Iscare Centrum asistované reprodukce. Co mě tam čeká?

camili
22. led 2007

Ahoj holky, příští týden mě čeká první návštěva v Iscaru, vůbec netuším co mě tam čeká........já nemám ovulaci, jinak jsem v pořádku, přítel taky......máte někdo podobné zkušenosti?

marka
20. bře 2007

😀 ...taky dobrý, popravdě je mi jedno jak ten nebo ten doktor vypadá (snesu toho hodně 😉 ) musím v něm mít důvěru a věřit, že to co dělá mi určitě pomůže...a to je nejdůležitější 😵
ale když se pak obojí spojí, je z toho moc fajn kombinace 😀

camili
autor
20. bře 2007

to já bych snesla i hnusnýho starýho plesnivýho, jen kdyby mi pomohl k otěhotnění🙂)))

marka
20. bře 2007

Jó...tak to bych taky brala všema deseti 😀
Teď o víkendu mám jít na návštěvu ke kamarádce, která má asi 1měs.do porodu, tak doufám, že se tam aspoň trošičku nakazím 😉
Už mě to vážně docela vysiluje, každý měsíc jen čekat...a doufat 😖

camili
autor
20. bře 2007

mě už to taky neba, někdy jsem v pohodě, ale někdy mám třeba hodinku dvě, že nad tím pořád přemýšlím a vymýšlím hovadiny co by kdyby🙂 já zrovna včera potkala kamarádku, která rodina ani né před měsícem, má krásnou holčičku, tak jsem si pak doma říkala, proč my ne.............ale přítel mě z toho vždycky nějak dostane, i když vím, že on by to mimčo chtěl snad víc než já. nejvíc mě mrzí, že jsem mu pořád říkala, že máme čas a teď vidím, že to byla chyba! myslela jsem, že vysadím prášky a bude.............

marka
20. bře 2007

Ještě, že ty naše drahé polovičky máme 🙂 ...mě je manžílek taky obrovskou oporou 😵 a už se nemůžu dočkat až bude "tatínkem" (a on určitě taky)
Mě to taky občas popadne, takový depky 😠 ono se není čemu divit po takové době.
Můžu se zeptat, ty seš vdaná ?

camili
autor
20. bře 2007

ne, mluvíme o tom, ale musíme nějak vyřešit majetek, já vím, že to zní divně, ale přítel koupil barák a já mám byt, ale chtěli by jsme ho prodat a investovat to do baráku, ale nejdřív si to musíme nějak "posichrovat", kdyby náhodou to nějak nedopadlo, takže jsme si řekli, že až budeme čekat mimčo, že to začnem nějak řešit, teď nás zatím nic netlačí a každý máme "svoje".

marka
20. bře 2007

Jsem zpátky z obídku 🙂

Tak to jo 😉 ...ono to manželství prý už teď ani není nějak "in", spousta lidí, žije jen tak na "psí knížku". Ale já bych určitě byla pro (i kvůli tomu majetku),ale aspoň kvůli tomu mimču, aby pak nemělo jiné příjmení 🙂
Takže to pro vás bude teda "perný" rok, co? těhotenství, svatba,...chtěla by ses vdávat jako těhulka, nebo by jsi radši počkala, až se vám mimčo narodí?

camili
autor
20. bře 2007

já jsem taky pro svatbu, i když není in🙂 čeče, poslouchá se to dobře, že nás tohle všechno letos čeká🙂 mě by bylo celkem jedno jestli jako těhulka nebo jako maminka - já bych chtěla svatbu jen my dva + svědci a někde jinde, né tady u nás, prostě někam jet a tam se vzít a pak udělat třeba něco u nás na zahradě )

bigrendy
20. bře 2007

ahoj holky.Marka tak na tom budeme skoro stejně.tose nám to bude čekat když na to budeme dvě. držím palce at máš pěkné folíky. 🙂

bigrendy
20. bře 2007

ahoj Camili. ničeho se neboj ja chodím k Apolináři všichni jsou tam fajn.já chodim k p.doktorce a 3xkrát jsem byla u p. doktora a oba jsou bezva.opravdu chtěji pomoct a hlavně nic zbytečně nezdržují .kvuli mému věku neni moc času.když tam jdu tak mam depku a odcházím s pocitem ,že to určitě vyjde.dávaj mě 100% naději tak se neboj.určitě se všichni(jednou) dočkáme. ale já to chci ted hned. 😅

marka
21. bře 2007

Ahoj Bigrendy...koukám,že na PC chodíváš hodně pozdě večer,to já už pomalu ulehám do postele 😔 nebo většinou manža pracuje na PC,tak se sem moc v tuto dobu nedostanu 😖
Každopádně na tebe moc myslím a na pátek budu držet palečky,ať to vyjde 😵
Já se zítra teprve dozvím, kdy mi budou IUI dělat, teda jestli bude vše v pořádku...doufám 😉

