Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
25. led 2010

ahoj holky
co je to tu za špatné zprávy? ☹
Baruš, jestli je to na jednu slipovku, ještě bych neházela flintu do žita. mohl to vzdát ten jeden bojovník a druhý se drží dál. no uvidíš jak to bude vypadat. držím moc pěsti, ať je to jen špatný průběh s dobrým koncem 😉

Ajschi, 😉 tak hodně štěstí
jinak naši rodiče o ivf věděli, ale každý byl upozorněn, že se výsledek dozví včas, tak ať nás nestresují zbytečným "tak co?" 🙂 je pravda, že to není vůbec procházka růžovým sadem, ale zpětně mi to přijde, že jsem se nijak extra nestresovala. samozřejmě člověk je nervozní, ale nic hrozného. myslím si, že horší na psychiku je pak každý další nepokus, co následuje po nevydařeném

aktaka
25. led 2010

mělo být "...každý další pokus..."

ajscha
25. led 2010

Je pravda, že za "normálního provozu" se nijak stresovat nestíhám, jen jak jsem zústala sama doma, tak jsem měla večer nezdravě moc času na přemýšlení - jinak mě většinou přepadá jen cestou do caru takové to uvědomění, že se něco děje. Hlavně to, že "dneska začínáme" na mě vyhrkla Anuška dost nečekaně, nepočítala jsem s tím tak rychle, byla jsem smířená s odkladem, takže jsem se stresovat vůbec nestihla a už jsem v půlce 😀

aktaka
25. led 2010

Aji, ono je to tak možná lepší. já to měla taky rychlé. počítali jsme se stimulkou v září, a pak to vyšlo na srpen, nestihla jsem se rozkoukat a už jsem píchala. ale jak říkám, podle mě lepší, že člověk má míň času vymýšlet už předem kraviny a katastrofické scénáře 🙂

baraf
25. led 2010

Akty-ono už je to tak nějak víc..... už se s tím začínám tak nějak smiřovat.... no jo, no.někdo to "musí" být, kdo bude negativní.... ☹ 100% úspěšnost nemaj.

ajscha
25. led 2010

Presně tak, pořád něco dělat, aby člověk neměl čas přemýšlet, pak je schopný opravdu si vykonstruovat strašlivé scénáře 🙂 a dělá si to horší sám sobě. A nakonec, až to má za sebou, tak naštěstí organismus spustí takovou tu automatickou přirozenou reakci - přejde stres, to špatné je zapomenuto - jako u maturity - po matuře byl každý generálem a říkal si, že se tak stresovat nemusel, že to vlastně tak strašné nebylo - po porodu je to podle všeho to samé - s uzlíčkem v náručí je všechna bolest zapomenuta.

Baru, ještě ti stějně budu držet palečky, naděje ještě je, ta je vždycky.

baraf
25. led 2010

Ajscho-díky.

nějak to na mě dopadlo....pořád jsem si myslela, jak jsem silná, ale nejsem. srazilo mě to na kolena..... 😒 ☹

ajscha
25. led 2010

Baru, ty jsi silná!!! To, že jsi teď moc smutná ze strachu, že ztrácíš naději, přece neznamená, že nejsi silná! Jsi a moc - jednoho prcka jsi si už vybojovala a vybojuješ si i další! Na kolena nás něco občas srazí každého, na chvilkovou slabost má nárok každý, ale silná nejsi proto, že zvládneš všechno bez zakymácení - silná jsi proto, že se dokážeš z těch kolen zvednout a to ty dokážeš a půjdeš do toho znovu, i kdyby to tentokrát opravdu nedopadlo. A ty to nevzdáš, protože víš, že už se vám to povedlo, takže zase to povede zase, i když třeba ne na poprvé. Věřím tomu a budu ti moc držet palce.

baraf
25. led 2010

Ajscho-moc hezky jsi to napsala, díky.. jsem moc ráda za to,že mám aspoň Lukyho... no jo, pobrečím si a půjdu dál.....

elana
25. led 2010

Ahoj.

Tak tady se to moc neveselí, Baruš, Ajscha napsala úplně všecko, co tu asi cítíme my ostatní...tak se drž. A aniž bych chtěla dávat falešný naděje, tak do negativní krve neni odepsáno vůbec nic, jak říkala Akty, někdy to vzdá jeden a s humbukem odejde a druhej se tam přitom má jak v bavlnce.

Nevíte co je se Siki? Byla po ní scháňka na Žirafkách a i tady koukám, že od pátka nebyla-není už třeba maminka? 😉

baraf
25. led 2010

El-ahoj! díky moc. však já vím,že to zatím nic neznamená.........ale spíš se začínám smiřovat s tím,že to prostě nevyjde.... ale ¨DOUFÁM

taky mě napadlo, kdepak se nám Siki toulá,tak třeba už je opravdu maminka 🙂

elana
25. led 2010

Baru, tak. Nelhat si do kapsy...ale doufat. Na definitivní konec se člověk stejně předem nepřipraví, tak proč se trápit o týden delší dobu 😖

baraf
25. led 2010

uvidím v sobotu, co mi poví testík.... pak pojedu v po do ISCARE a tím to bude asi vyřešený...
a jakpak ty se máš???

elana
25. led 2010

Já se mám fajn, děkuju za optání...

