Intrauterinní inseminace s dárcem

mikulka
19. kvě 2007

Mátě některá zkušennost s inseminací s dárcem? Zdá se mi to mnohem šetrnější, než jít hned do IVF (pokud by tedy nešlo jinak, než vzít spermie dárce)...

kkamca
12. led 2011

ahoj,
tak to by mě zajímalo taktéž..
Jak je to stou kavlitou mražených spermijek. 😕 😕

v555
12. led 2011

@kkamca,tak sú o niečo horšie ako čerstvé ale darcovia sú kvalitní,ináč by neprešli kritériami 😉

kkamca
12. led 2011

@v555 Kéž by byli hodně dobré..a vydrželi aspon 3 dny . 😝 jsem totiž po pregnylu už víc jak 48 h.den a půl po iui a ovulka jako nikde.

v555
15. led 2011

@kkamca,píše sa,že by mali vydržať 72 hodín,to sú tri dni.A odkiaľ vieš,že ovulka nebola.Meriaš si bazálnu teplot?Lebo ked si pichneš Pregnyl ovulka prebehne do 36hodín. 😉

kkamca
15. led 2011

@v555 jj měřím bazálku (už nějaký 2 roky)..dělám graf..na FF-
a vypadá to,že ovu jsem měla až za 3 dny po IUI -- 😒 😒 podle měření.
Já měla dost malé folíky víš..když mi píchali PREGNYL.17 mm.

rehonka
13. bře 2011

Ahoj!!! @kkamca, tak jak jste dopadli? my jsme byli na IUI s dárcem 8., 10.3 tak jsem zvědavá!!!! Proč ti dělali IUI, když jsi ještě neměla dost velký folikul????

kkamca
14. bře 2011

@rehonka Ahoj,
no nedopadlo to--tak jak jsem si myslela.Bylo to celé moc brzy.

rehonka
14. bře 2011

@kkamca ☹ Já jsem přijela 10DC k doktorovi a ten mi řekl, že mám folikul velký jen 12mm a že mám přijet za 4 dny, protože roste 2mm/den. A foukli mi ho tam později... Proč u tebe nepočkali?

kkamca
15. bře 2011

@rehonka Nevím proč nepočkali..to se mě moc ptáš.
Já sem říkala že ovu mívám daleko později.

rehonka
15. bře 2011

@kkamca a jdete na to znovu nebo co bude dál???

kkamca
15. bře 2011

@rehonka No jako momentálně nedělam nic.
IVF co jsme měli před iui bylo taky neúspěšný,takže si chci zase zavolat do car,nechat udělat ještě imunologii a poptám se znovu na IUI,ale aby to lépe načasovaly. 🤐

rehonka
15. bře 2011

@kkamca a kam chodíte????

kkamca
15. bře 2011

@rehonka do liberce Gennet.A vy?

rehonka
15. bře 2011

@kkamca Olomouc Fertimed... Musíš s nimi do detailů probrat načasování... To vnímám jako základ!!!!

kkamca
15. bře 2011

@rehonka Tam chodila kamarádka ,byla tam na ivf a nevyšlo jí to.(a byla nespokojená) a byla tam i na iui a nic.
ted chodí do fakultky někam přímo v olomouci.

kkamca
15. bře 2011

@rehonka Jinak k tomu načasování,to je fajn že to bereš jako základ,já taky..ale každy car má své postupy. 😎 A někdy neradi poslouchaj.

rehonka
15. bře 2011

@kkamca jj, hlavně aby ty jejich postupy byly co k čemu...

kkamca
15. bře 2011

@rehonka to jo..

beruska1982
21. zář 2011

Tak, kdo je na tom stejně jako já já už půjdu na třetí pokus IUI s dárcem a mám neplodného muže.Vyšlo to už někomu s dárcem?

rehonka
25. lis 2011

@beruska1982 Určit ano, obecně vzato... Běžný dárce má asi lepší spermie než běžný snažílkovský otec... Otázka je, jak jsi na tom zdravotně ty....

18monicka
14. říj 2014

@krista
Ahoj Kristo,není pravda,že musíte být manželé.Před šesti lety se mi povedla inseminace dárcem aa to jsme nebyli oddáni,pouze musíte před porodem přihlásit současného partnera za otce.Nyní mám po druhé IUI dárcem a manželé stále nejsme.Držím palce,neváhejte a běžte co nejdřív.

18monicka
14. říj 2014

@beruska1982 Mně to vyšlo na druhý pokus,bez stimulace...držím palce všem snažilkám..

beruska1982
14. říj 2014

mě to nakonec vyšlo IVF na třetí pokus,takže 70 tisíc je pryč.To si měla štestí.