Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
14. zář 2009

Baruš, to je tím počasím, já bych dnes taky nejraději vůbec nevylezla z pyžama 🙂

Siki, ty jsi ale měla později opu, ne? já 15dc. dnes jsem tedy 4+3, takže za tři týdny budu 7+3

baraf
14. zář 2009

Akty-jak ten by tě rád slyšel..... skončil ve svým pokojíčku a má nakázáno vylézt převlečenej a usměvavej.... 😀 já byla na utz 7+2 tuším. protože mi říkala, že den transferu se počítá jak den oplodnění-tudíž 2+0.

siki26
14. zář 2009

Akty, já 18DC. No uvidíš...Jsem tak ráda, že se můj (náš, viď Baruš, šestý smysl splnil) 😉

Baruš, to se tak hezky poslouchá...Musí to být záhul toho tvýho prďolu trošku zkrotit, ale já se na to těším 🙂 Zatím...pak na to budu určitě koukat jinak 😅

aktaka
14. zář 2009

den transferu jako den oplodnění jo? to je nějaká blbost, oni to tam neumějí vůbec počítat 😀

to máš dobrý přístup, převlečený a usměvavý 🙂

Siki, zrovna jsem si včera říkala, že obdivuju všechny těhule, co chodí do práce, já bych to nedala. jsem pořád dost ospalá. včera jsem zajela na malý nákup, uvařila oběd a svalila si do postele totálně vyčerpaná

baraf
14. zář 2009

Siki-záhul to je,ale jsem moc ráda, že ho mám.a tohle období maj všechny děti.Jen si ho nechci nechat přerůst přes hlavu....

Akty-já taky pořád spala.... jo Luky už je převlečený a slyším ho nahoře, jak říká, já chci za mámou... tak si tam pro něj půjdu 😀

aktaka
14. zář 2009

Baruš, to je jasné, to si nesmíš nechat přerůst, to už bys nikdy nenapravila 🙂

ale pořád lepší spát než aby mi bylo blbě. i když, to klidně ještě může přijít 🙄

baraf
14. zář 2009

Akty-mě bylo zle do pátého měsíce..... a poprvé jsem se pořádně najedla ve 12tt a to v pizzerii řeckým salátem s hromadou cibule a pizzou. Do tý doby jsem toho moc nesnědla.

už je Luky tady a dušuje se,že bude hodnej, páč chce sušenku, ale mě neobalamutí 😀

aktaka
14. zář 2009

to sis tedy taky užila. já doufám, že by se mi to mohlo vyhnout 🙂 zatím mě tedy akorát fest bolí sem tam hlava a prsa, včera jsem ani nemohla spát na břiše ☹

Baruš, je normálně vyčůraný 😀

baraf
14. zář 2009

Akty-na břiše se dlooooouho nevyspíš. jak mě to chybělo 😉 a teď mi taky bylo zle a to bylo pár týdnů... tak třeba se ti to vyhne 😅
vyčuraný je slabý slovo............... 😀

aktaka
14. zář 2009

já neumím spát jinak než na břiše, takže mě stačil blbý ohss, abych se nevyspala 😅 no nedá se svítit, takovou dobu jsem to chtěla, tak si nebudu stěžovat, že jo

jsem nechtěla být sprostá 😀

baraf
14. zář 2009

tak,tak...... chtěly jsme to, máme to, ale je to super.

já taky ne, proto ty tečky...... 😀

a co vlastně v práci, tam vědí s čím jsi doma nebo ne?

siki26
14. zář 2009

Na břiše už nespím od začátku, prsa pořád dost bolí (hlavně večer) a teď už i bříško 😀 Já měla nevolnosti jen první 2 měsíce, ale jedla jsem jak nenasyta. A to mi zůstalo dodnes 😀 Unavená už tolik taky nejsem, takže práci zvládám v pohodě.

