Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

katrin32
17. říj 2009

Ahoj, tak jsem dneska testla a zase nic 😢 je to na... 😢

elana
17. říj 2009

Hojda🙂

Kat........ 😢

Soni, tak to je fajn, že se nemusíš rozhodnout hned, já myslela, že Tě pračka vypekla. Páč bez ní se to fákt nedá 🙄 🙂

Jituš, i Ty užívej víkendu. Půlka je v háji😀

baraf
17. říj 2009

Ahoj holky,

máme doma taťku, tak si ho užíváme, než nám zítra zas odjede, tak proto vás flákám...

Akty-super zprávička! vidíš, že je mimi v pořádku

Jitul-to je hrozný teda, co se ti stalo

Katrin-je mi to líto

El se pomalu krátí pobyt v lázních,kolikpak jsi postavila sněhuláků? 😀

Holky,náš Luky včera zas perlil. včera jsem byla s ním v Praze, jeli jsme metrem, a on vyzvidal, jestli je to metro starý, když jsou tak strašně počmáraný dveře. tak jsem mu vysvětlovala, že je metro nový, ale že to pomalovali nějaký čuňata. a on chvilku přemýšlel a pak do toho ztichlýho vagonu prohlásil : "asi to byli cikáni" -všichni se teda dobře bavili, ale já se opotila až na zadku a koukala jsem,zda s námi v tom metru nějaký ten "nepřizpůsobivý"občan nejede... 😀

elana
17. říj 2009

Báro, dobrý😀😀 úplně při tom Lukyho vidím 😵

Se sněhulákama hahaha😀........nááááhodou, posledních pár dnů je můžu stavět jen z listí, což je (viděno v TV zprávách) velký úspěch 🙄 🙂 ...chudáci ti, co je fakt můžou stavět, brrr.

Užívejt taťku 😉

Nějak mi to blbě jede, tak když vypadnu, tak mi to spadlo.

baraf
17. říj 2009

El-jo,jo manža se taky smál... ale mě teda v tu chvíli do smíchu nebylo, i když spolucestujícím jo.....

taky je mi líto těch lidí,co jsou zavalený. Ale Lukymu by se to líbilo. ve čtvrtek mi ráno hlásil, mami padá sníh, přijde Ježíšek. a u auta před odjezdem do školky mi povídá, že si na půdě zapomněl lyže 😀

elana
17. říj 2009

To víš, děti jsou z toho unešený...i když tam už je to fakt moc, bez vody, tepla, světla..hrůza.

No, je mi jasný, že jsi měla staženo, kor v metru, tam se to jima hemží 😎

aktaka
18. říj 2009

ahoj holky 🙂

tak jsem vás zvládla dočít jen tak velice zběžně 😅

El už načíná poslední týden, co? tak ať je klidný a vůbec v pohodě 🙂

Siki, v kolik jdeš v úterý? držím pěsti!

Baruš, Luky je chytrý chlapec 😉 😀 ale taky bych měla prdelku ztaženou
brácha jednou takhle seděl v autobuse mámě na klíně, vedle si sedla strašně tlustá paní a smrděla asi potem. brácha po chvíli zahalekal: mami, ta paní je hrozně tlustá a smrdí! 😀 smál se celý autobus kromě té paní a mamči 🙂

Jitul (snad jsi to byla ty a nepletu si to 😅 ), s tím přepadením je to tedy děs. čert vezmi prachy, i když to naštve, hlavně, že jsi v pořádku
pro průkazku si půjdu přespříští pondělí. teď jsem byla objednaná normálně v době ordinačních hodin na gynekologii a bylo tam hodně pacientek, tak abych s tím nezdržovala, domluvily jsme se na dobu, kdy mají poradnu pro těhotné, to chodí míň lidí

Kat, je mi to moc líto. co na to říct, drž se ☹

jinak já ještě i zítra budu bez pc, takže víc na vás mrknu až v úterý
jdu se nechat stříhat a barvit, tak budu krásná žena 😀

mějte se, pááá

aktaka
18. říj 2009

jo a ještě na Soničku bych zapomněla - jsem ráda, že jsi byla definitivně shledaná za normální 😎 😀 😀
ale myslím, že bych ti to zvládla diagnostikovat taky, asi se dám na medicínu 😀

elana
18. říj 2009

Ahoj Akty, no svatá pravda, strašně to uteklo🙂 Teď už bude každý den jen jednou, to poletí jak drak 😅 ale dobře tomu tak, už se těším domů, dlouho jsem tam nebyla 😉

Měj se hezky a až budeš připíchnutá, ozvi se🙂

aktaka
18. říj 2009

El, to věřím, že se těšíš domů. já mám hrozně ráda svůj klid, tak já bych se těšila jak malá holka 🙂
ale to už uteče ten týden

no nic, já jdu něco zakousnout, dnes je mi celý den blbě, akorát chvíli po jídle se to zlepší ☹ doufám, že nebudu ten smolař, co mu začnou těhu nevolnosti později, za to vytrvají celé těhotenství 😖

baraf
18. říj 2009

ahojky,

El-tak to už máš za pár.aspoň si doma užiješ ticha 😀

Akty-jo,jo taky už Luky v MHD prohlásil,to je smrad.mě pak polejvá horko a cejtim,že jsem rudá až na zadku

