Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

danda78
28. bře 2010

ahoj
zdravím všechny..
tak přítel se mi vrátil už teď ráno, asi v 6.30 nového času, přivezl nám čokoládku, zvoneček pro štěstí a 1.nožík pro mimčo (byli na horách ve Švýcarsku) tak to je klasika..
takže on šel spát po celonočním řízení a já s pejskem jsme akorát vstávaly..
teď jsme se vrátily z procházky,ale je tam dnes opět pěkná zima, za chvíli půjdu do práce dělat papíry a pak až si vybalí věci tak mě odpolko čeká praní..
jinak dnes asi pohodový den, tchyňka nám donese oběd,takže leháro,akorát si musím večer nachystat věci na ten pohřeb a papíry co budou potřeba na FÚ.
tak přeji pěknou neděli všem a brzo zase ahoj
D.

aktaka
28. bře 2010

ahoj holky

tak ještě gratluluji i druhé potvrzené těhuli 🙂 jen teď hezky holky držte plody 😉

jinak jsem hodila do alba zase pupek, už to přestává být legrace 😅
pročítala jsem si tady májovky a tam už ženské mají všechno připravené, některé i zabalené tašky do porodnice (beru ty, co jsou +- ve stejném týdnu jak já). no a já nemám ani všechno pořízené, tak nevím, jestli mám být dál v klidu nebo začít nervačit 😅 😀

sonka.77
29. bře 2010

Ahoj čerstvé těhulky! Moc gratuluji ke krásným výsledků krve a těším se na vaše UTZ. 🙂 Jste fakt šikulky, to je paráda. Holky četla jsem statistiku a za druhé pololetí 2009 mělo Iscare úspěšnost při ET a KET 45%. Tak to je super. Doufám, že to letos půjde ještě nahoru. 🙂

Akti, nenervač, ale sem tam něco už by sis fakt měla připravit. 😀 Pupík máš krásnej, jen mi teda na tý fotce připadá skoro stejný jako v 29tt, ale předpokládám, že fotky matou. 🙂

baraf
29. bře 2010

hezký den!

Akty-nenervuj se, však víš, jak jsem to měla já 😀 něco už pořízenýho máš.... pořiď si věci do porodky,ale určitě se nenervuj. bříško krásný!

Soni-ahoj!
Dandi-tobě dnes pevné nervy,ať to vše zvládnete

ivca81
29. bře 2010

Ahojky holky,
ještě jednou vše moc moc děkuji za gratulace, pořád si to nějak neuvědomuju, jen mám ještě takový dotázek: prsa mě sice bolí pořád, ale ty bolesti břicha(píchání a občasná bolest) teď už přestaly, maximálně to pocítím 1-2x za den, je to takto normální?
já a danda jsme byly na ET s dalšíma 2 holčinama, sice nevím jak dopadly ony, každopádně nám dvěma to klaplo, což asi hovoří za vše 🙂
Akty-myslím, že bříško úplně super, a přesně ani mi tam nepřijde nějaký rozdíl mezi 29 a 33tt 🙂
Dandi držím pěsti a určitě se zase brzy ozvi....

madlinka
29. bře 2010

Akty bříško je krásný, ale nepřijde mi tak obrovský......já už vypadám teď skoro jak ty....musím taky hodit fotečku!!!!! Jenže mě k tomu pupku narostla navíc prdel jako náměstí a svoje stehna nepoznávám......nechápu z čeho tak tloustnu když baštím celkem přiměřeně a docela i zdravě..... ☹

sonka.77
29. bře 2010

Hmm.... tak koukám, že mi už smazali fotku. 😒 😠 Jdu najít nějakou jinou. 😠

Madli, to tloustnutí není z jídla. 😀 😀 😀

sonka.77
29. bře 2010

Tak co holky, jak se vám líbim? 😀 😀 😀

baraf
29. bře 2010

Soni-hezký.... mě to ale stejně přijde drsný s těma fotkama....

sonka.77
29. bře 2010

Báro, drsný je to každopádně, ale mají co chtěli mít. 😀 Nevím čemu tím pomohli. 🙂 😠

Za chvilku jste holky s fotkama na řadě. 😀 😀 😀

madlinka
29. bře 2010

A co se děje s fotkama????? To mi nějak uniklo.......

