Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

bozka
29. únor 2008

Snad dobře 🙂
Včera jsem byla na ultrazvuku a mám jednu tečku 6mm velikou, ale mimísek ještě vidět nebyl, tak se bojím radovat předčasně

staruska
29. únor 2008

Tak to ti moooooc přeju. Chodila jsi k někomu konkrétnímu, nebo vždycky k jinému dr. jako já?

valentynka
29. únor 2008

Ahoj holky,
taky chodím do iscare,v létě to budou 3roky ☹ mám za sebou už 2ivf, to druhé se povedlo,ale skončilo to potratem v 6tt ☹ ted bych hctěla jít na 3ivf asi v dubnu.

Božko, mooc ti blahopřeju. A at se za pár dní mimísek už ukáže .
Já ani jednou neměla mražáčky☹

staruska
29. únor 2008

Valentýnko, tak to je mi líto ☹ Teď už to snad vyjde!!! Byla jsem předtím i na IUI?

bozka
29. únor 2008

Starusko - díky moc, snad bude k čemu 😒 , byla jsem tam dvakrát, jednou se mimiskové chytli, ale hned zanikli a teď podruhý jeden zmrzlík a ten se snad zatím drží. Nechodila jsem pokaždý ke stejnýmu doktorovi.

Valentýnko - to mě mrzí, ale nezoufej do třetice všeho dobrého to určitě výjde

lenka1302
29. únor 2008

Ahoj,chodim do Iscare do Prahy,jsem po IVF.Ještě týden a budu vědět na čem jsem

bozka
29. únor 2008

Tak držím včechny palečky 🙂

lenka1302
29. únor 2008

Děkuji 🙂

bozka
29. únor 2008

já jsem byla na ketu teď 9

lenka1302
29. únor 2008

Já jsem dneska šesty den po ET.Chodíš do ISCARE?

bozka
29. únor 2008

chodím

bozka
29. únor 2008

a neboj můj pan doktor, říkal, že kdo teď "vylez" z Iscare je těhotnej 🙂

lenka1302
29. únor 2008

Kdyby tak měl pravdu a platilo to na každýho 🙂

bozka
29. únor 2008

neboj, na něj je spolehnutí 🙂

lenka1302
29. únor 2008

🙂

bozka
29. únor 2008

Už máš nějaké děti

lenka1302
29. únor 2008

nemám

bozka
29. únor 2008

Já taky ne,zatím

zelvik
29. únor 2008

Ahoj,
taky vám sem vlezu - taky chodím do Iscare do Prahy. V prosinci jsem tam byla poprvý, zatím odmítám IUI a podobné věci a snažím se zjistit, jetsli vůbec ovuluju. To už teda víme - ANO a i sliznici mám pěkně narostlou. Manžel má ocásky taky OK. dneska jsem tam zrovna byla - folikul byl 22 mm, tak mi píchli Pregnyl a o víkend nemáme vylézat z postele 😀
Když to nevyjde, budeme holt asi zjišťovat průchodnost vejcovodů...
a co vy holky? Jak jste na tom?

lenka1302
29. únor 2008

ahoj zelvik,jak jsi v ISCARE spokojena

zelvik
29. únor 2008

ahoj Leni,
podle toho, jak mě léčila moje gyndařka a jak to funguje tady - docela jsem spokojená. Nemám teda zase až tak velké rpoblémy, zatím sem tam pořád chodila na folikulometrii, ale díky ní se zjistilo, že mám ovu už někdy 11.DC, což moje gyndařka něak nebrala v úvahu a rvala mě všemožnejma práškama.
spíš to chození tam obden leze do peněz, když se za každou návštěvu platí 30,-

a co ty? Jakou ty máš tam zkušenost? koukám, že jsme obě od Mělníka🙂

lenka1302
29. únor 2008

zelvik,já tam chodím od lonského dubna a zatím jsem spokojena,jsou tam příjemní.Těch 30 korun to je pravd,když tam jdeš třikrát do týdne... 🙂

lenka1302
1. bře 2008

😕

zelvik
1. bře 2008

ahoj Leni, od dubna? To už je nějaká doba...a co? Nějaké výsledky? co s tebou dělají? Mně jsou tam taky sympatičtí...

lenka1302
2. bře 2008

ahoj zelvik,měla jsem 2xneuspěšnou IUI.A ted IVF v pátek se dozvím jak to dopadlo.Jestli dobře a nebo mě čeká vše znovu 😒

mourek
2. bře 2008

ahojky ja take chodim do iscaru a jsou tam super 🙂 jsme s manželem opravdu spokojeni, zadařilo se na 3ivf a delali pro nas co mohli 🙂 jsou tam odbornici na pravem miste 🙂

lenka1302
2. bře 2008

ahoj mourek,tak to fajn,že se zadařilo 🙂

macc
2. bře 2008

ahoj iscaračky 🙂 tak já tam byla asi 3x, výsledky všechny ok u obou a zítra jdu na své první IUI, ale píchli mi Pregnyl a přitom ovuluji přirozeně, tak nevím proč 🙄 , tak mi držte palečky holky a já vám zas napíšu jak jsem dopadla 😉

staruska
2. bře 2008

Ahoj, macc, já taky chodím do Iscaru, pregnyl je na to, aby se vajíčko uvolnilo z folikulu v ten pravý čas...

lenka1302
2. bře 2008

ahoj macc,tak budu držet palečky aby to vyšlo 🙂