Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lentilka81
20. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Dandi, může to být tím, že se mimi zahnizďuje 😉 držím palečky

danda78
20. bře 2010

ahoj holky,
díky za vaše zkušenosti a rady. přes noc v pohodě, nic a to jsem byla dokonce 2x na wc a teď ráno jen jak jsem vstala tak zase....
nevím ještě se mi to nestalo, snad to bude jak píšete...
ale na nervy jsem teď teda pořádně, doteď jsem na to tak nemyslela a nepřipouštěla si to,ale teď mám hrůzu se jen pohnout nebo udělat rychlý pohyb.
Vím že to už neovlivním, pokud to má dopadnout, dopadne to,ale stejně se pro to člověk snaží udělat maximu, kór když už to je 3.ivf.
přeji pěkný víkend a já se zase ozvu jak to se mnou vypadá....
díky moc. D.

aktaka
20. bře 2010

ahoj ve spolek. tak konecne zase fungujeme. Dandi,ja spinila dva dny po et,pak asi tyden po et jeden den a potom mezi 8. a 10tt,kdyz patre odchazelo dvojce. chytlo se,ale bobek to nezvladl. jak pise Barus,muze to byt dobre i spatne znameni. drzim moc pesti at je to to dobre

sonka.77
20. bře 2010

Ahoj holky! Dandi držím palce, jak psaly holky, teď vůbec nepoznáš, zda je to dobře či špatně, vydrž do testíku a moc se nestresuj, stejně to neovlivníš. Haha to se mi to mluví co? 😀

Teda zajímalo by mě podle čeho rozdělovali diskuse do "Snažilek" a "Nedobrovolná bezdětnost". To je pěkná blbost. 🙄

sonka.77
20. bře 2010

Jé konečně se po odeslání příspěvku nemusím složitě prokousávat zpáky do diskuse! Tak za to dávám za jedna! 🙂

danda78
20. bře 2010

díky holky,
vypozorovala jsem že když ležím nebo jen sedím u pc nebo u telky, tak je to ok, nešpiním,ale jakmile se začnu více hýbat, tak opět špinění....
menzes bych oficiálně měla mít ve středu 24.3.,testovat mám 26.3. tak na oboje je ještě brzy...
nezbývá než vydržet..
děkuji za vaše zkušenosti a rady. pěkný večer D.

ahoj ivčo, jak ty?? dlouho jsi tady nebyla, jak je tobě??
máš nějaké příznaky?? já kromě toho špinění ještě citlivá prsa a nafouklé břicho,ale to je už klasika..

danda78
20. bře 2010

a co ty lentilko zkoušela jsi ještě testnout?? dnes to je už 10.den tak si myslím že by tam zítra ráno mohlo být něco vidět ne???

ivca81
20. bře 2010

Ahojky Dando,
já ti budu moc mod držet pěsti, aby vše klaplo 🙂 teď jsem tady nějaký čas nebyla, chtěla jsem trošku vypnout a nemyslet na to, ale to stejně vůbec nefunguje :(
já stále stejný, bolí mě strašně prsa, ale ty už mě bolí od začátku stimulace a pak taky trošku začíná asi OHSS, jsem nafouklá a břicho tlačí :( ale jinak nic, tak nevím, už mi to leze na budku. Dneska jsem si koupila TT tak asi zkusím zítra testnout, už to bude 8.den a navíc byla PK 5dní tak třeba tam budou //, ikdyž tomu moc nedávám..... a ty budeš testovat kdy?

