Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
27. led 2010

Madli-to je v pohodě.... teda skoro už..... mě teda přišlo na krev brzo, ale určitě vědí,co dělají.... poplakala jsem si a zkusíme to znova

madlinka
27. led 2010

A nemáš přijít na krev ještě jednou???? A řekli ti přesnou hodnotu hcg????

Barů ono se tomu mimískovi ještě k tobě nechce......asi ví jaká tu je zima, asi chce až v létě 😉

baraf
27. led 2010

Madli-nene nemám přijít. řekla mi,že je to negativníi

aktaka
27. led 2010

Baruš, je mi to moc líto 😉 tak si poplakej, vyvztekej se a pak hurá do nového pokusu 🙂

baraf
27. led 2010

Akty-poplakala jsem si.... na vztek nemám sílu. jsem jak po opici, chce se mi zvracet...totální psych.šok... tohle jsem teda nečekala,že mě to tak sebere

madlinka
28. led 2010

Barů je mi jasný že to musí bejt hrozný. Když jsi vzpomenu jak mě rozložilo jen to, že mi řekli po OPU že OHSS je jak prase a miminka jdou všechny do mrazáku a půjdu si pro ně až za 3 měsíce.......člověk prostě s tím těhu počítal......a při tomhle je princip očekávání stejný. Víš že 100% to není, ale stejně počítáš s tím že to vyjde. A je to pak tvrdej pád.

Přeju ti moc síly, ať se z toho brzo otřepeš............a pak hurá na to........a to už vyjít prostě musí 😉

elana
28. led 2010

Baru, nejhorší už máš snad za sebou...tak ať je jen a jen líp. Brzo přijde nová naděje 😉

baraf
28. led 2010

Holky, ahoj

tak jsem se z toho snad trošku vyspala. a půjdu gruntovat celej barák, potřebuju to 😀
manža mi dokonce řekl,že snad do žádnýho dalšího pokusu nepůjdem,když mě včera viděl. tak jsem mu vynadala,že tohle už nechci slyšet, že to bych vypadala ještě hůř....

byla jsem s Lukym u dr., je marod.tak už leží v pelíšku a kouká na pohádku. koupila jsem mu přenosný DVD přehrávač a je klid. tak zatím papa

elana
28. led 2010

Baru, co je malému? 😖

baraf
28. led 2010

El-má nějakou virozu. šíííííleně chrchlá, prokašlal celou noc. a rýmu jako trám. na poslech plíce čistý,tak dobrý.ani teplotu neměl nebo jen zvýšenou. tak jsem ho zahnala do pelechu. je nepříjemnej-no chlap a má rýmičku 😀

elana
28. led 2010

Nojo, to víš...s tím pohlavím má na pořádný marůdkování nárok😀 tak ať si užívá, teplá postel a pohádky jsou nejlepší lék 😵

baraf
28. led 2010

😀 😀 😀 pravdu díš.... já mu to vyřídím.doufám, že tam vydrží dlouho, když už jsem dala ty hříšný prachy 😅
a co ty, jak je?

elana
28. led 2010

Buď ráda, že Ti nebude ťapat po baráku, když se chystáš vytírat😀

Já mám zablokovaný krk, ale hrozně, doprava dobrý, ale levá strana mi asi upadne i s hlavou🙂 tak chodím jako robot. Ale jinak dobrý😀 monitor v práci mám naštěstí nastavený napravo a když nedělám prudký pohyby (což nejde), tak normálně funguju 😝

baraf
28. led 2010

do vytírání ještě daleko.... deset dní jsem tu téměř nic nedělala a o domácnost se staral manžel 😀 tak to tady podle toho vypadá 😠

ten krk ti teda vůbec nezávidím.... tak ať to rychle přejde.

elana
28. led 2010

Jo tak, Ty zatím ladíš formu na úklid, nojo, to se musí🙂 já se taky vždycky přemlouvám 😝

baraf
28. led 2010

jak ladím formu..... vytírat budu až na posledy, nejdřív musím zlikvidovat ty nánosy ostatního bordelu tady 😠

jak je u vás? tady šíleně fouká, závěje na silnicích, i jsem zapadla. ale řidiči se mnou měli trpělivost 😀

elana
28. led 2010

Aha😀 já myslela, že už jsi jako v procesu🙂...tak ať Ti to pak odsejpá 😎

Tady je celkem klid, taková pomenší obleva, ráno trošku sněžilo, ale během odpo se oteplilo, tak spíš se to tu tak žbrundá. To bude, až to zas umrzne 🙄

Už je ta zima nějaká otravná.

