Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
3. bře 2010

ahoj holky

Dando, držím pěsti, ať je vše ok

Ajsho, to je super, že ses dala tak rychlo do kupy, to ještě toho vánočního prcka nebo prcky stihnete 🙂

Baruš, chudáku, to je smrtelná kombinace - nákup jídla a zubař

ajscha
3. bře 2010

Tak tohle znám důvěrně, čas od času se to prostě nestíhá - v lednici hlady oběšený pavouk a k večeři špagety se sýrem 😀

baraf
3. bře 2010

Akty-už to mám za sebou.... ale těch důchodců,co bylo v Globusu 😠 šla jsem k zubařce s jiným zubem a ona našla ještě špatnej další-teda jen opravovala plombu.... ale zvládla jsem to a za chvilku se odměním kávičkou

aktaka
3. bře 2010

Barus,to je jasne,ze jsi to zvladla. Jsi preci zenska a od nas se ani nic jineho neceka 🙂

baraf
3. bře 2010

Akty-pravdu díš.... milion úkolů a nejlíp najednou... 😠

aktaka
3. bře 2010

jistě, jinak by to ani nebylo ono 🙄

baraf
3. bře 2010

jsme chuděry......... 😀 😝

aktaka
3. bře 2010

zase si muzeme zafnukat 🙂

danda78
3. bře 2010

ahoj holky, tak jsem se vrátila z kontrolního ultrazvuku a vypadá to zatím dobře, pokud vše půjde jako doposud, tak půjdu asi v pondělí na OPV. a to jsem stimulovala jen 112,5j.gonalu a i tak říkal primář že to vypadá na asi 20folikulů, uvidíme kolik z toho bude vajíček.
V pátek jedu ještě na kotnrolní utz..Máme to skoro 200km takže i když v ordinaci strávím jen 5min.zabere mi to celý den..ale co bychom neudělaly...
Zítra si musím ještě vyřídit předoperační u obvoďáka, zajít na krev a s močí, odpoledne vezu pejska na operaci kolenních vazů a v ptáek vstávám tak ve 4 abych se tam na 7.40 dopravila, a to mi ještrě odpoledne příjde odhadce z KB ¨na odhad nemovitosti, protože žádáme o úvěr...
Takže toho mám teď docela dost na zařizování, ráda bych potom alespoň 4 dny byla v klidu a nikam se nehonila,ať se můžou mimísci pěkně zahryznout...
Tak mi držte pěsti a já vám zase podám info.
Jinak Baruš zubař a nákup jsou věci, které opravdu nesnáším,takže nezávidím..
A Ajsche gratuluju k tomu, že se jí blíží KET dříve než čekala, třeba to ještě letos obě stihneme..
A Akty už 29tt?? taky moc pěkné
tak se kočky mějte a nejdýl v pátek se ukážu... D.

siki26
3. bře 2010

Ahoj holky,
nějak nestíhám vysedávat u PC. Nevím, kam dřív skočit a když mám chvilku čas, tak spím 😅 Zítra jdu zažádat o porodné, tak pokud bude hezky, tak chci poprvé vytáhnout kočár. Tak prosím ať svítí sluníčko 🙂

Císařem jsem šla protože se Matěj otočil ještě hlavičkou nahoru. Nechápu, jak se mu to mohlo povést 🙂 Před půlnocí mi praskla plodová voda a prckové se narodili v 5:54 a 5:55. Bolesti jsem měla jen slabé, takže to bylo v pohodě. Za to ten zážitek na porodním sále než mě uspali byl hrozný - už to nikdy nechci zažít. Dostala jsem hrozný strach a nervy pracovaly, takže kdybych nevěděla, že prckové musí ven, tak jim snad uteču. Byla jsem v celkové narkóze, epidural bych fakt nezvládla - já nervák 😅 A potom bylo nejhorší asi to první vstaní z postele do sprchy 6 hodin po narkóze. Strašně to bolelo, fuj 😖 Ale každé další vstaní z postele bylo lepší a lepší...

madlinka
3. bře 2010

Ahoj holky, tak jakpak to jde??? Já dneska celý den trávila u doktorů.....ale zvířecích. Nechali si mýho kocourka na klinice - operovali mu močový kameny a má i nějakej ošklivej zánět. Teď jsem si ho přivezla, tak tu nad ním bečím, jak je zrychtovanej.

