Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
10. únor 2010

čau ženy 🙂
jak to šlape?
já jsem měla dnes super noc, dohromady jsem naspala asi tak tři hodiny, takže jsem dnes super výkonná. asi půjdu spát se slípkami 🙂

baraf
10. únor 2010

Akty-copak,copak, mrně zlobí? 😝

aktaka
10. únor 2010

nene, to mě zatím nebudí. nevím proč jsem nemohla spát, nějaká špatná konstelace hvězd či co

baraf
10. únor 2010

já byla dnes opět v Letňanech, bo jsem tam včera Lukášovi pořídila bačkůrky a byly mu malý. a pže tam včera měli ty větší jen jedny, jela jsem dnes, aby je měli. a mám je, Lukyn je nadšenej,povídá mi: "ty jsi tak hodná,že jsi mi je vymněnila"

aktaka
10. únor 2010

tjo, chvála od chlapa, toho si važ než z toho vyroste 🙂
za chvíli budeš v letňanech jak doma

by mě zajímalo, jestli je Siki už s prckama doma. ale to je asi ještě brzy, co? když mi ani nevíme jak byli velcí

baraf
10. únor 2010

to víš, musíš si toho chlapa porodit,aby jsi slyšela pochvalu 😀 už můžou být doma, pokud tam není nějaký problém. myslím,že veliký byli dost....

aktaka
10. únor 2010

to je fakt 😀
no byla už v 35tt, to není nijak málo, zvlášť na dvojčata, si myslím

baraf
10. únor 2010

Luky tu maluje vodovkama, musela jsem zasáhnout, bo měl ze všech barev hnědou 😀

aktaka
10. únor 2010

hnědá je dobrá, ne? 😀
já když jsem byla malá,tak jsem měla hrozně ráda modelínu. ale štvalo mě, že se ty barvy vždycky smíchaly a pak z toho byla šedivá. nicméně nikdy mě to nevytrestalo natolik, abych si je příště nesmíchala zase 😅

baraf
10. únor 2010

jo,tak rád modeluje taky. teĎ je to tak vychytaný, že když ji někam zašlape, tak zaschne a jde vydrolit z koberce.... ale míchat se dá taky 😀 😀 jak mu to jde

aktaka
10. únor 2010

jo teď dělají nějaké lepčejší, jo? no to jsou věci. to se budu mít ještě hodně co učit 🙂

aktaka
10. únor 2010

tedy pokud to u nás nebude akorát samá panenka, to by mi šiblo 😀

baraf
10. únor 2010

jo,jo jsou lepčejší, ani nejsou tak mastný (pouze cenou 😠 )

panenky budou,hlavně bárbíny 😀 😝

aktaka
10. únor 2010

neeee, o bárbíně se dozví až ve školce, stejně jako o mekáči 😀
no ale je mi jasné, jak to chodí s těmi předsevzetími 😅
abych nevypadala jak krkavčí matka, co dceři nedovolí panenku, tak to zase není, jednu mít může 😀

baraf
10. únor 2010

já jsem se kdysi zařekla, že pokud budu mít holku, tahle "panenka" mi přez práh nesmí 😀 stejně jako jsem nechtěla pro LUkyho ten dětskej notebook. co myslíš, už ho má. Teta mu ho dala k Vánocům 😠 a stejně si s ním nehraje

aktaka
10. únor 2010

taky máš averzi na bárbíny? tak to jsem ráda, že nejsem jediná, jsem si přišla trochu divně
nj, spolehni se na příbuzné. tak to my se většinou ptáme, co máme synovcovi koupit, nebo kupujeme sportovní náčiní, tím snad nic nezkazíme. on je hodně sportovně založený, mají to v rodině.
ten dětský notebook mi přijde taky jako blbost, už tak malé děti učit sedět u počítač.... no ale může ti být satisfakcí, že si s ním Luky nehraje, z toho bych měla škodolibou radost 😀

baraf
10. únor 2010

no ona pořád, že mu koupí kuchyňku 😀 jako proč ne, to vím,že by si s ní vyhrál, vaření ho fakt baví. ale nakonec z toho bylo tohle 😠 je to na pytel, pořádně tomu nerozumíš,no děs

