Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
15. pro 2009

Měj se krásně, já se pustím do marokánků a dám si k nim Ordinaci 😝

ahoj.

siki26
15. pro 2009

jj, taky mi přijde, že to hrozně letí...Ještě nedávno jsme přemýšleli i o dárci a teď už jsou skoro na světě naši prckové 🙂 Bříško určitě zaktualizuji, ale myslím, že je teď pořád nějak stejný nebo už ten rozdíl tolik nevidím.
Jo a dnes mi dr. řekla, že nejspíš půjdou ven císařem, protože jsou oba hlavičkama nahoru a už nebudou mít asi místo, aby se otočili hlavičkami dolů. s tím jsem ale počítala, takže mě to ani nezaskočilo...

Vánočku bych si taky dala, mňam, mňam 😵 Miluju ji ráno k snídani pěkně namazanou máslem, ale samotná je taky moc mňam 🙂 Soni, pošli kousek, pěkně prosíme...

Jdu taky na Ordinaci, tak krásný večer

madlinka
16. pro 2009

Dobré ráno holky, jak je???
Tak jsme dneska dostali v práci balíčky k vánocům....je tam portský, slivovice, nakládanej hermelí a kešu v medu........takže krom těch ořechů je mi všechno na prd 😝

baraf
16. pro 2009

ahojky všem!

koukám, že Soni s El měly včera kecavou 😀
Soni-můžeš mi napsat ten recept na vánočku,když je ověřený?

Madli-když si dáš trošku portskýho, tak to nevadí.... já si taky občas dala.... a ani kousek toho hermelínu nevadí. Slivovici holt vypiješ př.rok

já jdu za chvilku ke kadeřnici,abych byla zítra na tu besídku a na Ježíška krásná.... 😀

a už mám hotový všechno cukroví, plechy a formičky uklizený..... teď už jen to rozdělit pro všechny, komu jsem slíbila na ochutnání.

madlinka
16. pro 2009

Já stejně portský nemam ráda......fuj, na mě je to sladnký, nesnášim sladký víno....br....

siki26
16. pro 2009

Tak to já z práce odešla přesně před rozdáváním dárečků a vánočním večírkem, takže nejspíš dostanu prd 😠

Teda u nás už zase sněží 🙂 Vánoce by mohly být bílý, docela bych to uvítala než nějakou bahnitou břečku...

madlinka
16. pro 2009

tu sneží celý den...... mi to těhu leze asi na mozek, dneska píšu samej překlep 😒

aktaka
16. pro 2009

ahoj holky
tak jsem se sem konečně zase dopracovala

Siki, gratuluju k prckům, i když jsme žádné špatné zprávy nečekaly, ž ejo 🙂 jinak je moc dobře, že už jsi doma, víš jaký mám na to názor, já bych s dvojčaty byla už od začátku 🙂
teď už aspoň budeš mít klid na finální přípravy

Madli, pošli portské, to je jedno z mála vín, co já ráda 🙂

ad vánočky a cukroví - cukroví já ráda, ale po vánočce bych se utloukla. takže my letos na vánoce budeme mít dvě 🙂 konečně nebudu trpět pocitem, že jsem jí měla málo 😅

Baruš, mně jsi slíbila taky na ochutnání, pamatuješ si to jo? 😵 😀

jinak já jsem dnes byla na kontrole v těhu u obvodní. jediné vyšetření o jehož výsledek jsem se nebála. a prdlajs. točila mi ekg a zjistila nějakou změnu oproti tomu, co mi dělala v srpnu před opu. takže mě rovnou odkázala na kardiologii ☹ myslí si, že to nebude nic vážného, že je to jen tím těhotenstvím, ale když je to srdce, tak ať se to raději zkontroluje. no nadšená z toho vůbec nejsem ☹ a do toho se mi ještě dnes uštípl kus zubu, takže před vánoci musím absolvovat ještě zubařku. bojim bojim 😖

baraf
16. pro 2009

Akty-pamatuju si to, neboj. jenže když tys byla ve velvarech, já byla u Anušky.... tak jak to provedem? 😀 a jinak teda doufám,že to není nic vážného s tím srdíčkem, držím palečky. a k zubařce bys stejně musela....tak to aspoň budeš mít za sebou

