Iscare Praha. Máte zkušenost?

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.
luuucatko
14. únor 2018
@lussinka88 Snad mas pravdu. Ja se tim uklidnuju. 😊 Tak jsem si dala skleničku vina. 🙂 chtela jsem se zeptat, myslíš ze by jim vadilo, ze si zavolám i zitra do laborky? A ne az v patek rano jak rikali? 😁
evelinah
15. únor 2018
@luuucatko no nevím jestli to má smysl,myslím že je každý den nekontrolují. Je to pro embrya taky zátěž. Ale uvidíš,třeba to tak není. A pokud budou dobré necháš si dát obě?
nita1984
15. únor 2018
@evelinah embrya určitě kontrolují každý den. Musí vědět jaký je vývoj. V předchozím CAR jsme si i každý den volali.
luuucatko
15. únor 2018
@evelinah Tak jsi mela pravdu. Rekli mi, ze druhy den kultivace nekontroluji, ze je to pro ne zátěž.
nita1984
15. únor 2018
@luuucatko to je zajímavé. Jak jsem psala, v předchozím CAR nám dávali informace každý den. No, je vidět, že jim kraj, jiný mrav
luuucatko
15. únor 2018
@nita1984 To asi jo. Popisovala mi jak uz takhle mimo tělo v inkubatoru a v přesně definovanym prostredi je to náročné, proto je vytahovat kazdy den je pro ne zahul, tak ze zitra rano mi řeknou jestli prijet hned zitra na ET nebo v sobotu.
nita1984
15. únor 2018
@luuucatko jasné, tak držím palce, ať to všechno proběhne skvěle a je to ten pravý bojovník!!!! 😘
luuucatko
15. únor 2018
@evelinah pokud budou dobre, tak si nechám zavest jedno a druhé necham zmrazit.. Pry kdyz se daji hned dve, tak ubydou dva pokusy hrazené pojistovnou a ne jen jeden. Az pri dalsim ET se muzou dat dve, ale to nam pripadne zbyde jen jedno. No mame malou šanci ale aspon nejakou 🙂
veronikaxxxx
15. únor 2018
@kmotra87 Mně zavedli a hned jsem mazala domu 🙂. Není důvod tam ležet, ven už dětičky nepolezou 😃
evelinah
15. únor 2018
@luuucatko no jo to je pravda,nějak jsem si to neuvědomila...já už jedu na své náklady 🙄
kmotra87
15. únor 2018
Tak jste měly pravdu. Hned jsem mazala domů 😁 Jsem ovšem moc ráda, že mi doktorka hned nabídla testy na imunitu a genetiku. Potratila jednou před dvěma roky a co vím, tak tyhle testy jsou doporučovány až po 3 potratech.
luuucatko
15. únor 2018
@kmotra87 Tak držím palce..😊🍀
lussinka88
15. únor 2018
@luuucatko volala jsi?? Heled me rikali ze kazdej den sw na embrya nedivaj, protoze jim to vadi. Ja jich mela 28 a za tech 5dni mi rekli ze je 2x kontrolovali a to jen 10ks ne vsechny a ze dobry 😂🙈. Nikdo mi presny pocty nerekl... pry jim vadi to vyndavani z teploucka.
luuucatko
15. únor 2018
@lussinka88 Volala, ale nechteji je vytahovat z inkubatoru, ze je to pro ne zátěž..tak si mam zavolat zitra v 8 hod.. A bud bude ET jeste zítra nebo v sobotu..
kmotra87
15. únor 2018
@luuucatko Moc děkuju 🙂 i tobě držím palce
lussinka88
15. únor 2018
@luuucatko presne to mi bylo receno 🙂 urcite tam volaj vsichni 😂 musi z nas mit srandu 🙂)))
luuucatko
16. únor 2018
Holky, tak obe vajíčka jsou osmibunecne se známkou 1!! Sice nevim co si vse uplne pod tim predstavit, ale kdyz mame 1, tak asi výborné 🙂 Zitra tj. 4 den jdu na ET 🙂
peggy_5
16. únor 2018
@luuucatko tak parada! Moc drzim palce!!!!! ✊🍀
lussinka88
16. únor 2018
@luuucatko no vidis... to je kvalita vajicka 😉
veronikaxxxx
16. únor 2018
evelinah
16. únor 2018
@luuucatko no super,tak se na zítra pěkně připrav - skleničku červeného a jen pozitivní myšlenky, trpělivost a hodně moc štěstí,ať se pořádně zavrtá bublinka 🍀
luuucatko
16. únor 2018
@evelinah mooc dekuju 😊❤️
fialka77
16. únor 2018
@luuucatko Také přeji hodně štěstí 😉
luuucatko
16. únor 2018
Holky jeste mam dotaz, byl s vámi partner u ET? Nebo pak pro vas prijel? Chteli jsme po ET jet na pozemek (stavíme baracek) a projit se tam po lese. Myslite, ze je to vhodný? 🙂
lussinka88
16. únor 2018
@luuucatko na sal ho nepusti. Pro me poprve prijel podruhe jsem jela domu sama 🙂 jinak druhy den jsme jeli na hory 😂 takze vklidu. Delej to co normalne
luuucatko
17. únor 2018
Holky, tak jsem dnes po ET. Pan doktor říkal, ze to slo naprosto krasne a ze dobry průběh ET je 2/3 uspechu, tak snad. 😇 Jinak z tech dvou embryjek pry jedno kvalitní - to mi zavedli a u druheho se pry pozastavil vyvoj, tak ze ho jeste nechají a pak napíšou jestli ho zmrazili 😞. Ach jo.
lussinka88
17. únor 2018
@luuucatko supeeer! A z toho druhyho embryjouse nebud smutna, bud to dozene nebo ne. S tim nic neudelas. Kadzdopadne je lepsi kdyz se zastavi vyvijet ted nez pozdeji v tehu... mysli ted na to embryo co mas v sobe, ono to proste stejne dopadne tak jak ma! 😉
evelinah
Včera v 09:47
@luuucatko tak se drž 😉👍
peggy_5
Včera v 15:48
8 dní po IUI... Netestovat dá tentokrát fakt zabrat...
kmotra87
Včera v 15:50
@peggy_5 Jak jsem slíbila tak dávám info. Ten Crinone beru 3. den, ale nateklá nejsem, ani nic jiného se u mě neprojevuje.