A zítra hurá zas po doktorech, ale tentokrát už mých.....dopoledne jdu do poradny a odpolko na 3D ultrazvuk....o jéééééé já se těším

aktaka
4. bře 2010

ahoj holky

Siki, tak se ti to splnilo, dneska šajní oskar jak divý 🙂
jak to tak čtu, tak porod v pohodě, ale psychicky to byla zkouška, co? no hlavně, aby ses dala rychle do pořádku, ted už bude všechno jen lepší 🙂

Dando, 20 folikulů je pěkná úrodička, tak držím pěsti ať je tam co nejvíc vajuch

Madli, co kocour, už je mu lépe?

jinak já jsem byla v poradně, cukrovka je ok, malá už je hlavou dolů a má 1300g 🙂

madlinka
4. bře 2010

Akty čičina nic moc.....uvidíme co zítra kontrola.....

Jinak my jsme úplně v pořádku......... Odpovídáme 18tt, mají oba přibližně 200g (přesný číslo si nepamatuju).

Jinak 3D utz dobrý, ale moc nespolupracovali, takže jsme toho moc neviděli. Jeden je na 90% kluk a druhej ani náhodou nevíme.

Hodim pak nějakou fotečku, ale nejdou mi udělat kvalitní....

sonka.77
4. bře 2010

Ahoj holky! Tak došlo i na mě, jsem nemocná, ale snad to spraví dva tři dny.

Ajscho, tak to je paráda, tak ať to klapne. 🙂
Dandi, taky držím palce, ať je krásných vajíček co nejvíc. 🙂
Siki, tak on se stihl otočit? 🙂 A porod se spustil sám, já právě myslela, že udělali císaře nějak preventivně nebo kvůli nějakým komplikacím a ono samo. No je dobře, že byl císař, u dvojčátek je to podle mě bezpečnější, i když jinak pro císaře moc nejsem. Tak jaká byla vycházka? 🙂
Madli, tak paráda, pěkně rostete a kocourek ať je brzo v pořádku, ten si musel užít, chudáček.
Akti, dneska teda samé dobré zprávy, to je super. 🙂

madlinka
4. bře 2010

Fotky mam hotový

sonka.77
4. bře 2010

Madli, krásný fotečky! 🙂

sonka.77
4. bře 2010

Šmankote holky, tady chumelí o 106, pomóc!!! 🙂 😕

madlinka
4. bře 2010

Tady je černá obloha jak na bouřku a taky chvilku spadlo pár vloček ☹

Soni děkuju 🙂

danda78
4. bře 2010

ahoj holky, tak dnes jsem měla taky náročný den, ráno v 6 jsem si skočila na krev, potom pro výsledky kolem 11 hned k obvoďákovi aby mi napsal předoperační zprávu, ten si myslel, že musím být mrtvá, protože jsem dnes měla tlak jen 90/50....
a po obědě jsem vezla pejska na veterinu - operovali jí koleno,měla přetrhané kolenní křížové vazy...a až 6 jsem si ji vyzvedávala, teď tady chudák ještě dospává narkózu, má oholenou celou nohu a jazyk ven..chodím ji kontrolovat zda dýchá,dnes budu spát u ní...Nemohli jsme ji s "tchánem"ani unést, váží 32kg a byl to horor..
a ráno vyrážím opět směr Praha, takže vstávání před 4 bude kontrolní ultrazvuk, potom jedu rychle za pejskem a odpolko schůzka s odhadcem, no nenudím se...
alespoň nemám moc času myslet na to, jak to všechno dopadne..
jinak madlinko moc krásné fotky, gratuluju..
akty taky gratulka ke kontrole hlavně že je vše v pořádku a malá už dokonce hlavou dolů...super
sonko nemoc nezávidím,ale lepší marodit teď než pak při stimulce..
siki, díky za popis porodu, hlavně že jste už teď všichni v pořádku a začnete si užívat..
tak se mějte, hezký večer a zítra se ozvu jak to vypadá, ale spíš až navečer..

