Iscare Centrum asistované reprodukce. Co mě tam čeká?

camili
22. led 2007

Ahoj holky, příští týden mě čeká první návštěva v Iscaru, vůbec netuším co mě tam čeká........já nemám ovulaci, jinak jsem v pořádku, přítel taky......máte někdo podobné zkušenosti?

marka
24. únor 2007

Bigrendy: ty už jsi ten pocit aspoň 2krát zažila...i když už je to hodně dávno, co?
Jak dlouho se teď snažíte?

bigrendy
24. únor 2007

skoro 2 roky.ale těšim se snad víc než tenkrát.tenkrát to bylo hned a ted děláme všechno možné.

bigrendy
24. únor 2007

oba jsme prý v pořádku a pořád nic. už jsem s toho zoufalá

marka
24. únor 2007

my jsme na tom skoro stejně...já už mám za sebou snad všechna možná vyš., příčina se neví...a ubíhá čas a už to bude přes dva roky snažení.

camili
autor
24. únor 2007

kdepak, já beru teď HA, takže u mě je to zase jen den D🙂

bigrendy
24. únor 2007

ja toho času uz moc nemam. a uo by jsme museli hradit celé a žádná jistota. ale ja to miminko strašně moc moc chci. snad na uo snad i ušetřím.

camili
autor
24. únor 2007

ty peníze mě taky celkem děsí, i když první tři hradí pojišťovna, tak se to stejně vyšplhá na 20 tis. a to ještě když nejsou komplikace, když jsem viděla ceník, tak jsem se zděsila, pořád mi bylo divné, že v každé diskuzi psali, že je to vyšlo na 60 atd. nějak jsem nechápala jak je to možné, když je to hrazené pojišťovnou, lae ono není hrazené vše.........

camili
autor
24. únor 2007

ono už se umělé po 40. nehradí????

bigrendy
24. únor 2007

mě řekli 22.500 a dalších 20 000 léky. tobě to ještě hradí pojištovna tak to nejni tak strašné. mě to už nehradí. ta cena je strašná.

bigrendy
24. únor 2007

bohužel jen do 39.je to nespravedlivé

marka
24. únor 2007

Den "D" 😀 ...hezky řečeno, tak snad se holky už brzy dočkáme ! třeba nás Katarina82 nakazí "těhu" bacily 😀
Pro dnešek se s váma loučím, jdu plnit své "tulící" úkoly 😉 ...a to by v tom byl čert, aby to nevyšlo 😀
Mějte se hezky...Pa Pá

camili
autor
24. únor 2007

dobrou a držím palce🙂))

bigrendy
24. únor 2007

tak se měj a hlavně plodné.já chci nakazit. 🙂

camili
autor
24. únor 2007

jo, to hradí, ale i tak je to nefér, u nás v ČR je hodně malá porodnost, snaží se jí zvedat, ale umělý oplodnění prostě nehradí, prostě nechápu! já vím, že když mi nevyjdou IUI, tak stejně ty peníze dám, protože to mimčo moc chceme, ale nezdá se mi to správný, za tohle prostě nemůžeme, že nemůžem otěhotnět a musíme za to platit!

camili
autor
24. únor 2007

jo, takový těhu bacily, ty já bych taky ráda a klidně bych si i něco připlatila 😀

katarina82
24. únor 2007

Holky, tak já plivu: tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj 😉

bigrendy
24. únor 2007

jen 3 pokusy to je taky dost málo. ono prý taky záleží jaké léky. některý hradí pojištovna aspon neco. a ty maš průchodný vejcovody?

bigrendy
24. únor 2007

to jsi hodná jen nás pořádne nakaž.

katarina82
24. únor 2007

Držím palečky, ať vám to všem vyjde, co nejdřív 🙂

marka
24. únor 2007

Díky Katy 🙂 ....chytáááám 😵

camili
autor
24. únor 2007

jo,já mám vše průchodné, byla jsem v září na laparce a vše v poho, jen nemám ovulaci a to mi právě minulý měsíc zjistili ten můj zvýšený prolaktin, to už jsme byli na krevních odběrech v Iscaru a kdyby bylo vše ok, tak by nás zřejmě následující týden čekala IUI, ale teď mi musí dát do kupy ty hormony.........no, tak alespoň že se zjistila příčina.

bigrendy
24. únor 2007

já taky děkuji. 😅

katarina82
24. únor 2007

Nemáte za co, já taky chytala těhu bacily, až to konečně vyšlo 🙂

camili
autor
24. únor 2007

hele, nechte mi taky aspoň jednoho malýho bacílka🙂

bigrendy
24. únor 2007

to je dobře ted to zaléčí a pod stromečkem bude živý dáreček. 😀

bigrendy
24. únor 2007

a jak dlouhon jsi čekala na toho bacila? 🙂

katarina82
24. únor 2007

TAk ještě jednou: tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj 😀
Dourám, že vyšlo na všechny. Fakt vám to moc přeju, vím, co to je čekat...

camili
autor
24. únor 2007

tak to by byl ten nej dáreček🙂 holky já se pro dnešek taky loučím a přeju krásnou a plodnou noc!

bigrendy
24. únor 2007

tak dobrou

camili
autor
28. únor 2007

Ahoj holky, tak jsem byla včera na endokrinologii kvůli mému vysokému prolaktinu a moc moudrá z toho nejsem🙂 mám asi 5x překročenou normální hladinu, což způsobuje neplodnost, ale může to vyvolat tolik věcí (např. sex před odběrem, HA, zakouření si marjánky, těhotenství, štítná žláza........), takže v úterý půjdu zase na odběr kvůli štítné žláze a když se vyloučí, tak za měsíc znovu odběr na prolaktin, mám vysadit HA a měsíc čekat 😠 nechce do mě cpát zatím žádné prášky, jen kdyby to bylo za ten měsíc stejné nebo horší, tak něco nasadíme, ale předpokládá, že to bude po měsíci v poho 🙂
Marko a co ty? jak je? máš už nějaké příznaky nebo tak něco?