Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

madlinka
8. pro 2009

Tak teď to klapne určitě 😉

aktaka
8. pro 2009

jojo, já na anušku taky nedám dopustit 🙂

madlinka
8. pro 2009

Akorát mam co dělat jí někdy slyšet, ale jinak je fakt super, vlastně si v Isacaru nemám na koho stěžovat. Dr. Hulvertovi moc věřím, umí vše tak vysvětlit, sestřičky jsou super, akorát jedna na lůžkovym nebyla moc příjemná, a odběr mi dělala dr. Turková a je taky moc příjemná........

baraf
8. pro 2009

jůůůůůůů Akty má v albíčku nový bříško 😀 pěkný,pěkný

Madli-snad jo. 😉

aktaka
8. pro 2009

jj, akty se nějak zakulacuje 😀
jak se to říká, když je kulaté, je to kluk?

madlinka
8. pro 2009

jééééé to je hezký bříško 😀

siki26
8. pro 2009

Ahoj,

Akty, krásné bříško 😵 Kluka ti tipuju už od začátku 😀 Co výbavička, máš už něco přichystaného?

Madli, takže čtvrtek je pro tebe teď rozhodující viď? Budu držet moc palečky, ale myslím, že už zbytečně, máš jasno 😉

Soni, přesně tak, myslím, že v lednu budu ještě ok, ale v únoru (pokud do té doby vydržíme) budu ráda, že ležím, takže nějaké cestování po obchoďáku plném lidí nebude asi to pravý ořechový 😒 Tak doufám, že to v lednu vyjde...

baraf
8. pro 2009

tak jsem dala do albíčka fotky z mikuláše... ještě jsem chtěla dát Lukyho jako mimi, ale nemůžu se dostat na ten disk, co je máme uložený, tak až přijede správce sítě 😀

ajscha
9. pro 2009

Ahoj holky, začíná se to tu rozjíždět - Madlinka úspěšně začala, Baru už se taky chystá, já do Vánoc utz taky ještě stihnu, tak v lednu, únoru hrrr na věc 😉 - to už se přidá i Sonka a El a všechny společně zvýšíme Iscaru % úspěšnosti 😀 😀 😀

madlinka
9. pro 2009

o jééééééé ajschi to bude ale žůžo, to bude těhulek 😀 😀 😀

madlinka
9. pro 2009

Kde jste všechny????

sonka.77
9. pro 2009

Madli, na zítra držím palečky, ať je hcg co nejvyšší! Hned dej vědět. 🙂

No jsem na ten leden únor zvědavá, snad to bude úspěšné pro nás všechny. Já z vás asi půjdu poslední, plánuju únor nebo i březen, tak ne že mi všechny miminka vyfouknete. 😀

No to je jasný, že Akty čeká kluka, nic jinýho tady snad nikdo netipoval. 😀

baraf
9. pro 2009

Madli-tak ať to zítra dobře dopadne!!!!

madlinka
10. pro 2009

tak mi udělali papírkovej, ten je pozitivní o po třetí budou výsledky krve……no jednali se mnou už jako s těhotnou, 4.1. jdu na ultrazvuk ale nechtěli mě pustit za žádnou cenu do práce…….nakonec jsem je ukecala že teď budou svátky, hodně volna, mam ještě dost dovči, tak jí vyberu a jestli mi bude jen trošku špatně tak okamžitě nastoupim nemocenskou……což mě od toho ultrazvuku stejně nemine…….asi tak.

aktaka
10. pro 2009

čau babky kecalky, to je hrůza vás dočíst 😀

Madli, to je jasné, že s tebou budou jednat jak s těhotnou, jak jinak, že jo 🙂
držím pěsti na to číslo

jinak já mám za sebou poradnu, prcek je v pořádku, akorát dr. objevila na kraji placenty (jakoby v obalech) výduť, tak se to musí sledovat, aby třeba nerostla, jinak by to nemělo být nic vážného. naštěstí tím, že je to tak na kraji, tak nehrozí, že by to byla třeba odlupující se placenta, to by bylo vážné
fotka je v albu 🙂

siki26
10. pro 2009

Ahoj holky,

Madli, gratuluji ti k pozitivnímu testíku a myslím, že je jasné, co se po třetí hodině dovíš za výsledek 😉

Akty, tak to je fajn, že je prcek v pořádku. A s tou placentou to taky bude určitě ok. Jinak by nejspíš doktorka plašila ne?

