Institut reprodukční medicíny, Plzeň. Máte zkušenost?

hulda
12. říj 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s tímhle CARem. Ja u nich v létě absolvovala ICSI a mám pocit, že jsem nevybrala dobře a že bych možná měla zkusit nějaký jiný.

lorca
18. kvě 2011

@gambrinuska jak jsi dopadla na konzultaci v Institutu??

gambrinuska
19. kvě 2011

@lorca byli jsme tam 3 hodky, byla jsem z toho docela paf, ☹ musim na laparku a pak do posledního pokusu, plus si připlatit PK a IMSI nebo PICSI, aby se zajistila co nejkvalitnější embrya 😕 no uvidíme a jak to vypadá u vás?

lorca
19. kvě 2011

@gambrinuska 3hodiny??? Co tam s vámi dělali 😲 ??? Proč musíš na laparku??? My taky budeme taky připlácet za IMSI a PK - tedy doufám, že něco k PK bude. Při prvním pokusu se podařilo oplodnit jen jedno vajucho, takže PK nebyla.
Domluvili jsme se na druhý pokus IVF v září. V červenci si tam budu volat, aby mi poslali žádnost na pojišťovnu a snad v srpnu vyzvednu opět plnou igelitku injekcí 😖 😲

gambrinuska
19. kvě 2011

mm jsme se nedostali ani jednou k PK 🙄 vždycky nám všechno pochcípalo nebo byly špatný, tak ted uvidíme, to jste měli tak málo vajuch, že zbylo jen jedno? ☹
trvalo dlouho než jsme se probrali těma našima stohama papírů 🙄 a pak ještě prohlídka a spermio, docela děs 🙄 , dojem nic moc, ale snad topomůže 😔
tak to budem mít na stejno pokus, mam se objednat po laparce tak uvidm,, co mi tam najdou, musim kvuli vaječrníku, mam ho nák blbě uloženej a kvuli čípku, něco se mu nezdálo, tak mam z toho docela strach, nastupuju 29.5 do nemocnice 😖

lorca
21. kvě 2011

@gambrinuska držím palce na laparcu.

Měla jsem 19 vajíček, z toho asi 14 zralých, ale všechna krom toho jednoho byla nekvalitní - vůbec se je nepodařilo oplodnit. Tak teď nezbývá jen doufat, že druhý pokus bude lepší.
My máme spermiogram taky blbej, proto ta IMSI.

gambrinuska
21. kvě 2011

@lorca koukam taky to nemáte jednoduchý 🙄 u nás vajuch bylo jednou 10 a po druhé 17, ale porvé se embryjka začli 3.den rozpadat a po druhý byly asymetrický nebo měli skokový vývoj, takže pokaždý sotva2 na zavedení a pokaždé biochem těhu, odůvodnil mi to pravděpodobně špatnýma pohlavníma gametama proto IMSI a PK aby se vybrali jen ty nej, aby vůbec něco zbylo ☹ docela věřim i v PICSI, asi bych zkusila obojí pokud by to šlo, vejce napůl, nám v Natu i jinde tvrdili že máme normospermiogram, tak jsem si myslela že je to dobrý, ale tady dám Hradecký řekl že je snad všechno špatně 😕 🙄 tak nevim, nasadila jsem zas manžovi vitamíny 😖

lorca
24. kvě 2011

@gambrinuska no koukám, že Hradecký vás moc nepovzbudil. Nám zase řekl, že musíme doufat, že budou vajíčka lepší. To je taky výhled. No tak doufám, že to letošní září nám přinese štěstí. Budu slavit 30. a mám jen jedno jediné přání, tak snad to vyjde.
Byli jste na genetice a imunu??

vlk123
24. kvě 2011

Ahoj holky, já chodím do CARu ve Smetance něco přes rok, ale nemám srovnání, jinam jsem nikdy nechodila. Chodím k Dr. Vlčkovi a mám z něj pocit, že opravdu dělá co je v jeho silách, bohužel ani doktoři nejsou všemohoucí i když to stojí takové nehorázné částky. Já jsem po druhém nepodařeném KET, naštěstí mám v mrazáku slušnou zásobu, ale i tak je to na nervy, ty injekce a čekání ☹ Embrijka mají super kvalitu, zákrok na 1+ a stejně nic, beru estrofem na sliznici a není to nic platné, tak uvidíme co se mnou vymyslí 😕Všem vám držm palce 🙂

gambrinuska
25. kvě 2011

@lorca jojo už máme všechny možné vyšetření 😖 nikde nic závažného, mam mutaci C677T a manžel nějaké protilátky proti vlastním spermijkám, jijnak to neni nic strašnýho. Chybí už jen ta laparka a na tu nastupuju v neděli, pak se mam hned objednat a připravit se na poslední pokus, snad námm to září bude přát 😅 😔 doufam v IMSI a PICSI 😔 mně bude 30 v lednu, taky jiné přání nemam
@vlk123 že by jsme tady tu diskusi rozjeli 😉 máš výhodu mrazáčků a dobrých embryjek 😅 tak sand stačí jen vytrvat, napiš něco os obě, bohužel srovnání mam, ale zas to vynahrazují vyšší odborností asi

gambrinuska
7. čer 2011

@lorca tak už mam po všem včetně laparky, nic se neukázalo, vypadá to že jsem zdravá a 30.8 si jdu vyzvednout léky na poslední pokus, jak to vypadá u vás? něco nového,

lorca
12. čer 2011

@gambrinuska Tak to je super, že jsi zdravá. U nás nic nového. Příští měsíc budu volat do CAR a domluvíme se kdy pro léky.

gambrinuska
13. čer 2011

@lorca tak at to klapne a můžem bojovat spolu, 😉

jennyska
16. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma IVF Institut s.r.o. Plzeň a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/ivf-institut-s-r-o-pl... ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

gauntes
9. dub 2014

Ahoj, s IRM přímo zkušenost nemám, psala jsem do vedlejší diskuze o Natalu. Tam mám tedy jen malou zkušenost z dob našeho rok a půl trvajícího snažení. Podstoupili jsme tehdy několik inseminací, nakonec k nám Eliška přišla sama od sebe 🙂 Moc všem držím palce, ať se daří!

A mateřství mě úplně pohltilo, ráda bych vás proto pozvala k návštěvě stránek projektu Srdci blíž, který společně s kamarádkou budujeme. Kromě jiného jsme založily šestou podpůrnou skupinku pro kojicí maminky u nás, snad jich bude přibývat (na Slovensku už mají podpůrných skupinek díky působení o. s. Mamila přes 80!). S maminkami, tatínky a jejich dětmi z Plzně a okolí se moc rády potkáme na některé z našich akcí emoticon Těšíme se na vás! Lucka

http://www.srdcibliz.cz/
https://www.facebook.com/srdcibliz

hajlekova
28. lis 2019

Je my 50 let a mám že zdravotních důvodů sterilizaci. Ale po letech mám přítele a chtěly bychom miminko. Je to možné?