Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
7. led 2010

Madli-tak to je super kšeft,ne? 😉

Akty-já taky přemýšlela 😀 ale je fakt, že některý věci mi stejnak chyběly. dobrý je,že teď koupíš téměř vše okamžitě

madlinka
8. led 2010

Jojo super kšeft, jsou tam různé velikosti těch gatí.....úměrně s přibývajícím těhu 😀 tak mam vystaráno až do konce těhu 😀

Holky já už bych taky chtěla nakupovat.......

aktaka
8. led 2010

čau holky

to je počasí,děs. jsem ráno ještě narychlo vyjela do letnan nakoupit, byli jsme úplně vyjedení, než tu zapadneme sněhem

Baruš, to je jediné štěstí, že tu mám za rohem letnany. musíme akorát se vším vydržet přes šestinedělí, s takovým úplně malým miminkem by se mi do nákupního centra určitě nechtělo

Madli, však už se dočkáš 🙂 já čekala na 12tt jak na smilování, pak jsem si koupila jednu sadu bodýček a měla jsem vystaráno zase na pár týdnů, úplně mě ta manie přešla. začala jsem víc nakupovat až teď poslední dobou.

siki26
8. led 2010

Ahoj holky,

já oblečení nenakupovala vůbec, všechno obstaraly babičky a prababičky 😀 Teď bych řekla, že jsou prckové kompletně oblečení aspoň do 5měsíce, ale určitě mi pak bude ještě spousta věcí chybět 😅

A jak se jinak holky cítíte v tom novém roce? Já jsem dost unavená, ale to bude z toho, že denně vstávám až kolem 11h a ven už moc nechodím, protože mě hned bolí břicho a záda. Takže doma odpočívám u žehlení, pokud se tomu dá říkat "odpočívat". Pomalu si balím už i věci do porodnice 😅 V tomhle jsem po mým taťkovi - raději vše brzy připravit než to pak honit na poslední chvíli.

Holky, mám pro vás nabídku. Přítel vozí věci z Anglie mnohem levněji než je prodávají tady u nás. Např. boty od Pumy, které jsou u nás za 2000,- vozí za poloviny někdy i méně. Jde o značkové oblečení jak dětské, tak dámské a pánské. My už nakupujeme jen tam a jsou to opravdu kvalitní věci. A za ty peníze...Když budete mít zájem a budete něco shánět, pošlu vám nabídku, dejte vědět 🙂

baraf
8. led 2010

Holky, ahoj

Siki-my se máme v novém roce docela fajn. ty jsi unavená díky těhu, to já spala a spala..... a jsi dobrá,že už balíš tašku
já mám určo zájem o věci z Londýna. zrovna jsem hledala, kdo by mi přivezl něco na Lukyho!vloni mi navozila věci ségra, fakt za pakatel, dala jsem jí 3.OOO a Luky měl několik tašek oblečení. tak bychom se mohly domluvit na srazíku?

Madli-neboj, už budeš brzo nakupovat 😉

Akty-to určitě s takovým prckem do nák.centra je nesmysl. to mi říkala i dr.,že se diví těm matkám, co pomalu z porodnice míří rovnou na nákupy

tak krásný zasněžený víkend. Luky už se těší, jak bude řádit

aktaka
8. led 2010

Siki, ty spíš do jedenácti? to já bych zdechla, bych byla celý den jak přejetá parním válcem 🙂 já vstávám většinou v půl deváté a stačí, déle bych spát nevydržela
já bych taky měla zájem o nějaké oblečky z Anglie, teď asi spíš pro prcka, ale určo i něco na sebe, až porodím 🙂

