Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

zlatonka123
8. dub 2010

🙂 ve středu jdu k Anušce tak se jí zeptám na tu laparoskopii. Sestřička mi říkala, že mi raději vezme krev, abych věděla jistě, že se to nepovedlo. 🙂 tak já mám asi divnýho muže, hrozně chce holku 🙂 až mě překvapil. Prý mají k tatínkům lepší vztah, kluk by byl víc závislej na mě 😀 takže chce doma prostě mazlíka 😀 Aktako, bude manžel u porodu?

aktaka
8. dub 2010

Zlati, to nemáš divného muže, znám víc takových, co chtějí raději holku. to jsou právě ti, co si uvědomují, že holky víc visí na tátovi 🙂
jinak manžel u porodu bude, pokud se tedy nestane nic nepředvídatelného

zlatonka123
8. dub 2010

Spíš je vyčůranej 🙂
ty jo, o tom my pořdá diskutujeme, bojí se, že to neustojí 🙂 vždycky řekne, e jednou zakřičím a sesune se k zemi 😀 doufám, že až nám bude růst bříško a uvidí šťouchalku v bříšku tak si to rozmyslí

aktaka
8. dub 2010

tak s tím já jsem problém neměla, resp. manžel s tím problém nemá, takže záleželo čistě na mně, jeslti ho tam budu chtít nebo ne.
každopádně platí hlavně nenutit. spousta chlapů k tomu dojde samo nebo když vezou ženskou do porodnice, tak už je pak nenapadne se sbalit a odejít 🙂

zlatonka123
8. dub 2010

🙂 budu ti držet palečky, aby bylo vše v pořádku 🙂 jsem zvědavá 🙂 myslím, že do toho půjde, snad 🙂

aktaka
8. dub 2010

děkuju
já taky držím pěsti, hlavně na ty // 🙂

madlinka
8. dub 2010

AHojky holky, tak dneska jsem byla na velkém utz u APplináře.............tak je to Matyášek a Karolínka. On má 462g a ona 409g. Vše je v pořádku jen srdíčka nenatočila, protože se strašně mrskali ďáblové. Tak jdem za 14 dní na ECHO.

aktaka
8. dub 2010

ahoj Madli, takže páreček? to je super, gratuluju, hlavně, že jsou prckové zdraví. a očividně divoši 🙂

madlinka
8. dub 2010

Akty tak tak, bylo mi jedno co to bude, ale jsem moc ráda že nám to vyšlo takhle!!!!!!!!! Divoši to jsou.....paní doktorka neustále opakovala "ty mi dávaj čočku! 😀 protože to co předváděli, to byl mazec. A v tom mumraji je zkontrolovat komplet byl fakt výkon!!!!!!! Až na ty srdíčka, to nezvládla.

aktaka
9. dub 2010

dobré ránko

Madli, tak zase ale budeš mít udělané jedno vyšetření navíc a lepší, to není k zahození, zvlášť, když se to týká srdíček 🙂

baraf
9. dub 2010

hezký den,

Madli tak páreček,jo? gratuluju!

a k tomu, jestli jsou holčičky víc fixovaný na tatínky a kluci na mámy, já nevím,tak to máme doma asi holku 😀

aktaka
9. dub 2010

Baruš, ale u vás to bude asi tím, že je táta pořád ve světě, ne?

baraf
9. dub 2010

Akty,asi jo....

sonka.77
9. dub 2010

Madli, gratuluji k párečku! Paráda! 🙂 Můj muž říkal, že radši holku nechce, že by si ho naprosto omotala kolem prstu. 😀 😀 😀

garp776
9. dub 2010

Ahoj holky,

tak já má dneska za sebou první injekci gonalu 225j. Mám dotaz, pily jste hned od začátku více tekutin kvůli hyperstimuláku?

baraf
9. dub 2010

Garp-jo,jo pitný režim je fakt důležitej hned od začátku, takže hooodně pít. a držím palce,ať to dobře snášíš.

garp776
9. dub 2010

díky moc baro! A jak si na tom teď ty?

sonka.77
9. dub 2010

Ahoj Garp, já teda pila pořád stejně. Mě řekli, že hodně pít se má až když je OHSS, že to nefunguje jako prevence, ale jen jako pomoc při zvládnutí již rozběhlého OHSS. Tak nevím, jak to teda je.

baraf
9. dub 2010

mě zas říkali,že mám dodržovat pitnej režim....