Luky má dnes svátek, tak jsme včera slavili, když jel manža dnes pryč. Udělala jsem mu mašinku z BEBE sušenek a byl nadšenej a když rozbalil lego, tak ještě víc.tak mě to tak dojalo, jak dokáže dát najevo radost.

jitule
19. říj 2009

Ahojte, tak jsem dnes testovala, je to 11/12 den po OPU a nic, ani sebemensi naznak // 😢 Na kontrolu bych sice mela jit az ve stredu (Teda ja muzu az ve ctvrtek) ale i tak, to by tam uz prece naznak byl ne....achjo

Jaky jste jinak meli vikend?

baraf
19. říj 2009

Krásný dobrý den všem!

Jitul-je mi to líto ☹

Luky už je ve školce, dneska zas vstával v 6 a že tam chce jít "džív" 😀

siki26
19. říj 2009

Dobré ráno holky,

teda Baruš, ty si s Lukáškem opravdu užiješ legrace 😀 a to chceš ještě jedno... 😉 Je to borec. doufám, že budeme mít taky takového lumpíka.

Jituš, je mi to líto, ale po 12dnech by tam už asi aspoň malý náznak byl. I když...dokud nekrvácíš, tak bych asi ještě pořád doufala 😒

Katrin, ty bys měla jít dnes na krev ne? Tak dej vědět, jak jsi dopadla. I když asi moc naděje už v sobě nemáš viď?

Akty, zítra jsem objednaná na 9:45, tak doufám, že mi doktorka tu holčičku potvrdí 🙂 prckové se mi hlásí čím dál tím častěji, je to fakt úžasný.

jitule
19. říj 2009

Siki: no ja si myslela, ze to krvaceni udrzuje v pozadi ty hormony ten Crinole gel. A taky druha vec, ja jsem s MS mela uz tak problemy, ze mi to posledni mesice vyvolavali, takze si myslim, ze tohle neni u me zrovna dukaz. Ja to proste tusila od zacatku ze to nemuze vyjit, kdyz uz to rikala i doktora, ze si neni moc jista :((( no uvidime co rekne doktor ve stredu.

Za jak dlouho se pak jde na druhy pokus?

siki26
19. říj 2009

Jituš, tak to mě mrzí. Crinone samozřejmě brzdí ms, i když u mě to tak nebylo. Já ji při 1.IVF dostala už 4dny před termínem testování (v termínu, kdy by měla ms normálně přijít). A poprvé jsem měla taky pocit, že to nevyjde. U druhého jsem si říkala, že je to nejspíš ono a měla jsem z toho opravdu dobrý pocit, který se potvrdil. Takže něco na těch počátečních pocitech určitě bude...
Doporučují 3 měsíce, aby se tělo zregenerovalo. Šla by jsi jen na KET nebo by tě čekalo zase celé IVF od začátku?

jitule
19. říj 2009

Určitě by mě čekalo celé IVF od začátku, protože jsem měla jen 1 vajíčko :( . Jojo pocity, hlavně ty ženské jsou většinou skutečné, ikdyž jsem doufala, že by přece jen mohlo a byl by to skvělý dárek celé rodině k Vánocům a teď mi jak naschvál kolem oken prošla těhule 🙂)) Tak hlavně zůstat u pozitivního myšlení, že 🙂

elana
19. říj 2009

Pěkné dopoledne.

Jituš, taky mě to moc mrzí...ale Siki má pravdu, na těch pocitech je hodně a kor když to nebylo jen o pocitech, ale i podle názoru doktora. Ono se říká, že 1.IVF je takové na zkoušku, jak budeš reagovat a tak, a ten, komu to vyjde, je velký štěstík (žejo Akty, Baruš 😉 a nakonec i já svým způsobem😀)..tak se z toho oklepej, dej se dohromady a za ty 3 měsíce můžeš do další stimulace. Ale jen čistě osobně: nelámej to přes koleno a řiď se svou intuicí, Sonce nevyšlo IVF v červenci a chtěla jít na další hned co to půjde...a podívej, utekla ta doba a pořád se na to necítí a možná to nechá až na zač. jara. A potom to vyjde...protože ono se to miminko stejně narodí, až samo bude chtít 😉

siki26
19. říj 2009

Přesně, taky bych druhý pokus podstoupila až po tom, co by bylo moje tělo a hlavně já připravena. Při 2.IVF jsem se cítila opravdu mnohem lépe. A rozestup jsem měla půl roku. Takže pokud budeš z nepodařeného pokusu hodně špatná a unavená, tak určitě nemá smysl do toho hned jít...

