Intrauterinní inseminace - IUI. Máte zkušenost?

gilleskaa2055
5. únor 2012

AHOJKI ŽENY 🙂
s manželem máme 4 letého syna, počali jsme ho přirozenou cestou.. již tři roky se snažíme o druhé miminko a nejde to ☹ Neznáte njaké triky? nápady atd? Už i uvažujeme nad Intrauterinní inseminaci, nemáte někdo nějaké zkušenost s tím?

blanuskanikolka
6. únor 2012

ahoj jen se chci zeptat co ti delali nebo nabizeli po tu dobu trech letech??? my se taky snazime a nic ☹

rory_g
6. únor 2012

@gilleskaa2055 @blanuskanikolka Ahoj holky, pro tohle téma je v sekci Neplodnost přímo diskuze nazvaná IUI 😉
Jinak bych vám doporučila navštívit některé z center asistované reprodukce, kde vám udělají všemožná vyšetření (i manžílkům) a najdou nejvhodnější řešení 🙂

blanuskanikolka
6. únor 2012

jo prave ze testy delali manzelovi je v poradku a ja taky

verry
6. únor 2012

Ahojte kočky, tak zkuste IUI, je to to nejjednodušší... 😵 Pokud jste oba v pořádku, při IUI je veliká šance. A hlavně nic to není, oproti IVF(kde do sebe budete prát mega hormonů)... 😖

blanuskanikolka
6. únor 2012

holky vite co mi chteli delat laparoskopii ale ja to odmitla a co tak nasadit antikoncepsi??? mi radili hmm 🙂

antana123
6. únor 2012

Ahojky nás ted čeká nějaký vyšetření a v březnu IUI sama nevím co nás čeká jen mi bylo řečeno že si budu píchat injekce a pak inseminace snad se brzo povede
doporučuju navštívit reprodukční centro my tam chodíme a doufáme že nám pomůžou

gilleskaa2055
autor
6. únor 2012

@blanuskanikolka zkoušeli jsme snad vše, plodné dny... ruzné vitamíny...lubrigační gel pro podporu otěhonění, kontryel atd.. a nic.. bohuzel já nemohu hormonální léčbu

blanuskanikolka
7. únor 2012

aha me zatin nejake tabetky a pak rekl laparoskopii ze nevi proc ale ja to odmitla