ISCARE. Jaké jsou vaše zkušenosti?

coralin
4. bře 2012

Ahoj, máte někdo zkušenosti z ISCARE?

petronela82
10. bře 2012

Ahoj, jo jo ISCARE mohu jen a jen doporucit, chodila jsem jeste do GEST Praha kde jsem absolvovala 2 neuspesne IVF + 1 KET a v ISCARE se zadarilo hned napoprve, poslali me na vsechny mozna vysetreni, imunologii, genetiku, hematologii, podstoupila jsem hysteroskopii atd. Ale bez toho to nejde, jen tak zjistili v cem je problem a zvladli jsme to, nyni uz drzim v naruci skoro 2 mes. Viktorku

Preju hodne stesti

refisa
28. bře 2012

Ahoj, mám zájem tam přejít z jiného centra, nevíte prosím jak dlouho trvá objednací doba k první návštěvě? Přemýšlela jsem i nad Gest, Podolí, Gennet ale zatím Iscare vyhrává.

coralin
autor
1. dub 2012

Ahoj, z Genetu, jsme odešli hned po první schůzce, kdy nám oznámili, že nám to jiným způsobem než s IVF nepůjde. Nešlo o tu zprávu, ale o způsob, jak pak tlačili na nějaká rozhodnutí hned. To se mi vůbec nelíbilo. V Podolí, tak nám to nevyšlo 2X, ale mému známému ano. Já už tam nemůžu, protože ztratili důvěru. V Iscare jsme čekali asi měsíc než nás vzali na první konzultaci.

coralin
autor
1. dub 2012

@petronela82 Ahoj, co je hematologie? to mi nikde nedělali. Gratuluju k holčičce. Viktorie je moc krásné jméno 🙂

petronela82
1. dub 2012

@coralin - hematologie, je kontrola krve, na genetice mi zjistili leidenskou mutaci, ktera zpusobuje vyssi srazlivost krve (a to zpusobuje potraty - ja potratila 2krat) a na hematologii to potvrdili a cele tehotenstvi jsem si musela pichat nizkomolekulovy heparin na redeni krve a kazdych 6 tydnu jsem chodila na kontroly.

Dekuju za gratulaci - Viky je nase vymodlene zlaticko,drzim palecky at se vam brzy take zadari

coralin
autor
1. dub 2012

ježiš, tak to jsi měla teda drsný..ale povedlo se což je skvělé 🙂 to mi v ISARE ani nenabídli, Tobě to nabídli sami od sebe?

refisa
2. dub 2012

@coralin ahoj, děkuju za info🙂 měsíc čekání nám nevadí, budem stejně čekat na výsledky imunologie.Genetiku máme hotovou, tak snad to pak už zas půjde rychle🙂

coralin
autor
2. dub 2012

Ahoj, to čekání je nejhorší...pro mě tedy těch 14 dní když nevíš jestlil se zabydlí nebo ne. To my tam chodíme už dlouho asi od září. Ale zkoušeli ty inseminace a ještě jsem byla na hysteroskopii a nevadí mi že to trvá, dýl, alespoň jsem měla víc času na regeneraci 🙂

mishule78
12. dub 2012

@coralin VELMI DOPORUCUJI mam ted skoro rocni dvojcatka a jsou uzasna, bozi moje miminka 😀

coralin
autor
12. dub 2012

Tak to moc gratuluju a užívejte si🙂 taky se těšíme, že to dobře dopadne🙂 díky ke komu jsi chodila?

julinka87
24. dub 2012

Ahoj holky, máte někdo v iscaru zkušenost s doktorem Hulvertem? A máte některá z vás zkušenost, že se vám tvoří malá tvorba vajíček a jsou nezralá? A léčili ste se některá s endometriozou? Díky moc za odpověď 🙂 🙂

kaijko
20. říj 2012

@julinka87 Ahoj, ja chodim k dr Hulvertovi do soukrome ordinace a prave mam 16. Den po ET..A mam endometriozu..

mishi
29. říj 2012

@julinka87 taky se pridavam k @kaijko . chodim k hulvertovi do soukr ordinace od 7/2009 a je to pro me nej gyn a primar, co znam!!! jestli muzes, sver se mu do pece. treba v iscare - tam ybva ale jen pondelky a uterky. snad i trobe bude smypaticky a budes verit jeho odbornostem. dsala bych za nej ruku do ohne! meli jsme hodne spolecnou rec, ja, muj manzel a on, mame na vic veci podobny nazor. trasnfery mi delal jen on, z prvniho IVF cyklu mame alzbetku (povedla se hned z ET) a ted jsem nejspis tehotna (gravitesty, krev) z KET (meli jsme zamrazene jen 1 embryo z prvniho IVF). taky hodne dela prace embryologu 😀 asi jsem mela zatim vic stesti nez ostatni, nevim....nesmim to zakriknout

pajiik89
21. led 2016

@kaijko ahoj mohu se zeptat jestli uz jsi otehotnela?Mam take endiometriozu😯chodim do iscaru k dr Jarzembovske 1ivf 1 ket a bohuzel nic😢

romcinka
19. dub 2016

ahojky všem prosím jaké máte zkušnosti z ISCARE a ET??Já jsem 4 den po ET a čekám ale hodně mě překvapilo to že přisamotné transféru mi řekla embryoložka že mám ještě tři krásné a že počkají na další den a zamrazí je,volala jsem druhý den a řekli mi že žádné nevydrželo!!!!A k tomu tam sebou holčina se kterou jsme měli stejně OPU a následně ET a dopadli úplně stejně,mám z toho divný pocit.
Taky mě naštvalo že když nefungují v neděli,transférují ti morulu a nečekají až se vytvoří blastocysta,jelikož mají zavřeno,je tento postup no 😖 rmální,setkal se s tím taky někdo??? 😨

pajiik89
19. dub 2016

Ja si iscar nemuzu vynachvalit.Me take davali pr.kultivaci to ze neprezila za to nemuzou.Ja mela 11 vajcek a prezila 2.Myslim ze je lepsi dozvedet se to pred mrazenim nez pak spolehat ze mas zamrazeno a po zamrazeni ti reknou ze bohuzel nejsou ok.

romcinka
19. dub 2016

mě ale jde o to že tam transférují morulu a nepočkali na blastocystu,když se všude píše že z moruly na blastocystu přejde jen 30% embyrií a to jen kvůli tomu že v neděli neordinují?

pajiik89
19. dub 2016

Aha,tak to bohuzel nevim,nesetkala jsem se s tim😯

pabloss
1. zář 2016

Ahoj holky, chcem tiez prispiet a pochvalit ISCARE. Chodili sme k Marike Jaržembovskej, ktorá je velmi pozitivna a velmi sikovna. Robila mi aj samotny odber, ktory bol bez problemu. Mala som 3 embrya, PK vydrazali iba 2 a z toho 1 embryo sa spomalilo, takze mi ho nechceli ani zamrazit, ale dali mu sancu. Nakoniec dobehlo to prve embryo a zamrazili ho vitrifikaciou. No a teraz tu vedla mna spi 😊. Prvy transfer sa totiz nepodaril, az ten druhy. ISCARE som si vybrala koli ich diskretnosti, koli manzelovi a bolo to naozaj tak. Sestricky su uplne super a lekari tiez. Vdaka nim som teraz mama. Drzim vam vsetkym moc palce, nech ste coskoro maminy tiez.