sonka.77
9. dub 2010

Ono je to asi fakt jedno, protože já pila normálně a problémy jsem neměla a Akta pila hodně (myslím) a slabý OHSS měla.

baraf
9. dub 2010

ahoj Sonko, co ty tu "strašíš"?
¨
my měli jít s manžou na véču, tak jsem uklidila Lukyho k babičce. ale manžu přepadla nějaká nevolnost, tak spí, LUky je u babičky a já se přemlouvám k žehlení

sonka.77
9. dub 2010

Já jen tak čumím do netu, ale už to balím. Pátky večer jsem vždycky po celém týdnu nejvíc unavená.
Tak ať ti jde žehlení od ruky. 🙂

baraf
9. dub 2010

když mě se taak nechce.... ale prkno už je vyndaný, tak to už je první krok k úspěchu. já jsem taky nějaká utahaná,tak to musím zvládnout rychle a zalehnout. tak prima víkend.

sonka.77
9. dub 2010

No, žehlit zrovna v pátek večer není fakt moc vyvedený, ale když se musí, tak se musí. Dobrou. Pa. 🙂

siki26
10. dub 2010

Ahoj holky,

tak jsem se po dlouuuuhé době opět dostala na počítač. Nebudu se ani snažit dočítat.
Garp, gratuluji k párečku 😉 Ať mrňouskové pěkně rostou.
Zlatonku znám, ani jsem nevěděla, že jsi se na koníkovi taky zaregistrovala 🙂
Akty, ty jo, už jsi pěkně daleko 😉Doufám, že je zatím vše tak, jak má být. Kolik prcek váží?

U nás vše v pořádku, prckové pěkně přibírají, Mates měl před týdnem 4670g a Natálka 3500g. Jsou to zlatíčka 🙂 V úterý nás čeká kontrola kyčlí a ve čtvrtek zase riziková poradna. Musím říct, že se pořád pěkně otáčíme...Někdy je to fakt makačka 😝

baraf
10. dub 2010

jééé Siki, ahoj. Tý jo, broučci už jsou pěkní kusanci, hlavně teda Matýsek 🙂 A nezlobí moc?

zlatonka123
12. dub 2010

Ahoj holčičky 🙂

no nějak mě to tady Siki zlákalo 🙂

copak je nového???

Můžete mě prosím někdo uklidnit? Po IUI jsem to v sobotu dostala, ale je to hrozný ☹ fakt mooooc. Máte některá takovou zkušenost? Trochu mě to děsí, sice je mi dobře, ale ... Zkusím zavolat sestřičkám 🙂

aktaka
12. dub 2010

čau babky 🙂
jak je po víkendu?

Garp, ad pití kvůli ohss. já začala víc pít až po opu, během stimulky jsem pila normálně (tzn. tak 2l vody denně). stejně to tedy nezabralo, ale kdo ví, třeba bez pití bych to měla daleko horší

Soni, tak kdy už to vypukne?? já držím a nerodím jen kvůli tobě 😀

Baruš jaké bylo páteční žehlení? 😀 mě to čeká dnes ☹

Sikiiiiiii, to je taky dost, že se ukážeš 🙂 prckové pěkně prospívají, to je vidět, že mají dobrou péči 🙂 ale věřím, že to asi záhul je. ono je záhul už jen jedno. už se fakt těším 😅 😀
jinak kolik váží teď malá nevím, poslední údaj mám z 30tt a to bylo 1300g

Zlatonka, stát se to klidně může, já to po jednom iui měla taky. asi jak je ta sliznice hodně narostlá, nastimulovaná, tak je pak silnější ms

jinak, abych předešla otravným dotazům z řad svých známých a příbuzných, už jsem si začala balit tašku do porodky. v praxi to znamená, že jsem vytáhla tašku ze skříně a hodila do ní balení plenek pro malou 😀
a o víkendu jsme si mákli, stěhovali jsme skříně, montovali a všlico přemísťovali. měli jsme totiž do teď z dětského pokoje skladiště, tak jsem ráda, že už se něco začalo dít
akorát mi začaly dost otékat nohy a ruce a to tedy není nic příjemného ☹ pořádně ani chodit nemůžu. a jak sedím delší dobu, tak to je potom teprve děs 🙄

aktaka
12. dub 2010

tjo, jsem se rozepsala 🙂

zlatonka123
12. dub 2010

😀 ale takové přípravy jsou úžasný... 😵 Bylo mi sděleno, že normální to je ☹ chjo, to je štěstí. PRý kdyby to trvalo 6 dní tk mám přijít 😀 snad to přejde.