Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
4. zář 2009

Achoj 😵

Siki, tak to sis užila. Musela tam být pěkná kočičina, tady ne, jen si tak vklidu už 16h leje 🙄

Akty, já to měla taky (ale až někdy v 6.tt), ale to je fuk. Podle mě to neni z dělohy, ale ten Crinone je takový sráč, že narušuje (jakoby leptá) tu poševní stěnu. Anebo ses jen píchla při zavádění do čípku. Kdyby to bylo zásadní špinění, tak to teče samovolně.

aktaka
4. zář 2009

ahoj El

u vás prší? tady začalo svítit sluníčko. ale je pěkně dusno, vůbec by nevadilo, kdyby sprchlo 🙄

taky mě to napadlo, že jsem si mohla něco poranit. no uvidíme, co bude dál,stejně nezbývá než čekat

a co ty, jaký jsi měla den? už balíš do lázní? 🙂 kdy pojedeš?

elana
4. zář 2009

U nás teď po nekonečně dlouhé době přestalo. A jinak je pro změnu docela zima 😒

Kdepak balit...do 24.10. mi teprve mají napsat, kdy mě čekají🙂 (ale myslím, že teď už tam takový nával není, že to přijde dřív. Každdopádně na balení je pár týdnů čas 😉 )

No, máš pravdu. Stejně už je rozhodnuto, pokud se měli chytit, tak už jsou zakouslí a pokud ne, tak už nežijou 😔 Ale oni žijou žijou žijou😀

aktaka
4. zář 2009

achá, tak to jo, tak to si ještě chvíli počkáš. ale snad se ozvou dřív jak v tom říjnu 😅

ideální by bylo těch 14 dní prospat a pak už jen zjistit výsledek. samozřejmě pozitivní 😀

elana
4. zář 2009

No to doufám že dřív, už se domlouvám na tématu Františkovy lázně o spolubydlící😀😀

No jéje, kéž by to tak šlo. To myslím známe všechny, tohle přání🙂 A když to nevyjde, tak se vzbudit až po mrše🙂

aktaka
4. zář 2009

že ty se tam bojíš jet sama? 😀 no ne, já se nedivím, když to jde, taky bych se s někým domluvila

kdyby to neklaplo, tak bych se chtěla probudit až na další stimulku 😅

elana
4. zář 2009

No jasněže bojím😀 jsem takový nekomunikativní neseznamovací typ🙂 (bubák, krátce řečeno🙂)

No, nebo tak. Ale ono to klapne, podle všech zákonů statistiky to klapnout prostě musí.

aktaka
4. zář 2009

jj, znám, vídám takového pravidelně v zrcadle 😀

uvidíme uvidíme...

elana
4. zář 2009

Ale náhodou pražský sraz bubáků nebyl zas tak špatný🙂 (pokud vím, tak Bára a Sonka taky tvrdily, že jsou nekomunikativní🙂)

aktaka
4. zář 2009

no asi, když se sejde dost nekomunikativních lidí, tak to pak dopadne dobře 🙂

elana
4. zář 2009

Jo, to je možný🙂 každý když vidí, jaký jsou druhý bubáci, tak se snaží🙂.......nuco, ještě aby ne, úplně to vidím, jak bysme tam chmurně zíraly jedna na druhou, nebo radši vpíjely se očima do stolu. Pak si řekly tak ahoj a rozešly bysme se😀

aktaka
4. zář 2009

to by bylo "jé já jsem si vzpomněla, že jsem zapomněla...." " já ještě musím..." a následoval by hromadný úprk 😀

elana
4. zář 2009

No právě😀

aktaka
4. zář 2009

tak já se jdu přesunout do obýváku, za chvíli přifrčí manžel
hezký víkend!

elana
4. zář 2009

Tobě taky, drž plody a ahoj🙂

sonka.77
4. zář 2009

Ahojky, je tu někdo? Tady to teda žije! 🙂

elana
4. zář 2009

Jů Soničko, Tebe jsem dlouho neviděla🙂

Tak co, jak jde melouch?

sonka.77
4. zář 2009

Eli, tak už se ty lázně začínají nějak rýsovat! Paráda! 🙂

Siki, no to teda muselo být, vůbec si to nedovedu představit. Aspoň, že manža přišel dřív a ten maximální šok jsi neměla ty.

Akti, no jo, to je pravda, mimísci už jsou buď zakouslí a nebo ne, to je děs, že je to jasný už takhle brzo, ale člověk musí čekat 14 dní.

