Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
28. led 2010

Akty, mně se to zdálo, ale nechtěla jsem rýpat. Navíc v Iscaru už nejsem, tak tím spíš. Ale přišlo mi to zvláštní 😖

aktaka
28. led 2010

no tak já zase blb, co se toho chytne a co na srdci, to na jazyku 😀

baraf
28. led 2010

Akty- zrovna jsem to chtěla napsat, jestli se mám Anušky bát nebo co..... Luky bude snad v pohodě a kdyžtak ho strčím babičce...

elana
28. led 2010

No co😀...takový jsou třeba😀...já se neozvala fakt spíš jen proto, že už tam nejsem. Třeba je Mrázek jen sexista😀

baraf
28. led 2010

jo a včera mi sestřička na odběrech připomněla, jaká jsem "nosnice" 32 vajíček......

aktaka
28. led 2010

Baruš tak se domluvíme ten příští týden

mně třeba zase Mrázek moc nesedl (Dandi to nic proti, každému vyhovuje něco jiného). ale musí se mu nechat, že je opatrný, při stimulce jsem u něj byla 2x na utz a už tenkrát hrozil s ohss

elana
28. led 2010

Baru, Ty jsi neměla OHSS? To je fakt už hodně nadprůměrný číslo 😒

Já byla u Mrázka jen na OPU, byl takovej odosobněnej...ale tak těžko soudit, během 2 minut co mě přišel zkontrolovat po výkonu, žejo. Hulverta jsem nepotkala ani jednou.

baraf
28. led 2010

Akty-tak se domluvíme

El-no právě mi ho nikdo nediagnostikoval.... a to jsem chodila k Langerový. je fakt,že když jsem pak byla v těhu s nějakýma problémama v porodnici,tak tam mi ta mudra říkala,že to můžu mít z toho, že to OHSS zavání...

myslíte, že to mohlo být tím dlouhým protokolem?

aktaka
28. led 2010

Baru, to je slušný výkon!

elana
28. led 2010

Baru, těžko říct, jestli dlouhým...já jsem vyčetla v Řežábkovi, že víc vajíček (a paradoxně menší riziko OHSS) je při krátkým s antagonisty (co jsem měla já a Akty), ale že dlouhý je šetrnější pro tělo a líp snášený. Přijde mi, že to moc nedává smysl, tak nevím.

baraf
28. led 2010

Akty-možná slušný výkon,ale když si vezmu, že dvě embryjka mi dali a "jen" 7 zamrazili,tak to zas takovej výkon není....právě proto si myslím, že při tom krátkým protokolu by jich mohlo být míň a kvalitnějších?

baraf
28. led 2010

tý jo, bych měla jít uklízet, ale líp se mi tu s váma kecá.
navíc manža taky leží.... má to samý co Luky..... tak je nervní. zítra jede k MUDře, tak si to možná nechám na zítra

elana
28. led 2010

Baru, tak se drž teda aspoň Ty, když máš doma takovou marodku.

Pravdu díš-nechej to na zítra 😉

baraf
28. led 2010

El-nenabádej mě k nepravostem 😀

no a s tím protokolem-vyřeším to v ISCARE, až se tam objednám... asi do toho půjdu co nejdřív....

danda78
28. led 2010

holky, jen si každá řekněte svůj názor....
je pravda, že když jsme do Iscare přišli, tak na doporučení jednoho dobrého známého od Mrázka, takže od té doby si mě pamatuje a asi mě chce mít pod dohledem, to jen tak na vysvětlenou, to není tak, že by nevěřil těm ostatním, jen prostě si mě asi chce ohlídat sám...
jinak to tak taky beru, že to prostě má být až dýl... teď jsem si tak vzpomněla, že když jsem byla asi před 3 lety u kartářky a řekla jí, že přítel je střelec (narozený 10.12.) tak řekla, že až budu mít dítě, tak je docela možné, že to bude taky střelec....
a teď jak jsem chodila na tu kineziologii tak ta paní mi taky potvrdila, že budu mít kluka a je pravděpodobné, že se narodí ve stejném znamení jako jeho otec, tak že by????
kéž by to byla pravda, úplně jsem na to zapomněla, až teď mi to došlo, zvláštní že???
a s těma protokolama,???? já měla 2x dlouhý, hodně vajíček, kolem 28-30 a náběh na OHSS, proto mi teď chtějí dát krátký s antagonisty že by mělo být míň vajíček, ale zase kvalitnější...
tak uvidíme, stejně to moc neovlivníme...

elana
28. led 2010

Baru, já se Tě snažím ušetřit nepříjemné práce a pobídnout Tě k milému večeru 😅

Já si taky myslím, že je dobrý nechat to na Anušce. Koukni na Sonku, šla na konzultaci a Anuška vybrala jiný protokol, podle toho, jak (ne)reagovala na tamten.

baraf
28. led 2010

El-ty jsi ale hodná.... asi si dám dvojku červenýho, mám tu z Moravy a udělám si klidný večer.... 😀 manža a Luky v pelechu a já budu mít v obýváku pré.........
tak tak,nechám to na Anušce, ale Danda napsala to co si myslím... tak uvidíme.

aktaka
28. led 2010

to je panečku, že vždycky ženská je ta schopná a zdravá a chlapi si klidně omarodí, co? 😀

mně to s těmi protokoly přijde, že každému sedne něco jiného, je to prostě metoda pokus omyl

elana
28. led 2010

Baru, mně to přijde jako úplně super plán 😉

Dandi, vypadá to dobře...krásně to do sebe zapadá. Střelci jsou bájo 😵

baraf
28. led 2010

Akty-tak tak, mám tu marodku..... ale je fakt, že naposled jsem to od Lukýna chytila já a manža tu dělal sestřičku 😀
já si právě taky myslím,že ten dlouhej prostě zkusili.... uvidím, co mi Anuška poví, nebudu to lámat přes koleno

aktaka
28. led 2010

jinak já měla ohss s skrátkým protokolem a antagonistou a přitom jsem měla "jen" 13 vajíček. žádné hrozné číslo

baraf
28. led 2010

El-že jo? tak to tak asi udělám.....

baraf
28. led 2010

Akty-to je fakt.... no už o tom fakt nebudu přemejšlet... však to nějak bude

aktaka
28. led 2010

Baru, to víš, ožer se, dokud můžež 😀

elana
28. led 2010

A přesný, já měla jak Akty: 13 vajíček při stejném protokolu. A nebylo mi nic, o tom, že proběhlo nějaký OPU jsem věděla cca. 2h, kdy mě slaboučce bolelo jakoby na MS.

aktaka
28. led 2010

já zase o opu nevěděla vůbec. to je prostě tak individuální, že nemá vůbec smysl porovnávat 🙂

baraf
28. led 2010

a já skončila po OPU na pohotovosti.... hlavu jak střep a zvracela jsem...... prostě každej reaguje jinak

elana
28. led 2010

Přesně tak. Asi je fakt nejlepší nic nepodcenit, ale zas se zbytečně nestresovat. Každá jsme jiná.

baraf
28. led 2010

Akty-ožrat jsem se chtěla včera, ale jak se mi udělalo zle, tak na to nedošlo... a dneska už to bude jen decentní 😀

elana
28. led 2010

To je rozumný Baruš, když Tě čeká ráno ten úklid😀