Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
15. dub 2010

Baruš, až ho příště budeš chtít přetrhnout, tak si uvědom, že bys mohla mít naprosto nesamostatné věčně ufňukané dítě 😅 to já bych se zbláznila, snad naše taková nebude

baraf
15. dub 2010

Akty-neboj, nebude, pokud na ní nebudete šišlat 😀

aktaka
15. dub 2010

já rozhodně ne, ale tcháni jsou na tohle experti
zrovna tuhle mě tak škodolibě napadlo, že by bylo super, kdyby na to jejich šišlání reagovala brekem 😅 no ale s mým štěstím se jí to bude líbit 😀

baraf
15. dub 2010

chichi, já takhle škodolibě chtěla na truc tchýni holčičku, bo pořád mlela, že to bude určitě kluk....
jako já jsem podvědomě tušila, že to kluk je, ale nechtěla jsem,aby měla baba pravdu 😀

aktaka
15. dub 2010

jo, tak u nás přesně naopak, já zase doufala, že bude kluk 😀
ale jinak mám tchýni strašně hodnou 😅 ne, fakt je, akorát právě až moc

baraf
15. dub 2010

hm, taková moc hodná tchýně je asi taky něco... a ještě za to čeká vděk,co?

garp776
15. dub 2010

tak jsem holky zpět, tak dnes o 2 foliky víc, tedy dohromady celých 6 😝 No víc už asi nevyplodím..takže v pondělí OPU.

aktaka..tak to je paráda, kolíbka, která se dědí..to se málokdy vidí!

aktaka
15. dub 2010

já ti nevím, jeslti vyloženě čeká vděk, to zase tolik nedává najevo, ale tak asi jo. nejhorší je, že ona myslí všechno strašně dobře, tak jí pak člověk nemůže ani vynadat, protože přeci to myslela dobře 🙄
hlavně se bojím teď až se narodí malá, to bude samá užitečná osvědčená rada. tak to jsem ráda, že jsme 300km daleko a víkendy snad nějak přežiju

Garp, tak vidíš, 6 už není úplně málo 🙂

baraf
15. dub 2010

Garp-6 je taky dobrý.... hlavně, aby byly všechny kvalitníl. tak v pondělí na Tebe budu myslet.

Akty- 300 km, to je v pohodě. a ještě pořád chce po porodu přijet?

garp776
15. dub 2010

no jsem zvědavá, kolik tak průměrně 6 folíků může vydat vajíček..3? Alespoň už nemusím řešit jestli jen IVF nebo i ISCI. Všechny co budou nechám napíchat a basta. Tak nevím, jestli už fakt nejsem stará (34), že tak málo reaguju..

baraf
15. dub 2010

Garp-jak stará? mě bude v létě 33 a necejtím se stará 😀

aktaka
15. dub 2010

Baruš, dlouho o tom nemluvila, že by přijela, tak doufám, že už to vzdala. každopádně ale nějakou víkendovou návštěvu budu muset přežít. to mi zase tolik vadit nebude, tchýni strčím kočár, ať jde venčit, manžel s tchánem budou kutit něco v kumbále a já chrnět, co víc si přát 🙂

Garp, z 6 můžeš mít 6 vajec, netroškař s třemi 🙂
já byla trochu přírodní úkaz - 12 folinů a 13 vajec 😅

garp776
15. dub 2010

no já se strará taky necejtím, ale množství folíků svědčí o něčem jiném..

baraf
15. dub 2010

Garp-já jich měla jak nosnice kolem 30 a zmražených bylo 7 + 2 mi zaváděli..... takže sice hodně,ale kvalita nic moc

garp776
15. dub 2010

30..tak to pěkné..nebolelo tě před OPU z toho v podbřišku? Takže tě teď čeká KET?

