Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
28. led 2010

ha to už je tolik, musím Lukymu najít něco k večeři a pomaže spátl. dnes byl vyspinkanej už v 5,33 😠

aktaka
28. led 2010

to je děs, ještě se ani nenarodila a už aby se vdávala 😀

taky přemýšlím, co bych šla ulovit, žaludek se ozývá

elana
28. led 2010

Tak si nechte chutnat všichni🙂

baraf
28. led 2010

tak z večeře nic nebylo, Luky prohlásil,že ho bolí bříško..měřila jsem ho. leze mu nahoru teplota 😠 zatím má 37,7. osprchovala jsem ho a už leží, možná i spí

elana
28. led 2010

Ojoj☹...tak snad bude mít klidnou noc.

baraf
28. led 2010

taky doufám. on jako vyloženě nemarodí (rýmu nepočítám), takže to pak vždycky stojí za to... doufám, že s ním zítra nepojedu opět k dr....

elana
28. led 2010

No snad ne, třeba se z toho vyspí. Dáš mu nějaký čípek nebo sirup? Nebo spíš počkáš, co se z toho vyvrbí?

aktaka
28. led 2010

jejda. tak třeba budeš mít štěstí a v noci se z toho vypotí

já se pro dnešek loučím, jedu si vyzvednout manžela na vlak

tak se mějte, snad se tu zase sejdeme brzy v tak povznesené náladě 🙂

elana
28. led 2010

🙂 Akty čau.

baraf
28. led 2010

už tu byl.... je úplně grogy. sirup má zatím jen na kašel. takováhle teplota se u dětí nesráží... až od 38...takže zatím ne, uvidím v noci

elana
28. led 2010

Aha, tak to jo. Malej, to bude pořádný dílo, když to na něj padlo takhle rychle ☹

baraf
28. led 2010

El-no je jak tuberák, musí ho to bolet,jak kašle.... ☹ jsem zvědavá,co z toho bude

elana
28. led 2010

Tak se uvidí, třeba se to zarazí včas. Hlavně abyste nechcípli všichni tři, to by zbyla na Tobě pěkná mela 😲

baraf
28. led 2010

tohle už se asi nezarazí...... manža už je z toho snad venku a já se nadopuju vínem 😀

elana
28. led 2010

Jasně, přechlastej hajzla viráckýho 😵

baraf
28. led 2010

co taky jinýho 😀

elana
28. led 2010

To je fakt, sekerou ho neumlátíš😀

baraf
28. led 2010

říkám, dneska sršíš vtipem

elana
28. led 2010

Ani ne🙂, spíš tady už se dlouho nepovídalo. Škoda, že tu neni Sonka, už jsme se tu dlouho nepotkaly "stará parta".

baraf
28. led 2010

no jo, my nováčkové Tě asi moc nezaujmem,co? 😀 ne ba ne, dělám si samo legraci 😝

elana
28. led 2010

to doufám, já za starou partu😀 považuju nováčky sebe, Tebe, Akty, Siki a Sonku🙂...prostě co jsme začínaly na jaře-v létě.

baraf
28. led 2010

jééééé já patřím do party,huráááááááááááááááááááááááááááá 😀
Luky už konečně usnul,ale je jak kamínka.... asi si lehnu k němu do pokojíku

elana
28. led 2010

Co blbneš😀 mně by vůbec nenapadlo,že bys pochybovala. Prostě jak jsme srazíkovaly, tak to byla stará parta 😅

A co, lepší stará parta, než stará páka, žejo🙂

Tak jdi odpočívat, ahoj a pěkný večer a hlavně-klidnou noc.

baraf
28. led 2010

El-ne teď u něj ležet nebudu, ještě nejdu spát....

stará páka 😀

elana
28. led 2010

Jo tak, já to pochopila že jdeš hned...jasný, už chápu. Že ho budeš v noci hlídat. Hm, to je rozumný. 😔

baraf
28. led 2010

ne nejdu, je brzo 😀 a hlavně tu musím sklidit aspoň nádobí 😉 ještě jsem na to ani nehrábla 😅

elana
28. led 2010

Mysllíš že to od Koníka zvládneš?😀

baraf
28. led 2010

nevím, mám to od Koníka do kuchyně kousek 😀 až se manža snese z výšin (ložnice) tak zjistí, že už tady tři hodiny krafu....

elana
28. led 2010

Já myslím že si to zasloužíš, trošku vypnout a vyhodit si z kopejtka. Minulý tři týdny byly náročný.

baraf
28. led 2010

nechceš být mým mužem 😀 ba ne,je docela chápavej, ale řekla jsem mu, že budu uklízet 😉