Sonko jsi krasavice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

sonka.77
29. bře 2010

Madli, podle nových pravidel můžeš mít fotku jen takovou, aby ti na ní byla jasně vidět tvář. Jinak ti jí smažou. Takže s kočičkou se bohužel budeš muset rozloučit. ☹ Jinak můžeš mít i tu namalovanou holčičku, ale to se pak nerozeznáme.

aktaka
29. bře 2010

cau babky 🙂 asi fotka zkresluje,pupek roste,aspon podle metru. Soni,ty ses strasne zmenila,co jsme se videly 😀 komu jsi to sekla? Na nas asi taky brzy dojde a budu muset jit na lup 🙂 Tu vybavu budu muset uz asi dokoupit,je fakt,ze treba pro sebe nemam lautr nic. Madli,to neni jen ze bys tloustla tuk, v tele mas ted az o 2l vic krve a zadrzujes hafo vody. Tedy ja doufam,ze je to tak 😀 Ivco,me v podbrisku nebolelo skoro vubec,to nic neznanena. i ta prsa jednou prestanou bolet

baraf
29. bře 2010

Akty-Sonka se nezměnila, to je fotka z jejího raného mládí,že jo? 😀

aktaka
29. bře 2010

Nebo nam ukazala svou druhou tvar 😀

sonka.77
29. bře 2010

Holky koukám, že tu ze mě máte bžundu. 😀 Toto je má pravdopravdoucí a jediná platná podoba. 😉 A budu se moc těšit na ty vaše, děvčátka! 😀

elana
29. bře 2010

BAF! 🙄

aktaka
29. bře 2010

Soni,to bychom si nedovolily delat si z tebe srandu 🙂 ja tam kazdopadne budu mit nejakou fesnou bloncku 😀

elana
29. bře 2010

Mně přijde Sonka úplně jako naživo🙂

baraf
30. bře 2010

ahoj všem,

zajímalo by mě, kde je to předpovídaný sluníčko,bo tady je mlha jak mlíko a 3st. 😠 a to jsem si plánovala, že si nachystám truhlíky na okna.

Soni-my si z tebe samo legraci neděláme 😀

El-tobě to taky moc sluší 😝

sonka.77
30. bře 2010

Tadýýýýýýý je sluníčkóóóóóóó! 🙂 Mlha teda taky po ránu prudila, ale už to vzdala. 🙂

Taky čekám na trochu lepší počasí, abych si založila balkónovou zahrádku, už mám vše nachystané, jen zasadit. 🙂

El vypadá trochu jako teroristka. 😀

baraf
30. bře 2010

no jistě, to má někdo sluníčkový privilegium 😎 tady to fakt sení jak poklice na hrnci. to ani ve školce nepůjdou ven......

