Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
4. pro 2009

Madli, já bych taky ještě neplašila...Každý doktor ti řekne, že to může být i tím, jak se embrijko zahnízďuje 😉 A čárky máš nádherný, tak jen vydrž, držím moc palečky.

baraf
5. pro 2009

Ahoj všem,

tak se zas po dlooooouhé době hlásím.

dočetla jsem vás, tak zkusím na něco reagovat

Madli-čárky super 😉 a zkus být v klidu. já jsem taky špinila a mám Lukyho.... je pravda, že jsem špinila i podruhý a to nedopadlo vůbec.... ☹ tak držím moc palečky!!!!!!!!!!
Siki-krásný bříško, fakt moc.
Akty-ten čtvrtek teď nedopadne, už bohužel něco mám, tak snad po vánocích 😉

u nás nic nového, Luky se těší na ježíška,zdobili jsme domeček a venku stromky, nejradši by byl, kdyby už otevřel celej adventní kalendář a hořely všechny svíčky na adventním věnci 😀 a měli ve čtvrtek ve školce mikukáše a dnes máme mikulášskou pro všechny děti ze vsi u nás v hospodě. tak uvidíme. mooooc se bojí čerta, (vloni zvracel.....) tak má slíbeno,že čert na něj "sahat"nebude. tak snad to zvládnem. tak krásný adventní čas!

madlinka
5. pro 2009

ahoj holky, děkuju za podporu, včera jse zpanikařila.........dneska už špiním o moc míň a čárka zesílila 😀 , tak snad to je "vrtáníčko" 😉
každopádně volala jsem včera raději do Iscaru, tak mi řekla sestra že mam co nejvíc ležet, kdyby začale krev, že mě musí vidět doktor a že jestli nebude líp, že nemám chodit v pondělí do práce 😖 , z toho teda fakt nemam radost....uvidím jak bude........

baraf
5. pro 2009

Madli-tak vidíš... kdy máš jít na krev?

madlinka
5. pro 2009

na krev jdu ve čtvrtek....vkládám testíky 8-10 den (možná 7-9 den, nevím jestli se počítá i den KETu)

sonka.77
5. pro 2009

Madli, čárka krásně sílí, to je paráda! 🙂 A den KETu se nepočítá, takže jsi 9.den po KET. 🙂

baraf
5. pro 2009

Madli-hezký testíky 😉

madlinka
5. pro 2009

díky holky, snad to dopadne, děsí mě ta bolest břicha, chvilkama je to fakt hodně moc 😖

siki26
6. pro 2009

Madli, čárky jsou úplně ukázkové 😉 Bolest břicha k tomu taky patří, já měla úplné křeče jako při ms...

Baruš, tak jak přežil Lukyn Mikuláše a hlavně čerta? 🙂 Já už mám v okně taky svícen a rozsvěcím ho snad už v 15h 😅 Tuhle vánoční výzdobu prostě miluju 😀

baraf
6. pro 2009

Siki,ahoj

přežil úplně ukázkově, sice se bál, ale čert byl rozumnej a když si šli pro dárky malý děti, tak stál způsobně za rohem a jen vykukoval 😀 Luky dokonce zazpíval SÁM pec nám spadla a celou,tak jsem koukala. budu stahovat fotky, tak je dám do albíčka. A my svítíme celý den, jsem líná to zhasínat a ještě jsem nekoupila spínací hodiny.... ale máme řetězy a světýla s LEDkama a to moc nespotřebuje.....

aktaka
6. pro 2009

ahoj holky

Madli tak co, jak dneska??

Baruš, tak to ti roste pašák 🙂 musím se zeptat, jak to zvládl synovec, on neumí kromě pár slov vůbec mluvit, natož aby předříkal nějakou básničku nebo zazpíval 😅 a to mu je už tři a půl
jinak ten čtvrtek nevadí, hold někdy příště

anebo jinak, co zase kafčo v letňanech?? kočky, hlaste se, kdo je pro. asi tedy až po novém roce. to už by Siki mohla i přes den, ne?

ad vánoční výzdoba - krom dvou vánočních kytek nemáme vůbec nic 😅

baraf
6. pro 2009

já jsem pro kafe v letňanech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

madlinka
7. pro 2009

Ahojky holky, tak za chvilku hodím novou fotečku testíků, akorát je mam blbě očíslovaný, původně jsem měla informaci ža se počítá i den KETu, takže je mam 8-12 den, ale prý se nepočítá, takže správně je to 7-11 den.

