Iscare Centrum asistované reprodukce. Co mě tam čeká?

camili
22. led 2007

Ahoj holky, příští týden mě čeká první návštěva v Iscaru, vůbec netuším co mě tam čeká........já nemám ovulaci, jinak jsem v pořádku, přítel taky......máte někdo podobné zkušenosti?

bigrendy
27. bře 2007

ahoj holky. Romčátko děkuji a ke komu si začala chodit u Apolináře? Marka tak doufam,že to bez léků vyjde. ja si myslím,že by jsi cvičit mohla akorát nenamáhej tolik břicho.

marka
27. bře 2007

Ahoj Bigrendy 🙂
určo to vyjde i bez léků!
A jak je?...já se teď cítím nějak moc dobře, nic mě nebolí, ani bříško, prostě nic 😖 při první IUI jsem hned po cítila takové píchání v bříšku, ale teď nic...možná to teprve přijde.
Kdy máš jít na kontrolu?...já jsem na krev obj. 10.4., hned po Velikonocích.

bigrendy
27. bře 2007

mě je celkem dobře akorát mě pobolíva podbříšek. na kontrolu nejdu . dr.říkala,že si mám udělat test a v každem případě se ozvat. to pak pujdu asi na krev a utz.

marka
27. bře 2007

A kdy plánuješ testík? Já jsem se sice zařekla, že vydržím až do krevních testů, ale nevím-nevím, jestli to vůbec vydržím 😉 ...je to móóóc dlouhá doba 😨

bigrendy
27. bře 2007

Marka ja ani nevím asi okolo 10.4 ale mam strach. kdykoliv jsem testovala tak tam byla /. je to hodně dlouhá doba. a kdy budeš testovat ty?

marka
28. bře 2007

No já bych teď chtěla vydržet netestovat a vydržet až na tu krev. Jdu 10.4.
Ale nevím, jestli vydržím...možná bych testla o víkendu kolem Velikonoc.
Ale už teď mám vážné obavy, že to asi nevyjde, protože nemám absolutně žádné bolesti břicha...nic 😖 to při prvním IUI, jsem aspoň cítila, že se ve mě něco děje.

bigrendy
28. bře 2007

Ahoj to nevzdávej já při dětech jsem taky neměla žádné příznaky akorát 14dní po vynechání jsem začala zvracet a to mě vydrželo až do 5měsíce. každý je jiný tak šance máš.já bych testovat chtěla ale mam strach,ale určitě to nevydržím.

marka
29. bře 2007

Bigrendy: No, neboj... 😉 , nevzdám to!
Jen mě trošku překvapilo, že minule jsem měla takový pocit, že se ve mě něco děje a teď vůbec nic.
Jinak včera jsem si po dlouhé době byla zacvičit a protáhnout se. Je poznat, že jsem to poslední měsíc docela flákala, teď me z toho bolí celé tělo 😕
A co vy, kočky moje? 😀 jak se máte? ...užíváte už krásného počasíčka?

bigrendy
29. bře 2007

Ahoj holky:Marka ,mě je tak všelijak bolí mě záda a břicho tak nevím .včera mě kamarádka koupila 3 krásné uplně malinké bodýčka a rukavičky je to tak krásné .hlavně ,abych to měla komu obléci.zítra už to bude týden a ještě jeden mě čeka a pak se snad už dovím jak jsme dopadli .už aby to bylo.ty jsi dobrá ,že jsi byla cvičit, já se k tomu nedokopu. jsem nafouknutá jako balon taky bych potřebovala protáhnout tělo. 😵

marka
31. bře 2007

Ahojík holky,
tak hlásím svůj stav 😀 ...cítím se pořád stejně dobře, ani nejmenší náznak těhu, nebo nějakého zvlástního pocitu 😖
Co ty Bigrendy?...no Velikonoce už se blíží a naše testování konečně taky🙂

romcatko
31. bře 2007

Holkyyy
Tak mě mrcha jedna hnusná dostihla. Auuuu.
I když jsem si moc velké naděje nedělala po tom pozdním IUI, tak maličko ano. A nic.
Navíc jsem poprvé viděla manžu, jak to normálně obrečel. Tak jsem začala řvát taky. Ach jo.
Bigrendy, já si trapně jméno té doktorky nepamatuji 😒 Ale vím, že to nebyla ani jedna z těch, co jsou napsané na dveřích.
Příští týden vyrážím na krev na HP a pak další IUI, ale chci co nejdřív na IVF. Tam je šance řece jen větší. A já jsem po těch dvou letech neúspěšného snažení už psychicky docela KO. Tak to chcem alespoň zkusit, zvýšit šance.

