Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
18. zář 2009

U nás taky tak...radši v pátek než o víkendu. Nojo, regiony😀

siki26
18. zář 2009

Holky, já nějak nestíhám ☹
Tak se s vámi loučím a za týden se uslyšíme 😀 Mějte se tu krásně a až se vrátím, tak chci číst jen samá pozitiva 🙂 papa

elana
18. zář 2009

Siki, ahoj, krásně si odpočiňte, za rok už jedete ve čtyřech, to bude hukot😀 Tak letos hezky zvolna 😅

aktaka
18. zář 2009

Siki krásnou dovču!

holky, to hrozně letí, listopad je tu za chviličku

elana
18. zář 2009

Soni, my máme ty cykly fakt srovnaný, minule úplně a ten současný-já jsem dnes 4.DC:-) Uvidím, jestli mi s tím něco udělají ty lázně, mívala jsem taky cykly delší. Ale to kdysi. Před IVF jsem naopak měla hrozně krátký a (dle Mayera) anovulační. Tenhle jsem schválně zkusila proměřit a ovu byla 11.DC a LF trvala 14 dnů, takže vlastně v pořádku, akorát prostě kratší cyklus.

sonka.77
18. zář 2009

Holky a naplánujeme teda nějaké víkendové setkání ve Františkách? 🙂

sonka.77
18. zář 2009

Eli, takže furt jedeme spolu, jo? 🙂 Já mívám ovu 12DC s luteálkou 12 dní, takže OK, ale taky krátký. Dřív jsem mívala spíš kolem 27 dní, ale teď, i před IVF jsem měla spíš kolem 25 dní. To to pak rychle utíká, ty cykly. Já už teď neměřila, občas jsem na to pomyslela, ale ten teploměr jsem si nikdy nepřipravila. 🙂

sonka.77
18. zář 2009

Holky, musím už jít, ale dočtu zítra, jak s těma Františkama. Pa pa 🙂

elana
18. zář 2009

Já jsem většinou (od doby co jsem dostala MS) mívala cykly okolo 30ti dnů, prostě když jsem dostala MS 3.ledna, tak jsem další čekala kolem 3.února plus mínus dva tři dny. Až co jsme se začali snažit, tak se mi to všelijak zašmodrchalo. No a teď už neměřím asi rok...ale tohle mě fakt jen zajímalo, jestli mi po IVF a tom krátkém těhu vůbec naskočil cyklus s ovulací-a vypadá to, že ano.

aktaka
18. zář 2009

holky u mě jsou víkendy dost zabité, nevím jestli by se mi podařilo se utrhnout

elana
18. zář 2009

Soni, ahoj. Do FL určitě klidně přijeďte🙂 akorát Soni, všechno je to tu už těhotný, pochybuju, že se zvednou 😅 Baruš už možná v tu dobu taky bude 😉 no tak v nejhorším ošaháme Frantíkovi pindíka jen spolu🙂

aktaka
18. zář 2009

Soni pa a hezký víkend!

no a já se jdu najíst, nejvyšší čas 🙂

danda78
18. zář 2009

ahoj tak se hlásím po včerejší kontrole u Mrázka. Při další menstruaci začínám stimulovat na své 3.IVF 😝 😝 😝 😝 😝 😝 což by vycházelo někdy kolem 7.-10.10. Budu mít krátký protokol s gonalem a antagonistou. Před tím ještě od 16.-26.dne budu brát duphaston. Tak třeba se konečně zadaří, takto jsem to ještě nikdy neměla zdravím vás všechny a myslím na vás, jdu ještě do práce tak se ukážu o víkendu. mějte se D.

aktaka
21. zář 2009

zdar a sílu 🙂

Dandi, držím pěsti, já na gonal nedám dopustit, tak ať to klapne 😉

baraf
21. zář 2009

Dobré ránko,

zdravím při pondělku. Luky je ve školce, já snídám a dnes budu mýt ty okna.....už jsem sundala záclony, tak musím 😀

Dando- tak ať je vše O.K. a držím palečky

aktaka
21. zář 2009

Baruš, ty si troufáš 😀

tak jsem si vždycky říkala, že bych nechtěla, aby mi bylo v těhu blbě. což mi teď opravdu není, ale zase jsem na nervy, jestli je všechno v pohodě, když mi nic není. mi klepne, to se fakt budu jen pořád z něčeho nervovat 🙄

katrin32
21. zář 2009

Ahoj holky, od středy si začínám píchat gonal, a jsem nervozní jako blázen, jak to všechno dopadne. Měla bych být v klidu, ale to se nedá 🙂 jsem jak filmový režisér, takové scénáře ještě nikdo nevymyslel 😀

baraf
21. zář 2009

Akty- nenervuj se!!!!! jo a zatím tady sedím a koukám na ty okna bez záclon a přemejšlím, jestli si dám kafe teď hned nebo jestli se odměním až umeju aspoň okna v podkroví... 😀

Katrin-tak to hoď na papír, třeba to jednou prodáš a budeš úspěšná scénáristka 😝 jinak držím palečky

aktaka
21. zář 2009

ahoj Kat
co budeš dělat po transferu, když už teď jsi nervozní? 😀

aktaka
21. zář 2009

Baruš, nebuď měkota, umyj aspoň to podkroví a kafe si nech za odměnu 🙂
já jdu taky umýt - sebe 😀

baraf
21. zář 2009

Akty-tak jsi mě ukecala.... 😀 jdu namočit záclony a pak napustit kýbl 😠 to se Ti to říká, když meješ "jen" sebe 😝

aktaka
21. zář 2009

já vím, ale musím ti dodat odvahu, ne? 😀

baraf
21. zář 2009

Akty-ty jsi tak hodná 😝 no nic, fakt už jdu....

aktaka
21. zář 2009

teprve jdeš? já myslela, že už máš min jedno okno za sebou 😀

baraf
21. zář 2009

tak,Akty, hlásím,že už mám jedno okno!!! 😝 už jenom 6, jedno francouzský a tři střešní

aktaka
21. zář 2009

jsi dobrá!!
já už jsem se taky zvládla umýt 😀
nás to mytí oken taky čeká, tedy manžela to čeká 😅

baraf
21. zář 2009

taaaak jsem tady s odměnou. umyla jsem celý spodek i vchodový dveře. tak už jen podkroví 😀 3okna a 3 střešní...

aktaka
21. zář 2009

tjo, ty jsi rychlá
doufám, že sis k tomu kafi dala i něco sladkého, ať je ta odměna pořádná 🙂

baraf
21. zář 2009

babi pekla nějakou buchtu a Luky u ní do snídaně dloubnul a že to nechce (překvapivě..) tak ten kousek co tu po něm zbyl....

aktaka
21. zář 2009

je to chabé, tak ale aspoň něco 🙂

tak Siki už se prochází někde po šumavě, jí závidím 🙂

jinak manžel si vzal zítra a pozítří dovolenou, takže nás čekají taky domácí práce. musíme natřít venkovní kumbál a rošt, máme to všechno dřevěné