danda78
20. bře 2010

ahoj ivčo,
jsem ráda, že jsi se tady ukázala, i když sem nechodíš, stejně na to člověk myslí to je jasný..
V pátek jak jsem byla na ultrazvuku kvůli tomu ohss, tak mi sestřička sama říkala, že když termín testování vychází na sobotu, tak mám přijet v pátek mezi 8-9.30 s močí a naberou ještě krev, takže v pátek odpoledne už to bude ofiko...
tak se tam asi potkáme ne??? já pojedu vlakem, tak tam budu kolem 8.45, kdy půjdeš ty????
to břicho i prsa mám stejné, je to normální a patří to k tomu, je to všechno z těch prášků...
já mám doma testy ještě z minula, už asi půl roku, tak testnu,ale pokud se nerozjede mrcha, tak asi nejdřív až v úterý to budeme 10.den od ET.
ty už zítra jo?? tak to jsi dobrá, odvážná....
moc ti budu držet pěstičky ať tam uvidíš vytoužené //...

ivca81
20. bře 2010

Dandi, tak já tam asi taky vyrazím v pátek ať už to je rozseknutý co nejdřív. Budeme vyrážet autem, ale zatím nevím, jak nám to vyjde časově, to ti dám ještě vědět. Na to testování doma je asi brzy viď? Asi jsem si je neměla dneska vůbec kupovat, když je budu mít doma, tak to prostě nevydžím :(

danda78
20. bře 2010

já to chci právě taky vědět před víkendem, pokud tam nic nebude, alespoň budu moci vysadit všechny léky a trošku se z toho dostat, než se přítel vrátí z hor, abych už pak nebulela... jeho to pak trápí a neví jak mi pomoci,tak to chci udělat v pátek...
já mám doma mamatesty 2v 1 balení a asi 3 balení, takže můžu testovat 5 nebo 6 dní po sobě,ale chci to nechat opravdu nejdříve na to úterý...
uvidíš, pokud se cítíš, tak testni,ale vydržela bych alespoň ty 2 dny..
pěkný večer, a věř, stejně už to moc neovlivníme...
D.

ivca81
20. bře 2010

jj ty mamatesty mám taky, koupila jsem si 2 balení, takže když nevyjde zítra, ještě testnu třeba v úterý nebo středu a pak v pátek teda do Prahy. Když to nevyjde, tak je mi jasný, že to strašně obulím, už ve středu jsem z toho byla nějaká smutná a bulela jsem jak želva a to jsem si celou dobu před IVF říkala, jaká to bude brnkačka vydržet 14 dní do testování.
Přítel z toho byl úplně vykolejenej, chudáček pak neví, jak mě utěšit :(
Obdivuju, že máš tak pevnou vůli a vydržíš to do úterý 🙂

ivca81
20. bře 2010

poslední dobou už mi z toho asi trošku hrabe, už si představuju jak kupujeme kočárek a postýlku, zařizujeme pokojíček.....a to jsem ještě před rokem na tyhle věci neměla ani myšlenky 🙂

danda78
20. bře 2010

úplně tě chápu a při 1.IVF jsem byla úplně stejná, teď po 4,5 letech už to beru asi víc racionálně a neuvažuju tak jako dřív, nevím zda je to dobře či špatně,ale prostě člověk si zvykne a naučí se žít téměř se vším...
moc ti přeji aby jsi byla ta jedna z mála, které to vyšlo hned napoprvé.....
zítra určitě napiš... budu chodit koukat zda je něco nového...
já až do toho včerejšího špinění jsem byla celkem v pohodě, spíš jsem se bála toho ohss,ale teď mám strach při každé návštěvě wc zda to nebude horší..
jo jo, chlapi to berou jinak, on je z toho taky vždycky smutný,ale nedává to na sobě tak znát a pak už se těší na další pokus a dívá se dopředu, já to mám v sobě přece jenom dýl a přemýšlím zda jsem pro to udělala vše, nebo zda jsem mohla něco změnit či zlepšit... oni se oklepou a jdou dál...

