Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
13. říj 2009

No hodná...to je spíš znouzectnost🙂

Tak ahoj, užij si Růžovku.

aktaka
14. říj 2009

čau holky

El a o čem ona tak pořád mele? vždyť už jí musejí docházet témata, ne? nebo je to takový ten typ, co na sebe poví lautr všechno, i jak často chodí na záchod? 😅

jinak mám dnes za sebou první objímání mísy, nic příjemného 😖

siki26
14. říj 2009

ahoj holky,

Akty, tak už to máš za sebou jo? Fuj, tohle mě naštěstí nepotkalo 😝

Jo, holky, pupek roste. před měsícem jsem si koupila těhu kalhoty na "pozdější" těhulkování (předpokládala jsem od 7.měsíce), no a můžu je skoro nosit už teď. Ještě je rezerva v bříšku, ale zadek a stehna už jsou akorát 😅

Eli, tak tu spolubydlící ti vážně nezávidím. Taky mám večer ráda svůj klid a ještě když bych se nemohla koukat na růžovku, tak nevím, nevím... 😉

aktaka
14. říj 2009

jj, už mám premiéru za sebou. doufám, že to byla zároven derniéra 😅
ale snad to znamená, že je mimi ok, protože pořád špiním, tak jsem nervní

no já právě odkládám pořád nákup těhu kalhot, ze stejného důvodu, abych je za měsíc neodložila, že mi jsou malé 😅 i když už by se mi asi hodily, vůbec už si nezapínám knoflík na kalhotech

aktaka
14. říj 2009

tak se zase na chvíli loučím, jedu na nákupy, potřebuji zimní boty. mám jen kozačky na vysokém podpatku a to v těhu by asi nebylo moc dobré 😅 snad něco pořídím

siki26
14. říj 2009

Tak dobře pořiď.
Já mám naštěstí kozačky jen na nízkém podpadku, takže to zvládám v poho. Jen až bude namrznuto, tak se bojím, aby mi to někde nepodjelo, ale to mám naštěstí ještě jedny vysoké botky vyloženě na zimu, takže u mě jsou problém opravdu jen ty kalhoty 🙂

elana
14. říj 2009

Pěkné dopoledne🙂

Akty, tak dobře pořiď 😉 Hele, o čem mele...to je právě to, že o nesmyslech. S kým si co říkala na kafi, co ta a co ona holka a jak se na koho podíval od baru jakej chlap...mě to vůbec nezajímá, v tomhle mě lázeňský život fakt minul, mám doma svýho muže ke kterýmu se šťastná za dva týdny vrátím; ale teď si užívám, jak si od sebe odpočíváme a na nějaký Beverly Hills jsem fakt už stará. Přijde mi ulítlý, chovat se tu jak urvaná ze řetězu a nechápu lidi, co to dělaj (ona teda ne, je to slušná holka, ale vypráví o kamarádkách, kde která s kým, což je snad ještě horší, páč když je neznám, tak to postrádá i přichuť pořádnýho drbu😀😀)

Siki, Ty musíš vypadat jak těhotný mravenec🙂 jsi taková útlá všude a jen Ti trčí ten břušek 😅

siki26
14. říj 2009

El, ono už se to projevuje i na stehnech a zadku 😅 když jsem se vážila, tak jsem měla už 7kg nahoře. Nevadí mi, že budu tloustnout, hlavně ať prckové jsou v pořádku.
No už se ti to krátí. Aby ti spolubydlící nakonec nechyběla
😎

baraf
14. říj 2009

Ahojky,

Akty,tak dobře pořiď. a ať už je ti líp.
El-chápu, že jsi včera ustoupila od růžovky. beztak bys to neměla v klidu,co? tyhle drby jsou hrozný. nejhorší je, že takový mi nosí domů tchýně, o lidech, co já vůbec neznám a je mi to fuk.
Siki-tak,tak, hlavně,že mimča jsou v pořádku. a zas tolik jsi nepřibrala

elana
14. říj 2009

Baru, jsem ráda, že chápeš, proč jsem ustoupila od Růžovky 😠 pikantní ovšem je, že teda při VKVčkách já si vklidu chatuju, jsem šťastná že nemele...a kuk-ona spí😀 No, takový drsoň abych to přepla nejsem🙂, tak jsem doposlechla VKVčka😀 a bylo 😅

