Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
24. srp 2009

Soni, to tak byva s tou ms,ona si mrcha pocka na tu nejnevhodnejsi chvili. Ale dobre,ze sis to i tak uzila.

Siki,tak jo,ja to beru,ty to za me budes prozivat a ja budu v klidu 🙂
toho se desim u svych deti,ze nebudu vedet,co jim porad vymyslet za zabavu. Doufam,ze existuji nejake knizky 🙂

siki26
24. srp 2009

Akty, pohádky večer taky čteme, jednu Sofie a jednu já 🙂 Naštěstí nejsou moc dlouhé 😀

aktaka
24. srp 2009

já jsem spíš doufala, že budou nějaké knížky plné nápadů na hry, aby se dítě nenudilo a nezlobilo 🙂

tak hlásím novinky - v pátek jdu na opu. už je to definitivní, už mám všechno vypsané. akorát si musím ještě jednou píchnout ten centrotide, musím sama, tak snad to zvládnu

sonka.77
24. srp 2009

Akti, tak až v pátek! A netušíš podle čeho se dle UTZ rozhodl? Jak velcí byli folíci? Budeš mít super datum, protože já byla 8.7. a měla jsem 8 vajíček, Eli byla 13.5. a měla 13 vajíček a ty jdeš 28.8., no to bude úrodička. 😀 😀 😀

Ta injekce je jako do svalu? Do zadku?

Siki, to jste odvážní, já ještě nikdy samostatně nehlídala ségry dvojčata. 🙂

Akti, jak to čtu, tak já jsem natěšená na další stimulaci, no úplně mě namlsáváš, koukala jsem do kalendáře a mrška mi vychází cca na půli října a nebo pak na první polovinu listopadu, tak uvidíme jak to vyjde. I v té půli října to bude už tři cykly mezi stimulacemi.

aktaka
24. srp 2009

Ahoj Soni
jezis,snad ne 28 vajec! 😀
Nevim,podle ceho se rozhodla (byla jsem dnes u anusky). Folici byli 15mm. Snizila mi davky gonalu a v patek. Snad nebudou moc velci,ted za dva dny narostli o 3 mm...
Akorat jsem si ted procitala ten rozpis, co mam jak dal pichat,a mam tam v jeden den centrotide i ovitrele,tak to mi prijde nejaka blbost. Radeji tam zitra zavolam

Soni,jen se toho neboj,druhy pokus na tebe ceka 😉

ten centrotide se picha podkozne do bricha

siki26
25. srp 2009

Dobré ráno,

Akty, tak pátek je tvůj velký den 🙂Já byla taky v pátek a 8 vajíček. Jen se tedy vymykám vaším počtům a datumům 😅 Byla jsem 19.6. a měla jsem 8 vajuch, tak nevím... 😀

Soni, Sofie je zlatá, takže žádná odvaha není potřeba. Včera prý říkala mojí mamče, že Honza je citlivka a já jsem přísná 😀 Já se s ní prostě nepářu. Udělala jsem jí večeři a řekla jsem, že dokud to všechno nesní, tak od stolu nevstane. Je to hrozná nimra v jídle. Šla jsem se vysprchovat a když jsem přišla, tak byly na talíři tak 2 lžíce jídla a Sofie u televize. No prý ukecala Honzu a ten se nechal. A pak má mít člověk nějakou autoritu 😀

A kde je vůbec El?

aktaka
25. srp 2009

Siki, tak to ti nezávidím až budete mít vlastní děti, přítel bude rozmazlovat a ty budeš ta zlá matka 😀

El na nás prdí 🙂

siki26
25. srp 2009

Akty, asi to tak vypadá 😀 No jen doufám, že se u našich dětí bude chovat tak, aby nezrazoval to, co řeknu, ale to už asi přemýšlím moc dopředu 😅

Holky, dneska jsem na netu našla krásnou dětskou postýlku s celou výbavou, od povlečení po zavinovačku. Já už bych nakupovala... 😅

aktaka
25. srp 2009

Siki, to si musíte ujasnit předem. to je pro výchovu jedna z nejhorších věcí, když rodiče nedrží při sobě

tak nakupuj, už máš to nejhorší období za sebou, co ti v tom brání? 🙂

siki26
25. srp 2009

No nevím, chci vydrže aspoň do čtvrtečního ultrazvuku, abych se ujistila, že tam jsou pořád opravdu 2 mimísci. Jde o to, že to všechno budu kupovat dvakrát a přijde mi ještě brzy na to důležitý jako postýlky, autosedačky, kočárek...Ale láká mě to 😅

aktaka
25. srp 2009

To je pravda,to je rozumne.
Tak zatim muzes zacit u oblecku 😉

me sem tam tak fest pichne ve vajecniku,to je des ☹

siki26
25. srp 2009

Akty, mě píchalo taky, to je v pořádku. Je vidět, že pracují...

