Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

peggy_5
10. únor 2018

@besi114 já byla na IUI dnes, když přijde MS, tak se budu objednávat tak abych byla cca 10DC.. myslím, že na kontrolní ultrazvuk a případnou stimulaci je to u mě tak nějak akorát (ovulace 15/16DC)..

fialka77
10. únor 2018

@besi114 Ahoj, hned v pondělí se můžeš objednat na 10 - 12 DC.

nita1984
10. únor 2018

@peggy_5 u nás to bylo taky tak. Byla jsem 9DC, takže hnedka ovitrelle a první IUI.

adusku
11. únor 2018

Ahoj holky, snad vás fotka nepohorší 🙂
Dnes je to přesně rok co jsme jeli na transfer plní nadějí, očekávání a strachu jestli to vyjde, za u mě vydrží, poroste a bude vše v pořádku 🙂

Tím vám chci říct, že všem držíme palečky a přejeme sílu a pevné nervy a že za nás jsme s Iscare maximálně spokojeni, díky nim mám teď u sebe tuhle krásku 🙂

A těhulím závidím bříška a to radostný očekávání 😀

A maminy by nám mohly ukázat poklady ☺️

besi114
11. únor 2018

@fialka77 dekuju za odpověď

luuucatko
12. únor 2018

Holky co se vám hodilo si sebou vzit na OPU za veci?🙂

lussinka88
12. únor 2018

@luuucatko ja bych rekla ze nic nepotrebujes... mozna backory, ale ty ti kdyztak daj ;)

lussinka88
12. únor 2018

@luuucatko hodne stesti!!!😘♥️

luuucatko
13. únor 2018

@lussinka88 moc děkuju, dnes jsem byla na OPU a odebrali jen 3 vajíčka :(

gabcat
13. únor 2018

@luuucatko zase o to víc můžou být kvalitní 😉 držím pěsti, ať se embryjka hezký vyvíjí 🙂

luuucatko
13. únor 2018

@gabcat moc děkuju snad jo..uz aby byl zítřek.. 🙂

evelinah
13. únor 2018

@luuucatko držím pěsti✊✊,ať se dobře vyvíjí 🍀...dej vědět jak jim to jde

luuucatko
13. únor 2018

@evelinah urcite dam..asi ani neusnu.. Embriolog říkal, ze jelikož jsme byly jen dve, tak si muzeme zavolat rano..tak to asi zkusím..😁

evelinah
13. únor 2018

@luuucatko dej si sklenku červeného 🍷

peggy_5
13. únor 2018

Zeny, mate zkusenosti s Crinone 8% ??? Je to vaginalni gel s progesteronem.. ptam se,protoze ho beru 4.den a strasne jsem cela natekla.. prsa mam tak natekle, ze je nedostano do podprsenky a mam problem zapnout bundu... prsteny zarizle,ze jsnem je musela sundavat s mydlem.. a i ponozky mam zarizle... myslite, ze to muze byt tim gelem? Na IUI jsem byla v sobotu dopo,takze je mi jasne,ze na tehotrnske prizmaky je fakt brzo, proto hleda jine vysvetleni..

gabcat
14. únor 2018

@luuucatko jen se vyspi. To čekání je horší spíš později, tak si ty probdělé noci šetři 😀

8karolina4
14. únor 2018

@adusku to je princezna. Naše opička už bude mít 17.2. 4 měsíce 🙂)

petula2211
14. únor 2018

Ahoj,chci se zeptat,cekam na MS a pote se budu objednavat na kontrolni ultrazvuk pred stimulaci na IUI. Asi blba otazka,ale dela se ten vnitrni ultrazvuk? Ja jen abych byla v obraze..mam z toho celkem nervy..diky moc 🙂

luuucatko
14. únor 2018

Ahoj holky, tak jsem volala do Iscaru. Ze tri vajíček jsou oplozene dve. Pry si mam zavolat v pátek rano 8 a ET bud jeste v patek nebo v sobotu podle kvality. Prosim at vydrží 🙏

veronikaxxxx
14. únor 2018

Co doktor,to názor. Před první IUI nám paní doktorka řekla, že nám kvůli spermiogramu doporučuje tak dva pokusy IUI a pak IVF. Včera jiná doktorka, že je hloupost,aby jsme šli na IVF, že spermiogram nebyl hrozný 😁😁 Ach jo. Super Iscare 😁

veronikaxxxx
14. únor 2018

@petula2211 😉ano, vnitřní ti udělají 10. den cyklu

petula2211
14. únor 2018

@veronikaxxxx no 1-2 den MS mi rekly abych prisla na UTZ..a hned se zacne se stimulaci,obden 75 puregon a kontrolni UTZ 8-9 den. Mam uz nastaveny protokol. Asi jsem pochopila ze kratky,podle toho co jsem tu cetla. Snad se mi to vsechno srovna. Mam anovulacni cykly,pote mi zkontroluji jestli mam ovulaci? Docetla jsem se ze nekteri to nekontroluji. Dekuju za rady a odpovedi 🙂

petula2211
14. únor 2018

@veronikaxxxx jak pises,me tedy rekly ze zkusi 3x IUI,pritel ma spermio uplne v poradku. Rikal mi muj dr.ze je lepsi chodit porad ke stejnemu lekari,ale je mi jasny ze to pokazdy nevyjde. Chodime tam od 16.ledna a pokazdy na me vysla stejna dr.tak snad se toho
dockam i ted. Zas kdybych mela nekoho jineho,a zas poslouchat jine nazory..no je to boj :-/

veronikaxxxx
14. únor 2018

@petula2211 jej,tak to netuším. Já mám všechno v pořádku.10 den jdu na ultrazvuk a tam se pozná, jestli jsem připravená na iui. Cca za tři dny jdeme na to 😉

veronikaxxxx
14. únor 2018

@petula2211 taky bych ráda ke stejné doktorce,ale nejsou tam pokaždé tak,jak mně to vychází s cyklem a kvůli tomu to potom odkládat se mi nechce. Už teď mě to čekání zabíjí 😁

lussinka88
14. únor 2018

@luuucatko to utece neboj a to ze jich je min je dobre, budou kvalitni! Musis jim verit! Drz se a vyspi se, mas toho jeste hodne pred sebou. Dej si vinko, vanu a nejakej relax... treba to uz pak nepujde ;)

kmotra87
14. únor 2018

Ahoj holky, můžu se zeptat na zkušenosti s IUI? Teoretickou znalost o tom jak to probíhá mám 😀 Spíš se mi jedná o to zda po zavedení mě tam nechají chvíli ležet nebo zda hned budu muset odejít. Moc děkuju 🙂

@peggy_5 Od pátku ho budu brát, tak dám vědět kdybych to měla podobně. Mimochodem, kde jste s partnerem byli při čekání na IUI?

petula2211
14. únor 2018

@veronikaxxxx tak to moc drim palce,dej pak vedet jak to probihalo. 🙂

luuucatko
14. únor 2018

@kmotra87 Ja mam takovou zkusenost, ze podle toho jaky doktor IUI delal. Vetsinou me nenechali ležet, hned sup obléknout a ven. Ale jedna doktorka me nechala aspon 3 minuty.

luuucatko
Autor odpověď smazal
Zobraz