Já tohle právě taky ráda nemám, fakt mi přijde že už jsem na to stará, kdo kde s kým, ať si dělá kdo chce co chce

baraf
14. říj 2009

El-tak teď jsem se teda zasmála.... "kuk a ona spí" 😀 kolik toho proboha viděla? já teda jsem taky docela často bez manži doma, ale takhle ukecaná (DOUFÁM 😖 ) nejsem

elana
14. říj 2009

Baruš, usnula prý u prvních reklam😀 Já ji načapala u druhých 😉 (pže mi bylo divný, že nepráská knírem ani v pauze 😅 ).

Taky jsem z Tebe neměla dojem, že si extra kompenzuješ tlučením prázdné slámy to, že manža často pracuje mimo město.

baraf
14. říj 2009

óóóó, tak teď jsi mě potěšila, fakt. díky 😉 jo, jo jsem často sama doma. manža přijede asi dnes v noci nebo zítra (je v Chorvatsku) a v neděli zas odjíždí. a to ještě jde o víkendu pomáhat švárovi na stavbu....

jitule
14. říj 2009

Cauky holky, jak se dnes mate? Ja nejak spatne spim, uz tak od 4 hodin jsem vzhuru a prevaluji se jiz posledni tri dny a to je co rict, normalne by me clovek nezbudil driv jak v 10h 🙂) A rano jsem si musela popobehnout za autobusem tak snad se nic nestalo 🙂

Nemate nekdo dobry tip na nejaky kolac nebo dort? Ktery se ovsem upece temer sam? 🙂))

Akti, Siki, drzim palce na kontrolach a dej pak Siki vedet jestli budes mit parecek, to je snad sen kazdeho 🙂 samozrejme krome toho aby to bylo zdrave 🙂

elana
14. říj 2009

Baruš, tak to se moc neužijete 😔 Tohle je nejhorší, zas přinese domů tolik potřebné peníze, ale musíte mu chybět, Ty a hlavně malej (a on jemu).

Jituš, ahoj, neboj, určitě se nic nestalo🙂 Já po ET dostala jeden den takový vztek, že stejně těhu nejsem, tak jsem v tom rozzlobení pelášila k busu a jak mi to šlo😀 Druhý den jsem pak našla //🙂

Koláč já všude propaguju ty Raffaelo řezy, dělá se to na hrníčky a hotový je to raz dva (ani se nešlehá zvlášť sníh, což oceňuju, pže ho nikdy pořádně neumím🙂). Jenže tady samozřejmě nemám recept, tak třeba poradí holky, myslím že už jsme ho tu "pekly"🙂

aktaka
14. říj 2009

tak jsem zde, boty samozřejmě nemám 😠 mám vyhlídnuté jedny u Bati, jela jsem extra na václavák, že tam je určitě budou mít a prdlajs. asi si je objednám a bude klid

El, tebe nezajímá, co kde která cizí osoba vyvádí? nejsi ty trochu divná? 😀 😀 😀
to bych jí klepla
a ty vkv bych klidně přeplam, stejně to byl tvůj den 😎

jinak u nás ukrutně fučí vítr, tak děs, zastavilo mě to na chodníku

siki26
14. říj 2009

Jituš, klidným během opravdu nic nezkazíš. A klopýtání k autobusu není nic rychlého. Pokud za tebou nezůstává stopa vyrytá v chodníku, tak dobrý 😀

Akty, to jsem ti mohla říct, že v Baťovi na Václaváku nic nemají a nemusela jsi se sem táhnout. Taky jsem si tam jednou chtěla koupit boty a čekalo mě překvapení - oni je neměli ☹ Nebyly vyprodané to ne, jen je prostě vůbec na krámě neměli...

aktaka
14. říj 2009

no a to já jsem si myslela naivně, že největší bata, určitě tam budou. šmejdi 🙂

Jituš, kdyby mělo mimino vyklepat jedno popoběhnutí na autobus, tak to by musely všechny těhule ležet celé těhu jak prkno na posteli 😀

baraf
14. říj 2009

tak jsem definitivně uklidila letní věci ☹ a vytáhla z půdy zimní.Luky dělal módní přehlídku a díky bohu mu toho spousta ještě je. takže musíme koupit jen boty a asi ještě jednu bundu.

