jako stará bréca a to mi příští týden bude teprve 27, ale kdekoliv už fakt vypadám jako jejich matka. 😠 Pokud si teda mermomocí chcete zahulit, tak vám něco seženu v práci, kolega má fakt známosti 😕 .Co bych pro vás neudělala,aby jste na té americké nemrzly 😀 Ale na dvě hodinky do solárka,musíte jít samy.

evamik
8. únor 2008

Tak to už fakt rakši špeka, než solárko!! 😝 Hele, Terko, jdu spát, jsem hotová, takže žádné fotky na Koníku v jiné sekci a dobrou!!!! 🙂

ramonaa
8. únor 2008

Jojo holky, člověk by se měl uvolnit a chlastat, hýřit a prdět na zdravou stravu atd. a oni se ty dětičky pak podaří 😉

kropinka
8. únor 2008

nehodlám mrznout na americký 😉 mám nohy hozený na gauči,na klíně čubinu,na solárko nechodím,jsem dost tmavá a když se v létě opálím tak si mě pletou s jiným etnikem 😀 ,takže se spolehnu na tu zkumavku 😉

evamik
9. únor 2008

Kropinko, 😀 😀 ! To máš dobrý, že jsi snědá! Já mám alergii na sluníčko, takže skoro nemůžu ani do Chorvatska... 😖

lucijda
9. únor 2008

Ahoj holky, tak laboruju o vašich radách na bezproblémovém početí 🙂 Asi se opiju do němoty, zkouřim se a pak na to s manžou hupsneme 😀

ramonaa
9. únor 2008

Holky co bych dala za nějakou barvu. Já jsem vyblitá jako zelí 😉 Mě vydrží opálení z dovči tak měsíc a to mi to stojí děsně úsilí. 😀

hulda
autor
9. únor 2008

Já jsem pro změnu tmavá celoročně. A jak už to bývá, celej život jsem si přála být bledá modrooká blondýna! Prostě každej chce to, co nemá 😨

kropinka
9. únor 2008

Já bych chtěla být rusovláska s pihama 😉 a porcelánovou pletí,nemusela bych se tak často holit ,teda myslím nohy a tak,knír nemám 😀

saruska1
10. únor 2008

Ahoj děvčata, když to tak čtu, tak jsem ráda, že jsem na dr. Hradeckého v centru vůbec nenarazila i když teď jsem se potkala s jednou holkou u svého dr. a ta říkala, že byla pro změnu jen v jeho péči a že byl super... tak tomu už teda vůbec nerozumim..., evidentně měří každému jiným metrem... 😠

Jinak po očku sleduju vaše osudy a hrozně vám všem držim palce, aby to vyšlo jakoukoliv cestou. Já mám prcka taky umíchanýho "v mističce" z centra. Ze dvou vložených mám jedno zdravý "už dítě" 😉 a moc dobře vim, co to je dlouho nenaplněná touha po dítěti 🙄

Takže pro ty, co o to stojí, posílám zase po nějaké době velikánský prskanec těhu bacilů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držte se holky! 😵