Jinak já mam světýlka na balkoně pod stropem i na zábradlí, mam ho velký a rohový, tak to je světýlek....a taky svícen v okně a já to pro jistotu nevypínám vůbec 😀 , svítí mi to celou dobu až do tří králů nonstop 😀 ....zbožňuju vánoční výzdobu

No a dneska jsem chtěla už jít do práce, ale vzhledem k tomu že mě to břicho dost bolelo jsem si dala ještě dva dny, ale ve středu už jdu.......a čtvrtek na krev, to budou nervy

😖

ajscha
7. pro 2009

Ahoj holky,
Madli - moc držím palečky, ať // sílí a ve čtrtek ti to potvrdi 😉
Výzdobu jsme dělali na první adventní neděli, děláme si svůj adventní věnec, do oken dáváme svítící pyramidy - vlastně teď nemusíme doma ani svítit, stačí rozsvítit výzdobu - advent mám moc ráda, dneska si večer pustím koledy a hurá plácat cukroví 😀
Siki, Akti - odpočívejte, broučci jsou teď nejdůležitější, všechno ostatní nemá ani ručičky, aby se to udělalo samo, ani nožičky, aby to uteklo 😀 😀 😀

madlinka
7. pro 2009

ajscho děkuju......

a ta teorie o ručičkách a nožičkách je super 😀

baraf
7. pro 2009

ahojky všem.....

Madli-testíky fakt krásný 🙂 tak držím palce na čtvrtek,ale myslím,že to bude v pohodě

já tu peču cukroví, tak mi to tady krásně voní.... taky k tomu mám puštěný koledy,tak je mi fajn

siki26
7. pro 2009

madli, tak myslím, že to máš jasný 😉 ještě nechci nic zakřiknout, ale mám obrovskou radost za tebe 🙂

Holky, v lednu jsem taky pro kafčo v Letňanech 🙂

Tak u nás peče jedině Honza. Já se k tomu bohužel nedostanu, protože když je tam on, tak se musím kuchyni vyhývat obloukem 😀 A to že tam při pečení tráví spousta času...Ale zase mám o starost míň 🙂

madlinka
7. pro 2009

Holky děkuju moc, snad to bude dobrý.......a pak vy netěhotný tu musíte olizovat monitor jak si tu budem psát aby jste se nakazily 😀

aktaka
8. pro 2009

ahoj holky

tak se v lednu domluvíme na termín do těch letňan, počítejte s tím 🙂

Madli, testy krásně sílí, vypadá to opravdu nadějně. na krev jdeš ve čtvrtek, že? držím pěsti

jinak u mě nic nového, chce se mi akorát spát jak je tam tak pošmourně hnusně. a už se těším na čtvrtek, snad je prcek v pořádku

baraf
8. pro 2009

dobrý den děvčátka 🙂

Akty-neboj,mrňousek je určo O.K. tý jo, ty už jsi skoro v půlce...........

u nás taky nic nového. Luky má př.týden besídku ve školce a máme donést cukroví, tak tady pilně pracuju 😀

aktaka
8. pro 2009

Baruš, letí to jak sviň, to je hrůza 🙂

týjo, to já se kvůli dětem asi budu muset pochlapit a začít taky péct cukroví. už bych to měla natrénovat 😀

baraf
8. pro 2009

Akty-mě to baví péct, fakt.... už mám 9druhů a ještě něco upeču, asi.......

sonka.77
8. pro 2009

Ahoj holky! Madli, no to jsou krásné testíky! 🙂 Už se těším na číslo hcg z krve. 🙂

Holky moc ráda se s váma uvidím, ale v tom lednu nevím nevím, je to tam dost našlapaný, tak uvidíme až podle konkrétního termínu. Vím, že pro Siki čím později tím hůř, takže doufám, že to v tom lednu klapne.

Báro, kdy půjdete do akce?

madlinka
8. pro 2009

Děkuju za pochvalu testíků, taky jsem zvědavá na hcg.......hrozně se těším a zároveň strašně bojím 😒

Bych taky pekla, dělam to strašně ráda, ale já to nejim, manžel taky ne a v caru mi i pečení zakázali........taže si přinesu mističku od mamky a budu vám pečení závidět. 😔

madlinka
8. pro 2009

A huráááááá zítra jdu do práce, konečně lidi ..... jsem chtěla jít v pondělí už ale radši jsem si naordinovala ještě dva dny doma po tom špinění..... !!!!!!!!!

baraf
8. pro 2009

Madli-já to taky pak nejím, max.nějakej rohlíček nebo něco. já to pak téměř všechno rozdám.....

Soni-příští rok,letos už to nestíhám.... 😀 však já vám dám vědět... tak já vám to teda řeknu, ve čtvrtek jdu k anušce na utz-minule jsem měla nízkou sliznici,tak aby se na mě podívala, popř.napsala prášky a v lednu by to mělo klapnout.

madlinka
8. pro 2009

V kolik tam ve čtvrtek jdeš? Já jdu taky 😀 , ale na krev tak mezi 8-9.30 ...... Anušku pozdravuj, dělala mi transfer a dle testů to vypadá zatím že je šikovná 😀
Na sliznici jsem před KET (měla jsem ho stimulovaný) dostala Estrofem a sliznice 13DC byla 9mm tak byl dr. spokojenej......

baraf
8. pro 2009

Madli-až na 10,40 tuším.... já měla taky estrofem minule, anuška mi taky dělala transfer-testíky i krev pozitivní, takže je šikovná... jen příroda to pak chtěla jinak ☹

madlinka
8. pro 2009

Ty jsi Barů potratila? ☹

baraf
8. pro 2009

Madli,jo,jo letos v květnu, ale příroda asi věděla, co dělá..... ale mám už jednoho rošťáka tříapůlletýho.