Holky, mě teď asi tři dny pobolívá břicho, může to být i ovu, ale je to takový jiný, padaj na mě myšlenky, že jsem tělíčko pěkně mořila tou stimulací a že bych fakt měla jít až v listopadu a ne už v říjnu. Jinak chystám se volat své dr., že chci ten Puregon s Orgalutranem a ne Synarelem a taky, aby mi před druhým pokusem udělala hormonální profil, ten poslední mám totiž rok a půl starý. Mám na ní mobil, ale budu jí volat až během příštího týdne. Tak jsem zvědavá, co řekne.

sonka.77
4. zář 2009

Eli, ahoj, ráda tě vidím! No melouch jde zatím fajn, ve středu jsem byla sama u své první klientky a musím říct, že jsem byla dobrá! 🙂 Co to tu smrdí........ 😀 😀 😀 Ještě ale nemám všechny zkoušky, v pondělí budu dělat druhou a pak už můžu ofiko začít vydělávat penízky. 🙂

elana
4. zář 2009

Soni, to dobře děláš, že se s ní chceš domluvit. Kdepak, skoro co si člověk nezařídí nebo aspoň nenavrhne sám, jakoby se nestalo 😒

Kolikátý DC jsi? Já taky totálně nefunguju, min. MS se snad ani menses říkat nedalo a tento cyklus (dle BT) nejspíš anovulák. To jsem to dopracovala 😅

elana
4. zář 2009

No co, proč se nepochválit, když z toho máš dobrý pocit 😉 však jsi šikovná a právem na sebe můžeš být pyšná. Co vlastně přesně děláš? Jako účtařinu soukromě?

sonka.77
4. zář 2009

Dneska jsem 14DC, ale ovu mívám většinou 12DC, tak nevím. Může klidně být i 14DC, říkala jsem si, že zkusím změřit teplotu, ale zatím jsem na to večer vždy zapomněla a nepřipravila teploměr. Jinak MS byla OK.

Ne ne, dělám/budu dělat finančního poradce, mám už přes rok jednoho svého, se kterým jsem spokojená a on mě do toho uvrtal, tak to zkouším. 🙂

elana
4. zář 2009

Hele, to jsme stejně, já jsem taky 14DC🙂 ale moje MS teda trvala den a půl a ještě byla o ničem.

To je takovýto že s lidma rozeberete fin. situaci a doporučíš jim kam peníze uložit, jak nejlíp si pořídit bydlení atd.?

sonka.77
4. zář 2009

Jé, tak to funguje i přes internet, že ženský ve skupině maj stejně MS. 🙂

Jo, tak nějak, proberu s lidma, co mají, k čemu to mají a co by potřebovali a řeším s nima bydlení, vytváření rezerv, spoření na důchod a zajištění příjmů. Já jsem vystudovaná ekonomka, ale i mě v hodně věcech otevřeli oči. Např ve využívání investičních fondů a nebo, že penzijním připojištěním si na důchod moc peněz nenaspořím.

elana
4. zář 2009

To je dobrý, viď🙂 že i přes internet🙂 ale já to zas rychle rozhodím, s mýma bláznivýma cyklama.

Aha, tak to je dobrý. No, dost možná se Tě někdy zeptám na konkrétní radu.

sonka.77
4. zář 2009

Jo jo, klíďo, s penězma se fakt dá dělat hodně a s dobrou radou se dá hodně ušetřit a nebo vydělat.

Eli v lázních se ti cyklus pěkně srovná a budeš krásně připravená na mimísky. 🙂

elana
4. zář 2009

Soni, no snad jo. Jsem jak rozbitej igráček.

sonka.77
4. zář 2009

Ale igráčky já měla vždy moc ráda! A jdou spravit! 🙂 😀

A už se ti teda nějak rýsuje ta spolubydlící do lázní?

elana
4. zář 2009

To je pravda, igráčci byli prakticky nezničitelní🙂

Ještě ne...teda tak maličko jsme se bavily dnes s jednou holčinou, ta už ví, že jede v říjnu, já zatím termín nemám. A hlavně ony jsou tam prý dvě léčebný společnosti a pojišťovny posílají každá "do své", takže tak. Nechám se překvapit. Až budu mít termín a vědět kde bydlím a kde se budu léčit, tak vyvěsím inzerát 😉

sonka.77
4. zář 2009

No, tak uvidíš, určitě tam směřuje spousta mladých holek jako my a najdeš si kámošku hnedka.

Tak já jsem zas od zítra na týden slaměnka. Přítel se jede sportovně vyžívat a já šetřím dovču na IVF. 🙂 To je teda ironie. Letos jsem dovču čerpala na operaci, na 1. IVF a budu na 2. IVF. Mezi tím jsem teda stihla týden volna s výlety a teď mám taky tři dny volna. Pojedeme s kámoškou do Krumlova, v úterý. Už se těším.