aktaka
16. pro 2009

Baruš posílej aspoň virtuálně 🙂

já vím, že bych tam musela, jen se bojím, že si vymyslí korunku. on už je ten zub takový chujový delší dobu, ale rozhodně bych nechtěla, aby mi tam něco modelovala teď v těhu. to ať mi to nějak zaplácne a pořeší se to až někdy po porodu

baraf
16. pro 2009

Akty-myslím, že ti tam nic moc dělat nebude. v těhu se jim do toho moc nechce

madlinka
17. pro 2009

Akty to jsou teda radosti, ale neboj srdíčko bude určitě v pohodě !!!!!!!! Budu na tebe moc myslet, písni kdy tam půjdeš ať držíme palce!!!!!!

siki26
17. pro 2009

Akty, neboj, určitě je to jen tím těhu. Tělo se hodně mění a orgány pracují také jinak, takže bude všechno určitě v pohodě 😉
A zubaře by jsi stejně v těhu měla absolvovat, zuby se kazí rychleji, když čekáš miminko. Většina doktorů chce mít i razítko od zubaře v těhu průkazce, tak to vezmeš aspoň jedním vrzem...

aktaka
18. pro 2009

ahoj holky

jste toho včera zase nakecaly 🙂 no já vím, já mám co říkat 😅

Siki, já vím, že bych musela jít k zubaři stejně, o to mi nejde. jen doufám, že se nepustí do nějakých velkých operací. to bych jí prostě musela říct, že až po porodu.
a jak je doma?

madlinka
18. pro 2009

Ahojky holky, tak dneska mám dovču, navečer přijede na víkend tchán s polovičkou, tak se na ně těším, uklízím, za chvilku jedem manžou na nákup......a veer bude mejdan 😀 ..... hlavně já si ho moc užiju, je mi zle, k obědu si dám tak suchej rohlík 😀

aktaka
18. pro 2009

Madli, jen si to užívej a modli se, aby tě to po prvním trimestru přešlo. já třeba blila ještě dnes, fakt radost 🙄

jinak jsem před chvílí zjistila, že se nám seknul kotel, ještě, že je venku tak teplo 😠 tohle se prostě v létě stát nemůže

madlinka
18. pro 2009

Akti tak to je mi vás líto jestli se vám sekl kotel......v tomhle mrazu......brrrrrr..........snad to nebude nic vážného a hned ho naskočíte!!!!!

aktaka
18. pro 2009

kotel byla naštěstí rychlá a bezbolestná záležitost, takže už zase topíme 🙂

siki26
18. pro 2009

ahoj holky,

tak musím říct, že být doma je ještě horší než chodit do práce. Nedá mi to a pořád něco uklízím, skáču kolem cukroví nebo courám po nákupech a lehnu si až ve 20h večer 😖 Tak nevím, jak to bude s tím odpočíváním...Ale už mám aspoň všechny dárky, jediná výhoda 🙂

Akty, jsem ráda, že kotel byl nakonec v pořádku a neměli jste s ním nějaké větší problémy. Teď na svátky fakt nic moc 😝

sonka.77
18. pro 2009

Ahojky! Tak jsem zpět z vánočních večírků. Ty mi ale daly zabrat! 🙂 Ale bylo to krásné, dostali jsme dárečky, zatančili, pojedli hromadu jídla. Holky normálně jsem docela stloustla, počítám, že mám navrch tak 3-4 kg za poslední dva-tři měsíce. To teda jen čumím, normálně mi váha jde tak o kilo za rok nahoru a nebo je stejná. No holt jsem už stará a od nového roku budu cvičit jak o život.

Akti to je dobře, že kotel zas běží, v tehle mrazech by to byl velký problém.

Siki, koukej se šetřit, máš to ode mě befelem, žádný běhání, jen odpočívat a odpočívat! 🙄

Báro, recept pošlu, jen mi dej trochu času.

