Iscare Centrum asistované reprodukce. Co mě tam čeká?

camili
22. led 2007

Ahoj holky, příští týden mě čeká první návštěva v Iscaru, vůbec netuším co mě tam čeká........já nemám ovulaci, jinak jsem v pořádku, přítel taky......máte někdo podobné zkušenosti?

bigrendy
30. dub 2007

to je dobře ,musíš tomu věřit a ono to vyjde. moc ti držím palečky. kolik ti řekli,že budeš doplácet? a čím budeš stimulovat?

romcatko
30. dub 2007

Rendy, doplácet budem za ICSI - 5100,- bez ohledu na počet embryjek. Pokud bude spermio alespoň trochu OK a embryjek víc než 5, tak to asi zkusíme půl na půl. Ale to moc předbíhám. Léky můžu mít buď od pojišťovny- fostimon- a na ten se nedoplácí nic. Nebo s doplatkem - puregon/gonal. Rozhodli jsme se pro puregon- kvůli lehčí aplikaci- perem i proto, že jsou lepší. (i když u Apolináře tvrdí, že je to na stejně, ale není). Tj. podle dávky, ale předpokládáme 5000-7000.

bigrendy
2. kvě 2007

ahoj holky vidím,že sem nikdo nechodí. dnes jsem to dostala. začínám stimulaci fostimonem. asi 14.5 jdeme na IUI. tak uvidím. jak je Marko? 🙂

marka
5. kvě 2007

Ahoj holky,
Romči dočetla jsem se o tobě jak jsi dopadla, je mi to moc líto, přeju ti aby to teď dopadlo, co nejlíp pro tebe...neboj, čas to všechno spraví a určitě to nebude tak zlé. Přeju Ti hodně síly a hodně štěstí 😵
Bigrendy, tak vidíš jak to uteklo, za chvíli tu máš druhý pokus IUI 😉 ...a ten bude určitě už poslední 🙂
Já se cítím tak nějak divně, pořád mám nafouklé břicho, na "velké" jsem nebyla ani nepamatuju 😨 ...trpím nějakou zácpou 😠 . Jinak nic nového, na krev jdu už příští pátek 11.5., takže se to už brzy všechno rozlouskne 😉 . No a jinak jsem rozhodnutá, že pokud to nevyjde, na IVF pujdu až nějak v srpnu. Budu teď užívat trošku toho léta a navíc v červenci mám narozeniny, tak bych to ještě pořádně zapila 😀 ...příští naroz.už by jsme mohli být třeba 3 😅

Takže tak....uvidím jak to vše nakonec dopadne.
Mějte se hezky! 🙂

bigrendy
5. kvě 2007

Ahoj holky: Romi to je mě moc líto,že to tak dopadlo,ale neboj jdeš na UO a to určitě vyjde. 🙂 Marko že by jsi byla těhu? minule ti nic nebylo a ted? to vypadá nadějně, tak hodně štěstí. já si píchám inj. zatím se cítím v pohodě asi 14.5. na druhý pokus doufam,že poslední. jinak jsem se rozhodla že ,když nebudu těhu tak po novém roce pujdem na UO. je to sice pro nás moc drahé ,ale mimi za to stojí. 😒

bigrendy
11. kvě 2007

Ahoj holky. koukám,že sem nikdo nechodí. Marka moc ti to přeju. 🙂 kéž bych se také dočkala. ja vubec nevím jestli se dočkám IUI. včera jsem byla na UTZ 9 dc a žádný velký folík tam nebyl tak pokračuju. v podělí jdu na UTZ to je 13dc tak uvidím. bojím se,že bude pozdě. radši se máme o víkendu snažit. vyzpovídala jsem dr. a pořád opakuje,že jsme oba v pořádku ,že se dočkáme. ale kdy?už to budou 2roky co se snažíme. prý to bude asi moje nervozita. jsem hodně podrážděná a mam strach ,že se nedočkáme. ☹

marka
12. kvě 2007

Ahoj holky, všechny Vás moc zdravím,
dlouho jsem sem nenapsala zprávu jak jsem dopadla. Takže, jsem po 3x IUI a vypadá to, že se konečně zadařilo. Včera jsem byla na krev ( 14. DPO) a vyšla pozitivní...Tak snad to všechno dobře dopadne 🙂 jsem moc šťastná a všem vám přeju, co nejdříve, zažít, ten krásný pocit 😵
Bigrendy, děkuji moc 😉 neboj, i ty se dočkáš. Jinak myslím, že i tento měsíc máš určitě šanci, že folikuly narostou. OVU může být přece každý cyklus jindy. I mě dělali IUI pokaždé jiný den cyklu (1. bylo 12.DC, 2. bylo 13.DC a to 3. bylo 14.DC-a úspěšné)...takže nic není ztraceno 😉
I my jsme si museli na miminko počkat dlouhou dobu, skoro tři roky, vím, co to je ... Tak hlavně hlavu vzhůru, ono to určitě přijde brzy.
Hodně štěstí !!! 😵

bigrendy
13. kvě 2007

ahoj Holky. Marka tak to je super. moc ti to přeju. 🙂 zítra jdu na UTZ tak mě drž palce at tam jsou pořádný folíci.věřím,že se taky dočkám,ale kdy? testovala jsi ? kolikátý den to bylo vidět na testu? přeju ti hodně štěstíčka,aby jste byli všichni v pořádku. a hlavně mě piš. 😝

camili
autor
14. kvě 2007

ahoj Marko, tak to moc a moc gratuluju!!! dlouho jsem tady nebyla, dnes juknu a fakt super zpráva!

