Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
14. zář 2009

takové lidi úplně nesnáším (což mě přivedlo na myšlenku, že jsem musela hrozně tlusté růžové brýle, když jsem si vzala svého manžela 😀 😀 )

jasně El, zvládnou to! nebo aspoň jeden to dotáhne až k porodu

elana
14. zář 2009

No co, Akty, budiž to důkazem, žes ho milovala víc než sebe sama......a tak to ma byt, tak je to spravne😀

aktaka
14. zář 2009

doufám, že to ocení až budu mít 20kg navrch 😅

jestli Sonička zase někde neštuduje, když se holka vrhla na to rozšiřování obzorů 🙂

elana
14. zář 2009

Já myslím že teď už Tě bude do konce života jen oceňovat😀

Jo, to je možný, měla tam zas nějaký zkoušky. No, ale poreferovat přijít teda mohla 🙄 😎 😝 asi jí písnu sms, jsem zvědavá, jestli ta psycholožka k něčemu byla.

aktaka
14. zář 2009

jako na kolik jsem ho přišla, jo? 😀

snad jí neřekla nic hrozného a ona to teď někde nerozdýchává nad sklenkou něčeho ostřejšího 😅

baraf
14. zář 2009

Akty-to víš,že to ocení 😅

jo,jo, taky jsem zvědavá co Soni a psycholožka

elana
14. zář 2009

No, vzhledem k tomu, že ho brzo čeká cálování plíneček, kočárku, školky, školy, univerzity😀, tak si na nějaký účtování svý ženy ani nevzpomene😀

Jéje, to snad ne🙂.......ale se divím, že jí ještě nešumí v uších, Soňuli nevěrný🙂

aktaka
14. zář 2009

nebo si nás teď čte a směje se pod fousy, jak nás napíná 😀

aktaka
14. zář 2009

a jeslti to cálování bude tuplované, tak to už si možná vůbec nevzpomene 😅

elana
14. zář 2009

To je fakt, jestli to bude tuplovaný, tak možná zapomene jak se jmenuje😀

baraf
14. zář 2009

tak,tak zapomene na spoustu věci 🙂) že bych to lehce sčítla? 😀 a já to mám jen jednou....

elana
14. zář 2009

Baruš zkusit můžeš...ale neber to moc vážně, abys ještě měla chuť do toho KETu. Co když se tentokrát chytí a narodí taky dvojky? 😝

baraf
14. zář 2009

já si všechno skovala po Lukym..... takže by to nebylo tak hrozný. 😝

elana
14. zář 2009

Tak to jo🙂 To musí být stejně zvláštní, probírat ty minivěcičky a vědět,že to šídlo, co tu lítá, v nich před třema rokama bezmocně leželo v kolíbce🙂

aktaka
14. zář 2009

holky já si to jednou cvičně spočetla, jen takové ty největší položky... pokla jsem na sucho a manželovi jsem to raději neukázala 😅 😀

tak já se pro dnešek loučím. večer mrknu, jeslti se tu nááhodou neukázala Sonule

mějte se blaze, šau

elana
14. zář 2009

Akty, vy se taky mějte blaze🙂 brou noc.

Já kouknu na ty krákoráče v SS a asi zalezu též.

baraf
14. zář 2009

jo,El, je to zvláštní pocit. vyhrabu Lukyho jako malý mimi a dám do galerky...... Hrozně to uteklo

tak dobrou holky.....

sonka.77
15. zář 2009

Děvčátka moje zlatý, jsem tu a občas i nakouknu, ale fakt nemám čas na pokec, celý minulý týden jsem měla dovču, ale doma jsem skoro nebyla. Psycholožka ještě neproběhla, jdu k ní až ve čtvrtek ráno, tak jsem zvědavá.

Akti, neboj vše dobře dopadne, na práci se vykašli, byli tam na tebe hnusný, tak ať to maj. 🙂 Určitě bych zatím nic neříkala.

