Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
3. zář 2009

No já bych radši těhulila, ale tohle taky neni k zahození😀

siki26
3. zář 2009

Však postupně. Nejdřív pěkně odpočinek a relax a pak šup šup do těhulkování. Víš, jak se pak bude mimískům u tebe líbit? 😉

elana
3. zář 2009

No, snad jo🙂

Co Ty, pořád trčíš v práci? A co jméno pro holčičku, už máte nějaký návrhy?

siki26
3. zář 2009

jojo, pořád tady trčím a dneska jsem unavená víc než obvykle. Mám tady toho docela dost, i když teď jsem si řekla, že už na to prdkám 😀

Holčička je jasná, pokud bude 1 je to Natálka a pokud budou 2, tak Natálka a Lucinka. Já bych chtěla kluka Tadeáška a Honzíka. Ty ale asi neprojdou 😠
Vy už máte jména?

elana
3. zář 2009

Nojo, dětičky rostou, už Ti dávají víc zabrat-a bude hůř🙂

Jména my, tak zvolna, je to hodně předčasné. Spíš se na nich neshodnem, co se líbí mě, nelíbí se manželovi a naopak.

Ty máš krásná jména vybraná, taky se mi líbí. Můj sen je Kamila, ale ta neprojde.

siki26
3. zář 2009

Kamilka je taky moc krásné jméno, tak nechápu, proč se nelíbí...Tak budete muset udělat kompromis a vybrat úplně jiné jméno. To zkouším i na Honzu, on ale nějak slovo "kompromis" nechápe 😅

elana
3. zář 2009

Tak to my v kompromisech jedeme celý život (myslím náš společný🙂), ale v tomto je fakt nekompromisní😀

siki26
3. zář 2009

Hmmm, tak to já většinou ustupuju 😠 Teda jen pokud přijde na ten kompromis 😀 Jinak jsem taky pěkně tvrdohlavá.

Ty už jsi z práce doma? Za hoďku už se taky chystám. Jen doufám, že nebude lejt, protože teď se tu prohnal docela slejvák 😝

Akty nám asi usnula nebo přijela maminka 🙂

elana
3. zář 2009

Jojo, už jsem dávno doma. Tady neprší, ale celý to vypadalo tak na spadnutí. Tak asi večer 😝

My právě se vedle sebe učíme kompromisy dělat...jsme oba paličatý, zvyklí mít poslední slovo a tak, takže se snažíme.

aktaka
4. zář 2009

ahoj holky
mě včera přijela ta mamča, takže jsem vás už nestihla

u nás jména budou boj, neshodli jsme se zatím ani na jednom

garp776
4. zář 2009

Ahoj holky. Tak nám prohlídku včera pan dr.Kočí bohužel z os.důvodů zrušil. Tak jsem naštvaná, že se to zase potáhne dýl. Objednala jsem přítele radší také k jinému andrologovi, abychom neztráceli čas. na 16.9. Nevím, jestli si mezitím nemáme dojít do Caru na nějaká jiná vyšetření (genetika, imunologie, hormony) nebo jestli to udělá ten androlog. Můžete mi poradit? dík

siki26
4. zář 2009

Dobré ráno holky,

tak včera jsem přišla domů a čekalo mě tam pěkný sarajevo. Měli jsme otevřené okno v ložnici, takže totální potopa. Naštěstí jsem to neviděla úplně zdemolované, protože Honza přijel dřív domů, tak stačil něco uklidit. Prý byla voda až u druhé stěny pod postelema, takže si dokážete představit, jak to tam asi vypadalo 😠

Akty, jak se cítíš? Všechno v pořádku? Kdy máš vůbec testovat?

Garp, tak to mě mrzí, že to dr.Kočí zrušil, ale musel k tomu mít nejspíš opravdu vážný důvod. Klidně se do Caru objednejte. Dr.Kočí bude vyšetřovat jen tvého partnera a pokud už třeba bude mít v ruce nějaké jeho výsledky, tak to taky určitě vše uspíší. A hlavně výsledky genetiky (pokud vás na ni pošlou), trvají až měsíc.

garp776
4. zář 2009

díky Siki, volala jsem tam, ale mají tam jen hlas. schránku 😖 . Máte pravdu holky, čekání je nejhorší... jak vám to dlouho trvalo od zjištění, že bude problém s přirozeným početím?