ivca81
20. bře 2010

já bych hlavně přála tobě, po tom všem, aby to tentokrát klaplo. Pořád si říkám, že já mám teprve první pokus a zase nemůžu mít vše tak jednoduchý, aby to klaplo napoprvé, takový štěstí zase v životě nemám.....
a stalo se ti někdy, že jsi dostala menstruaci ještě před testováním, nebo prostě až když vysadíš ten utrogestan, já teda mám crinone
teď si taky říkám, že jsem pro ten zdárný vysledek mohla udělat víc, no jo pozdě řešit......já jsem se teda moc nešetřila, ležela jsem jen v tu sobotu a pak v neděli už jsem fungovala skoro normálně, jen chvilkama jsem si lehla k telce, a právě pak jsem si to ve středu vyčítala a bylo slzavý údolí, že jsem to všechno zvorala, asi ty hormony taky s člověkem pěkně cvičí :(

danda78
20. bře 2010

tak já jsem ležela tentokrát 3 dny - v tu sobotu,neděli a pondělí, od úterý jsem začala fungovat normálně....
právě že všechny pokusy co jsem kdy měla, i IVF i KETy tak jsem nikdy nešpinila ani nemenstruovala, až po vysazení léků jsem to dostala do pár dnů... tentokrát je to poprvé jiné........
v ležení to není, tak si nemáš co vyčítat, neboj...
pokud to má dopadnout, tak to tak bude...
zítra se budu těšit na zprávičky od tebe, ale kdyby tam // nebyly, nesmutni, je ještě hoooodně brzy a tak se tam můžou objevit později..
testování se vyplatí pak obden ,takže pokud začneš zítra, tak pak až v úterý ....

ivca81
21. bře 2010

Ahojky holky,
právě jsem si udělala TT a k mému překvapení tam byly //, ikdyž ta druhá je slabší..... každou chvilku kontroluju jestli tam pořád je 🙂 teď spíš přemýšlím, jestli to nemůže být způsobený nějakýma lékama, beru crinone a před OPV jsem měla poslední lék ovitrele asi 6.3.
Dandi, jsem moc moc zvědavá na tebe, až testneš, určitě dej vědět, budu držet pěsti 🙂
já ještě zkusím v úterý jestli zesílí a pak v pátek na krev

madlinka
21. bře 2010

Ivi gratuluju, teď už by to nemělo být lékama, zkus testnout znovu a uvidíš že tam bude druhá o chlup silnější!!!!!!!
Supeeeeer 😀 😀 😀

Dandy mocmoc na tebe myslím a držím palečky!!!!!!

lentilka81
21. bře 2010

Ahojky 🙂

Ivi moc gratuluji! 😵 😵 😵 ......lékama to určitě nebude 😉

Dandy držím palečky 😉

U mě je to bohužel jasné ☹ test včera negativní .......tak doufám, že máme alespoň nějaké mražáčky 😕 dneska mám dostat MS, ale myslim že to dostanu až vysadim crinone...

danda78
21. bře 2010

ahoj holky,
hned po ránu nakukuji kvůli ivče a vidím, že jsem udělala dobře 🙂
moooooc gratuluju, to je paráda!!! neboj, lékama už to být nemůže, test ti ovlivní jen pregnyl nebo ovitrelle ale to už je nejmíň 14 dní co jsi ho měla, takže si zvykej na to že jsi těhule!!!!!!! 😀 😀 😅 😅
tak jsi mě nahlodala, že to teda asi taky zkusím dřív než jsem měla původně v plánu,tak že by zítra nebo ve středu??? na opv i et jsme byly spolu, oboum nám dávaly blastocysty, tak pokudtam má něco být, už tam možná bude...
jinak děkuji že na mě taky myslíte..
lentilko, je mi to líto, nebudu tě uklidňovat, vím sama, jaké to je, a plané naděje se člověk chytá rád a pak to bolí o to víc, ale uvidíš, ještě je důležitá krev a do té doby není nic ztraceno, pokud ani to nevyjde, tak snad máte mrazáčky ať to celé nemusíš absolvovat znovu....
pěkný den, u nás slunečný, tak půjdu s pesanem ven...
stále špiním,ale mrcha se zatím nerozjela, tak si zvykám že budu nosit pořád intimku...
ještě se dnes ukážu..
D.