No když jsem viděla, kolik oblečků už mamča koupila, tak jsem se zařekla, že oblečení kupovat žádné nebudu. Mamča je fakt blázen, nakupuje od té doby, co jsem na testu objevila // 🙂

siki26
25. srp 2009

Tak právě jsme byli vyhnáni domů, tak já mažu, papa zítra

aktaka
26. srp 2009

Hoj hoj

koukam,ze tady se cile diskutuje 😀

Siki,takhle brzy koncit,to je hanebnost 😀

siki26
26. srp 2009

Ahojky,

když tady je taková nuda 🙄 takže jsme to zvesela uvítali 😀
Dneska tu budu ale sedět až do 17h, pak jdu s mamčou do kina. Akty, už jsi byla na těch Mužích v říji?

Holky, koukám na kočárky pro dvojčátka - nemáte s nějakými zkušenosti? Třeba ty Soni, když tvoje sestra dvojčátka má?

sonka.77
26. srp 2009

Ahojky děvčata, jo jo diskuze tu čile kvete.... 😀 No zrovna já mám co říkat. 😀

Siki, ségry dvojčata už mají osm a tehdy byl hrozný problém sehnat vůbec nějaký kočárek (který by nestál 25 tis. Kč.) a ségra měla pak takový, že držadlo bylo na straně boudičky, takže na mimísky při vožení neviděla. Dneska už je to úplně o něčem jiném, určitě vyberete nějaký prímovní. Jen vím, že je lepší na ovládání ten s jedním kolečkem vepředu, protože klasický čtyřkolý je jako tank.

Holky, tak zítra večer dělám ty zkoušky, držte mi palce, jsem nervní jak ratlík, nemám moc čas se učit. Součástí zkoušky je předvedení schůzky s klientem, což bude nejhorší, takhle jako divadýlko mi to fakt moc nesedí. No chce to praxi. 🙂

siki26
26. srp 2009

Soni, kočárků je fakt hafo, to je fakt. A otočné přední kolečko je důležité, to je mi jasný. ale ty ceny, to je přímo úděsný. Aby vůbec za něco stál, tak dáme minimálně těch 25tisíc 😠 V Kolíně je jeden krámek, kde mají 25druhů kočárků pro dvojčata, tak se tam v pokročilejším stádiu těhu vypravíme. Je lepší si kočárek omakat než vybírat jen na netu.
Budu zítra držet palce, ale ty to určitě zvládneš. Já bych byla nervózní jak děs. načmárat něco na papír, to ještě jo, ale předvádět něco před lidma, fuj 😝

Mně taky zítra držte palce, jdu na ultrazvuk. Vzala jsem si dovču, chci vzít Sofii na koupák, takže se na PC dostanu buď večer nebo až v pátek a podám info 🙂

aktaka
26. srp 2009

Holky obema moc drzim palce! Soni to urcite zvladne levou zadni,o tom zadny pochyb 😉 a Siki uvidi sve dva bobisky,ted uz budou obrovsti 🙂

holky ja uz nevim jak mam sedet,bricho boli,to je des ☹ uvazuju,ze si uz zitra vezmu dovolenou,nejlepe je mi v pololehu a to tady jaksi nejde

Siki,na muzich v riji jsem jeste nebyla,chystam se o vikendu. Nebo mozna dame prednost jeste tarantinovym panchartum 🙂

elana
26. srp 2009

Ahoj žínky🙂

El na Vás neprdí...ale naši jsou odletěný za sluníčkem a na mě zbyla starost o kytičky, tak po práci každý den hodinu jedem k nim, hodinu zalévám a hodinu zpátky..už aby byli doma 😉 😝 😝

Akty, Cetrotide i Ovitrelle jsou fakt v jeden den, já to měla taky tak. V 18:00 C. a ve 21:00 O. Má to tak být 😅 jinak úroda je moc krásná, taková akorát.