siki26
4. zář 2009

Garp, já to věděla hned po přítelově autonehodě, že to přirozeně nepůjde, takže jsem měla dost času se s tím smířit a hlavně hodně si o IVF najít. A vrhli jsme se na to až 3roky po...

aktaka
4. zář 2009

Siki, to je mazec tedy. a to máš ložnici čerstvě vymalovanou, ne? ☹

u mě nálada na bodu mrazu, jak ze mě lezou ty cucky crinonu, tak ráno jeden takový s trochou špinění. no nemusí to znamenat nic, ale taky může. jak jsem měla poslední dva cykly krátkou luteální fázy, tak bych už měla i dobu na ms. takže nervíky pracují ☹

Garp, my jsme šli do caru po víc jak dvou letech, letos v březnu, no a po necelém půl roce jsme na prvním ivf. mezi tím jsme stihli 3 iui, takže celkem rychlovka. ale je pravda, že u nás problém žádný nezjištěn, nebylo co řešit

garp776
4. zář 2009

Tak jsem nás objednala do Iscare, tak až 3.11. 😖 .Dříve nemají termín. Ach jo. Asi nás bude hrozně moc, co mají nějaký problém. A jak se daří dvojčátkům? Už máš vybraný kočárek?

siki26
4. zář 2009

Akty, to se určitě zahnízďují 😀 Pevně tomu věřím a ty musíš taky. Dej na můj šestý smysl a já vím, že ti to vyjde 😵

baraf
4. zář 2009

ahojky-

akty-nenervuj se..... a jinak to víš samá dovolená, koupačky 🙂 prala jsem a prala a pak ty šílený hromady žehlila.
a hlavně v pondělí je u nás velký den-Luky jde poprvé do školky, tak ho musíme vybavit. je mi smutno, že to tak rychle uteklo, ale Luky se těší.... a mě konečně začnou"prázdniny" 😀 ba ne mám naplánovaných tolik činností od oken až po generální úklid v šatníkách a přesazování kytek.....

siki-teda takovou spoušť, to nezávidím

zdravím i ostatní holky a slibuju,že teď už se zas budu zapojovat častěji 😉

siki26
4. zář 2009

Ahoj Baruš, vítám tě po delší době 🙂

Byla to spoušť, ale naštěstí nic se nezničilo a zase to tam vypadá moc pěkně 🙂 Ale dnes jsem pro jistotu Honzovi připomněla, že jestli půjde ven, tak ať pořádně pozavírá okna 😅

aktaka
4. zář 2009

Siki, to jsi hodná, já se snažím být v klidu, ale víš jak, nervy pracují
ale díky moc za tu důvěru 🙂

Baruš, tedy, to bude změna najednou, co? tak ať to zvládne dobře. synovec šel v úterý taky poprvé do školky a zatím to zvládá bravurně, nebrečí, je hodný. ale je pravda, že zatím chodí po o domů

baraf
4. zář 2009

akty-jo,jo bude to změna.jsem na něj zvědavá, zatím je hrdina..... 😉 jinak ti moc držím palečky,uvidíš, držej se potvůrky.¨

siki-dík za přivítání 😉 všechno dobrý?

el-gratuluju k lázním

siki26
4. zář 2009

Baruš, náš synovec šel taky v úterý poprvé a až na to, že docela zvlčel (jak jsem slyšela 😀 ), tak dobrý.
jj, u mě všechno dobrý, ultrazvuk dopadl skvěle, takže jsem zase o něco klidnější.

aktaka
4. zář 2009

no tady to žije 🙂
já jsem se přejedla u oběda, dám si šlofíka a vyšlápnu si na procházku 🙂

siki26
4. zář 2009

Tak ať nezmokneš, je tam pěkně hnusně. Já jsem se taky pěkně napapkala a teď to ještě zajídám marcipánem 😀

aktaka
4. zář 2009

já půjdu jen kousek - do obchodu pro něco sladkého 😀

siki26
4. zář 2009

Tak to schvaluju 😀 Jen si pěkně mrňousky nakrm.

aktaka
4. zář 2009

no jasně, já to v žádném případě nechci pro sebe, myslím čistě na své potomstvo, aby mělo kde brát energii 😀

siki26
4. zář 2009

No vždyť jo, já si taky nic jiného nemyslela 😀 Já taky krmím jen ty své 2 drobečky 😉

aktaka
4. zář 2009

akorát, jestli si tenhle přístup zachovám, tak ze mě za chvíli bude matrona 😅

aktaka
4. zář 2009

jo a El, super zpráva ty lázně! 🙂