Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
9. únor 2010

děkuji moc všem, které mi napsaly info ohledně PN po IVF.hezký den!!!

baraf
9. únor 2010

nazdárek,

Akty-neboj, neplakala, přeci si nerozmažu make-up 😀 kafíčko jsem si dala v Praze.

baraf
9. únor 2010

Akty-nebylas dneska v Letňanech? tak kolem jedný?

aktaka
9. únor 2010

Baruš, nene, kolem jedné jsem seděla u masaryčky na obědě, to byl někdo jiný 🙂

baraf
9. únor 2010

no vidíš.... 😀 jsem fakt slepá jako patrona.....

aktaka
9. únor 2010

slyšela jsi o brýlích? 😀
mohla jsi dotyčnou oslovit, třeba by ses seznámila 😀

baraf
9. únor 2010

ty sis snad nevšimla,že nějaký mám? a nejsou pro ozdobu (i když možná jo,když to tak vypadá...)

aktaka
9. únor 2010

jo ajo 😀 😀
tak se projevila těhu demence ve své plné síle
ale budiž mi omluvou, že já prostě u lidí brýle nevnímám

baraf
9. únor 2010

chichi..... omlouvám Tě 😀

aktaka
9. únor 2010

tisíceré díky 🙂

tak jsem se zase jednou vytočila do běla. byla jsem začátkem prosince rušit účet u spořky. vůbec jsem ho nepoužívala, jen se mi tam střádaly poplatky za vedení. akorát jsem si myslela, že se mi to hradí z kontokorentu, a ono ne, přišel mi tak jednou dopis, že mám neoprávněný debet a ať ho uhradím. tak jsem ho uhradila a jela účet zrušit. pán na přepážce mě ujišťoval, že účet už mi sami zrušili, kvůil tomu neoprávněnému debetu. a teď mi přišla sms o aktuálním zůstatku, tzn. ten účet pořád dál funguje. tak se tam pojedu rozčíli. hlavně jim nechci platit ty další poplatky, co mi tam naběhly za leden. je to sice 40kč, ale jde o princip, že jo

baraf
9. únor 2010

to víš, banka, co bys chtěla..... nerozčiluj se, nebo budeš mít nerudný miminko 😀

aktaka
9. únor 2010

to bude stejně, jestli bude po tatínkovi 😀

baraf
9. únor 2010

😀 😀 😀 taky pozoruju některý tatínkovy rysy na našem chlapečkovi.... bóóóže, geny jsou svinstvo 😅

aktaka
9. únor 2010

no my jsme si tuhle vyčíslovali, které rysy by měla po kom zdědit, a které ne. nakonec jsme došli k závěru, že by to nesmělo být asi naše dítě 😀

baraf
9. únor 2010

a čí teda je? 😀

píšu si tady s holkama ještě na jiný diskuzi o KETu. normálně to žádný z těch x pisatelek co tam je (včetně mě) nevyšlo..... 😠

aktaka
9. únor 2010

co já vím, to vědí v iscaru, čí to je 😀

no nekecej, fakt jo? to je blbý ☹ no ale zase se ví, že s čerstvými je to lepší. na druhou stranu, podívej na Madli

baraf
9. únor 2010

no právě, Madli má miminka taky ze sněhuláčků. a nás je tam 15 a 11 nás zatím bylo negativních.....

aktaka
9. únor 2010

nj, to jsou ty statistiky. já taky měla jen pramalou šanci, že se povede první ivf... hold někdy to vyjde a jindy ne
každopádně tebe teď musí akorát zajímat, že příště bude et s čerstvými potomky, takže pak i čerstvé // 🙂

baraf
9. únor 2010

však jo.... př.sobotu jedem na hory, počkám,až dostanu ms a pak se objednám..... nijak to nehrotím....stejně s tím nic nenadělám

aktaka
9. únor 2010

no právě, člověk to vlastní vůlí neovlivní. a co je pravda, měsíc sem tam ve finále nehraje roli

baraf
9. únor 2010

tak,tak..... už mám vykoupanýho draka a čekáme na večerníček.... apak pomaže. už tady zívá

madlinka
9. únor 2010

Holky hodńě lidí říká že sněhuláčci nic moc, ale fakt se podívejte na mě!!!!!!!! Na diskuzi na rodince co s píšem s pár holkama, tak jedna holčiná čeká chlapečka sněhuláčka a jedna sněhuláčka má už tříletýho 😀

baraf
9. únor 2010

Madli-vždyť jo...... jen se nás prostě sešla parta smolařek 😒 😠

aktaka
9. únor 2010

to je jasne,ze se to nekomu musi povest,jinak by to ani nedelali

baraf
9. únor 2010

tak,tak a dost týhle debaty... jsem to chtěla napsat jako jen, že jsme se tam fakt sešly 😠

ajscha
10. únor 2010

Ahoj holky,
tak jsme měli 40 folíků, 23 oocytů, 12 se podařilo naicsovat a zamrazit kvůli OHSS - ten se naštěstí nijak vážně nerozjel, asi jsem ho rozpila těma 8 litrama vody denně 😀 . Na KETik budeme čekat 1, 2 cykly, podle toho, jak rychle se to uklidní.

madlinka
10. únor 2010

Barů to je fakt smůla.........ale tak příště to bude už tutovka!!!!!!

Ajschi to je krásná úroda, gratuluju!!!!!!!!!!!!! Tak u tebe to bude taky tutovka, říká se že KETík po OHSS vyjde. Nevím z jakého důvodu, ale je to tak....znám dvě holky kterým to vyšlo a já třetí 😀 ...takže super!!!!!!

baraf
10. únor 2010

Ajschi-tak pěkná úrodička. hlavně,že jsi "relativně" v pořádku... a držím palečky na KETík!!!

ajscha
10. únor 2010

Děkuju!
Je to jenom o psychice, bylo mi moc líto, že má jít všechno do mrazáku, že se to zase odkládá, člověk už je ochoten podstoupit cokoliv, jenom ne čekat ☹ , ale při poslední kontrole MUDr. Hulvert říkal, že to vypadá pěkně, že se to krásně vstřebává, tak snad to rychle uteče - už jsem objednaná na příště na začátek března na UZ ve třetím týdnu cyklu, tak snad to bude všechno ok a budeme se moct začít připravovat na KETík v dalším cyklu 😀 .
Takže Baru, duben, květen do toho jdeme spolu 😉
Madlinko, hlavně že už jste s miminkama v pořádku doma, že to nebylo nic vážného.

baraf
10. únor 2010

Ajscho-O.K.... snad bude jaro příznivější 😉