Soni, tak to sis užila🙂, mě MS taky dorazila v sobotu, ale trvala jen 1 den☹...mám to nějaký pojašený. Pak už jen takový špinění, spíš po toaletě a tak. No, uvidíme jak příští cyklus. Pořád si říkám, mám před sebou ty lázně, tak třeba mi to srovnají tam😀 (než se někdo zeptáte, ještě stále mi z pojišťovny nic nepřišlo🙂)

aktaka
26. srp 2009

Ahoj El
tebe mi seslalo samo nebe,ja vedela,ze me uklidnis 🙂 diky diky
kolik maji rodice kytek,ze hodinu zalevate? Ja mam asi zkreslenou predstavu,mame pozemek velikosti vetsiho obyvaku 🙂

si davaji s temi laznemi nacas,co?
A nemuzes byt treba tehu,kdyz ms byla jen jeden den,co? To jen zkousim,co kdyby nahodou 🙂

elana
26. srp 2009

Mají 3 balkony, ale je to z patra do patra🙂 teda ono to vypadá, že bydlí v nějaký vile, to vůbec, jen je to tak postavený blbě 😝 no, ale hodinu ne, trvá to půl hodiny, ale než se k tomu vymrcasím a tak, tak to hoďku vezme😀

Těhu to ne, spíš mám dojem, že mi vůbec neběžel cyklus...víš co, necítila jsem nic, ani břicho, ani prsa, prostě nic a jen si tak vklidu 29.DC došla mrcha🙂 a zas odešla🙂 Tenhle cyklus vytáhnu a notně opráším teploměr a zkusím ho proměřit, ať vím, jestli teda cykluju nebo to jen tak vypadá.

aktaka
26. srp 2009

aha, tak to jo. já mám pár kytek, i když za poslední rok se mi "sbírka" mohutně rozmnožila 🙂

to je na prd, po těch všech hormonech, tělo musí být pěkně zblbé. já se taky děsím, co mě čeká, když to teď neklapne. už teď jsem ty poslední dva měsíce měla nějakou krátkou luteální fázy

aktaka
27. srp 2009

ahooj

tady dnes asi nikdo nebude, co? Siki má dovču ...

každopádně, holky, držím pěsti. Siki na utz a Soně na zkoušku

já jsem nakonec dnes zůstala doma. když jsem si uvědomila, že jsem neměla letos žádnou dovolenou, a bolí mě ty vaječníky, tak jsem si řekla, že to nebudu hrotit 🙂

anevin
27. srp 2009

Dobré ráno
Moc držím palce na zítra.Mi máme zamraženo 14 embrii a v listopatu nejspíš půjdu na ket,Už aby to bylo.

aktaka
27. srp 2009

ahoj Anevin
a proč až v listopadu? dřív to nejde?

elana
27. srp 2009

Ahojky🙂

Akty, tak zítra je velký den, co?🙂 tak se na to hezky vyspi, vem si nějakou pěknou košilku 😝 a apartní bílý ponožtičky a hlavně hodně odvahy a sil.

Na Siki myslím od rána a těším se na zprávy.

aktaka
27. srp 2009

ahoj El

jj, zítra se jde na to. už se těším pže mě ty vajucha fakt tlačí a píchají, snad to pak nebude ještě horší 😅

co ty, jaký jsi měla den?

elana
27. srp 2009

Ale jo, šlo to, docela to uteklo🙂 což je při čtvrtku významná deviza😀

Snad to horší nebude...mě hned po probuzení tak hodinku bolelo břicho jako na MS (ale jen slaboučký křeče, na ty bych si ani nebrala brufík) a pak už dobrý, vajuchy jsem necítila. Spíš jen asi dva dny jak kdybych měla namožený svaly. Tak uvidíš. Každá to vnímáme jinak, já třeba mívám ovu bolesti docela dost a při stimulaci jsem o vaječníkách ani nevěděla (krom prvního dne, asi jak je to nakoplo).

aktaka
27. srp 2009

mně to taky kupodivu uteklo, i když jsem byla doma

tak to já mám naopak, já je v normálním cyklu prakticky necítím. i před ms mě břcho bolí jen výjimečně

elana
27. srp 2009

Já normálně cítím jen ten vaječník, kde roste folikul a je to takový loupání. Tohle jsem cítila fakt jen první den stimulace, pak už vůbec. A před MS (teda v 1.den MS) mívám křeče, ale už jsem se je naučila bez milosti pacifikovat, jak vidím že je potvora tady, bez ohledu na stav břicha zobu Nurofen a on umlátí ty působky, co dělají bolest a někdy o bříšku celý den nevím, někdy prostě jen dodržuju hladinku🙂 a je to. Chyba je to nechat rozjet, to jsem dřív dělávala hrdinku a naprd mi to bylo. Ale to je stejný s bolením hlavy a se vším. V tomto jsem srab a když to jen trochu jde, s bolestí bojuju čelním útokem🙂