Iscare Centrum asistované reprodukce. Co mě tam čeká?

camili
22. led 2007

Ahoj holky, příští týden mě čeká první návštěva v Iscaru, vůbec netuším co mě tam čeká........já nemám ovulaci, jinak jsem v pořádku, přítel taky......máte někdo podobné zkušenosti?

bigrendy
24. únor 2007

ahoj mužu se k vám přidat? v březnu jdu na iui. už se těším ,ale zároven mám strach . už tam konečně musíbýt //
katarina82 moc gratuluji.to bude určitě . těhu nemusíš se bát..

camili
autor
24. únor 2007

ahoj, určitě můžeš, každá zkušenost se hodí🙂 já bych měla jít teoreticky taky v březnu, mám vysokou hladinu hormonu prolaktin, do měsíce by to mělo být ok a pak IUI - teda doufám, že zase nebude někde nějaký problém🙂

bigrendy
24. únor 2007

ja mam vše ok.jen mě nedorůstají vajíčka jak by měly což je největší problém.clostibelgyt mě moc nepomohl tak me dr.dala inj. fostimon od 2 dne si je mam píchat.

camili
autor
24. únor 2007

mě clostil taky nepomohl, ale zřejmě byla zředa v tom prolaktinu - zrůsobuje to, že nedochází k ovulaci, tak doufám, že až mi ho vyléčí, tak že půjdu na IUI a né, že mě zase nechají nějakou dobu zkoušet, zda by to nešlo normálně, mě bude letos 30 a moc už se mi čekat nechce🙂

bigrendy
24. únor 2007

to nečekej.mě je 41 a moc času mě nezbývá a jsem s toho pěkně nervozní.

camili
autor
24. únor 2007

moje mamina měla taky v 41 mimčo a její ségra letos porodila taky kluka a to v 45🙂 sice obě už třetí dítě, ale vše bylo v poho.........to bude tvoje první?

bigrendy
24. únor 2007

ne mam syna 20,a dceru 16

bigrendy
24. únor 2007

tenkrát jsem otěhotněla hned 1 měsíc a ted pořád nic. od listopadu chodíme k apolináři tak se konečně něco děje.

marka
24. únor 2007

Vítám tě bigbrendy 🙂
Camili : no já jsem taky překvapená z tolika léků po IUI, ale věřím lékařům 😉 jinak na krev jsem objednaná 12.3. do ISCARu, ale pravděpodobně bych asi vyzkoušela testík i dříve, kdyby to vypadalo nadějně.
Manžel má zrovna 11.3. narozeniny, tak by to byl skvělý dáreček 😵
...jo a tuleníčko máme teď taky předepsáno na každý den 😉 ...poctivě plníme dle plánu 😀

marka
24. únor 2007

oprava ... bigrendy 😉 🙂

bigrendy
24. únor 2007

ahoj marka jaký bylo iui ja to pujdu kolem 15.3 a to tolik léků dávaj vždy?

marka
24. únor 2007

Bylo to v pohodě, opravdu se není čeho obávat 🙂 IVF je asi podstatně horší záhul pro organismus...ale stejně mě možná asi nemime 😉
Myslím, že těch léků dávají asi všem tolik, teda asi to bude podle centra různé, ale já jsem na pokoji (po IUI) ležela s holkou, ta už byla na IUI 3krát a léky měla pořád stejné jako já.

bigrendy
24. únor 2007

ja doufám ,ze to vyjde. a toho 12.3 to bude kolikáty den co máš jít na krev?a co jsi měla mýt s sebou? to je otázek vid.

camili
autor
24. únor 2007

Marko, tak to by byl super dáreček🙂 a myslím, že né jen pro manžílka, co?🙂 holky, už aby nám to vyšlo! já jsem zrovna teď brouzdala po netu a narazila na porod do vody🙂 já už se snad těším i na ten porod🙂

marka
24. únor 2007

Na krev to vychází 28.D.C. a to IUI mi dělali 12.D.C.
Já jsem si na IUI měla vzít jen košilku a papuče. Papuče jsem nakonec ani nepotřebovala, protože na "sálek" mě převezli na posteli (i IUI mi dělali na posteli, jen zvedli polohu postele, abych měla nohy nahoře) a pak mě převezli na pokoj, kde jsem si půl hodinky poležela a pak jsem jela domů.
Toť vše... 🙂

bigrendy
24. únor 2007

a kde se dá rodit do vody , píšou to tam?

marka
24. únor 2007

Camili : no to by byl "dáreček" 😀
Já se taky postupně na porod těším, ze začátku jsem měla strach, ale to už pomalu ustupuje a teď převažuje těšení 😵
Občas nakukuji na holky "únor 2007" a rodím s nima 😀

bigrendy
24. únor 2007

díky za informace. a držím palce aby ti to vyšlo

marka
24. únor 2007

bigrendy : děkuji 🙂
Ale nám to přece vyjde všem !....jednou 😉 😵

bigrendy
24. únor 2007

už aby to bylo už mě to čekání pěkně štve. každý měsíc mam pocit ,že je to ono a zas nic.

camili
autor
24. únor 2007

no, pár porodnic tam vypsaných bylo, ale konkrétní si nepamatuju, ale v Praze určitě nějaká je🙂 určitě vím, že to dělají ve Vrchlabí........kdyžtak jukni do diskuze POROD - Porod do vody

camili
autor
24. únor 2007

Marka: vyjde, to jo, ale když já dneska chci nějak moc🙂 koukala jsem na kočárky a postýlky...............no a prostě dneska chci nějak víc 😀

bigrendy
24. únor 2007

díky mrknu se tam. normálně jsem rodila ,ale do vody ne .docela mě to láká.

bigrendy
24. únor 2007

to já chci taky a moc. ja koukám na kočárky každý den na netu. asi jsem blázen. už se nemůžu dočkat.

marka
24. únor 2007

Camili : No to mi povídej... 🙂 já mívám takové dny 🙂 poslední dobou hodně často...kočárek už je vybraný, postýlka, oblečky 😀
prostě brouzdám po netu...
Ještě že tu mám manžílka, který mě vždycky vrátí trošku do reality 😉 ...

marka
24. únor 2007

Bigrendy : tak nás "bláznů" je tu asi víc 😀
A přitom nechceme tak mnoho 😉 , že jo? Jen "malý" uzlíček 😵

camili
autor
24. únor 2007

to já jsem asi taky, jen ještě nejsem rozhodnutá, který to bude🙂 a vůbec se těším na ten pocit cítit to mimčo v sobě........ach jo, já mám dneska den🙂

bigrendy
24. únor 2007

to miminko taky bude neboj.

marka
24. únor 2007

Camili : a není to náhodou nějaká "intuice" // ? 🙂 Kolikátý D.C. jsi dnes? ...a navíc tu máme i jednu těhulku mezi námi 😉

bigrendy
24. únor 2007

co v sobě až si ho budeme moc pochovat a trošičku pomačkat to je nejkrásnější pocit .kdo nemusel tak dlouho čekat tak to nemůže pochopit.