Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
30. říj 2009

Soni,gratuluji k nalezenym generacim,i kdyz ja si jen tak mlhave dokazu predstavit,ze je to asi fuska. Me vetsinou probudi manzel,kdyz vstava do prace. Ja jsem se jeste rozvalovala v posteli,tak jsem mrkla,jestli se tu neco nedeje 🙂

siki26
30. říj 2009

ahoj holky,
včera jsem toho teda moc nenakecaly. Už by to chtělo zase nějakou dobrou zprávičku 🙂

Soni, teda máš zajímavého koníčka 🙂 A na co jsi konkrétně narazila? dost dobře si nedokážu představit, co to všechno obnáší...???

aktaka
30. říj 2009

ahoj Siki,nejak to tu opravdu posledni dobou vazne. A jak se mas,vsechno v poradku?

siki26
30. říj 2009

akty, mám se fajn, všechno v pořádku. Broučkové nezlobí 🙂 Teď se zabývám objednáváním dalších drobností, co budou "nutně" potřebovat 😀
A co u tebe nového? Kdy jdeš na další ultrazvuk?

aktaka
30. říj 2009

ja asi po vanocich zacnu taky pomalu porizovat. zatim me to tedy kupodivu nechava v klidu 🙂 ja jdu devateho na screening,tak snad bude vsechno ok

siki26
30. říj 2009

určitě bude, neboj 😉 Já jdu 10. 🙂 Tak to budeme mít chvilku po sobě.
Teď se právě rozmýšlím, jestli mám koupit přebalovací pult s vaničkou nebo samotný a vaničku zvlášť...???Je to dilema 😖

aktaka
30. říj 2009

ja budu kupovat zvlast,protoze cely se mi do koupelny nevejde a koupat v detskem nebo ho porad prevazet,to se mi nebude chtit

siki26
30. říj 2009

Jo, asi se také přikláním spíš k samotnému přebalováku. No uvidíme...Koukám hodně na inzerce, protože jinak jsou hrozně drahý...

aktaka
30. říj 2009

jj,ty ceny jsou hrozne. ja prave uvazuju jak ten prebalovak vyresit. jestli investovat do klasickeho,nebo koupit v ikee nejakou levnou komodu a nechat si na ni ten prebalovak pridelat,anebo tam koupit jen takovy ten obyc bez supliku a zvlast komodu na oblecky... zatim jsem nic nevymyslela. ja jsem tak nejak vubec mimo ohledne tech mimi vecicek. ani nevim,jestli mam kupovat oblecky v te nejmensi velikosti (56) nebo az vetsi,protoze do toho stejne doroste... Jsem ze vseho zmatena jak lesni vcela

baraf
1. lis 2009

ahoj, zdravím při nedělním večeru. omlouvám se za neúčast, měli jsme tu nějaké oslavy, tak jsem měla hlavu v jednom kole. synovec měl 2 roky, tak jsem pekla dort a manža slavil 10 let od vyléčení z tý rakoviny.... tak jsme poseděli,popili...no, už na to nejsem zvyklá.

Akty-jestli Ti můžu trošku poradit, 56 klidně nějakou kup, mimčo ji unosí, Lukymu byla velká .... 😀 (ale on byl mrňous) jo a když budeš mít chuť, můžem se někdy ve Velvarech sejít,ale vážně to tam moc neznám ☹
¨
Siki-i tobě můžu poradit? my měli přebalovák s vaničkou a mě to přišlo teda úplně k ničemu jednou rukou vyndat mimčo z vaničky a druhou tu vaničku přiklápět..... mě to teda moc nešlo. pak na baráčku už jsem měla zvlášť komodu s přebalovákem (ten jsme sundali a komoda slouží dál) a byla jsem spokojená.

omlouvám se za svoje rozumování, toť moje zkušenosti

jinak držím palečky na UTZ (oběma)

aktaka
2. lis 2009

ahoj. Barus,ja uz jsi rikala,co je s tebou. Ja to ve Velvarech taky vubec neznam,tak bych mohla nekam popojet. S temi oblecky,taky jsem si vcera rikala,ze nakoupim par i tech nejmensich. Hlavne jsem si uvedomila,ze manzel byl male mimi (nemel ani 3kg) a ja taky nejsem zadny obr,tak to asi unosime. Diky za radu

siki26
2. lis 2009

dobré ráno holky,

Baruš, děkuju za radu 🙂 taky jsem se dřív přikláněla ke komodě, ale jelikož nám 2 postýlky zabraly dost místa, tak se nám tam už komoda nevejde. Takže chci jen přebalovák na "nožičkách", abych ho popřípadě mohla složit a schovat. No a vaničku samotnou zvlášť.

Akty, 56 taky nakupuju, předpokládám, že dvojčátka budou malinká, tak snad jim to chviličku vydrží, i když je mi jasný, že ze všeho brzy vyrostou, teda doufám... 🙂

elana
2. lis 2009

Ahojky🙂

Jsem nějaká marodná, kašlací a smrkací, tak ani na net moc nechodím🙂

Ale monitoruju, že zde vše v pořádku, tak paráda.

Soni, jak se to dělá po internetu prosimtě? Mně to taky dost zajímá, ale nevím, jak by mi v tom mohl pomoct net? 😕

sonka.77
3. lis 2009

Ahoj holky! Já jsem taky trochu marodná, už to končí, ale o víkendu jsem měla rýmu a hlavu jak balon a ještě jsem chytla pěkně bolestinou MS, tak jsem radši nevylejzala a byla pěkně doma v teplíčku.