Holky, držím vám palečky, ať vám to vyjde.

bigrendy
31. bře 2007

ahoj holky.romcatko to je mě líto ,že vám to nevyšlo. my se taky snažíme dva roky a jsem s toho moc unavená. ja musím vydržet ještě týden,ale už mě s toho čekání hrabe. je mě nějak divně . neustale mě bolí břicho, prsa a je mě jak na zvracení ,ale to je určitě všechno vsugerované. mám strach,že to dostanu.marka jak je tobě?

marka
2. dub 2007

Mě je pořád stejně...trochu bolí prsa a mám je takové nalité, ale to je myslím z těch léků (CRINONE) jinak nic, břicho v pohodě.
Bigrendy : nechceš už zkusit testík? 😉 ty už seš dnes tuším 11.DPO, to už by tam něco mohlo být poznat, ne? ...já vím, že se do toho asi moc nechceš hrnout, ale zase je tam ještě šance, že by se // mohly objevit později 😵
Jsem zvědavá 🙂 ...snad to vyjde!

bigrendy
2. dub 2007

ahoj Marka mě prsa pobolívají a břicho skoro pořád. jem taková vysušená i v obličeji strašně se loupu myslíš,že je to s těch léků? s tim testem nevím připadá mě to strašně brzy jsem teprve 23 dc. kdy ty zkusíš testík?

marka
2. dub 2007

Já asi tento víkend, budou Velikonoce, tak ať si popř. můžu dát nějakého panáčka 😀 ...Nééé, jé já bych byla ták ráda, kdybych už 9.měs.nemusela pít 😉
No ty prsa myslím, že jsou opravdu z těch léků, je to tam uvedeno jako jeden z nežád.účinků a navíc, to samé jsem měla i při 1.neúspěšném IUI 😖 a to k tomu bylo ještě nafouklý břicho, to teď není vůbec...Takže moc velkou váhu tomu nedávám.

bigrendy
2. dub 2007

už je načase aby se to podařilo.já už nevím chvílema se mě zdá,že těhu jsem a pak zas ne .asi pracují nervi. ty myslíš,že by na testu už něco bylo vidět?

marka
2. dub 2007

Já myslím, že by tam už mohlo být něco poznat 😉 ...já jsem minule testovala tuším 12.DPO a potom asi 14.DPO ...A kdyby tam přece jen byla jen jedna /, tak to nic neznamená a můžeš potom testnout později 😉

bigrendy
2. dub 2007

to je právě ono, když tam bude jen / a toho se bojím 😢 skusím to ve čtvrtek to bude 12dpo ,jak se to počítá ?ovulace byla 24.3 🙂 už aby jsme věděli výsledek vid.to čekání je hrozné.jak jsi na tom ty z nervíkama?

marka
2. dub 2007

Počítá se to ode dne, kdy ti prováděli IUI, takže pokud bylo IUI a OVU 23.3.tak dnes jsi 11.DPO a ve čtvrtek to bude už 14.DPO...tak to by už mělo být poznat na TT 🙂 ...dřžím palečky !!! 😵
No s nervíkama je to těžký 😖 ...snažím se na to moc nemyslet a moc si nepřipouštět, že to vyjde...protože pak je o to horší zklamání.
Naštěstí je teď už venku hezky, tak se pořád snažím něčím zabavit (zahrada, kolo, sport, atd.), abych na to pořád nemyslela.

bigrendy
2. dub 2007

tak to zkusím a uvidíme.u nás je to horší v Praze zahradu nemáme ,ale na chatě budeme na velikonoce tak si to užiju. já se taky snažím na to tak nemyslet,ale je to těžký když mě v jednom kuse bolí břicho. 😢

marka
2. dub 2007

Myslím, že je to u tebe dobré zmamení..to břicho, prsa...a ty navíc nebereš žádné léky, tak zkreslené příznaky by to být něměly 😉
Tak teda ve čtvrek, ju? 😉 😵 ...budu na tebe myslet (a že bych testla i já?...no uvidíme, ale u mě je to ještě moc brzy)

bigrendy
2. dub 2007

tak to taky zkus 😀 aspon na to nebudu sama.kolikátý budeš den ve čtvrtek? 😵

marka
2. dub 2007

Ve čtvrtek bych měla být 11.DPO ...no, je to moc brzy, ale možná se nechám zvyklat a zkusím to s tebou 😉

bigrendy
2. dub 2007

tak to zkus 😉 😅 třeba tam budou // to by bylo co?

marka
2. dub 2007

No to bych teda "čučela" 😀 ... ale bylo by to příjemné překvápko 😵
Tak já teď pádím na obídek ... Měj se hezky a hlavně ať jsou naše testíky se dvěma // 😉

bigrendy
2. dub 2007

tak dobrou chut a at tam máme //.měj seč hezky 🙂

romcatko
2. dub 2007

Holky, já bych vám to takkk přála. Mě tento cyklus nevyšel, doma byla o víkendu fakt krize, léky na IVF hodně zdražili. Prostě na budku.

bigrendy
2. dub 2007

ahoj Romi a jaké léky jsi dostala?

marka
5. dub 2007

Tak máme čtvrtek Bigrendy 😀 co testování?
Já jsem to dnes teda zkusila, je to ale asi moc brzy...no ale výsledek je pořád stejný, negativní ☹ Ještě zkusím ten druhý nějak o víkendu, ale opavdu už moc nedoufám...spíš už se zase smiřuju s tím, že to opět nevyšlo 😖

bigrendy
5. dub 2007

ahoj ja jsem to taky zkusila a nevím nevím připadá mě,že se tam nějaká čárka tvoří,ale asi to bude má fantazie.myslím,že je to opravdu moc brzy na každem testu píší: testovat den po vynechání a to budetak toho 12.4. už aby jsme věděli výsledek to čekání je hrozné. koukám,že si píšeme sami nikdo sem nechodí. ☹