Iscare Centrum asistované reprodukce. Co mě tam čeká?

camili
22. led 2007

Ahoj holky, příští týden mě čeká první návštěva v Iscaru, vůbec netuším co mě tam čeká........já nemám ovulaci, jinak jsem v pořádku, přítel taky......máte někdo podobné zkušenosti?

marka
5. dub 2007

Tak to budeš muset ještě vydržet, ale u tebe je to určitě na dobré cestě 😵

Ostatní holky už asi užívají sluníčka a sem se nám dojdou pochlubit pak až s krásným bříškem 😉 ...jééé, kéž by to tak bylo.
A snad už se štěstíčko usměje i na nás 😵

bigrendy
5. dub 2007

to mě povídej já už se nemůžu dočkat. když si přectavím,že bych musela zase čekat a ty nervi to je strašné .už to nějak nezvládám a přitom je to možná už jen kousek 😉

camili
autor
6. dub 2007

ahoj holky, tak já jsem se ve středu taky testovala a nic 😒 jsem měla MS naposledy 4.3., tak jsem to zkusial jestli náhodou.......ale vám moc držím palce! já už jdu 20.4. na kontrolu, tak doufám, že se to hne, ty dva měsíce co čekám jsou děsně dlouhý.
Marko, to s tím chlubením by bylo super🙂 ale já sem moc nechodím proto, že někdy mám depku z toho, že zase musím napsat, že pořád nic 😠 pak si tady prohlížím alba a jsem z toho taková nějaká divná......
Bigrendy to vypadá fakt nadějně! sice slabá druhá čárečka, ale i to je super!
dnes jsem byla na návštěvě u tety, která má 4-měsíčního chlapečka a zase přemýšlím, proč já ne.......navíc mi dala nějaké oblečky, které už jsou mu malé, no a to taky člověku nepřidá🙂

bigrendy
8. dub 2007

ahoj holky 🙂 tak s toho nic nebude ve čtvrtek jsem to dostala. nmormalně to mám po 30-34 a ted po 26 dnech je to divné a ta čárka na testu. asi špatný test. jsem s toho špatná ani nemam sílu pokračovat. už mě to čekání nebaví. ☹

marka
10. dub 2007

Zdravím vás holky 🙂
Camili 20.4. je to hned, tak snad by jsi mohla zrovna zkusit i IUI a třeba budeme na výsledky čekat společně 😉 ...protože mě taky zřejmě i 2. pokus IUI zase nevyšel 😖 S tím jak píšeš, že sem chodíš tak málo úplně souhlasím, i já si "koníka" musím trošku zakazovat, protože tím se všechno jen umocňuje a touha po miminku je stále větší 😨 Snad už je ale vše na dobré cestě a brzy se budeme mnoct radovat s těch bříšek, plkat s těhulkama a pořádně si to užívat se vším všudy 😵

Bigrendy : a co když to není MS, ale jen takové špinění?...někdo má MS i když je těhule a u tebe je zvláštní, že ti najednou přišla MS tak brzy 😕 ...a ještě k tomu TT ukazoval náznak čárky, to je fakt divný, já jsem ho měla i v sobotu jasně negativní, tak možná se v tobě ještě něco děje.

bigrendy
10. dub 2007

ahoj holky Marka nevím to už se mě stalo po druhé po prvé mě doktor řekl,že jsem těhotná 6tt a pak jsem to dostala. na to abych byla těhotná tak jsem to měla sice 4 dny ,ale hodně .16.4. jdu na utz tak uvidim. zase budu muset čekat do dalšího cyklu. ten čas tak letí. držím palce,aby to vyšlo aspon tobě. 🙂

marka
10. dub 2007

Bigrendy to je mi líto 😖 ...ale co se dá dělat, hlavně hlavu vzhůru a doufat, že "teď " už to bude naposled 😵
Jak to, že jsi nezačala se stimulací hned 2.DC ? nebo si necháváš měsíc odpočinek? Já jsem na druhou IUI najela hned jak mi přišla MS a teď to hodlám udělat taky tak. Snad nebude Dr. nic proti tomu namítat 😖
Teď to bude už můj poslední pokus IUI (3x) a pak už bych chtěla jít někdy v létě na IVF...ať se to pořád neprodlužuje 😉

romcatko
10. dub 2007

aho Marko, tak to jsme na tom podobně. Chci zkusit ještě tak 2 IUI a pak jít do IVF. Šance, ale i zklamání, jsou tam větší. Ale říkám si, ež se úplně vyš´tavit psychicky při neúspěšných IUI... A ty jsi stimulovala clostíkem nebo něčím jiným?

marka
10. dub 2007

Ahoj Romči, no já jsem si řekla 3x IUI a když to nevyjde, chce to asi něco lepšího (kde je větší šance) a pak teprve jít na IVF.
No já stimuluji injekcemi, tyto dva cykly IUI jsem měla MENOPUR 10ks, tak snad to teď bude zase stejně. Jinak jsem dobře reagovala i na Clostil(ten jsem brala i u mé gynekol.ale bohužel se nepodařilo, tak teď v CARu přistoupili hned na injekce).

romcatko
10. dub 2007

A kolik jsi měla po injekcích folíků? Já si právě říkám, že pokud bych měla píchat injekce, tak ať rovnou IVF. Jak jsi myslela, že to chce něco lepšího a pak teprve IVF? jako nejdřív IUI s píchulkama?

