Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
19. srp 2009

to je fakt, abychom pak s pepíčkem nekrmili celou jeho rodinu 😀

elana
19. srp 2009

No právě😀 ještě si jejich kočka začne s Vašim kocourem a můžete se rovnou sestěhovat s Pepíčkovejma 😅

aktaka
19. srp 2009

to jsi mi připomněla, jsem tuhle měla noční můru: manžel přinesl domů kočku a ona mě nesnášela, já nesnášela jí, takže jsme po sobě šly.. no děsně 🙂
absurdní na tom je, že manžel nemá rád domácí zvířata, zatímco já je miluju 😀

aktaka
19. srp 2009

tak já se loučím, jdu potrápit tu žehličku. i když, v tomhle vedru spíš sebe 🙄

zítra tam jdu hned ráno, tak pak dám vědět, snad to bude ok
papa

elana
19. srp 2009

Tak na tomhle by si jistě smlsnul Freud😀

Já taky nesmím zvíře mít☹.....toužím po kočičákovi, ale asi se mi to nesplní. Tak umlouvám aspoň na zakrslýho králíčka🙂

aktaka
19. srp 2009

jj, taky jsem si říkala, co by tomu říkal

já bych kočku ráda, ale mám alergii, takže nehrozí. u nás tedy nehrozí fakt žádné zvíře, manžel je tvrdě proti. chudáci naše děti ☹ naši mají psa, tak se aspoň vyřádím vždycky u nich

možná ale, kdybychom si nějaké to zvíře přeci jen pořídili, že bychom pak byly hned všehny těhotné... co? 😀

elana
19. srp 2009

No jasně, to by nám to šlo všem jak po másle, kdybysme pečovaly o něco jiného než o svá neplodná tělesa 🙄 😅

aktaka
19. srp 2009

a nestačilo by, že bychom si třeba jen nějaké zvíře dočasně půjčily? bychom si ho tu popůjčovaly a bylo by 😀

elana
19. srp 2009

No už jsem tu na Koni viděla u někoho v albu dokonce "psa plodnosti" tak možný je všechno 😝

aktaka
19. srp 2009

a to je nějaké nově vyšlechtěné plemeno? 😀

kristova noho zaútočil na mě pavouk!!! (jsem krapet arachnofobik 🙂 ) rozuměj, držel se záclony, s kterou jsem pohla. ale jinak fakt útočil 🙂

elana
19. srp 2009

Plemeno nevím, připomínalo to malou kolii nebo šeltii nebo něco takovýho🙂 ale jak to funguje nevím, předpokládám že jen jako talisman, zoofilky se snad na Koni nevyskytujou😀😀

Arachnofobičko vítej v klubu 🙄 já jsem z nich úplně šílená. Mrchy zatracený, na světě jsou proto, aby mě lekaly 😕 DOBREJ PAVOUK, MRTVEJ PAVOUK!! 😎

aktaka
19. srp 2009

co my víme, třeba se tu za čas začnou rodit štěňata 😀

tjo, tak to já bych zase pavouka nezabila. když jsem byla malá, tak jsem si namluvila (fakt nevím, co mě k tomu vedlo), že když ho zabiju, přijde se mi pomstít celá jeho rodina... 😨 takže já teď vyvádím krkolomnosti, abych případně nalezeného pavouka dostala ven. a ty úplně maličkaté, ty jsem schoponá vzít i do ruky, taková jsem hrdinka 😀 ale musí to být promyšlený čin, nesmí mi ten pavouk třeba spadnout na ruku, to by byla moje smrt, takový tanec, co jsem v tu chvíli schopná předvést, to se jen tak nevidí 😀

elana
19. srp 2009

Já zabila pavouka jen asi 1x(byla to takováta mrcha děsná černá pokoutnická a fakt mě vylekal a mě to rozvzteklilo, tak jsem ho umlátila koštětem😀😀) jinak se je snažím odklidit když jsem doma sama (takže mám volbu žít s pavoukem v místnosti nebo se překonat) anebo volám o pomoc 😎 naštěstí manžel ani mamka z nich strach nemají.

Do ruky bych to nevzala za nic, jen takovýty úplně nejpidimidipavoučky štěstíky, ty mi nevadí. Ale jak to má přes půl cm, tak je to špatný.