Baruš, já to taky moc nechápu, že někdo s malým miminem vyrazí na nákupy. asi touha pochlubit se je silnější jak zdravý rozum 🙄

já už dnes 2x odmetala sních, už by mohlo i přestat sněžit 🙂

siki26
8. led 2010

Holky, řeknu Honzovi, aby mi dal dohromady nějakou nabídku pro prcky a pro Lukyho (Lukymu jsou 2 roky? Teď přesně nevím) a pokud platí ta středa v Letňanech, tak se na ní můžete mrknout...Nebo můžu poslat něco na maila.
Baruš, nevím, jestli je to přesně z Londýna, ale kvalita je fakt dobrá. Jde jen o to vybrat správnou velikost.

baraf
8. led 2010

Siki-Lukymu budou v dubnu 4 😀 domluvíme se na srazíku, už se těším. to neva,že to není z Londýna, ale ty věci jsou prostě kvalita a o ceně ani nemluvím.

madlinka
8. led 2010

Siki to je super, pošli mi až budeš něco mít na maila, juknu na to.

siki26
10. led 2010

Baruš, no vidíš, jak to letí 😅 Fakt mi nedošlo, že Lukyn už je takový velký klučina...

Holky, ohledně Anglie vám pak pošlu odkaz na stránku, Honza ji teď dává do kupy...

madlinka
10. led 2010

Siki super, to budeš hodná!

sonka.77
10. led 2010

Ahoj holky, tak s tím srazíkem nevím nevím, jsem úplně mrtvá, od úterka, včetně víkendu jsem v práci od 8 do 22-23 hod. Končíme sice oficiálně zítra, ale kdo ví, co ještě budou auditi chtít a taky budu chtít být trochu doma. Takže se mnou spíš nepočítejte, myslím, že to fakt nezvládnu. 😒

Každopádně si ho pěkně užijte a foťte, ať z toho my ostatní taky něco máme. 🙂

Pa pa Soník.

baraf
11. led 2010

jééé,Soni, to je škoda. každopádně Ti rozumím. v tomhle je ta naše práce fakt hnus.......

baraf
11. led 2010

jinak zdravím všechny,

jakpak se máte?

za chvilku se chystám s Lukym ven, dnes nešel do školky, bo máme taťku doma..... jdem si užít sníh, stavíme mu iglů 😀 teda jestli se ten pacholek vůbec oblíkne, teď to podle zvuků z pokojíku vypadá, že někam letí.
jo a v tu středu budem v Letňanech už dřív jak ve, beru Lukyho po o, tak kdyby se k nám chtěl někdo připojit.

siki26
11. led 2010

Soni, tak to mě mrzí ☹ Ale věřím, že z toho musíš být pěkně ztahaná. Tak se dej rychle do kupy...

Holky, kdo máte zájem o tu nabídku oblečení z Anglie, pošlete mi do IP maila já vám ji zašlu. Madli to pošlu. Nabídka je vytvořena jen na dětské oblečení, protože počítám, že to je teď aktuální 🙂

aktaka
12. led 2010

ahoj holky

tedy Soni, to nemáš vůbec veselé, musím říct, zlaté audity u nás
hlavně už to tam nějak přežij 🙂

Baruš, a ty dorazíš v tom sněhu, nevadí ti to? já totiž asi budu mít problém vyjet vůbec ze stání. v neděli jsme zkoušeli vyjet autem, jen abychom si ujezdili ty nánosy sněhu, kdyby to zmrzlo, tak se přes to nedostaneme. vyjeli jsme ven a zůstali jsme trčet, kola prokluzovala, auto nechtělo tam ani zpět. takže já vůbec nevím, jestli se mi podaří zítra vyrazit 😅 🙄

madlinka
12. led 2010

Siki dorazilo to, děkuju moc!!!!!!!!

Holky o tom sněhu mi ani nemluvte......vůbec nevím jak se dostanu autem vem, tady na té vsi je to děs. Zítra vyjet musím.......jedu po obědě na ten UTZ kvůli té mé děloze 😖

siki26
12. led 2010

Ahoj holky,

sníh taky proklínám. Honza se v těchto závějích ani nedostane z baráku a já ho tahat už nemůžu, takže každým dnem očekávám jeho bručivou náladu 😝 Auto totálka zavalené sněhem, taky nevyjedeme ze stání. Tak co kdybychom ten srazík nechali na dobu až bude venku trošku přijatelnější počasí a hlavně nás bude trošku víc? Já bych musela do Tesca pěšky a nevím, jak to ve sněhu zvládnu...