marka
15. kvě 2007

Camili, děkuji moc i já jsem moc šťastná, teď jen aby bylo vše v pořádku.
A co ty? Dlouho ses tu neukázala, už se chystáte na IUI?

Bigrendy, tak jak jsi dopadla? Snad tě folíci poslechli a pěkně narůstli...Budou ti dělat teď tu inseminaci?

bigrendy
15. kvě 2007

ahoj Marka je to všechno na nic. folíci nerostou všechno bylo zbytečné. to znamená,že ani na UO nemůžu,když nerostou prý nic silnějšího neni. zvýšili mě dávky ve čtvrtek jdu na UTZ jestli nevyrostou tak z IUI nic nebude. mam strach ,že se nedočkáme achjo. už nevím jak dál všechno je proti nam 😢

marka
15. kvě 2007

Bigrendy, tak to je mi moc líto 😢 ...nebuď smutná, ono třeba na léky jeden měsíc nereaguješ a pak to bude zase dobrý, uvidíš. Tělo si odpočine a pak folíci porostou i sami. Minulý měsíc jsi přece taky ničím nestimulovala a narůstli 😉

bigrendy
15. kvě 2007

Marka jsi hodná já vím akorát jsem s toho už unavená a zklamaná. tobě přeju at ti miminko roste a jste oba v pořádku. 🙂

bigrendy
17. kvě 2007

ahoj holky. marka měla jsi pravdu dopadlo to dobře. měla jsem velký folík a zítra jdeme ve 13.30 na 2 pokus IUI. tak na mě mysli at dopadnu jako ty. a napiš jak jsi dopadla na UTZ. myslím,že se nemáš čeho bát.hcg maš krásně vysoké. 🙂

marka
18. kvě 2007

Bigrendy, jasnačka 🙂 budu na tebe myslet a pevně věřím, že ti to tentokrát vyjde. Tělíčko tě trošku poškádlilo, ale neboj, bude to dobré 😉 😵
Jinak ta moje dnešní kontrola, jak už jsem psala na tématu "inseminace" dopadla dobře, akorát na to srdíčko je ještě brzy, to budeme muset ještě chvíli vydržet.

marka
18. kvě 2007

A taky jsem se dnes už odhodlala změnit si nastavení v profilu 🙂 ...už jsem ani nedoufala, že se toho dočkám 😅

bigrendy
23. kvě 2007

ahoj Marka jak ti je? měli jsme malou dovču tak jsem tady nebyla. 18.5 jsem byla na IUI a dostala jsem Utrogestan na udržení tak uvidíme. doufám,že to konečně vyjde. tiše ti závidím a přeju hodně štěstíčka. 🙂

marka
24. kvě 2007

Bigrendy, přeju moc moc moc štěstíčka, aby to byla už konečně tvoje poslední IUI. Držím palečky a myslím na Tebe 😵
Jinak já se mám fajn, vůbec mě netrápí žádné nevolnosti, bolesti a tak...jen možná trošku cítím prsa, jsou aspoň o číslo větší 😅 ...prostě jako bych ani těhotná nebyla, občas mě přepadá strach, jestli je všechno v pořádku 😨 Zítra jdu naštěstí na kontrolu, tak snad bude všechno v pořádku a budu mít aspoň zase do další kontroly klid 🙂

bigrendy
24. kvě 2007

ahoj marka to je dobře,že ti je fajn .nevolnosti jsou nepříjemné. uvidíš,že bude všechno v pořádku . 🙂 docela mam strach jak to se mnou dopadne .dr. mě říkal,že ty vajíčka nerostou protože jsem starší. to znamená,že na uo bych musela mít dárce a to bude asi pěkně drahé.už jsem s toho všeho špatná. a kolikrát nevím jak dál. ty jsi brala ten ultrogestan? 🙂

marka
26. kvě 2007

Ahoj Bigrendy,
zatím nemysli hned na to nejhorší, teď máš přece ještě velkou šanci, že můžeš být těhotná(a nejpíš už tuto dobu jsi 😉 ), zatím je na takové myšlenky dost času. Bude léto, dovolená, spadnou z tebe různé stresy a určitě se vám to podaří. Věř tomu 🙂
Zrovna Utrogestan jsem nebrala, ale byl to gel Crinone (je to to samé, co Utrogestan) a ten gel beru pořád. Dr. říkal, že je nejlepší brát ho až tak do 12 TT. Doufám, že pomůže i tobě 😉
Jinak včerejší kontrola mi dopadla dobře, dokonce nám už bije srdíčko 🙂 Zase příští týden v pátek jdu na další UTZ a pokud bude vše v pořádku, odešle mě Dr.už k mé gyn. Zatím chodím ještě do CARu.
Měj se hezky, užij si krásný a slunečný víkend 😵