ivca81
21. bře 2010

holky moc děkuju, ještě pořád mi to nedochází a stejně tomu budu věřit, až mi to potvrdí z krve. Madlinko, určitě budu ještě testovat než pojedu na krev.....
lentilko, třeba se ještě objeví, dneska jsi 13.den? ale je super, že případně máte mrazáčky, nám zůstalo jen 1 embryjko a to ani nevím jestli nakonec zamrazili....
Dandi, tak jakpak je? Jaká byla noc? Doufám, že se to krvácení nerozjelo a budeme v pátek obě čekat na ten super výsledek 🙂

danda78
21. bře 2010

z krve to je 100%, pokud chceš můžeš si zajít u vás jako samoplátce, stojí to asi kolem 200,-kč a nebo už vydržet do pátku...
noc klidná, žádné špinění, jako včera, ale jak vstanu tak je to tu opět,...no co hlavně že nekrvácím úplně, snad to nebude nic špatného..

ivca81
21. bře 2010

Dandi, určitě zkus, ale až se na to budeš cítit 🙂 měli jsme to vše stejně časově, tak už by tam taky mohly být // moc moc bych ti to přála. Budu na tebe myslet a určitě sem pravidelně mrkat, abych věděla jak pokračuješ 🙂

ivca81
21. bře 2010

nene já si počkám na ten pátek, to už vydržím
pořád si říkám, že nemám žádné příznaky, jen ty prsa, ale ta mě bolí tolik, že v noci skoro nemůžu spát a bolí mě každý pohyb v posteli :(

baraf
21. bře 2010

ahojky,

Ivčo-tobě potichoučku gratuluju a moc držím palce

Lentilko-co na to říct.... hodně síly do dalšího boje

Dandi-no a na tebe jsem teda hodně zvědavá, držím palce

madlinka
21. bře 2010

Ivčo s příznakama si nedělej hlavu, na ty je ještě brzo.....

Lentilko a kolikátý den jsi??? Třeba je ještě brzo házet flintu do žita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dandi jsem napnutá teda......

lentilka81
21. bře 2010

Madli dneska 11 den po ET a 15 den po OPU. To už by tam něco bylo. 😕 nedá se nic dělat, jedem do dalšího kola 😉

danda78
21. bře 2010

tak ivčo, gratulace největší... opravdu a hned napoprvé, to je bomba...
madli,lentilko,ivčo a baruš, díky že na mě myslíte.... zkusím testnout asi v úterý, to bude 10.den od ET po 5 denní PK tak už by tam něco mohlo být ne??? když ivča má už 8.den // a byly jsme stejně???? 😕 😕
jinak já beru utrogestan, kvůli tomu špinění teď 2-2-2 a prednison, kyselinu listovou, to by taky ani jeden lék neměl ovlivnit výsledek TT že??
lenti,jak jsem psala výš, je mi to moc líto,ale známe to tady skoro všechny, oklepat se a jít dál, nic jiného nám stejně nezbývá..uvidíš zítra z krve,nejedeš nějak brzo 12.den?? nám říkali až tak 14.-15.den že to už je 100%....
zítra se ozvu.. mějte se..
jo úplně jsem zapomněla napsat, dnes jsem si koupila další balení intimek a vypadá to,že po 2,5 dnech špinění od 6.-8.dne od ET přestávám......!!!!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉 nevím co to bylo,ale snad ok...

danda78
21. bře 2010

tak planý poplach, je to tady pořád... ach jo......

sonka.77
21. bře 2010

Ahojky!

Ivčo, polehoučku gratuluji. Tak ať je dál vše jak má být. 🙂 😉

Dandi, to vůbec nevadí, pokud jen špiníš, tak je to v pohodě. Testit teda budeš až v úterý? Tak doufám, že najdeš //. 🙂