Dnes jsem byla na ultrazvuku a prckové se mají pěkně k světu 🙂 Naty má 1800g a Mates 1900g, takže to vypadá, že je pořád dobře živím 🙂 Já jsem taky v pořádku, pořád dost uzavřená, takže kontrola za 14dní a dr. mi už napíše nástup na mateřskou. Strašně to letí...

baraf
12. led 2010

ahojky,

jsem zpět, musela jsem k Anušce 😉 takže pokud bude vše O.K. v pondělí bude ketík

Akty-já vyjedu v pohodě, musela jsem si to uklidit 😀

Siki-super, že jsou broučkové v pohodě a mají se k světu

ad. srazík. až do Letňan jsem dnes dojela úplně v pohodě, po praze to bylo horší, takže klíďo odložíme.nicméně, já tam zítra stejně pojedu, takže když některá dorazíte 😀 budem se s Lukym těšit

aktaka
12. led 2010

Siki, super, že prckové jsou v pořádku 🙂
já jdu ve čt ráno na velký utz, tak už se těším. konečně to vyšlo, že půjde manžel se mnou, viděl prcka naposledy "naživo", když to byl jen 9mm flek, pak už jen fotky 🙂

Baruš, u mě jde jen o to vyjet z parkoviště, když se mi to podaří, tak do letňan dorazím, stejně tam musím někdy tento týden zajet nakoupit. večer jedu pro manžu na vlak, tak bych ti dala vědět jak to se mnou vypadá. v kolik bys tam asi tak byla? písnu ti ještě do IP telefon, kdybys mi napsala svoje číslo, tak ti dám zítra vědět
Siki, ty tedy nedorazíš? jestli bys měla jít pěšky nějak daleko, tak to by bylo na prd ☹ já bych pro tebe i přijela, ale v letňa nech se vůbec nevyznám, trefím jen k tomu centru

baraf
12. led 2010

Akty-číslo máš v IP. 🙂 budu brát Lukyho po o takže kolem jedný tam můžem být. ale potřebuju s ním oběhat nějaký obchody-ten kluk roste 😀 ,takže se tam nějakou dobu zdržíme

baraf
12. led 2010

holky, já začala dneska špinit. vůbec nevím, co to je 😠 jestli je to tím estrofemem a nebo co se děje... pokud to nepřejde asi zavolám do ISCARE co s tím. do háje zelenýho 😠 😖

elana
12. led 2010

Ahojky🙂

Baruš, myslím že to může být tím Estrofemem, mám dojem, že jsem na nějaké diskuzi četla podobnou zkušenost někoho... 😒

Holky, užijte si ten sraz 😉

elana
12. led 2010

Baruš, ještě mě napadlo, jestli to nemůže být po tom dnešním uzv...já někdy po něm maličko zašpiním. A Ty jsi teď prokrvená, tak třeba? Uvidíš, jak se to bude vyvíjet dál.

baraf
12. led 2010

El-nevím, uvidíme.... počkám do čtvrtka, manža jede do prahy, tak se kdyžtak svezu s ním....

elana
12. led 2010

Tak.

Snad to přestane, držím palce 😉

baraf
12. led 2010

Děkuju Ti 😉

madlinka
13. led 2010

Baruško držím mocmoc palce.......jééééééé bude další těhulka 😀 😀 😀

madlinka
13. led 2010

Siki a tobě moc gratuluju k výborným výsledkům z kontroly.

Já jdu dneska odpolko kvůli té mé nerostoucí děloze, tak mám strach 😖

baraf
13. led 2010

Madli-děkuju moc, uvidíme,co bude s tím špiněním 😖

a neboj, v iscare viděli dvě srdíčka, tak tam jsou....myslím na tebe