Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
14. dub 2010

ahoj holky
dnes jsem se probrala úplně čilá, to je podezřelé 😅
ale aspoň můžu žehlit a chystat

Soni, měla by ses šetřit na tu stimulku 🙂

baraf
14. dub 2010

ahoj všem,

i já jsem dneska nějaká čilá,dokonce už jsem byla i na poště 😀

Siki-děkuju, do pátku to asi nezvládnu, máme tady v sobotu oslavu, tak musím všechno připravit. nespěchám na to, tak až to pak bude, tak to bude.

aktaka
14. dub 2010

Baruš a poštou ses vyčerpala a dnes už útrum, ne? 😀

já tady mám zběsilou hromadu prádla na žehlení, tak se do toho musím pustit. přemýšlím, jeslti bych neměla přehodnotit, co všechno je potřeba opravdu žehlit. s malou to už pak asi nebudu tak zvládat, teď žehlím totál všechno

baraf
14. dub 2010

Akty- nene, jedu s Lukym dnes odpoleden do Prahy na velkej pohár. dnes má velký den....

a s tím žehlením, i já mám věci,který prostě nežehlím, jednak mám pračku s funkcí snadné žehlení a když to dobře
pověsíš 😀

danda78
14. dub 2010

ahoj holky,
jste šikovný, já už dnes taky byla venku s pejskem, udělala si snídani - horkou čokoládku a makovku s máslem,ale nějak mi to poslední dny nesedne to jídlo, od rána mám takový divný žaludek...není mi na zvracení,ale nejlíp taky ne..
za chvíli vezu babičku s dědou do nemocnice pro výsledky krve na trombózu a až přijedeme, jedu do práce dělat inventuru,to mám tak min.na 3 hod.takže domů se dostanu nejdřív kolem 2-3 a pak asi odpadnu..
ty odpoledne po utroši nějak nezvládám..
na pátek se samozřejmě těším,... už jen 2 dny hurá....
tak přeji pěkný den a já se ukážu asi až navečer..
d.

aktaka
14. dub 2010

no jo vlastně, dnes je důvod k oslavě
tak že mu přeji všechno nejlepší a ať ho rodiče nezlobí 🙂

když zase ale po tom vyžehlení je to i hygienicky čisté, že jo 😅

aktaka
14. dub 2010

Dandi, to jsou na prd takové stavy, že je blbě trvale. já jsem sice zvracela, ale vždycky jsem to měla tak, že jsem objala mísu a dobrý, blbě mi nebylo, normálně jsem fungovala. to je podle mě možná lepší

danda78
14. dub 2010

no ono to zase tak hrozný není, zatím se s tím dá normálně fungovat... uvidíme zda to bude pokračovat dál nebo ustupovat,mám to tak poslední 3 dny..
díky..

baraf
14. dub 2010

Akty-já mu to od tý "brejlatý" tety bez brýlí vyřídím 😀 a slibuju, že zlobit ho nebudem. ráno vstával, přišel za mnou do postele, tak mu říkám všechno nejlepší.... a on hned-máš pro mě nějakej dáreček? měla jsem, to bylo radosti

aktaka
14. dub 2010

no Baruš, ještě abys neměla, to by byl průůser 😀
a co dostal?

baraf
14. dub 2010

dostal bundu-koženou. hned v ní musel jít do školky.... a v sobotu dostane hole na golf. manža chodí hrát a on chce hrát taky, ten bude koukat

aktaka
14. dub 2010

tjo, tak to bude frája tedy! aby ti ho nějaká holka neodloudila 😀

baraf
14. dub 2010

já ho ale žádnej nedám 😀

zlatonka123
14. dub 2010

Ahoj holky 🙂

tak jsem po kontorle u Anušky. Jestli se tomu dá říct kontrola 😀 mám přijít v úterý, že teď nic nevidí 😀 zase tam budu víc, jak doma. Začínám Vám závidět, že nemusíte do práce 😀 dnes je to strašná pruda.

aktaka
14. dub 2010

Baruš, jednou budeš ještě ráda, až si ho nějaká odvede 😀

Zlati, si anuš možná zapomněla vzít čočky 😀

garp776
14. dub 2010

zlatuška a ty jsi byla na kontrole před 2 IUI? Ahoj Aktako 🙂

zlatonka123
14. dub 2010

😀 nedivila bych se, vypadla rozespale a pořád se smála 😕 😀 ´

Co ty Akty, už máš vše připravené? 🙂

garp776
14. dub 2010

..promiň zlatunka..zkomolila jsme ti jméno

garp776
14. dub 2010

a zkomolila jsem ho ještě jednou..takže Zlatonka

zlatonka123
14. dub 2010

Garp to nevadí 😀 no spíš první kontrola po 1. neúspěšné IUI. Anuška říkala, že možná začnu dozrávat sama 😀 tak že jukne a pak budeme plánovat dál.

garp776
14. dub 2010

a kolikátý DC jsi byla? První IUI bylo tedy s clostybegytem?

zlatonka123
14. dub 2010

ááá, jsem mimo ☹ mi to nemyslí, co je DC? 😀

zlatonka123
14. dub 2010

1. byla s Closybegytem a fostimonem...

zlatonka123
14. dub 2010

už to asi mám, určitě den cyklu, co? 😀 jsem trubka... Dnes je to 6. DC 😀

garp776
14. dub 2010

joo tak to je ještě brzo na folíky..takže tento cyklus bez stimulky?

zlatonka123
14. dub 2010

bohužel ☹ nejhorší je to čekání, chjo. A ty máš před IVF?

garp776
14. dub 2010

jojo čekání je hrozný, ale horší je to čekání v druhé půlce, zdali se podařilo či ne. Já mám před IVF, tedy snad, zatím jen stimuluju a zatím nic moc-jen 4 folikuly a nějaké menší. Anuška nic neříkala, ani, že si mám zvýšit dávku Gonalu, tak snad ví co děla.. 😒 Bavila si se s ní o tý laparce?

aktaka
14. dub 2010

anuška rozesmátá, jo? tak to měla včera asi sex 😀

připraveného nemám nic 😅 postýlku přiveze manžel až příští víkend, ještě pořád čekám až mi doručí vaničku, to jsou takové poslední důležité kusy, co mi chybí. začala jsem už prát. chceme ale ještě malovat dětský pokoj, tak doufám, že vydržím aspoň do 38tt

zlatonka123
14. dub 2010

Ono se to hrozně rychle mění, já pořád neměla žádný a pak se najednou 2 folikuly. Určitě ví, co dělá 🙂 kdy jde na další kontorlu? Byla taková rozlítaná, že jsem se zapomněla zeptat, ale v úterý se optám. Sice se mi do toho nechce, ale asi by to bylo lepší.

baraf
14. dub 2010

Akty-ale já jsem taky zažila Anušku rozesmátou a v dobrém rozmaru,fakt