Takže samé skvělé zprávy 😀 to jsem ráda, jen tak dál...Já jdu na utz v úterý, tak uvidíme, co řekne doktorka mně. Bude to rozhodující, zda už zůstanu doma nebo vydržím až do konce roku. Je to už za pár 🙂

madlinka
10. pro 2009

Holky kolik tak může být hcg po 14 dnech od transferu? Vůbec nemám páru o těch hodnotách.......kamarádka mi říkala že tak 400-500 ??????

sonka.77
10. pro 2009

Holky super zprávy, ještě Madli a máme to v kupě. 🙂 Nevím kolik má být hcg, ale možná klidně i vyšší než 500. No uvidíš sama.

Holky, nevím teda čím to je, ale nemít MS a neprůchodné vejcovody, tak myslím, že jsem těhule, lebo docela tloustnu a mám břuch. A to jsem měla stejnou váhu asi pět let. Možná jsem se konečně přestala stresovat, tak přibírám, ale kde se to proboha zastaví?! Přece nebudu teď hubnout, když budu za chvilku těhulka, žéééé? 🙂

sonka.77
10. pro 2009

Madli, tak už voláš??? 🙂 Proč tě vlastně nechtějí pustit do práce?

sonka.77
10. pro 2009

A dneska jdeme na fajnovou večeři, jsme pozvaný od auditorů, tak si smlsnem v nóbl restauraci. Mňam, mňam, aspoň nějaký výhody to má. 😀

madlinka
10. pro 2009

Holky sorry, byla jsem už pyč z práce a domu jsem přijela teď...................takže....................hcg je 490,9 což je prý krásný ............. takže............jsem těhotná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já taky nechápu proč mě chtějí držet doma.....no uvidím jak se budu cítit............

elana
10. pro 2009

Madlinko, tak oficiálně a moc gratuluju 😵 Jsi pro mě povzbuzením, že KET funguje 😉 Jaký užíváš progesteron? (Utrogestan, Duphaston, Crinone?) a brala jsi Estrofem na slízu, nebo to bylo v nativním cyklu?

madlinka
10. pro 2009

Beru stále oboje Estrofem 3x1 a Utrogestan 2-2-2 a ještě listovku a Magne B6 ........
A děkujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀

baraf
10. pro 2009

ahoj všem!

Madlí-tak supeeeeer,gratuluju!

Akty-bezva,že je prcek v pohodě.

madlinka
10. pro 2009

Barů děkujůůůůůů 🙂

siki26
10. pro 2009

Madli, tak to mám radost za tebe 🙂 Moc gratuluju.Tak ať se prcek (nebo prckové? Už nevím, kolik sis nechala zavést) hezky drží a je mu/jim u tebe dobře 😉
Já byla na krvi od trasferu po 19-ti dnech (byla jsem totiž na dovče) a měla jsem přes 8000Hcg. Ono pak už naskakuje i dvojnásobek za den...

Soni, tak jste auditorům vypucovali kapsy? 🙂 Doufám, že stál oběd za to. To nás auditoři nikdy nikam nepozvali, jen buzerovali 😠

elana
10. pro 2009

A od nás se nechali pozvat ti auditoři😀

Inu jiný kraj, jiný mrav 😝

madlinka
10. pro 2009

tyjo 8000, to jsem tedy troškař 😕

baraf
10. pro 2009

Madli-nejsi, já měla něco přes 300 14 dní po transferu

ajscha
11. pro 2009

Ahoj všem,
Madli, gratuluju! Máš k Vánocům ten nejkrásnější dáreček! Tak ať jste zdraví a pěkně rostete.