baraf
28. led 2010

v procesu jsem pomalu-nevím kudy do toho,fakt je to tu jak po výbuchu a navíc musím žehlit 😠 a to teda fakt nesnáším

jako pro mě je ta zima taky dlouhá, ale zas Lukyn se vyřádí na sněhu, postavili jsme mu na zahradě iglů... i když teď se na to dívá z okna...

aktaka
28. led 2010

ahoj holky kecalky 🙂

Baruš, práce je nejlepší lék. a kdyby ti byl barák malý, stačí říct, nabídnu svůj 🙂
jinak jak jsem ti psala, že je mi to líto, tak jsem tam mrskla mrkacího smajla, to nemělo být. snad to nevypadalo jako že ti to přeji 😖

jinak u nás nasněžíno, ale přes den bylo na nule, tak to zase trochu odtálo. mně víc vadí ten zmrzlý starý sníh, po tom se nedá chodit, málem jsem sebou dnes 2x sekla 😠

elana
28. led 2010

No, já si to umím představit, když se manžel staral 10 dní o barák, jak asi zhruba vypadá🙂 tak nezapadni😀

To je jasný, děti jsou ze zimy nadšený, my jsme taky vždycky jančili radostí, když napadlo a štvali nás naši, že hází ksichty, že je bílo.

aktaka
28. led 2010

a ať se Luky brzy uzdraví, to je na prd, když jsou děti nemocné. i když na ufňukaného chlapa to nemá 😅

baraf
28. led 2010

Akty-no to jsem si teda určitě nemyslela, že mi to přeješ.... 😉 náhodou vesej smajlík lepší než smutnej,víš? no, myslím, že mi můj barák bude stačit, protože než toto zlikviduju 😀 a dávej na sebe a malou(malýho 😝) pozor, jo? a kdy že to jedeš zas na kontrolu?

danda78
28. led 2010

ahoj holky,)
baruš mrzí mě moc že to nedopadlo... snad příště, to už musí vyjít...
co ta siki nevíte o ní někdo něco??? až moc dlouho se tu neukázala...
u nás jsou taky novinky, dnes jsem dostala menzes a od zítřka jsem měla začít se stimulací, ale ráno mi volal Mrázek, že tam příští týden nebude a na kdy mi vychází ten utz, tak jsem řekla, že středa nebo čtvrtek, tak to se mu taky moc nelíbilo, protože mě chtěl poslat k Hulvertovi a ten tam tyto dny není, tak nakonec řekl, že pokud mi to nebude moc vadit, tak to o měsíc odložíme, že by si mě rád pohlídal sám, už kvůli tomu OHSS který jsem předtím měla....takže tento měsíc od 16.-26.dne budu brát duphaston a snad v březnu už to vyjde. Přítel zrovna v březnu jede s klukama na hory, jezdí každý rok, tentokrát do Švýcarska na 10 dní, tak doufám, že to bude až po OPV, abych měla materiál na zavedení.....takže tak u nás, asi to tak má být, tak už to neřeším a beru jak to jde...
a co u vás?? tady napadlo asi 15cm sněhu, dnes jsem 2xzapadla a museli mě tlačit, protože pod tím sněhem je led a jak člověk zajede trrošku ke kraji, už nevyjede...
mylím na vás, opatrujte se a brzo ahoj. D.

aktaka
28. led 2010

neprovokuj s malým, už máme tu růžovou autosedačku 😀
jedu příští čtvrtek, nechceš zajít na kafe?

elana
28. led 2010

To je fakt, že ten zmrzlý starý sníh je nebezpečný. Takový ošklivý ostrý zmrazky, po tom se člověk sveze jako nic 🙄

baraf
28. led 2010

El-snad nezapadnu, páč tak nějak to tu vypadá.

Akty-já doufám, že bude brzo zdravej.....teď si přišel pro další DVD,tak bude hodnej 😀

baraf
28. led 2010

Dandi-tak aspoň si Tě ohlídá....

Akty- tak tak, budeš mít čas? však růžová sedačka dobrá 😀

aktaka
28. led 2010

jo ale když je Luky nemocný, tak to asi nic

elana
28. led 2010

Ahoj Dandi, bereš to správně stoicky, ale určitě je to rozumný. Listopaďáček Ti neni souzenej, tak by se to třeba nepovedlo, prosinčátko už vyjde 😉 To je fajn, že je Mrázek takhle zodpovědný.

aktaka
28. led 2010

Dandi, tak jestli ti to tak vyhovuje a cítíš se lépe v rukou Mrázka, tak to bude pro tebe lepší

nicméně nechci rýpat, ale zavání to nedůvěrou primáře v ostatní doktory, nepřijde vám to tak?