Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

darkwitch
10. bře 2010

nemusim mit doporuceni od doktora kdyz chci do caru, ze ne? me moje doktorka rekla, ze takove veci resi az po dvou letech snazeni, ale me uz se dalsi pulrok cekat nechce, hlaska vzdyt jste mladi je sice fajn, ale za chvili se nebudu mit s kym bavit, protoze vsichni deti maji nebo cekaji...

sonka.77
10. bře 2010

Doporučení nepotřebuješ a není pravda to o dvou letech. U "zdravých " párů se začíná řešit po roce neúspěchu.

darkwitch
10. bře 2010

sonka ja myslela, ze moje mudra to resi az po dvou letech

aktaka
10. bře 2010

Dark, nikde nechodíš jen k jednomu dr. on si kvůli tobě nebude dělat směny navíc 🙂 jde jen o to, že se ti může poštěstit, že ti tvůj cyklus bude korespondovat s jeho směnami. já taky měla jednu dr, ke které jsem chodila daleko víc jak k ostatním a brala jsem jí už jako "svou"

jinak já to měla jako Baruš, chtěla jsem jít do gennetu, ale dr mi doporučila iscare, že mají prý větší úspěšnost. spokojená jsem byla, těhotná jsem, co víc chtít 🙂

Baruš, jméno samozřejmě nemáme. na co, že jo? 😀 do podolí se musí tři týdny před termínem porodu přinést papír na matriku se jmény, tak myslím, že to budeme rozhodovat ten den ráno 😀

sonka.77
10. bře 2010

Dark aha. 🙂

Akti, ani žádné návrhy? 🙂

sonka.77
10. bře 2010

Holky musím letět. Ahój! 🙂

baraf
10. bře 2010

Akty-my vybrali den před porodem-a kdybych nebyla doma na propustce, nevím, co bych jim na sále řekla 😀

aktaka
10. bře 2010

Soni, návrhy máme, ale dokud to nerozsekneme, tak nic neříkám. i když, my to neřekneme ani až se rozhodneme, ať má okolí nějaké překvápko 🙂

Baruš, ale ono se to dá stejně pak změnit, ne? že sice chtějí lejstro předem, ale pak ti to změní. to jako moc nechápu...

baraf
10. bře 2010

je mi divný,že to chtěj předem. u apolináře to chtěli až při příjezdu k porodu. ale taky mi říkali,že to můžu změnit. jo a my taky neříkali jméno, ale my nevěděli ani pohlaví 😀

aktaka
10. bře 2010

no já jsem taky nechtěla vědět ani pohlaví, bohužel jsem na to rozhodování nějak nebyla sama 😀
já jí zase nechci říkat nějakým určitým jménem, co kdyby se z ní přeci jen vyklubal ještě kluk 😅

baraf
10. bře 2010

Akty- já myslím, že už jí nic nenaroste 😝 😀

no nic, jdu něco dělat, dala jsem se do vymejvání kuch.linky. jen jsem si udělala přestávku na kávičku. tu jsem dopila, tak jdu. zatím

aktaka
10. bře 2010

já doufám, že ne 😅 zase tři různí lidi jednoznačně řekli, že je to holka, tak si snad můžu být jistá

tak to já zvládám pracovat i dopisovat, jsem lepší prostě 😀 😀

baraf
10. bře 2010

já taky pracuju a dopisuju, ale zas to chci mít rychle za sebou. a př. týden chci umejt okna. jak do nich svítí sluníčko, tak je to humus

baraf
10. bře 2010

ale samo,že jsi lepší 😀

aktaka
10. bře 2010

no aspoň, že to nezastíráš 😀

u nás myje okna manžel, tedy letos bude určitě on. doufám, že to všechno stihne než porodím, má celkem dlouhý seznam, co má udělat 😅 😀

baraf
10. bře 2010

tak já okno v kuchyni umyju už dnes... jak myju tu linku, tak je mi líto sundavat př. týden zaprášenou záclonu a mít v čistý kuchyni špinavý okno. chudák manža, snad to zvládne 😀 jestli má i vymalovat, tak aby začal 😝 co na to říká?

sonka.77
10. bře 2010

Akti myslíš tu kávičku a dopisování, že stíháš? 😀 To víš my ostatní opravdu pracujeme. 😀

aktaka
10. bře 2010

vy pracující lid toho naděláte. dřepíte v kanclu, nohy hore a akorát vykládáte, kolik toho máte 😀 😀

baraf
10. bře 2010

haha, Akty mluví z vlastní pracovní zkušenosti. a pak že šla na neschopenku kvůli stresu z práce 😀 😝

sonka.77
10. bře 2010

Akti přesně tak a k tomu zrovna pojídáme výbornou domácí fazulačku. Mňám... 😎

Jak že to bylo s tím stresem v práci??? 😀

baraf
10. bře 2010

Soni-dobrou chuť. sama jsi vařila? já budu mít knedlíky (dostala jsem recept z Rakouska na ty jejich houskový s uzeným) a zelí.

sonka.77
10. bře 2010

Baruš, jo jo sama, polívčičky to je moje, dneska si uvařím kroupovou, po tý se můžu utlouct. A ty tvoje knedlíky, mňam, mňam, to já taky ráda. Zelíčko a uzený, to bude dobrota. 🙂

baraf
10. bře 2010

Soni-holka šikulka. já mám taky ráda polívky. a když jsem byla těhule, tak jsem snad ani nic jinýho nejedla. 😀

aktaka
10. bře 2010

a co jste si myslely, že jsem se v práci předřela či co? 😀

tak já měla palačinky a dost jsem se přežrala 😅

sonka.77
10. bře 2010

Baruš, tak co pochutnáno? Dneska jsem si teda daly do nosu, co holky? 🙂 A teď jdu pracovat. Páček. 🙂

baraf
10. bře 2010

Soni-uf, jo,pěkně jsemse nacpala a jdu na ta okna. umeju je v přízemí a podkroví si nechám na př. týden. tak zatím.

baraf
10. bře 2010

tááák a mám to, teď už jen tady poklidit ten zbytek. a sluníčko sem může konečně nakukovat...

aktaka
10. bře 2010

Barus,takze zitra bude prset,jo? 😀

baraf
10. bře 2010

Akty-to se ví, zítra leje jako z konve. nebo si spíš myslím, že bude sněžit, dost mrzne 😠

madlinka
10. bře 2010

ahojky holky, tak baráček máme celej rozbitej......musela jsem se s kocourem odstěhovat k mamce, manža tam nějak přebývá......zedníci budou končit v neděli a pak musíme čekat do dalšího víkendu než budem moct vymalovat......dneska dopoledne jsme byli koupit nové koberce.......pán byl moc milej, tak si je nechá na skladě a až budu mít hotovo, mám mu zavolat a on je přiveze....super......ale popadá mě beznaděj, když to tam vidím, mám pocit že nebudem už nikdy bydlet normálně........

Siki to je super že jsou mláďata takový zlatíčka.....jen tak dál......

Dando moc gratuluju k úrodičce.....nádhera!!!!!!!