elana
19. říj 2009

Jituš, kolik je Ti roků? (to s tím nesouvisí, to jen tak🙂)

siki26
19. říj 2009

Holky, včera jsme konečně dali do kupy pokojíček pro mrňousky. Máme tam už obě postýlky a teprve teď vidím, jak je pokojíček malinký. Ještě bych tam potřebovala dokoupit přebalovací pult. Chtěla jsem ve formě komody, ale místo není, takže nejspíš pořídím jen ten skládací kovový. Ještě zbývají nějaké dodělávky jako navrtat poličky atd, ale jinak je rozkošný vidět ty 2 postýlky v pokojíčku 🙂

elana
19. říj 2009

Siki, to si myslím 😵 Tyjo a už 21.tt hrozně to utíká, co? Kdy nastupuješ na MD? Je to u dvojek nějak dřív než u jednočete?

ajscha
19. říj 2009

Tuk, tuk - ahoj, muzu dal, muzu se pridat?
Pri hledani dostupnych info o Iscare jsem narazila na Vasi diskuzi, procetla ji hodne zpatky, je prijemne moc si popovidat s nekym, kdo ma stejne starosti 😉
Chtela jsem se zeptat Vas "ostrilenych" - absolvuji neco jiz pri prvni konzultaci (prohlidku, cyto, ...?)
Dekuju za info

aktaka
19. říj 2009

Ahoj holky

Jitus,je mi lito ☹ Nechci ti davat marne nadeje,nicmene ja bych 12 dpo jeste ani netestovala,podle mne je brzy.

Siki,zavidim zarizovani 🙂 nas misto toho ceka tento tyden omlaceni omitky v decaku,mame ji tam odchliplou kvuli blbosti delniku ☹

elana
19. říj 2009

Otevřeno🙂......to platí pro Ajschu 😉

Vítej mezi náma a napiš něco o sobě...věk, jak dlouho se snažíte, odkud jsi (aspoň kraj) a tak, ať se líp poznáme. Plus (rovnou takhle na začátku) mooooooooooc prosím(e) o fotku, poslední dobou je tu nových tváří víc, tak ať se to líp rozeznává. Stačí nějakou z dalekého pohledu (podívej co až na Báru a Siki máme my všechny 😉 ) jde hlavně o obrázek jako takový.

elana
19. říj 2009

Ještě k otázce: na první konzultaci se spíš probírá anamnéza, pokud bys (čistě náhodou) byla zrovna 2.-5.den menses, tak Ti udělají hormonální profil, jinak klasickou prohlídku s ultrazvukem, jestli ovuluješ, jakou máš sliznici atd. a manžela (přítele) objednají na spermiogram.

ajscha
19. říj 2009

Diky za info. Je mi 30, jsem ze zapadnich Cech. Nase doopravdove snazilkovani zacne vlastne az v Iscare, predem vime, ze jina cesta pro nas neexistuje, mame spatny spermiogram, takze IVF je pro nas vlastne jedina moznost, partner uz byl v Iscare diagnostikovan.

elana
19. říj 2009

No vida, krásná fotka 😵 😝

Mně je skoro 31, jsem z jižních Čech. A v Iscaru vlastně už nejsem, po IVF (které skončilo mimoděložním) nám zbyli dva mrazáčci, ale nechali jsme je převézt do Pronatalu v Karlových Varech, protože tamní lékař má ambulanci v našem městě, tak pro mě budou pohodlnější ty rutinní kontroly během KETu (nebo kdyby došlo na další IVF). Chystáme se pro ně po novém roce.

U Vás to IVF asi vyjde tak zhruba tak, viď? Teď se do Vánoc toho nejspíš moc dít nebude.

siki26
19. říj 2009

Ajscha, vítáme tě 😉 Mně na první konzultaci dělali cytologii a pak jsem přišla jen na hormonální profil. přítel byl již vyřešen, tudíž toho nevyšetřovali vůbec...

El, nástup na mateřskou je stejný jako u jednoho mimča. Chtěla bych jít už těch 8týdnů před porodem, u dvojčátek člověk nikdy neví a tím spíš, když už mi doktorka říká, že mě pošle už teď. Jen mám teď dilema, jelikož jsem chtěla v práci skončit na konci roku, pak ale zbývá do mateřské jen 14dní a to se mi nevyplatí jít na neschopenku, tak si říkám, jestli to tu nějak doklepu nebo ne. Samozřejmě vše se uvidí, podle toho jak mi bude.

Akty, uděláte omítko a pak už to budou jen ty příjemné záležitosti 🙂

elana
19. říj 2009

Mně myslím v CARu cytologii vůbec nedělali...ale já chodím 2x ročně, měla jsem (nebo možná pořád mám, ani nevím) erozi na čípku, tak si to radši sama hlídám.

Akorát jo, určitě nám brali krev na pohlavní choroby. Hned při nástupu...a potom ještě znova během IVF.