baraf
4. bře 2010

zdar všem

Siki-tak jaká byla procházka? ty nervy před císařem znám 😀 ale já už je pak prosila, ať něco udělaj,jak mě bylo zle...
AKty-gratuluju ke kontrole....

Madli-Tobě samo taky a kocourek,ať je brzo fit..a fotečky hezký

Soni-no teda, nemoc jo? tak se brzo uzdrav

Dandi-tak "příjemné" vstávání a držím palečky. a pejskovi ať to brzo běhá.

a u nás taky sněžilo... no co, boby jsme ještě neuklidili 😀

aktaka
5. bře 2010

ahoj ve spolek

Soni, co blbneš, na sklonku zimy marodit? 🙂
i když tady to moc na konec nevypadá, sice teď svítí oskar, ale ráno chumelilo

nám to tady nějak marodí, Sonička a zvířena 🙂 tak ať jsou brzy všichni v pořádku

sonka.77
5. bře 2010

Dandi, teda fakt se nenudíš. Hlavně se nám neužeň. Pejsek ať je bzro v pořádku a ty zítra na jedničku. 🙂

Báro, tady je to na boby rozhodně, zase všude bílo. 😖

Akti, to víš, já celou zimu držím a pak mě sejme první jarní slunko. Mám to tak většinou, že padnu koncem zimy. 😀 Ale dneska už je mi mnohem líp, neměla jsem ani horečku, ale šílenou rýmu a šílený bolesti v krku a troch kašel. Dneska už to odeznívá.

Sonička a zvířena...... Akti dík. 😀

danda78
5. bře 2010

ahoj holky, tak se hlásím po dnešní kontrole, nakonec to vypadá,že folikulů bude požehnaně, asi zase kolem 30 😕 , i při nižších dávkách, no prostě jsem taková nosnice...
uvidíme kolik vznikne vajíček...
takže OPV bude určitě v pondělí, v 7 ráno nástup a od 8 se to dělá, takže kolem 11 bych mohla být hotová.. přítel mě tam ráno odveze, skočí si do komůrky a na odběr krve a pak bohužel musí do práce, mají poradu každé pondělí a tam nesmí chybět, tak přemýšlím jak se dostat domů, on bude končit až tak kolem 6 a to se mi na něj nechce čekat celý den...taky musím domů za nemocným pesanem....
Myslíte že bych po OPV zvládla cestu vlakem sama???? Většinou mě bolí dost břicho,ale až večer nebo druhý den tak by to tak nemuselo vadit ne?? Vždy když máme něco důležitého,tak nemůže,....chápu že práce je taky důležitá,ale... a to odjíždí potom 18.3. s kluakma na hory na 10 dnů, tak tady budu taky sama, no rpostě se to vždycky vyvrbí zrovna když ho nejvíc potřebuju, a to je tak vždycky a jak naschváll..... no budeme to msuet nějak zvládnout i bez něj... omlouvám se, ale musela jsem si vám tady postěžovat..
sonko je dobře že už ti je lépe..
tak přeji hezký víkend a díky za rady a držení pěstiček, budu to ještě potřebovat.. d.

aktaka
5. bře 2010

Soni, moc neprskej, být v jedné grupě s domácími mazlíčky, to je čest. jak známo, ti bývají nejvíc obletovaní 😀 😵