marka
21. bře 2007

Camili : tak to docela závidím tu svatbičku ... naše představa byla úplně stejná, ale nakonec jsme zvolili variantu aspoň nejbližší rodina, takže nás bylo nakonec kolem 30 lidí. Zahradní posezení bylo taky v plánu, jenže zrovna 30. července byly vedra, snad 40 C, takže jsme dali za vděk aspoň klimatizované restauraci 😀 ... a zahrádku jsme si užili až k večeru.
Ale bylo to skvělé...takže můžu jen doporučit 😉
Hurá do toho ! 😵

bigrendy
21. bře 2007

ahoj Marka ja chodívám později až si dětičky vyhrajou. když napíšeš v kolik tady budeš tak je vyženu a můžeme si psát kromě dneška :jdu na noční.ja na tebe taky myslím a držím palce. 🙂 docela mam s toho strach.vubec nevím jaké to bude.dr. říkal ,že p.doktorka ke které chodím a ta mě to bude dělat to prý umí nejlépe tak uvidím. 😉 už aby tam byli // už se nemůžu dočkat.

camili
autor
21. bře 2007

ahoj holky, moc Vám oběma držím palce! Koukám, že to budete mít o chlup🙂 tak ať to oběma vyjde!!!
Marko, jak píšeš ono je něco jiného plánování a pak skutečnost, takže zatím rozhodně není co závidět🙂
Bigrendy já myslím, že to snad taky nebude tak horký, aby jsme museli jít někam jinam, myslím, že něco snesu🙂

bigrendy
21. bře 2007

Ahoj Camili a ty pujdeš na IUI do Prahy? a už víš kam? tak svatba to je krásný hlavně si to užij.a jak je tobě?

camili
autor
21. bře 2007

ahoj, no já bych měla jít do Prahy do Iscaru, ale vůbec netuším kdy 😒 holky, já se ještě nevdávám🙂 dohodli jsme se, že až budeme v očekávání, takže to začneme řešit kdy a jak🙂 jinak mě je fajn, až na to že chci asi až moc to mimčo, nejraději bych se zbalila a odjela někam k moři alespoň na 14 dní, potřebovala bych nějakou změnu, mám pocit, že pořád jenom čekám a už mě to nebaví. ale o víkendu vyrážím s kámoškama ven, tak snad na chvíli vypnu............a co ty? jak se cítíš před prvním IUI?🙂

marka
22. bře 2007

Dobré ráno holky,
tak jsem přijela z UTZ a IUI mi budou dělat v Po v 10.hod. Folíky rostou dobře, jeden byl už dokonce 17mm, ale Dr.říkal, že bude lepší počkat až mi jich doroste víc a bude větší šance. Takže ještě do soboty píchám MENOPUR a v So večer ve 22.hod PREGNYL .....a v Po hurááá na IUI 😉
Doufám, že už poslední 😵 ....teda ještě jedno máme v záloze 🤐
Bigrendy : zítra na tebe myslím a přeju spermijkám moc síly, aby vydržely (nebo aspoň jedna malá mrška 😀 ) ...a za devět měsíců se vyklubal krásný mimíšek 😵 ........Ničeho se neboj, dopadne to dobře! 😉

bigrendy
22. bře 2007

ahoj holky Camili určitě nejsi sama ja to mimčo chci taky moc kolikrát si říkám,že nejsem normální ja totiž na nic jiného nemyslím.já se cítím všelijak
.těším se,že se konečně něco děje a zároven mam strach 😨 snad to vyjde.

bigrendy
22. bře 2007

ahoj Marka tak to maš pěkný folík to já měla jen 15 hlavně aby se to povedlo to bude strašně dlouhých 14 dní 😒 jsi moc hodná ,že mě držíš palečky.ja JSEM CELKEM V POHO ,ALE MANŽEL JE S TOHO NA NERVI .JA TAM MUSÍM BÝT SILNÁ ZA OBA. NESNÁŠÍ NEMOCNICE A PŘIPADÁ SI BLBĚ (ANI SE NEDIVÍM)AŽ TO VYJDE TĚCH 9MĚSÍCŮ SI BUDU VYCHUTNÁVAT V PO TI BUDU DRŽET PALCE UVIDÍŠ DOBŘE TO DOPADNE 🙂