Madli, ať je ti lépe. 🙂

madlinka
19. pro 2009

Siki ty darebáku!!!!! Koukej odpočívat!!!!!!!!!!

Sonko z kil si nic nedělej, hlavně že jsi spokojená........a v těhu to stejně půjde nahoru jak o život!!!!! 😉

madlinka
21. pro 2009

Krásné pondělí přeju !!!!!!!!!!!! Táááááák a ježíšek je za dveřma 😀 😀 😀 ..... jakpak jste nachystané????

baraf
21. pro 2009

ahoj, taky krásný den všem!!!

Madli- já už asi nachystaná jsem. upečeno, zabalený dárečky,vyzdobeno i místo na stromeček jsem včera udělala-musela jsem Lukymu odstěhovat hračky 😀

ještě jedem zítra na předvánoční výlet do Rakouska, aby Lukymu to čekání utíkalo.

a jak se jinak všechny máte?

madlinka
21. pro 2009

Holky já to nemůžu tak dlouho vydržet (do 4.1. na utz do Iscaru) , tak jdu dneska za známou dr. do nemocnice že mi utz udělá.....jenže není gynekolog, ale na interně tak nevím jestli to pozná 😀

madlinka
21. pro 2009

Tak vidět tam něco je, doktorka řikala že není gynekolog tak neví jestli je to jak má být, ale mě to přijde že jsou to jen váčky, že by měly být větší????????????? Hodila jsem vám fotečku......

baraf
21. pro 2009

Madli-teď to budou "jen" váčky.... akce bude vidět až později... já když byla na prvním utz, tak mělo mimi 9mm.

Holky, chci vám všem popřát krááááásné vánoční svátky, hlavně zdraví a štěstí, pohodu a klídek. všem těhulkám klidná bříška a nám ostatním pořádný úspěch. a všem VEEELKOU PUSU od Lukáška 😉

zítra ráno jedem a pak už se sem asi nedostanu

madlinka
21. pro 2009

Barů děkujem za přání. Já ti přeji též krásné vánoce a hlavně ten úspěch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

siki26
22. pro 2009

Ahoj holky,

madli, neboj, počkej do ledna a už budeš moudřejší. Zezačátku jsou vidět opravdu jen váčky, ale v lednu už určitě uvidíte i srdíčka 😉

Soni, myslím, že ti pár kilo navíc neuškodí a po svátcích je zase hravě schodíš, teda pokud budeš chtít 😉

Já už mám taky vše hotovo, jen musím ještě zabalit pár dárečků. Takže dnes se budu jen válet u televize, doufám, že půjdou nějaké pohádky...
Zítra ráno jedu do práce, byla jsem pozvána na každoroční vánoční oběd, tak toho musím využít 🙂

ajscha
23. pro 2009

Ahoj holky,
jdu vám na skok popřát krásné Vánoce a pohodové svátky.
Jinak jsem byla v caru, mám na konec cyklu utroš a v lednu kontrolu s uz, tam se uvidi, kazdopadne bude vysoke riziko OHSS, co nejdelsi a nejsetrnejsi stimulka, doplatkove leky, tak uvidime.
Mezi svátky kouknu na koníka, kdybyste se některá už nedostala, tak netěhulkám ať jsou z nás šťastné zdravé těhulky a těhulkám ať jsou z nich šťastné zdravé maminky se šťastnými zdravými miminky. 😀

madlinka
23. pro 2009

Ajsho tak v lednu budu moc držet palce, snad tě OHSS nepotká, z vlastní zkušenosti vím že je to fakt mazec, myslela jsem že je to můj konec 😔 ......... a největší rána je ten odložený ET na tři měsíce ☹ ...... ale neboj, bude to dobrý, zvládneš to na jedničku!!!!!!

Holky mám dnes spoustu práce, úklid, salát, balení spousty dárků, tak nevím jestli sem ještě dojdu.....takže.......přeji vám všem krásné prožití svátků......těhulkám přeju pohodové těhotenství a zdravý uzlíček či uzlíčky v náručí a netěhulkám přeju ať hodně brzo najdou // 😀

Pa kočky!!!!!!!