Všechny děti dospějou do věku, kdy zkouší, co jim všechno projde 🙂 to je pak sranda...

aktaka
14. zář 2009

Baruš, nevědí. zatím jsem si vymyslela jen gynekologický problém. teď ale budu muset s barvou ven, protože už se nehodlám vrátit. jen se bojím to říct tak brzy, abych si to nezakřikla třeba ☹

Siki, mě taky bolí víc prsa večer jak přes den. jinak nevolnosti mě chytají občas trochu večer, ale jak do sebe hodím něco k jídlu, tak je to hned ok. nesmím prostě mít večer prázdný žaludek

baraf
14. zář 2009

Luky si tady teĎ prohlíží knížku o zahradničení a jsou tam vyfocený jahody... tak se tu ozývá "mňam,mňam, jahůdky" a hladí si u toho bříško 🙂 asi se mi jen zdálo,že se vzteká 😀

baraf
14. zář 2009

Akty-tak jim to prostě zatím neříkej...... to není nikde psaný,že bys to musela hlásit. počkej si, až se na to budeš cítit.....

siki26
14. zář 2009

Akty, takže opět stejný příznak jako mám já 🙂 Mě taky bolí žaludek jen večer když si lehnu do postele. A jakmile něco slupnu, tak je to hned lepší.

Takže Baruš, mamino, šup šup pro jahůdky 😀

aktaka
14. zář 2009

to dělá synovec, když sliší hrát auto od family frost, začne halekat mnam 😀

když mě je zase blbé si něco vymýšlet i jen tak zahlásit "zatím nepřijdu". i když vím, že jim nic zdůvodňovat nemusím. domluvím se ještě s manželem, co na to říká

baraf
14. zář 2009

já bych to prostě neříkala,pokud se ti nechce. Prostě bych řekla,že zatím potřebuju klid... já to taky řekla až po srdíčku....

Siki-už běžím, teda vlastně jedu... 😀 musím "do města" tady u nás je nemaj 😠

aktaka
14. zář 2009

Siki, asi jsme nějak napojené nebo nevím 😀

Baruš, asi to tak udělám, že počkám do srdíčka. zatím prostě nebudu říkat nic a basta. i kdyby si do caru volali, tak jim nesmí nic říct

na chvíli se s vámi loučím, jedu do prahy na jídlo, jsem domluvená s kámoškou

baraf
14. zář 2009

Tak dobrou chuť!!!!

aktaka
14. zář 2009

Jeste jedna vec k te praci. Po me pase majitelka jak slepice po flusu,tak si zase rikam,kdyz povim pravdu,ze da treba pokoj... Uz mi dnes psala kolegyne,ze se sef shanel po me neschopence,coz neni jen tak. Asi si mysli,ze jsem si hodila marod jen proto,abych nemusela do prace.

baraf
14. zář 2009

Akty-nenervuj se,ať si všichni trhnou nohou..... tohle není tvoje povinnost. prostě bych počkala....já jsem taky pověrčivá, a kdyby po mě v práci nechtěli, abych jela do německa na školení,tak bych jim to neříkala ani v tom 9tt a počkala bych.... jenže je fakt,že já spoustu svý práce dělala z domova. tak uvidíš, jak se na to budeš cítit.

siki26
14. zář 2009

Akty, já bych to taky neřešila. Prostě buď v klidu, to je teď nejdůležitější. Určitě se vše povede a v práci chceš stejně skončit, tak se na to vyprdni.
A dobrou chuť. Já už mám taky hlad 😠

aktaka
14. zář 2009

Asi mate pravdu. Proste budu marodit. Na neschopence na me stejne nemuzou,tak at si trhnou,ted je opravdu dulezitejsi,abych byla v klidu.

baraf
14. zář 2009

Rozumná holčička. fakt buď v klidu....

aktaka
14. zář 2009

No jasne,nechci mit nervni dite,protoze jsem v tehu byla nervni 😀

dnes je tam tedy pekne hnusne pocasi ☹

baraf
14. zář 2009

AKty-to teda je .... já jsem si pustila kotel a zatopila 😉

aktaka
14. zář 2009

Fakt jo? Nam termostat hlasi porad 23stupnu a i pocitove bych rekla,ze je tu teplo. V nejhorsim zalezu do perin 🙂

baraf
14. zář 2009

mě právě byla zima..... ale zas prý má být teplo, tak kotel vypnu 😎

aktaka
14. zář 2009

doufám, že se oteplí, dnes je tam fakt hnus fialový

tak jsem se vrátila z oběda a mám hlad 🙄 jdu si ohřát polívčičku ze včerejška 🙂