danda78
30. bře 2010

ahoj holky,
tak se hlásím po víkendu neděli a hlavně včerejšku..
nějak jsem ten pohřeb zvládla, byl to moc pěkný obřad a pak jsme šli ještě na oběd a pokecali jsme a kolem 5 jsme vyráželi domů,....
takže od rána od 8.30 jsme byli pryč až do 7 do večera a pak jsem už byla ko...vyzvedla jsem si pejska u tchánovců,šla s ní pěšky domů a pak už jen lenošila u tv..
v autě mi včera nebylo nejlépe, jak si tam přítel topil tak byl docela vydýchaný vzduch, tak jsem každou chvíli otevírala okno a taky jsme museli asi 3x zastavovat na čůrání..
jinak dnes jsem si volala do biochemické laboratoře tady u nás, testy na hcg nedělají, musela bych do 20km vzdálené nemocnice,tak uvidím, jak se mi bude chtít..
dnes jsem alespoň testila, předtím naposledy v pátek, takže po 4 dnech a čárka je silnější a naběhla už skoro zároveň s kontrolní a ne až po 4 minutách,ale skoro okamžitě, tak snad je vše ok..
chtěla jsem se ještě zeptat, proč se nesmí po ET koupat a ani teď, jsem zvyklá alespoň když si umývám hlavu a holím se,tak že si napustím vanu,ale sestřička říkala,že raději ne..
a taky se chci zeptat, proč vadí delší žehlení, říkala,že tak 20-30 minut u toho můžu stát a pak zase to nechat až na další den..
jelikož učím angličtinu,ale toho letos nemám tolik, a potom máme takový nekuřáčký bar, tak bych alespoň občas ráda chodila tam a vypomohla holkám,ale teď tedy nevím zda můžu nebo ne, protože tam bych taky stála třeba 8-10 hodin v kuse, pokud jsou lidi,tak se tam sednout a odpočívat moc nedá..
včera večer mě pěkně bolelo a píchalo v podbřišku, prsa stále citlivá, jinak ok..
u nás ráno byla taky mlha a po dešti,ale teď vykukuje sluníčko tak rychle peru, protože tady mám tak nejmíň 3 pračky prádla co přivezl přítel z hor.......
akty moc pěkné bříško a fotky sonky a elany taky dost dobrý...
tak se mějte a pište,ať máme co číst a předávat si informace.
mě te´d čekají ještě 2 krušné dny, musím odevzdat DP zajít na OSSZ a OZP a dodělat papíry...ale pak už snad bude chvíli klid...
vlastně moc ne, protože o víkendu asi začínáme s rekonstrukcí baru,tak to tam budu muset jezdit hlídat a dirigovat...
D.

aktaka
30. bře 2010

čauves ve spolek

Baruš tak jak to u vás dopadlo s počasím, neumoudřilo se? tady celý den svítil oskar, popíjeli jsme na terase kafčo 🙂

jinak jsem tedy taky už změnila foto, jsem zatáhla těhu pupek 😀

Dandi, koupele se nedoporučují hlavně kvůli teplé vodě, ani sprchovat se nemá v moc horké
o žehlení nic nevím, mně nikdo nic neříkal. žehlila jsem tak jak jsem zvládala
stát tolik hodin v kuse to asi není moc dobré, bych si to v těhotenství vůbec neuměla představit. ze začátku kvůli únavě, teď už kvůli nohám, začínají mi otékat

baraf
30. bře 2010

ááááá další parádní modelka 😀

Akty-nakonec tu taky bylo hezky a než jsem vyrazila pro Lukýna do školky, taky jsem si dala kávičku na terase

Dandi-nekoupat se v hodně teplé vodě kvůli krvácení..... a žehlení, nevím, asi co zvládneš. jinak je fakt, že bys měla dělat to na co se cítíš a co vydržíš....

sonka.77
30. bře 2010

Akti, ty ses teda od našeho srazu moc nezměnila. 😀

A já koupání miluju, doufám, že otěhulím v létě, protože přes zimu bych to asi bez vany nepřežila. 🙂

aktaka
30. bře 2010

pro me ten zakaz teple vody v tehu byl jeden z nejhorsich, jsem zvykla sprchovat se v horke vode. vzdycky jsem vylezala ruda jak rak 🙂 vanu moc nedavam,tak to mi tolik nevadilo

sonka.77
30. bře 2010

Akti, však za chvilku už budeš moct zase račit. 😀

sonka.77
30. bře 2010

Tý jo holky, já se normálně sama sobě líbim. 😀 😀 😀

sonka.77
30. bře 2010

Dobrou všem. 😉