Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

katrin32
24. únor 2010

siki, moc gratuluji, máš krásná miminka 🙂

ajscha
25. únor 2010

Ahoj,
Siki, krásní bobísci, hlavně že už jste doma, tak ať krásně rostete a užíváte si pohodové miminkování 😉

sonka.77
25. únor 2010

Siki, tak hurá, už jste doma! Mimísci jsou úžasní, musíte mít obrovskou radost. Moc gratuluji! 🙂 Tak ať pěkně rostou a jsou moc moc zdraví. 🙂

Holky, já nejdu na KET, ale na 2. IVF, mražáčky jsme neměli žádné.

Dandi, tak držím palce, ať to dopadne! 🙂

danda78
25. únor 2010

ahoj,
sonko promiň myslela jsem že máš ještě mrazáčky, tak to budeš msuet absolvovat celé znovu jako já...
já jsem dnes dostala menzes, takže od zítřka začínám píchat 150j.gonalu první 2 dny a pak 112,5j.do ultrazvuku. Na ten jdu ve středu... Snad to nějak zvládnu, gonal jsem ještě neměla a přece jenom už to jsou 2 roky cojsem si něco píchala naposledy...
tak držte pěstičky, moc na vás na všechny myslím a brzo zase ahoj...
D.

siki26
25. únor 2010

Dando, to víš, že budeme držet palce, ale ty to bez problémů určitě zvládneš 😉

Soni, a kdy se vůbec na IVF chystáš? Jak jsem tu dlouho nebyla, tak jsem trošku mimo 😅

aktaka
25. únor 2010

Siki, broučci jsou krásní!!
tou infekcí jste si určitě vybrali to špatné a teď už budou jen krásně růst a dělat vám jenom radost 🙂

aktaka
26. únor 2010

ahoj holky
tak mám chvilku času

Siki a jak to doma zvládáte?

Dando, držím pěsti. gonal je dobrý, já si ho nemůžu vynachválit 😉

sonka.77
26. únor 2010

Siki, ještě nevím kdy půjdem, teď beru antinu kvůli cystě a za 14 dní jdu na UTZ. Když tam furt bude, tak budem muset ještě čekat, případně operace a když tam nebude, tak bysme mohli na IVF. Tak držte palce.

Akti, ahoj!

siki26
27. únor 2010

Akty, zatím to zvládáme docela dobře. Včera jsme šli k doktorce do poradny a musím říct, že nakojit, obléct a přenést do auta stačilo k tomu, že jsem byla úplně zpocená a když jsme se vrátili, tak jsem na 2 hodiny vytuhla 😅
Broučkové pěkně rostou, Matýsek přibral od úterý 125g a Natálka 90g. Takže jsme byli pochváleni, jsou to šikulové...

Soni, tak budu držet palce, aby jste šli na IVF co nejdříve, protože to čekání musí být už na palici...

Teď jsem dočetla - Baruš, mrzí mě, že to tentokrát nevyšlo, ale určitě bude líp a prcek se brzy přihlásí 😉

baraf
27. únor 2010

Baaaaf

tak jsme doma. bylo to super.sice ke konci počasí hnus, ale jinak dobrý. Luky se rozlyžoval, nebojí se ničeho.... tak možná pojedem ještě do Alp.

Siki-vítejte všichni doma, broučci jsou kouzelný. a děkuju, jaro,doufám,pomůže. kde jsi nakonec rodila, v tom Motole?

jinak vás všechny zdravím, moc jste toho teda nenapsaly,aspoň toho nemusím moc číst 😀 zatím se mějte, musím jít dovybalit ty hromady. 😠

sonka.77
1. bře 2010

Siki, je to mazec viď? Ale až se zajedete, tak to bude lepší, hlavně že jsou mimísci v pořádku a pěkně rostou. Jak to vlastně bylo s tvým porodem? Proč najednou císař? Povyprávěj trochu. 🙂

Baruš, stihli jste asi poslední zimní týden na horách! A Luky je pašák, to je dobře. Taky bych jela hnedka do Alp, ale nějak nemám s kým. 😒

Holky zítra jdu zase k psycholožce, tak jsem zvědavá, protože po minulé návštěvě to tedy byl uragán. 🙂

Kdepak máme Madlinku?

sonka.77
1. bře 2010

Tak Akti je dneska na cukrovce. Tak doufám, že vše bude v pořádku. 🙂

aktaka
1. bře 2010

ahoj holky

Baruš řádně vydovolenkovaná? 🙂 Luky je pašák, ale já co pamatuju bráchu, tak ony ty děti se fakt vůbec nebojí. tedy až na mě, já byla strašný posera 😀

Siki, taky jsem zvědavá na nějaký popis porodu 🙂

Soni, my tu máme uragán už dnes 😀 na dálnici je to děs, jsem měla co dělat udržet auto rovně, chvíli jsem přemýšlela, jeslti nemám píchlou pneumatiku, jak to se mnou cloumalu 🙄

jinak jsem přežila i druhý ogtt, výsledk se dozvím ve čtvrtek, kdy jdu i na velký utz v 30tt. snad to bude v pohodě, vůbec si neumím představit být bez sladkého natož vůbec držet nějakou dietu. to není nic pro mě 🙂

aktaka
1. bře 2010

a kdo chce čučnout, přidala jsem novou fotku pupku

madlinka
1. bře 2010

Sonko tady jsem!!!!!!!! Věnovala jsem se teď spoustě činostem u pc jsem moc neposedávala......mám nemocnýho kocourka, sháním už nějaké věcičky na prcky, objela jsem nějaké návštěvy a začínáme vyklízet, za 14 dnů vyměňujem v celém baráku okna, tak bude mazec........