Budu na Tebe moc myslet, ostatně jako my všechny tady.

Co Luky, zasvětili jste ho do toho nějak?

baraf
25. led 2010

El-nene, nezasvětili. myslím,že by to jeho mozeček nepobral tak,jak má... navíc, pořád opakuje,že bude mít doma brzo miminko... 😉 myslím,že by moc plakal a bojím se nějakýho psych. bloku 😒
tý jo, mě je nějak slabo,mám pocit,že sebou musím praštit.... už to tak trvá tak poslední 4 dny,že mě to občas přepadne..

elana
25. led 2010

Baru, to je fakt, on je ještě opravdu malý a ne všechno by pobral (navíc by se zmínil někde ve školce a kdoví, co by z toho ty jejich rozoumky vykonstruovaly🙂)

Tyjo, to je mi líto že je Ti blbě...doufám že je to tím druhým miminkem, že si Tě drží zuby nehty 😉

baraf
25. led 2010

El-on už před Vánocema říkal ve školce učitelkám,že pod stromečkem bude sestřička Eliška.... vůbec nevím, kde na to přišel. mám pocit, že jako vnímám z dálky, vždycky jen chvilku...
jako kdybych nekrvácela,tak by se nějaký těhu příznaky našly-jako často chodím na wc,ty slabosti a nebo se mi dnesla ráno zvedl žaludek, když jsem Lukymu čistila zuby....psychika je prostě svinstvo

elana
25. led 2010

Baru, tak si hoď nožky nahoru. Ono hodně těch příznaků dělá Utrouš, to je potvora🙂, působí skoro na každýho...ale i tak si myslím, že určitě není nic ztraceno. Kor když sice krvácíš, ale křeče nemáš a neměla jsi, ne?

baraf
25. led 2010

žádný křeče, ani sliznice,nic.... břicho cítím jako na ms už od začátku..... říkám, pořád DOUFÁM,ale žádný planý naděje si nedělám. nejhorší je, že bude smutnej i můj taťka, kterej to z rodiny jedinej věděl a ten můj potrat vloni ho dostal snad víc, než mě a manžu. a v pátek mě teda odhalila švagrovka,když jsem si s ní nedala panáka. prostě se zeptala,tak jsem jí odpověděla...

elana
25. led 2010

Tak jestli nejde sliznice, tak to sice nechci banalizovat, ale myslím si už svý 😉 a dost o tom, je mi jasný že to neni nic, v čem se chceš hrabat. Sobota rozhodne 😵

baraf
25. led 2010

El-to je v pohodě. nejhorší je,že mě snad ani tak nedrtí ten neúspěch, jako to,že minule byl test taky pozitivní, špinila (krvácela) jsem stejně a jak to dopadlo.z toho mám hrůzu 😠

elana
25. led 2010

Hm, to se Ti nedivím☹...máš hodně špatnou zkušenost. Prostě pro tentokrát budem věřit, že Tě opouští jen jeden bobek a druhý bojovník to nevzdá až do října. A věřit v to musíme dneska, v sobotu, za měsíc, a ještě i za půl roku🙂 Pak už by ho vypiplali 😉

baraf
25. led 2010

El-jo,jo víra je silná. myslím,že pozitivní myšlení a víra dělá 5O% úspěchu... potvrdilo se mi to, když se léčil manža s tou hnusnou rakovinou, taky to dopadlo dobře-ťuk,ťuk.ťuk

elana
25. led 2010

No, to je přesně ono. Vy jste takoví bojovníci, narazíte na překážku, pořádně se nadechnete a zdoláte ji, to by bylo, aby nebylo 😉

baraf
25. led 2010

El-to se musí 😉 je fakt,že tahle zkušenost mě asi dost obrnila....tenkrát jsem brečela a mamka mě nazvala hysterkou. v tu chvíli se mojí vrbou stal taťka, který mi rozumně vysvětlil,že je to hrozný a smutný, ale že musím brát život takový jaký je...

madlinka
26. led 2010

Baruško já ti držím ještě pořád moje "všechny" palečky........ já si myslím že tam jsou .....

Holky co ta Siki???????

baraf
26. led 2010

Madli-tak drž 😉 však uvidíme......

Siki nevím, snad se s ní neděje nic vážnýho. pokud už má miminka, tak snad jsou v pořádku.

madlinka
26. led 2010

Barů takže v sobotu testuješ jo?

Určitě jsou v pohodě, ať v bříšku nebo na světě!!!!!!!!!

baraf
26. led 2010

Madli-no jo, zkusím to vydržet... zkusila jsem to teda i včera,ale test byl čistej jak slovo boží 😠 tak nevím,nevím...pořád DOUFÁM, že bylo brzo

kapr
26. led 2010

Ahoj holky.koukám že taky nic nevíte o Siki, což? Tak snad jsou všichni v pořádku.