Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
28. dub 2009

Akti a máš kolegyně na pokoji? My byly čtyři ženské a docela jsme pokecaly. Bylo to fajn. Zítra na ranní vizitě řekni dr., že jdeš dom. 🙂

aktaka
28. dub 2009

Jj,jsme tu 4,docela dobra particka jsme se tu sesly,ale stejne,doma je doma. Navic dnes se tu za mou byl podivat muz muj drahy,tak je mi smutno,fnuk 🙂

sonka.77
28. dub 2009

Za mnou nikdo nebyl, ale já věděla, že jdu další den domů. Musela jsem jít s rozepnutýma kalhotama, nějak mi nedošlo, že ty těsné pak nebudu moct zapnout. 😀

Neboj, když tě nepustí zítra, tak pozítří určitě, proč by tě tam drželi do soboty???

aktaka
28. dub 2009

Ja tomu taky moc nerozumim. Operovala me moje gyndarka,ta rikala,ze ve ct domu. Jenze ona tu nebyva,jen prave v pondelky na operace. A kdyz jsem se dnes ptala jine doktorky na vizite,tak ta "poustime pet dni po zakroku". Zitra zatlacim,nic mi neni,lezet tu nechci.

aannggiie
28. dub 2009

čau marode jdu tě dočíst

aktaka
28. dub 2009

Ahoj Aan 😉

aannggiie
28. dub 2009

nudíš se,viď?Můžeš aspoň už jíst?

aannggiie
28. dub 2009

jaký dobrůtky ti vaří?

aktaka
28. dub 2009

Heled,neprovokuj nebo budu sprosta 😀
dnes tekuta strava. Tzn k obedu cosi,co melo byt vyvar. Podle me presolena zakalena voda. K veceri to stejne,tak to jsem do sebe natlacila dve lzice a dost. Zitra uz mam povolenou kasovidou stravu,takze jsem se predzasobila presnidavkami a jogurty,pze jestli dostanu krupicovou kasi,tak se budou hodit

aannggiie
28. dub 2009

Hmmmm to jsou dobrůtky 😉 ale na zítra se můžeš těšit jak do sebe natlačíš přesnídávky.Já když jsem po laparce dostala ovesnou kaši tak jsem na ní čuměla jak ,,vejr"

aktaka
28. dub 2009

No to ja vubec nejim tyhle veci,jedine bramborovou. Chjo,tady budu tyden hladovet,pac ty blafy se nedaji jist,abych to pak doma dohanela a pribrala 10kg ☹

aktaka
28. dub 2009

Ty jo,oni me tu asi chteji umucit!!! Musim cucet na ruzovku,boze muj. Nechci tedy nikoho urazit,ale ja na to nekoukam,takze pro me fakt za trest 🙂

aannggiie
28. dub 2009

a proč ti manža nepřiveze bramborovou kaši s nějakým dobrým sosíčkem-to mám hrozně ráda

aannggiie
28. dub 2009

tak si to přepni 😉
my čučíme na hokej

aannggiie
28. dub 2009

teda já čučim do PC a hokej slyším.Jdu pověsit prádlo 😠

aktaka
28. dub 2009

On by asi zvladl tak max tu brkasi 🙂 A zase ho sem nechci tahat kazdy den,to by najel denne 100km,zase tak spatne na tom nejsem. No ale fnukat muzu,ze jo 😀

aktaka
28. dub 2009

Ja bych taky chtela cucet na hokej,ale prepnout to,tak me tu spoluleznice asi umlati bazanty 😀

pradlenko,madlenko,vzdyt ty porad vesis pradlo 🙂 ja mam takove praci vesici vikendy,jsem si rekla,ze v tydnu neperu. No pak z toho o vik silim,ze jo 🙂

aannggiie
28. dub 2009

to je hrozný.Já to fakt dělám pořád.Ten můj chlapec je horší než holka 😉 ale zase pořád lepší než humusák 😅

aannggiie
28. dub 2009

jdu chrapošit.Běž taky ať ti to utíká.Těš se na zítřek můžeš něco sníst.Tak zítra pa

aktaka
28. dub 2009

Nemusis vypravet,znam. Mam mladsiho brachu - vzdycky mel vetsi garderobu a travil vic casu v koupelne 😀
nicmene jsem konstatovala,ze az nekdy budu mit mimino,tak se od te pracky fakt nehnu,pac to co vyplodime ted,to je na dva lidi az az. Obcas podezrivam manzela,ze vytahne neco cisteho a strci to do spiny. Asi abych se nenudila nebo co 😀
jezis,ted jsem se tu smala u sipa a malem my popraskaly stehy 🙂

aannggiie
28. dub 2009

my místo hokeje máme teď fotbal.
Myslim,že manža než aby si něco složil tak to dá taky do špíny 😠

aktaka
29. dub 2009

Dobre rano vsemu pracujicimu lidu 🙂

Aan,muj muz si taky uz nosene obleceni neuklizi,pze preci ho nebude davat k tomu cistemu. Ale uzna,ze do kose na pradlo to treba taky neni,takze se pak jeho svrsky vali kam se podivam 😒

aannggiie
29. dub 2009

ahoj tak jak je???
Jo s tim oblečením to samý.A taky řveš jak hovado??? 😉

aktaka
29. dub 2009

Dneska dobry,uz mi vyndali dren,tak je to pohoda. Odpo jdu za primarem,at me pusti zitra domu,jinak fakt utecu 🙂
co ty,jak je?
heled ani nervu. Prvne to nemam rada,pze u nas doma se porad kricelo,a druhak muj muz je nejaky divny v dobrem slova smyslu,jemu to staci normalne pripomenout 🙂

aannggiie
29. dub 2009

Když nebudou problémy tak tě určitě pustí.já řvu,že jsem debílek,že pořád po někom něco dělám.A když to jenom připomeneš a hned se to udělá tak to je u vás úúúúplně okouzlující

aktaka
29. dub 2009

On je totiz muj manzel trochu uklizeci maniak,takze kdyz ho to pak chytne,vygruntuje cely barak 🙂 blbe je,ze ma obcas tendence kontrolovat me,jak jsem uklidila,to je pak trochu na pest 😠

aannggiie
29. dub 2009

No tak to u nás nehrozí

aktaka
29. dub 2009

Zitra rano jdu na propustku domu,juchuuu!

elana
29. dub 2009

Aktako, no tak paráda 😵

aktaka
29. dub 2009

Jinak uz vim komplet nalez z laparky,vsechno je tedy ok. Akorat mi nasli 3 jizvicky po loziscich endometriozy,tzn ze se ta endo sama vylecila a zustaly tam jen ty jizvicky,ktere nastesti nicemu nebrani 🙂 jinak me mudra v souvislosti s endo varovala pred tampony,ze ji muzou zpusobovat.