Pračka pere jako fík, jsem spokojená, jen se mi zatím nepodařilo podle návodu vypnout to pískání na konci, který mě rozčilovalo i u té staré, tak snad se podaří. 🙂

Holky, na internetu jsou totiž zpřístupněné matriky z Jihočeského oblastního archivu. 😉 Já si svůj rodokmen sestavuju už od puberty, no za posledních deset let jsem tomu moc nedala, ale mám ho celkem slušně dohledaný. A od loni začali dávat na net matriky Jihočeského kraje, který jediný mi chyběl, protože je to do Třeboně od nás daleko. Našla jsem tam celkem náhodně "stopu", no a teď už asi tři dny nedělám nic jinýho než se tam šťourám a včera jsem se dostala až k roku 1700 a půjde to ještě kousek dál. No jako byste pustili malý dítě do hračkářství, kde si může vzít co chce. 😀 😀 😀

sonka.77
3. lis 2009

Holky těhulky, vám ty týdny teda naskakují. To snad ani není možný. 🙂 No užívejte si to! 🙂

baraf
3. lis 2009

Bré ránko,

tak se El a Soni hezky kurýrujte, já už to snad mám za sebou

Akty-tak já pohledám ve Velvarech nějakou kavárnu nebo tak,ju? mám to tam tak 15 min.autem

Sïki-malinká dvojčátka třeba nebudou, moje ségra je z dvojčat a měla přes tři kila a brácha přes dvě apůl...

sonka.77
3. lis 2009

Siki, já znám jedna dvojčata, co měla při narození 3,9 a 3,3. 🙂 🙂 🙂 A byly po termínu. 🙂

sonka.77
3. lis 2009

Báro, ty máš sourozence dvojčata? A jak "fungují"? Myslím jako, jsou na sobě závislí? Nedají bez sebe ani ránu? O dvojčatech se to často říká.

baraf
3. lis 2009

Soni-jak se to vezme. když byli malí, trpěla jsem,fakt..... navíc jsou mladší. teď je to trošku jiný, oni jsou jak nebe a dudy, ale myslím, že to velký pouto tam pořád je

siki26
3. lis 2009

Dobré ráno holky,

Soni, Baruš - to je možný, ale musím počítat i s tím, že budou malincí. Aby měli pak vůbec co na sebe 😀 I když bych byla raději, kdyby se narodily v termínu a měli ty 3kg. Všechny maminy, co znám, co čekaly dvojčátka, tak měly max. 2kg, tak uvidíme...

baraf
3. lis 2009

Siki- samo,že můžou být malinký.Luky nosil i vel. 50 a byla mu veliká....

garp776
3. lis 2009

ahoj holky,
mohla bych vás poprosit o radu? Dnes jdu na první konzultaci do Iscaru. Přítel má azoo, "léčí" se u Kočího. Můžete mi říct, co mne všechno čeká? Mám shodou 1 den MS, budou mi brát krev na HP, nebo budu muset přijít ještě jednou jiný den? Díky moc

siki26
3. lis 2009

Ahoj Garp, cytologii ti asi dělat nebudou, když máš MS a hormonální profil se dělá snad až 2.-5. den cyklu. Přítelovi vezmou krev na pohlavní nemoci.

siki26
3. lis 2009

Jinak jsem si včera opět vyfotila bříško, mrkněte do albíčka, docela povyrostlo 🙂

baraf
3. lis 2009

Siki-krááááááááááásný. hezky si to užívej

elana
3. lis 2009

Zdravíčko🙂 u mě už je snad líp, ostuda v buse teda zas šílená...zaslechla jsem na svou adresu aj cosi o prasečí chřipce 🙄 (ftipkovali cikánští machýrci s IQ tak 80, tak mě to zas tak neurazilo🙂)...ale jinak už myslím lepší.

Siki, bříško krásný 😵 myslím že tohle období a tohle bříško je asi fakt nejhezčí, co? Už je vidět, že jsi těhulka a přitom ještě nejsi takováta velryba, co jí všechno bolí.

Soni, prosím písni mi link na ten archiv? Moje mat větev je komplet z Jižních Čech, tak myslím, že bych se mohla něco dozvědět.

siki26
3. lis 2009

El, tak to je mazec, to já bych byla rudá až za ušima vyslechnout si něco takového...Jsou to...Pak se diví, že je lidi nemají rádi.
Hlavně, že už je ti líp. Tady je každej nachcípanej, zatím se mi to úspěšně vyhýbá, tak doufám, že to tak zůstane.

Jojo, bříško je super, jen si nedokážu představit, že bude ještě větší, protože už teď mi dává docela zabrat 😀

sonka.77
3. lis 2009

Siki, to teda pěkně povyrostlo! Super bříško! Jen ať se vám dál ty nemoce vyhýbají.

Eli je to: http://digi.ceskearchivy.cz . Přeju hodně štěstí při hledání, kdybys potřebovala radu, ozvi se.

kapr
3. lis 2009

Ahojek holkiii, Siki je po tobě sháńka v Žirafkách, tak se tam na nás taky jukni 😉
Ahojek všem těhulinkám z ISCARU, asi už tam kočky nebudu muset chodit. Držte palec 😵

sonka.77
3. lis 2009

Kapříku držím! 🙂