Siki, jen tři kilča? Nevím teda kolik přibrala ségra s dvojčaty, ale ten její pupek nezapomenu, fakt si na něj mohla postavit možná i dva půlitry. 😀

Eli, tak za 14 dní vyrážíš? Jaký máš přesně termín? Myslím, že není třeba se bát, máte krásná embryjka, co rozmrazení v pohodě vydrží. 🙂

Báro, čauky!

baraf
15. zář 2009

Dobré ráno všem,

Soni-ahoj! tak pak dech echo, co psycholožka 😅

Luky je ještě dnes doma, ale zítra už asi pomaže do školky, už to potřebuje jako sůl 😀

aktaka
15. zář 2009

dobré ránko

jsem se zase bleskově stavila v práci

Soni, tak to mi budeme netrpělivě čekat na zprávy od psycholožky

holky, mrkněte na ty moje testy, vůbec mi ta čárka nesílí, začínám z toho chytat nerva ☹ (a hlavně jsem debil, už jsem nechtěla ani dnes testovat, dobře mi tak, teď to mám)

baraf
15. zář 2009

Akty,neblázni, ty testy jsou výstavní 🙂 co v práci?

siki26
15. zář 2009

Dobré ráno,

akty, jak nesílí? Já tam vidím každý den silnější čárku. Přitom ale mně taky přišlo, že ty moje jsou pořád stejný.

aktaka
15. zář 2009

asi magořím, co? 😅
to je tak, když člověk zblne z koně, jak se tu všichni honí, aby měli testovací silnější jak kontrolní, dobře mi tak 🙄

v práci nic, jsem tam jen prolítla, v půl déváté už jsem zase mazala pryč, tak mě ani nestihl nikdo otravovat. jsen jsem napsala šéfovi, že zatím zůstávám doma

co u vás holky nového?

siki26
15. zář 2009

Taky mě rozčilovalo, když jsem viděla, jak čárky postupně sílí a já je měla pořád stejné 😠 ale pak jsem se na srovnávání vyprdla a přestala to řešit.

U mě celkem nic nového. Už jsem vyřadila i ty poslední džíny, co jsem mohla nosit. Vyzkoušela jsem si těhu kalhoty od kolegyně, která mi je darovala a klidně bych je už mohla začít nosit. Jen mi to přijde ještě moc brzy, tak se zatím do toho moc nehrnu a zůstávám v posledních látkových kalhotách, které mě neškrtí.

aktaka
15. zář 2009

jj, máš recht, taky už na to prdím, stejně to není nic směrodatného. zítra se uvidí na krvi, jestli je to ok

já myslím, že už bys klidně mohla nosit těhu kalhoty, vždyť 15tt není nijak málo. ať si kdo chce co chce myslí, podstatné je, aby sis nemačkala břicho 🙂

baraf
15. zář 2009

Akty-krev bude v pohodě, jsem zvědavá, kolik bude jednotek 😀 určitě dost, když jsou to dvojčátka 😅
Siki - přesně tak, hlavně si nemačkej bříško 🙂

jinak nic novýho, lazaret tady pomalu ruším a štěně bych nejradší vrátila-dělá samý schválnosti, však už odpoledne přijede babi, tak půjde domů 😠

siki26
15. zář 2009

Akty, jsem taky zvědavá na hladinu HCG, určitě to budou dvojčátka to je jasný 🙂 A už jdeš zítra jo? Tak to je super.

Baruš, to mi nějak uteklo, jaký štěně? 😅

baraf
15. zář 2009

Siki-do toho lazaretu,co jsem tu měla, mi ještě tchýně dovedla na hlídání jejich 3měs.štěně. jen jsem se modlila, aby tu střevní chřipku ten pes nechytil, to by mě vomejvali.....

aktaka
15. zář 2009

jj, zítra jdu na krev

Baruš a co má tchýně za štěně?

holky, neprovokujte s těmi dvojčaty! 😀

baraf
15. zář 2009

Akty-jezevčíka,křížence krátko a hrubosrstýho.... oni měli i před tím a v červnu jsem s ním byla na veterině nechat ho uspat ☹ ale už byl starej,bylo mu skoro 17