kratoco
15. dub 2010

Ahojky, taky jsme jezdili do Iscare v Praze a už máme doma 3-měsíční princeznu. Sice to vyšlo až potřetí,ale stálo to za to. Jsou tam všichni moc fajn a dá se z počátku objednávat ke stejnému lékaři.Když už to pak jede,tak se musí podle toho jak pracují hormony a bohužel nemusí zrovna sloužit stejný lékař,ale nám to většinou vycházelo. Chodili jsme k MUDr. Hulvertovi a zákroky na sále mi při posledním pokusu dělal oba pan prim.Mrázek. Oba jsou moc fajn. Tak přeju všem takové štěstí jako potkalo nás

aktaka
15. dub 2010

já nevím, ale myslím, že v tomhle zase tolik věk roli nehraje. jako asi by byl rozdíl 20 a 40 let, ale 5 let sem tam je asi jedno. to prostě záleží jak to tělo samo o sobě reaguje

baraf
15. dub 2010

garp-nene, KETy už mám vyčerpaný a prd z toho.... takže znova celá stimulka.

kratoco-gratuluju k holčičce.

garp776
15. dub 2010

aha..a kdy začínáš stimulovat?
kratoco...také blahopřeju..na aktaku také už jedna nedočkavě čeká 😀

baraf
15. dub 2010

Garp-ještě nevím.....

baraf
15. dub 2010

tak mám konečně hotovo, ale musela jsem zavřít noťase, bo mě to pořád lákalo 😀 uvařila jsem si kávičku a chvilku budu relaxovat, než pojedu pro toho šmudlu mýho ...

aktaka
15. dub 2010

jsem si dala šlofíka 😵 akorát jsem jak praštěná a musím na nákup ☹

Kratoco gratulace k holčičce 🙂

baraf
15. dub 2010

Akty-no tak ses na ten nákup vyspala, tak nakoupíš s chutí,což? 😝 😀

sonka.77
15. dub 2010

Garp na pondělí držím všechny palce. Ono fakt nikdy nevíš. Já měla folíku plno, ale nakonec jen 5 embryek. Na mimi ti fakt stačí jen jedno, takže buď v klidu. 🙂

Holky ať už je teplo, mě to už nebaví, jaro nás namlsalo a teď zas furt zima a zima. 😒

aktaka
15. dub 2010

Baruš, jojo, vyspala, pak jsem byla hodinu jak praštěná, cestou jsem narazila na řidiče vola, tak jsem se vytočila a ve finále doma oznámila, že to byl poslední nákup, který jsem absolvovala sama, protože jestli porodím dřív, tak z toho 😠

Soni taky už chci teplo, ale zase mám čím ukecávat malou - ať nevylézá, že je tu ještě zima 🙂

baraf
15. dub 2010

Akty-zajímalo by mě, co ti na to manža řekl. určitě byl radostí bez sebe, že může jezdit nakupovat, co?

danda78
15. dub 2010

ahoj holky,
zdravím všechny.
dnes jsem byla na filmu ženy v pokušení, dost dobrý..
teď čekám na miláčka než se mi vrátí z cest, byl na slovensku a ráno vyrážíme směr praha..
držte mi pěsti a myslete na nás..
cestou zpět se budeme stavovvat ještě v chrudimi, udělá si tam pár pohovorů,tak na něj budu čekat, takže domů počítám že dorazíme až před večerem,tak zprávy čekejte až dýl...
snad bude vše v pořádku..
dnes jsem si v lékárně koupila zázvorový čaj a lízátka těhu,tak si je hned vezmu zítra na cestu, bývá mi teď poslední dny tak divně..
tak pěkný večer a zítra ahoj, snad s dobrýma zprávama..
d.

baraf
15. dub 2010

Dandi-držím palce!

aktaka
15. dub 2010

Baruš, začal nadávat, že to říkal už dávno, abych na ty nákupy nejezdila.... jenže když jsem oznámila včera, že jedu dnes na nákup, tak ani nehlesl, že pojede se mnou 😒

Dandi, držím pěsti na zítřek
a ženy v pokušení jsou fakt pěkné 🙂

aktaka
16. dub 2010

hola hola, je tu někdo? 🙂
sluníčko nám svítí, konečně zase