Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

kropinka
4. bře 2008

Dadul,já to pochopila ,neboj 😉 My tady prožíváme takový to citlivý období a občas mi jde až pěna od huby 😀 když se někdo zeptá na mimino,kdyby se aspon ptali normálně ale to jsou takový otázky,vy ještě nechcete miminko?? Ale už nejste nejmladší!! No to víš to se nemůžete na to tak soustředit! V tu chvíli zabíjím pohledem! 😅

dadulam
4. bře 2008

kropi: já mám to samý.

evamik
4. bře 2008

Holky, to je fakt schíza - my se tady bavíme pořád ty samý na dvou tématech a já už fakt nevím, kam jsem psala co! 😀

mikira
4. bře 2008

Tak to spojte, klidně pod nový téma a je to. Stejně tu mluvíme všechny se všema 😉

evamik
4. bře 2008

Mikir, já bych to asi neslučovala... Holky na Plzni nemají většinou zatím žádný problém s otěhotněním, takže bysme je akorát znervozňovaly... Přece jen se tam většinou probírá něco jinýho...

kropinka
4. bře 2008

Já bych to taky neslučovala 😉 tady jsme převážně IVFky a taky bych nerada tam tahala co je všechno může potkat.

Vždyt se vždycky někde naženem. 😉

mikira
4. bře 2008

Aha, já myslela, že to tu čtou taky, tak to potom jo, to se omlouvám!

kropinka
4. bře 2008

Mikir,někdo sem chodí,někdo ne a když začnu s injekcema,tak bych to ráda řešila tady ,s někým kdo má zkušenosti v tomhle "oboru" a nechci je zbytečně děsit. 😉

tetes
4. bře 2008

já už jsem to psala na Plzeň, ale naprosto souhlasím s Evamik, a ono co si budeme povídat, ale i pro nás je to třeba lepší 🙂 ,to neslučovat

evamik
4. bře 2008

Tetes, a na ten srazík bys šla???

tetes
4. bře 2008

Evi, už jsem psala na Plzeň. To je dneska fakt správnej chaos. 😀

evamik
4. bře 2008

😀 😀 😀

dadulam
4. bře 2008

Asi máte pravdu to neslučovat. Když si holky na Snažení po třicítce nebo tak nějak se to jmenuje všechny ty zkratky a co všechno prošly, tak já se v tom nějak neorientuju a připadám si tam nějak blbě. U vás sice taky kolikrát nevím která bije, ale nějak se tu odreaguju. Tak doufám, že vám tu nevadím. Možná to taky budu časem potřebovat, tak už alespoň nebudu ztrácet čas a už budu alespoň v kostce vědět o čem je řeč.

evamik
4. bře 2008

Dadul, to je jasný, že nám tu nevadíš! 🙂

kropinka
4. bře 2008

Dadu,já sem chodím od ledna a teprve 18.3. začnu stimulovat a taky mi holky vzali meze sebe 😉 tak to neřeš a chod dál.
Už jsi byla na genetice? Vidíš,to je ten chaos,nevím jestli jsi to už psala ,ale nevadí,domluvíme se. 😉

tetes
4. bře 2008

Dadu: neřeš kraviny 🙂 😀

kropinka
4. bře 2008

Typická odpověd od Tetes ! 😀 😀

tetes
4. bře 2008

kropi:!!!!!!! 😝 😀 😀

evamik
4. bře 2008

Holky! 😀

dadulam
4. bře 2008

Holky, dík. Na genetiku jdu příští týden ve středu. A teď jsem omylem najela na slovenskýho koníka a tam zrovna řeší boreliozu. Tak že bych si psala i tam? to asi zblbnu. 😝

tetes
4. bře 2008

😀 😀 ,to by byla teprve schíza

evamik
4. bře 2008

Ale nějaký "slovenský" témata jsou i tady, ne?! 😕 Já jsem zase nějak mimo...

dadulam
4. bře 2008

evamik: asi jo, já nevím. Prostě jsem najela na koníka a na snažilky a pořád hledám naše témata a zdá se mi to nějaký divný a pak vidím to téma o borelioze a zdá se mi to divný, protože jsem už takové hledala. Jaké s tím holky mají zkušenosti. A tak to otevřu a čtu. Včechno ve slovenštině. Tak se mi to nezdá a pak teprve přijdu na to, že jsem na slovenských stránkách. To je tím jak dneska pořád odepisuju na 2 témata a do toho práce. Je to fakt schíza. Budu to muset trochu omezit. 😒

tetes
4. bře 2008

dadulam: tu práci, no jasně 😀

dadulam
4. bře 2008

tetes, ty nezklameš. 😀

evamik: teď jsem koukala, tak nějaký slovenský témata tu jsou a na slovenských zase český. Ale asi ne všechny.

evamik
4. bře 2008

Aha! Tak aspoň, že jsem si všimla dobře... 😉
Ještě že mám tenhle týden prázdniny, já vůbec nevím, jak bych pracovala! 😀 Ale mám šíleně korektur a pracovní morálku -10! 😖

hulda
autor
4. bře 2008

Evi, Ty máš prázdniny? Pracuješ ve školství? Já totiž jo, jsem úča 🤐

evamik
4. bře 2008

Huldi, jj, já jsem taky úča! 😀 A co učíš?? 😉

hulda
autor
4. bře 2008

Já fráninu a anglinu. A Ty? A na jakým typu školy???

evamik
4. bře 2008

Já učím na SOŠ - psychologii a češtinu. 😲