marka
22. bře 2007

Jééé Bigrendy tak to já budu taky těch 9 měs.vychutnávat 🙂 moc se na to těším.
Můj manžílek to zatím bere docela dobře, ale jsem zvědavá, jak to bude brát, až to bude víckrát 😖 ...já už to beru taky, taky nějak lépe buď a nebo... 😉
V nemocnici jsem byla poprvé na Laparoskop. a taky to moc nemusím, takový zvlášní pocit 😖 . Naštěstí tato klinika u nás vůbec jako nemocnice nevypadá,tak se tam člověk aspoň cití líp...no ale samo, že kdyby tam nemusel vůbec, tak je to nejlepší 😀
Tak snad už naposled !!!! 😵

bigrendy
22. bře 2007

ahoj všem.Marka já taky doufám,že to bude naposled.dneska jsem koukala po kočárkách . jeden se mě moc líbil škoda,že v něm nemám koho vozit . ☹ já to beru tak nějak normálně ,ale manžel říka ,že je to hromadný sex bez obecenstva. budu ho muset zítra pěkně uklidnovat.ale co by jsme neudělali pro miminko vid! 😅 tak na mě zítra mysli ja ti budu držet palce v pondělí. 🙂

camili
autor
22. bře 2007

ahoj holky, tak Vám moc držím palce a tiše závidím🙂 ale samozřejmě v dobrém, moc Vám přeju aby to vyšlo! sice budu poslední, ale aspoň budu vědět, že to fakt funguje!!! hlavně ať vám těch 14 dní uteče, je mi jasný, že je to hodně dlouhých 14 dní.

marka
23. bře 2007

Bigrendy : teď už se zřejmě touto dobou "potíš" někde na křesílku při IUI, co?...moc na tebe myslím a přeju hodně štěstí 😵 určitě to dopadně dobře ...a ať už tě pak čeká jen 9 měsíců pohodového těhotenství 🙂

bigrendy
23. bře 2007

ahoj holky už jsem po IUI cítím se celkem dobře. dělala mě to p.dr. ke které chodím.bylo to hned hotové a vůbec to nebolelo hned jsem seskočila a šla domu.nemusela jsem tam ležet. Marko ja jsem žádné léky nedostala prý nejsou potřeba tak nevím. ty jsi něco dostala vid.ja beru jen kyselinu listovou a babyplán vitamíny.tak doufám,že to vyjde. a jak ty se těšíš?

bigrendy
25. bře 2007

ahoj Marka moc moc držím palečky. mě pěkně bolí v podbříšku. ovulaci jsem měla druhý den po IUI tak uvidíme. určitě napiš.pa pa

marka
26. bře 2007

Děkuji Bigrendy 🙂 ...moc na tebe myslím, snad to dobře dopadne.
Já jdu tak za hodku na IUI, teď jsem ještě v práci a manžílek jel v osm odevdávat spermíky. Volno jsem si nebrala, po insemce se vracím zpátky do práce. Už se nemůžu dočkat, jsem jako na trní.
Ty bolesti bříška znám už z prvního pokusu, aspoň to je nějaká známka, že se v nás něco děje 😉

bigrendy
26. bře 2007

Ahoj Marka tak jak je?stále na tebe myslím. až na to čekání. to 🙂 bude moc dlouhé už ,aby jsme věděli výsledek // už se nemůžu dočkat.mě je pořád divné,že ty jsi dostala plno léků a ja nic.ptala jsem se dr. a prý neni nic potřeba. ty vitamíny co si kupuji stačí. tak mam strach ,aby to vůbec vyšlo. ☹

marka
26. bře 2007

Tak už se řadím do řady "čekatelek" na // 😀
Už mám IUI za sebou 😉 právě jsem se vrátila z obědu a teď už jsem plná prac.nasazení 🙂 minulou inseminaci jsem měla celý den volno, ale stejně jsem ho proflákala nákupama, úklidem atd..
No já mám po IUI zase užívat léky, ty samé, co předtím...a doplácela jsem za ně 200,-Kč 😒 ono je to asi v každém centru jiné...Ale neboj, myslím, že zas takový to nemá.

romcatko
26. bře 2007

Ahoj holky, přeji, aby IUI zafungovalo. Bigrendy, já taky nic neostala, prý to není třeba. No, snažím se jim věřit. Nic jiného nezbývá.

marka
26. bře 2007

Děkujeme Romči 🙂
Ty už máš taky po inseminaci?
Opravuji chybičku ...myslím, že ty léky po IUI zas takový vliv na oplodnění nemají, spíš je to asi takový zvyk centra. A já bych zřejmě po lécích nedostala MS, protože mi sama nechodí 😒
Ale ležela se mnou na pokoji holka (shodou okolností byla se mnou i na 1. IUI a teď jsme zase spolu prošly druhým pokusem 😉 ) a prý ty léky dávají každému....Ale nebojte, pokud se to má podařit, tak se to podaří i bez léků a pokud ne, i léky jsou zbytečné ...viz můj první pokus.