Siki to jsou teda mocmoc šikulové!!!!!!!!!!!!!!!! Mám z vás moc velkou radost!!!!!!!!!!!

eimmy
1. bře 2010

ahoj holky dělali některí z vás v ISCARE IUI ????

aktaka
1. bře 2010

Madli, výměnu oken, jo? to si pak užiješ toho uklízení, to je děs ☹

Eimmy, mně dělali v iscare tři iui

eimmy
1. bře 2010

a kolokátý DC ? píchala jsi si před tím injekce?? já dnes byla ( 5DC) na ultrazvuku mám na každé straně okolo 20 folikul a mám přijít 12 DC a utčíme termín IUI... ale zatím jsem nedostala žádné prášky... platila jsi něco za IUI????

aktaka
1. bře 2010

iui jsem měla bez stimulace, tzn. nepíchala jsem si nic. ovulaci mívám až kolem 18DC, takže i v té době iui proběhly. podle mě, pokud tělo normálně funguje, je zbytečné ho zatěžovat nějakými hormony na víc. neplatila jsem nic

eimmy
1. bře 2010

díky za info... 🙂

baraf
1. bře 2010

Akty-hezký bříško.... tak držím palce, ať je test v pohodě. vydovolenkovaná jsem, ale jsem i utahaná. nedostala jsem se do postele před půlnocí. navíc se ukázalo, že nafotit se dá všechno a ubytování bylo úplně jiný,než na netu-na postelích se spát nedalo....

Madli-pevný nervy s oknama!

sonka.77
2. bře 2010

Akti, supr pupík, zrovna jsem si říkala, že bys už mohla aktualizovat. 🙂

Madli, tak to vás teda čeká práce. Ale ta nová okna, to je paráda, to se meje samo. Budete mít plastová a nebo dřevěná?

Eimmy, ty máš 5DC folikul veĺký 20 mm? Nebo jsem to špatně pochopila?

Báro, no to se stává, ale i tak jste si to užili, ne? I když to spaní.... 🙂

aktaka
2. bře 2010

ahoj žínky 🙂

Baruš já se taky vždycky z hor vracela totálně vyčerpaná, a to jsem s sebou neměla ani žádné vlastní děti 🙂 ale zase úžasný psychický odpočinek

Soni dnes jdeš k spychoušce? nebo už to máš za sebou? čekám na ten uragán 🙂

sonka.77
2. bře 2010

Akti, ne ne, jdu až odpolko. Není radno chodit k psychoušce dopoledne, neb se hodně brečí a člověk může být dost psychicky rozhozený a jít pak ještě do práce, to není dobrý nápad. Takže jdu po práci a pak šup domů. Minule jsem řvala u ní a pak ještě asi dvě hodiny co jsem od ní odešla a pak ještě v noci, no říkám uragán emocí. Dneska to nepředpokládám, ale minule jsem si taky myslela, že bulet nebudu. Tak uvidíme. 🙂

aktaka
2. bře 2010

tjo a nejsi z toho pak spíš negativně rozhozená? já bych si asi připadala jak hysterka. i když to si připadám vždycky, když kvůli něčemu bulím 😅 😀

sonka.77
2. bře 2010

Akti, to rozhodně ne, jak jsem psala, narazily jsme na jeden problém z minulosti, který jsem si vůbec neuvědomovala a jak se do toho hráblo, tak se povolily stavidla a všechno to muselo ze mě ven. To je vlastně účel psychoterapie, vypudit všechny ty staré boly a nevyřešené problémy z těla ven. A to se mi myslím povedlo dokonale, aspoň v tomhle případě. Naštěstí jsem měla možnost ten můj problém po letech vyřešit a od tý doby se cítím fakt skvělě, myslím, že se ve mě opravdu "něco" hnulo ohledně početí, mateřství a tak. No zažila jsem neuvěřitelný uragán emocí, od bulení, křičení, uvědomění si, až po smíření a pochopení. Nedá se to moc popsat, ale nikdy by mě nenapadlo, že něco takovýho zažiju a už vůbec by mě nenapadlo, že ten problém vůbec existuje. Určitě jsem udělala aspoň první krok k miminku.
Dneska jsem zvědavá co na to psychouška řekne, bo minule jsem od ní odcházela s tím, že já žádný problém nemám, a pak se děly věci. 🙂

sonka.77
2. bře 2010

Akti a nepřipadej si jak hysterka když bulíš. Psychouška říká: Když nepláčí oči, pláče duše. V tom s ní naprosto souhlasím.

aktaka
2. bře 2010

no musí to být zajímavé. ve mě určitě taky něco dříme, ale já bych měla strach, co to je, že když to pustím ven, nestačím se pak divit 🙂
na tom pláči asi něco bude, vždycky je mi lépe, když se vybulím 🙂

tak mi vysvětlete jak já mám chodit na procházky, když vyrazím ven a za deset minut se mi chce na záchod 🙄 a to do mě sestřička vždycky valí "choďte, hodně choďte, aspoň dvě hodiny denně". já si to můžu maximálně rozložit na čtyři vycházky po půl hodině 🙂

baraf
2. bře 2010

ahoooj

Soni-jojo, užili..... lyžování super a děti se taky daly zvládnout.... docela dobře zní, že Ti ta psycholožka pomáhá, tak snad je všechno na dobré cestě....

Akty-tak si s sebou ber pampersky 😀

aktaka
2. bře 2010

Baruš, stačí, že mám balon místo pupku, nemusím mít ještě vycpaný zadek 😀