bigrendy
27. kvě 2007

ahoj Marka.to je skvělé,že je všechno v pořádku. už se těším až budeš mít fotečku. maš pravdu na takové myšlenky je dost času. ale mam strach,že se nedočkám. dneska jsem 26dc strašně mě bolí prsa a chvílema břicho.to všechno muže být po obřích davkach fostimonu. tak nevím utrogestan mám ještě na 7 dní tak uvidím. kež bych už byla konečně těhotná. 🙂

bigrendy
31. kvě 2007

ahoj Markajak je ,jakto že sem vůbec nechodíš. ja jsem to měla dostat 28.5 a yatím nic . žtest jsem zkoušela a nic. tak nevím jak jsme dopadli. 🙂

marka
2. čer 2007

Ahoj Bigrendy,
já sem jen občas nakuknu, ale vidím, že ostatní holky to asi už vzdaly 😖 a nebo si už někde užívají dovolenou 🙂
Tak to vypadá u tebe moc nadějně, co? 😉 ...moc na tebe myslím a držím palečky. Dnes už je zase o týden víc, tak už snad máš nějaké zprávy, jak to dopadlo, doufám, že je ty dobré 🙂

bigrendy
2. čer 2007

ahoj Marka u mě zatím nic stale jsem to nedostala. rano jsem brala poslední utrogestan tak se uvidí. myslím,že to asi dostanu hodně mě bolí břicho jako když to mam dostat. a jak je tobě.? maš opravdu štěstí,že ti to vyšlo. jsi doma nebo chodíš do práce? 🙂

bigrendy
4. čer 2007

ahoj marka. stale nevím jak jsme dopadli. doufam že jsem těhu . počkam do konce týdne .jestli to nedostanu do pátku tak je to jisté. bolí mě břicho jsem hodně nafoukla a prsa mě taky bolí. a co ty ? 🙂 jak se mate?

marka
6. čer 2007

Ahoooj Bigrendy,
no to moc ráda slyším 🙂 tak doufám, že už je to u vás na dobré cestě a brzy i ty oznámíš tu skvělou zprávu 😉 držím palečky!!!
Jinak já posled. dobou nějak nestíhám, pořád chodím do práce a když přijdu domů, jsem unavená, že padnu do postele a odpočívám, tak to teď na "koníkovi" trochu šidím 😒 😉 dnes odpoledna se chystám k mé gynek. se zprávou z kliniky, tak už se nemůžu dočkat až jí to oznámím 🙂
Tak zatím Pa pá ....i když tu moc nejsem, myslím na vás 😵

bigrendy
7. čer 2007

ahoj Marka to se nediv ,že jsi unavená vždyt čekáš miminko. u nás bohužel nic nového. dostala jsem to 36dc. už nevím. nejradši bych ukecala dr. at mě pošle na laparku. aspon by se tam podívali jestli nejni chyba ještě někde jinde.jsem na tom huř a huř.opravdu nevím jestli je nějaká šance. ☹

marka
12. čer 2007

Bigrendy, to je mi moc líto, že to zase nevyšlo☹ ...budete zkoušet ještě další pokus IUI, nebo to teď přes prázdniny necháš na přírodě a pak UO?
Možná by i ta laparka pomohla, ale pokud už máš 2 děti přirozeně, tak vejcovody průchodné určitě jsou, nevím jestli se to může časem změnit.
Ale lékař určitě řekne víc. Každopádně bych alespoň tu vyriantu s ním probrala, uvidíš, co ti navrhne.
Tak hodně štěstíčka, sil a hlavně pevné nervy. Snad už si k vám mimíšek brzy cestu najde 😵

bigrendy
18. čer 2007

ahoj Marka. tak mě dr říkal,že jsme oba v pořádku a uo je prý zbytečné. pokud do září neotěhotním tak jdu na laparku. ale prý je to zbytečné. ja jem totiš po operaci slepáku. tak si myslím jestli tam nejsou srůsty ,které tam vadí. jakpak se má miminko? a ty?

camili
autor
21. čer 2007

ahoj holky, tak jsem po dlouhé době sem zase zavítala...........u mě pořád nic nového😒 Bigrendy, tak to je zase dobrá zpráva, že UO není potřeba, určitě se zadaří!!! jinak po té laparce je to prý jako když pohnojíš, spousta holek po ní hned otěhotněla, ale třeba se ti zadaří i bez ní, je léto, tak nám to třeba půjde nějak samo🙂
Marko tobě moc držím palce a tak v dobrým trošku závidím🙂