Já si zas namluvila, že když zabiju pavouka, tak zabiju štěstí. Paráda 😠 takže teď se s nima musím utkávat. Ale co jsme se přestěhovali, tak tu nejsou. V původním bytě jich bylo dost.

aktaka
19. srp 2009

máme to stejný, bojíme se, ale nezabíjíme. a to máš ještě lepší, že má koho volat o pomoc, u nás jsem já ten menší posera 🙂

zjistila jsem si další příznak gonalu - bolest hlavy. což už není tak úsměvné jako když jsem se cestou do práce rozbrečela nad knížkou 😅 🙄

aktaka
19. srp 2009

4 trika jsem vyžehlila, juchůůůů 😀

elana
19. srp 2009

Tak to já mám kolem sebe samý hrdiny, jsem jediný pavoučí poseroutka 😝 jo vlastně taťka🙂 ale ten aspoň neječí a neklepe se, ale nenápadně se zdekuje, aby nikdo neviděl orosené čelo🙂

Hmm, hlava je blbááá☹ to jsem měla po Clostilu.

aktaka
19. srp 2009

hlava je děs, doufám, že už brzy přestanu stimulovat, pže je to den ode dne horší ☹

tak te´d už to opravdu balím, musím pro manžela
hezký večer

elana
19. srp 2009

Tobě taky, já už taky jdu🙂

Ahoj zítra.

aktaka
20. srp 2009

ahoj holky

jsem zpět z utz se smíšenými pocity ☹ folini rostou, ale nějak moc. na jedné straně je jich 10 na druhé 8 a primář mě hned začal strašit s ohss. v sobotu jdu na další utz a případně mi sníží dávky gonalu. jinak už tedy vím, že mám centrotide 🙂 zítra tam jdu si ho nechat píchnout. mám to kousek, tak budu raději než s tím mícháním šašit doma 🙂

siki26
20. srp 2009

Dobré ráno holky,

Akty, pokud tě zatím nic nebolí, tak to nebude tak hrozný. Neboj, OHSS bys určitě poznala. Jen nechápu, pokud se primář bojí OHSS, tak proč ti ty dávky nesnížil hned? No ale sobota je vlastně blízko, tak uvidíš...Zatím bych se toho nebála a brala si z toho jen to pozitivum, že krásně rostou 🙂 To bude vajuch 😵

aktaka
20. srp 2009

no on by o tom ani nezačal mluvit, jen řekl, že další kontrola v sobotu. tak jsem se zeptala, jeslti by to nešlo třeba zítra a v pondělí (že bych mohla na víkend vypadnout), tak se začal vykrucovat a asi mi tím chtěl i pohrozit. já jsem to nechtěla nijak hrotit, že bych upřednostňovala volno před ivf, jen jsem se prostě zeptala.

siki26
20. srp 2009

Tak vidíš, tak to tak horký nebude a určitě to proběhne všechno bez problémů. A pokud takhle folíky dobře reagujou, tak si myslím, že tě hodně brzy čeká odběru, což je super ne? 😉

aktaka
20. srp 2009

jj, on říkal, že to vidí tak 12 13dc, což by bylo úterý nebo středa. tak snad stihnu to předoperační, jdu tam zítra ráno, ale výsledky budou až v pondělí dopoledne ☹
teď ještě, aby mi nic nenašli

už jsem trochu klidnější, ale ráno jsem byla fakt vyklepaná, spíš jsem počítala s tím, že nenarostou vůbec než že by mi hrozil hyperstimulák

siki26
20. srp 2009

A budete si nechávat prodlouženou kultivaci?
Předoperační bude bez problémů neboj. Určitě to dopadne dobře. Tam je hlavně důležitý to EKG, aby srdíčko vydrželo narkózu.

aktaka
20. srp 2009

srdce mám prý jak zvon, tak snad jo 🙂

prodlouženou určitě, ale všechno samozřejmě bude záviset od toho, kolik bude embrií. kdyby jen dva, tak na PK prdíme, to je jasné

siki26
20. srp 2009

No myslím, že u tvého počtu folíků nehrozí, že by byly jen 2 embrijka 😉
Tak už se ti to blíží, to je super, doufám, že už tu nebudu jako těhule sama a brzičko se ke mně přidáš 😵 A pak postupně všechny holky 😉

aktaka
20. srp 2009

Jo,to ja taky doufam 🙂 ale driv nebo pozdeji tu budeme tehule vsechny,to je jasne,v iscaru nejsou zadna becka 🙂
ale musim rict,ze si ted vic uvedomuji,ze me v tech vajecnicich picha. Ale to je pro to,ze ted uz vim,ze je jich tolik,jeste rano mi nic nebylo 😀

siki26
20. srp 2009

jo, taky jsem pořád sledovala, co mě bolí, kde mě píchá atd. samozřejmě jsem to snášela bez sebemenších potíží. Jak poprvé, tak podruhé. ale vaječníky mě sem tam bolí do teď. To začaly ale až při prvním odběru. To mě i bolelo břicho. teď po druhé v Iscare mě břicho vůbec nebolelo, takže tam opravdu nejsou žádná béčka 😀

aktaka
20. srp 2009

Konec koncu,jsi toho jasnym dukazem 😉

siki26
20. srp 2009

Takže jsem zvědavá na sobotu, jak se folíky vyklubou 😉 budu držet palečky...