Dando, jak to máš domů daleko? mně tedy vyloženě říkali ten den a následující neřídit, kvůli narkoze, ale cestu vlakem bych asi zvládla v pohodě. i když byla jsem ráda, že jsem nemusela nic takového řešit
jinak držím na pondělí moc pěsti, ať je dobrá úroda samých kvalitních vajuch 🙂

a my máme kočár na prodejně,juchůů. akorát si pro něj pojedeme asi až příští neděli, dřív tam manžela nedokopu

madlinka
5. bře 2010

Tak jsem zas trávila celé odpoledne na veterině.....od půl 4 doteď 😖 , ale snad už je Pupíček lepší.....už mu vyndali ten vývod, napíchali injekce a dostali jsme už jen na týden léky. Tak snad po týdnu nebude pokračování.....

danda78
5. bře 2010

ahoj holky, díky za info aktako, tak poraďte i ostatní, přes víkend to musím nějak vymyslet jak dojet domů...mám to z Iscare se musím dostat na hlavní nádraží - tramvaj a metro, a potom 2 hodiny rychlíkem, a dále ještě 20km autem..ale to už by mě někdo čekal, to bych si zařídila...
tak co myslíte??? nechci nikoho otravovat aby tam na mě čekal a strávil se mnou celý den,ale zase nechci nic zanedbat..
a co říkáte na úrodu?? primář už mě upozorňoval ať hodně piju, alespoň 3-4 litry tekutin, i když to moc neovlivním,aťse mi opět neobjeví OHSS...
tak pěkný víkend, u nás chumelí jak blázen,tak budu zítra doma, večer chvíli do práce a v neděli budu žehlit a dělat resty co mám doma,ať pak po OPV mám chvíli klid...
D.

baraf
5. bře 2010

Dando-mě taky kladli na srdce, že si MUSÍM zařídit odvoz. opravdu by Tě nikdo odvézt nemohl?jinak úrodička pěkná.

Madli-tak snad už bude kocourek v pořádku

Soni-Akty má pravdu, domácí mazlíčci se maj dobře 😀

madlinka
6. bře 2010

Dando zkus to nějak zařídit......já měla 31 vajíček a byla jsem ve stavu kdy jsem brečela i v tom autě....nedovedu si představit že bych cestovala sama mhd..........navíc na to skutečně kladou důraz, že si máš zajistit odvoz.........

Jinak holky já se s váma asi tak na týden rozloučím ..... v pondělí nám přijdou do celého domečku montovat nová okna, následně budeme malovat, tak tu bude staveniště, budu mít schovaný i noťas, takže se sem nedostanu.

Držte mi palečky ať to ve zdraví a bez stresu zmáknem, je to dvougenerační barák takže práce jak na kostele.....

Mějte se tu moc krásně a buďte hlavně v pořádku!!!!

Jo a kocourek se zatím jeví celkem slušně, tak snad to už máme za sebou......

baraf
6. bře 2010

Madli-tak ať to přežijete bez úhony-a moc to nepřeháněj! a bezva,že kocourek už vypadá líp.

danda78
6. bře 2010

ahoj díky za rady. tak přítel to nakonec vymyslel tak, že tam v pondělí pojede se mnou, počká na mě, než budu mít po OPV a pak mě zaveze k nim doŘíčan, je tam nějaký hotel, kde se zná s paní, takže tam můžu zůstat na pokoji a ještě se prospat, on si mezitím skočí do práce na poradu a na pohovory a kolem 7 hodiny pojedeme domů, takže doma budeme tak v 10 večer, bude to náročný den,ale co nadělám...vezmu si sebou hodně jídla a čtení a snad to tam nějak přežiju, a pejska mezitím bude doma hlídat tchyňka...
takže s počtem vajíček a jak to vypadá se vám ozvu nejspíš asi až v úterý, protože v pondělí večer už budu ko...
madli, tak ať to v pohodě zvládnete a dopadne to dle tvých představ..
držte mi pěstičky a brzo ahoj. D.