Bárbíny jsou děs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aktaka
10. únor 2010

no já jsem viděla jak Luky obdivoval v mothercare kuchyňku. ale to mi přijde v pohodě. synovec zase miluje nakupování. resp. já bych u kluka byla ráda za jakoukoli podobnou zálibu, hlavně, když nebude pořád střílet

baraf
10. únor 2010

však u nás mají zbraně zákaz.... k Vánocům dostal od jedněch příbuznejch rytířskou výzbroj a řekl,že to nechce-dali jsme to pryč. Luky rád nakupuje, vaří i autům a podobnejm věcem se věnuje. takže ta kuchyňka mě fakt nevadí. dokonce má i kočárek 😀

madlinka
10. únor 2010

No Siki by už mohla být doma.........snad si najde chvilelnku a písne nám ja se mají!!!!!!! Jsem na ně moc zvědavá!!!!!!
S tím spaním, asi jsou nějaký erupce na slunci (teda spíš na měsíci 😀 )taky už dv 😝 a dny spím hodně mizerně 😠

aktaka
10. únor 2010

tak je Luky rozumný tedy 🙂
však co by ne, tátové taky vozí děti, ne snad? 🙂

baraf
10. únor 2010

no právě, on je tatínek.... a není sám. ve školce musely učitelky koupit holčičkám ještě jeden kočárek, bo o ten původní se tam prali kluci 😀

aktaka
10. únor 2010

to je emancipace v chlapskem podani 🙂 ale mne se libi tohle mazani predsudku,co je a neni holcici x klucici

baraf
10. únor 2010

tak, tak. jako nechci,aby se líčíl nebo tak,že jo (i když on by chtěl 😀 ) ale jinak ať si hraje s čím chce 😝

aktaka
10. únor 2010

zase zkusit se má všechno 😀

baraf
10. únor 2010

nono, ty se taky moc netváříš na kluka v růžové autosedačce 😝

sonka.77
11. únor 2010

Ahoj holky! Psala jsem Siki o víkendu a říkala, že už si mohla miminka pochovat a Matýska i nakojit, byli totiž v inkubátoru, kvůli nějaké infekci, ule už je to dobré. Prý, že bude v nemocnici ještě tak 14 dní. Všechny vás moc zdraví. 🙂

Ajscho, teda to je úroda! Gratuluji a nesmutni, čas teče jak voda a ani se nenaděješ a bude KETík. 🙂

Holky, já si zas jako malá hrála výhradně s autama. 🙂 A chlapa, který umí vařit bych si fakt přála, ten můj se k tomu nemá. Báro, myslím, že ti budoucí snacha poděkuje. 🙂

baraf
11. únor 2010

ahoj,

Soni-díky za zprávy, aspoň,že už jsou v pohodě

a já mám doma chlapa, který umí uvařit, když na to má čas.... tak jsem ráda. a Lukyho taky naučím....

ajscha
11. únor 2010

Ahoj,
já mám staršího bráchu, takže jsem si taky hrávala s autíčkama a na dobývání pevnosti a plížení v trávě a taky jsem vyrostla, aniž mě to nějak vážněji poznamenalo 😉 Doma naštěstí funguje s úklidem a vařením teorie, že když se na to vrhneme oba, budeme to mít rychleji hotové a víc času pro sebe.
Držím Siki palečky, ať jsou co nejrychleji v pořádku a všichni spolu doma.

aktaka
11. únor 2010

čauves ve spolek

chudáci bobši sikioví měli infekci. no hlavně, že už je to všechno v pořádku, teď už jen porostou a za chvíli jsou doma 🙂

Soni, mluvíš mi z duše, já bych taky chtěla chlapa, co umí vařit. mě to občas tak nebaví, tedy hlavně vymýšlet, co uvařit. navíc mi chlap v kuchyni přijde hrozně sexy 🙂 no co, můj zase uklízí 🙂

Baruš, netvářím, jen nechci, aby mi někdo říkal "vy máte krásnou holčičku", když to bude kluk 😀 včera jsem tu prohlížela nějaké album a tam bylo mimčo jednou ve světle modrém a jednou v růžovém, takže jsem fakt chvíli nevěděla, co to vlastně je. já ty barvy beru jako dobré rozeznávací znamení 🙂

já mám mladšího bráchu a musím říct, že mě taky daleko víc bavily jeho hračky