bigrendy
10. dub 2007

marka ja jsem nezačala protože jsem neměla doma inj. a 2dc vycházel na sobotu a to tam nikdo nejni. tak budu muset počkat do května. ani jsem nebyla domluvená co dál tak nevím.

romcatko
10. dub 2007

Rendy a ty jsi stimulovala čím? A kolik bylo folíků?

bigrendy
10. dub 2007

já jsem si píchala fostimon a měla jsem 2 folíky 13dc asi 21 ovulace byla druhý den a nic.

marka
10. dub 2007

Asi jsem to špatně napsala...myslela jsem, že po 3 neúspěšných IUI to už asi bude chtít něci lepšího a to bude právě IVF 😉 asi jsem se špatně vyjádřila.
Folíků jsem měla většinou tak 3-4 ...no mě je taky líto toho, že už teď musím píchat inj. (mám je za 750,-Kč/10ks)ale Dr. říkal, že to bude prý pro mě lepší pokud mi Clostil nezabral 😖 . U mě je docela drahá i samotná IUI, já za vše komlet 1 cyklus dám (750,- injekce + 1500,- zákrok IUI + 200,-Kč léky po IUI) 😠 ...což se mi taky nelíbí, ale co už nadělám, tento cyklus jdu ještě do toho a pak už šetřím jen na IVF 😉

Bigrendy : to je škoda, ale neboj, uteče to ! 😉 a květen je na těhotenství jako stvořený 😵 ...tak to "sakryš" musí vyjít 😀

romcatko
10. dub 2007

Holky dík za info. Já ve čtvrtek písnu, jka jsme se domluvili v CAR a zda bude IUI a případně kdy IVF. Teď se loučím. 😉

marka
10. dub 2007

Pa Pá Romči 🙂 ... měj se a brzy dej vědět 😉

bigrendy
10. dub 2007

pa pa holky 🙂

bigrendy
11. dub 2007

ahoj holky .Marka jak jsi dopadla? piš piš 🙂

marka
12. dub 2007

Ahojky 🙂
píšu, píšu 😀 ...u mě zatím nic nového, stále čekám na MS, která má přijít každým dnem, už to cítím 😝 To zase bude víkend! 😖
No a pak bych chtěla začít hned se stimulací na další IUI, tak uvidím, jak to vyjde.

bigrendy
12. dub 2007

ahoj a co na krvi nic?

marka
12. dub 2007

Já jsem měla jít na krev v úterý, ale bohužel jsem neměla zastoupení v práci, tak jsem tam jen volala a sestřička říkala, že mám teda vydržet až dorazí MS (říkala jsem jí, že to asi nevyšlo) a pak ten 1. nebo 2. DC si mám zavolat a pak si přijít pro injekce. Tak čekám ... taky nevím, jestli v centru jsou i o víkendu 😒 protože mi to zřejmě vyjde na víkend.

bigrendy
12. dub 2007

tak to je škopda,ale je dobré,že můžeš pokračovat další měsíc. já musím počkat .

bigrendy
12. dub 2007

to bude zase čekání. už začínám přemýšlet o uo. to bude,ale pěkně drahé.

marka
12. dub 2007

No uvidím, jak nakonec dopadne 🙂
Já bych v tvém případě ještě určitě zkusila alespoň 3x IUI a teprve potom bych šla do UO...Vždyť přece už 2 děti máš, tak se to snad musí podařit, ne? A co ti doporučují lékaři?
Neboj, další pokus určitě vyjde!

bigrendy
12. dub 2007

podle doktorů mám zkoušet iui ale problém je ten :v roce dvatisícejedna jsem byla na slepáku potom jsem měla šílené srůsty to mě laparoskopicky odstranili (co šlo) tak mam strach jestli tam něco nevadí. dr říkal,že vejcovody mam průchodné ale mužou se třeba zužovat a vajíčko nemůže projít. dr víc věřil,že je to v pořádku. tak nevím,ale pořád na to musím myslet proč to nejde ,když tenkrát to šlo hned první měsíc.

marka
12. dub 2007

I to může být třeba příčina, ale pokud i doktoři radí ještě zkoušet IUI, tak bych to zkoušela...a zatím šetřila penízky.
Navíc se prý při každém dalším pokusu inseminace zvyšuje pravděpodobnost, takže to jednou vyjít musí !!! 😵
Nebuď smutná, příště to určiě vyjde 😵

marka
12. dub 2007

...a třeba se zadaří i tento cyklus bez IUI, bez injekcí, bez pomoci lékařů...prostě přirozeně 😉 ta šance je tam vždycky! 😵

bigrendy
12. dub 2007

já tomu věřím jinak bych se zbláznila. uvidím ted jaký mě dá léky já potřebuji ,abych měla více folíku tak mě da asi silnější inj. a jak se cítíš ty?

marka
12. dub 2007

Já se cítím úplně normálně a tak to je už od té inseminace, žádný nafouklý břicho, nic nebolí, prostě jako by se nic nedělo. Ale i minule jsem to tak před MS měla, žádný bolesti břicha, prsou, nic a pak přišla MS.
Tak to vypadá, že to bude stejný i teď.

bigrendy
12. dub 2007

to je škoda tak snad do třetice. už to konečně musí vyjít ne?