Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
18. zář 2009

to víš, mužíček se mi vrátí ze služební cesty, tak ať se vrátí do voňavého domova 😉

aktaka
18. zář 2009

jo ták, někdo si tu hraje na žemu pečovatelku 😵
to se mi líbí, před x lety by člověk nahodil sexy prádélko, dnes napeče nějaký žvanec 😀 😀

baraf
18. zář 2009

sexy prádelko bude až večer 😝 ale láska prochází žaludkem 😀

aktaka
18. zář 2009

jj, to je pravda, u chlapů tuplovaná 😀

baraf
18. zář 2009

Tý jo, tady je živo 😀
jedu něco malého nakoupit a pro Lukyho do školky.tak zatím

aktaka
18. zář 2009

jej, nákup mě dnes taky čeká, už z toho mám zase osypky ☹

baraf
18. zář 2009

já jedu fakt jen pro drobnosti. veeeeelký mě čeká př.týden 😠

aktaka
18. zář 2009

no, to já taky, ale stejně z toho mám trauma 😅

elana
18. zář 2009

Ahoj hospodyňky😀

Tak jsem ráda, že jste mi jednomyslně odhlasovaly, že mě necháváte v diskuzi🙂, Akty má pravdu, jestli KETík klapne, tak mimino bude Iscarátko stejně. Kde ho uplácali, těch je😀

aktaka
18. zář 2009

tak jsem si říkala, že se toho tady za mou dobu spánku určo spoustu zajímavé nakecalo... 😀

ahoj El
my s jiným scénářem ani nepočítámet 😉 😎

elana
18. zář 2009

Dost mě pobavilo, že kdybysme tam dneska nestihli papíry donést (myslím do Pronatalu podepsaný souhlasy k převozu atd.), a přesto KET ve Varech chtěli, tak bysme si pro ně museli dojet sami a za zálohu 30 000 si půjčit nějaký spešlboxík na transport. No ale ta představa, že si vezem zmrzlý mimina, ta mě fakt vzala za srdce 😅 někdo má na kredenci babičku v urně, tak my dvojčata v termosce😀

aktaka
18. zář 2009

tjo, to je trochu drsný. ale tak jinak by to asi nešlo 😅
ale zase vy byste na ně byli určitě opatrnější, mohla bys jim po cestě vysvětli jak se věci mají a co od nich očekáváš 🙂

elana
18. zář 2009

A před boxíkama se vozily fakt v termoskách na zmrzku (mi řekla dneska sestra😀). Tak se mi hned vybavila představa dítka, kterému nesu zmrzlinu v tý samý piksle, ve který jsem ho nesla coby embryo 😝

sonka.77
18. zář 2009

Eli ahój! 🙂 A proč rozhodoval dnešní den. Proč by to jinak nešlo? Vždyť je dost času do listopadu.

Ta představa je fakt vtipná, jak si neseš zmrzlíky v pixle jak svačinu. 😀

sonka.77
18. zář 2009

Eli a vy budete převážet jen ta dvě embryjka? Máte jich víc nebo ne? Teď jsem nějak zapomněla.

aktaka
18. zář 2009

holky musím se s vámi rozloučit, čeká mě nenáviděný nákup ☹

elana
18. zář 2009

Soni, oni je 23.9. převáží, a bylo to pár papírů, navíc jsme ověřovali podpisy atd. tak to byl takový šibeniční termín. Jinak bysme se na to vyflákli a KET absolvovali v Iscaru, kdybysme teď měli pro ně jet a táhnout je (ještě v piksle za 30 klacků🙂) do Varů.

Právěže ty svozy se konají jen jednou za x měsíců, když se jim nahromadí víc pacientek, pže je to drahý a embryoložce to zabírá čas.

Víš co, ale to byla taková "náhoda"...mě by to ani nenapadlo (ostatně modří vědí, že jsem byla ráda, že už tu k Mayerovi nemusím🙂), jenže min. pátek jsem potkala od něj sestru v obchodě, nikdy jsem ji nikde nepotkala až teď. No a ona mi to nabídla, tak jsem si dala chvíli na rozmyšlenou a pak to pojala jako ruku osudu 😝

sonka.77
18. zář 2009

Akti, tak rozrážej davy a pozor na bříško! 🙂 Pa

sonka.77
18. zář 2009

Tak to jste vlastně měli štěstí, že ten termín vyšel takhle pěkně, i když to byla trochu hoňka. Jo já to většinou taky tak beru, že mi osud něco napovídá, tak to tak udělám. Pokud mám pocit, že to tak má být, jdu do toho. 🙂

elana
18. zář 2009

Akty, papa a kupte si s dětíma něco dobrýho 😉

Soni, máme jen dva☹......oni mrazí jen ty nejlepší a holt tohle jsou oni. Dva jsem dostala, dva zmrazili a zbytek k tomu asi nebyl.

elana
18. zář 2009

No a nakonec se vyřešil i ten Mayer, protože sem nabrali další dva doktůrky, tak se k němu objednávat nemusím.

sonka.77
18. zář 2009

Eli, já myslím, že dva úplně stačí. 😀 Bude z toho krásný klučík a krásná holčička.

Jinak, včera ta psycholožka mi doporučila nejít už v říjnu, že prý do té doby se mnou nestihne nic udělat. Dokonce navrhovala jaro, ale to je fakt fakt za dlouho, takže u mě buď začátek listopadu, nebo konec listopadu. No v nejhorším nebudou moc veselý Vánoce, ale naopak třeba budou hodně veselý. 😀

aktaka
18. zář 2009

tak změna plánu, nákup bude až zítra, juchů
teď v pátek odpoledne by to bylo zabijácké

Soni, určo si nadělíte k vánocům pěkný dáreček 🙂

sonka.77
18. zář 2009

A jak z těch dvou doktorů vybereš? Půjdeš omrknout oba, nebo máš reference?

elana
18. zář 2009

Soni, tak se o těch Vánocích budem veselit 😉 třeba spolu. U mě to vypadá taky tak nějak. MS bych měla dostat v půlce října, KET se dělá krátce po ovulce, takže je otázka, jestli ten začátkolistopadový termín stihnu, tak je možný, že se mi to protáhne. Ale nebudu to nikam tlačit, děj se vůle Boží.

sonka.77
18. zář 2009

Akti, já teda nevím, ale ze zkušenosti jsou sobotní a nedělní návaly snad ještě horší než v pátek odpoledne. To si nevyberete. O víkendech lidi razí do marketů s dětma na výlet. 😀

elana
18. zář 2009

Akti, v sobotu dopoledne to určitě vytrhnete😀😀

Soni, tamty dva další vůbec neznám. Dneska jsem zahlídla jednoho a vypadal dost úchylně 😝 (sorry, ale to bylo první co mě napadlo), ale on se M. taky tváří jak mlsný kocour, tak je to asi jedno.

aktaka
18. zář 2009

tak já nevím jak jinde, ale tady v praze fakt v pátek daleko horší jak v sobotu. ono přece jen spousta lidí ještě pořád jezdí na chaty. navíc jedeme až večer

sonka.77
18. zář 2009

Jo, já ten termín taky nebudu hrotit. Jsem dneska 5DC a poslední dobou mám cykly kolem 24 dní, takže bych už vlastně šla za tři týdny a to je fakticky moc brzo. Takže určitě ten listopad.

Tak uvidíš, až uvidíš toho druhého, třeba to bude sympaťák. 😉

sonka.77
18. zář 2009

Tak sobota večer je OK. Ale jinak tady u nás, fakt přes den o víkendu je to horor. To jdu radši v pátek. 🙂