Akty to je teda pech,co? ale my s Lukym taky zatím žádný boty nekoupili 😠

aktaka
14. říj 2009

tak mně je zatím líto ty letní věci uklidit, pořád nějako doufám, že přijde ten podzim. ne tohle počasí z léta rovnou do zimy 😅

tak já je objednala přes net, se mi nechce nikde shánět, jsem lenoch 🙂

jitule
15. říj 2009

Dobre rano vsem,
ja vim, ze uz asi vam asi zacnu lezt na nervy se svou paranoiou, ale řekla bych, že se tam ten jeden červík asi nezvládl udržet, protoze od včera mě tak bolí břicho ( a připomína to M bolesti ), že to asi nevěstí nic dobrého :( Já vím já vím, pozitivní myšlení, ale prostě začínám být na nervy 😀

Jak se daří Vám, nějaké plány na víkend, ikdyž to trochu předbíhám 🙂

elana
15. říj 2009

Ahoj Jituš🙂 nám na nervy nelezeš, všechny jsme si tím už minimálně jednou prošly a víme, co prožíváš 😉 Ještě určitě neházej flintu do žita, příznaky nejranějšího těhu a blížící se MS jsou prakticky totožný, když jde o těhu, prokrvená děloha se roztahuje a dělá si místo, když jde o MS, tak se pro změnu stahuje, aby odloučila sliznici...ale navenek jsou ty pocity křečí stejný 😉

Nechceš si dát do profilu taky nějaký obrázek? Byla bys identifikovatelnější a víc bys "zapadla do rodiny"🙂, ony se ty nový pasy dost pletou...a Ty už tady nejsi žádný nováček, ale chodíš víceméně pravidelně 😉 samozřejmě Tě nenutím, jen že by to bylo lepší.

Plány na víkend já zatím nemám, dokonce se teď docela otravuju🙂, včera jsem dostala MS, takže mám zrušený všechny ty vaginální procedury, koupele atd. tak mi toho moc nezbylo a až do pondělka chodím jen na parafín, masáže, zítra tuším asi na cvičení atd. Dnes jdem ale do muzea, podívat se na originální sochu Františka a jestli to půjde, tak ji osahat😀

katrin32
15. říj 2009

ahoj holky, dneska 10 den jsem si testla a pouze jedna čárka, jsem z toho smutná a mám takové tušení, že to nevyjde, ach jo 😢

elana
15. říj 2009

Katrin... 😒 kolikadenní embrya jste zaváděli? Já měla po 5ti denní kultivaci 10.dpet takovýho ducha, pořádně vylezl až když to uschlo, tak myslím že třeba ještě den dva tomu dej, u každýho se hcg vylučuje do moči jinak rychle a i když my jsme netrpělivky, tak v CARech dobře ví, proč radí testovat až dva týdny po transferu 😉

katrin32
15. říj 2009

elana: já měla jedno, čtyřbuněčené a zaváděli mi ho dva dny po odběru, ale prostě mám takové vnitřní tušení, že je něco špatně 😢

elana
15. říj 2009

Katrin, ok, nebudu Tě přemlouvat, stejně už je rozhodnuto, ať už si o tom kterákoli z nás myslí cokoli. Snad jen Ti napíšu, že mě vnitřní zrak naprosto zklamal v obou ohledech: byla jsem si taky jistá, že těhotná nejsem. A když jsem pak věděla, že jsem, tak jsem zas byla přesvědčená, že to dopadne dobře. A to se taky nestalo 😒

katrin32
15. říj 2009

elana, dík, prostě uvidím až z krve

elana
15. říj 2009

Přesně tak 😉 snad budeš mít dobrý zprávy. Jdeš v pondělí?

katrin32
15. říj 2009

ano v pondělí, bojím se 😖

elana
15. říj 2009

To se nedivím 😖

Tak se potom ozvi, budem na Tebe (myslím že můžu mluvit za všechny) moc myslet a držet palce.