Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
20. dub 2010

strasit nestrasili,jen PA pronesla neco jako 'pocit,ze vam nekdo taha vnitrnosti' a pak prohlidka porodniho boxu no a nejak mi doslo,ze uz se z toho nevykroutim 🙂

elana
20. dub 2010

Akty, tak když budu chtít být hodně nechutná, tak "pocit že vám někdo tahá vnitřnosti" je v zásadě správnej a přesně odpovídá stavu věci😀😀 na druhou stranu ta vnitřnost až vyleze, tak bude nejkrásnější na světě, tak se to tak nějak vyrovná🙂

baraf
20. dub 2010

Akty-El má pravdu.... no a nevykroutíš, to ne, ale zas pak ten výsledek, to stojí za to,ne? a jak že to vypadá ten tvůj brácha?

aktaka
20. dub 2010

no ja si to tak nejak taky predstavuju 🙂 ale dnes uz to neresim,nejak bude

aktaka
20. dub 2010

Baruš brácha dobře vypadá, fešák to je. budeš jednou odhánět zástup fanynek za dveřmi 😀

danda78
20. dub 2010

ahoj,
člověk tady odpolko není a vy toho dnes teda nakecáte...
musela jsem si jít na 2hod. schrupnout, dnes jsem byla nějaká ko, nevím zda z toho,že poslední 3-4 dny byly docela nabité a nebo z té změny počasí,ale co...
zítra to mám zase docela našláplé,tak sem kouknu asi až navečer..
hezký večer a ahoj všem..
d.

sonka.77
21. dub 2010

Ahoj holky, tak mám za sebou první dávku Synarelu, no nic moc, asi půlka mi samozřejmě stekla do krku, tak jsem radši stříkla ještě jednou. Asi se to stříkátko nemá dávat moc do nosu, no zkusím zas večer a snad to bude lepší. 🙂

Akti, neboj, některé rodičky tvrdí, že porod byl krásný zážitek a že je nic nebolelo, osobně jednu takovou znám. 🙂 Ale moc bych na to nespoléhala. 😀 😀 😀

garp776
21. dub 2010

ahoj sonka!...kdo by si pomyslel, že to stříkání do nosu bude takhle zapeklitý, vypadá to, že píchání Gonalu je oproti tomu procházka růžovým sadem..no hlavně, že už se v tom vezeš zase s námi.

akti....sice je lepší jít do kina a na horkou čokoládu než pár hodin rodin, ale Bára má pravdu..výsledek je k nezaplacení, já pak tu noc po porodu furt na moje miminko koukala a nemohla tomu uvěřit, jak je to vůbec možné něco takového stvořit(no a myslím si to stále.. 😀 )

jinak s tím otravováním Iscaru ohledně termínu ET- nevím, jaké tel.číslo jsme jim tam minulý rok dala...mám 2 telefony(soukromý a pracovní)
a jeden je momentálně nefunkční..tak tam asi zavolám a řeknu jim radši to funkční číslo, kdyby něco...

garp776
21. dub 2010

tak jsem tam měla samozřejmě to špatné tel.číslo..no alespoň jsem měla důvod zjistit, že se zatím nic nezměnilo s termínem ET( ach jo..proč jsou tak záhadní a nechtěj trochu pokecat na téma Moje Embrya.. 😀 )

garp776
21. dub 2010

..holky kolik embryí vám vydrželo do ET po PK? Někde jsem četla, že se jich dožije jen 35 % 😖 (no jo, už vyšiluju)

sonka.77
21. dub 2010

Garp, klíd, oni ty embrya nechávají co nejvíc v klidu, neočumují je pořád. 🙂 Věř, že vědí co dělají, já měla embrouše nic moc a hned druhý den mi řekli, ať volám 3. den ráno, jestli bude ET nebo ne. Když ti řekli, že až v pátek, tak jsou embrouši silní a vydrží to. Je pravda, že PK vydrží jen ti nejsilnější, ale o to je pak větší šance, že se uchytí. KLÍD. 🙂 🙂 🙂

danda78
21. dub 2010

ahoj holky,
sonko to určitě zvládneš, jsi šikulka, a výsledek snad na sebe nenechá dlouho čekat..
garp taky dobrý, 5ks ze 7 to je paráda, a mně taky vysvětlovali to,že v Iscare to dělají jinak než třeba v CARu kde jsem byla předtím,tady je vytahují a koukají na ně jak se vyvíjí jen tak 1x za 2-3 dny, prý je to pro ty embryjka lepší,tak jim musíme věřit, koukni na mě!!! 2xivf+icsi v Brně neúspěšné a v Iscare to vyšlo hned napoprvé a ještě máme 17 mrazáčků,něco na tom bude.... 😉 😉 😉 😉
já bych jim věřila..
dnes mám vyřizování,lítání, navečer jdu ještě do práce,tak si te´d půjdu chvíli odpočinout,pak na vás ještě kouknu...
u nás je dnes pěkná zima a fouká studený vítr,takže nic moc..
hezké odpolko všem..
d.

garp776
21. dub 2010

jojo, klid...nejradši bych se teď do iscaru nechala zaměstnat jako uklízečka..do druhého patra..abych je mohla očumovat.

garp776
21. dub 2010

no jo, 17 mrazáčkům, tomu říkám produkce!
takže oni se na ně dívájí 1x za 3 dny? Tak to už se mi tam můžou válet mrtvolky a dozvím se to až v pátek... 😠 Takže v Iscaru dělaj ET buď 3 den nebo až 6 den? Nic mezi tím?

siki26
21. dub 2010

Ahoj holky,

koukám, že je to tu jedna dobrá zprávička za druhou - to jsem moc ráda 🙂
Těhulkám moc gratuluju a Sonce držím palečky při stimulce.
Akty, tak to mi uniklo. Ale neboj, mně taky brzy začlo měknout hrdlo, ale vydržela jsem dost dlouho. Pokud vydržíš do 38tt, tak už máš donošené miminko a myslím, že to hravě vydržíš - držím palce 😉
Teď nevím, kdo se ptal, ale ano, přítel objednává oblečení z Anglie.

já jsem teď doma sama. Přítel a prckové jsou venku, tak mám chvilku pro sebe. Teda musím říct, že to lítání po doktorech je vážně děsný 😝 Jsme sice v pořádku, ale jsem vždycky tak vyflusaná...
Byli jsme v rizikové poradně a museli jsme koupit váhu. Po každém kojení vážím, kolik si prckové ze mě vytáhli, protože se dost přecpávali, tak mají dietku 🙂 Mně totálně zúžili jídelníček, skoro nic nesmím jíst, aby jsme zjistili, jestli jsou na něco alergičtí. Hlavně je to dost nepříjemná doktorka. To bylo pořád jen samé MUSÍTE a NESMÍTE, no děs...Připadala jsem si jak neschopná matka. Tak doufám, že tam nebudeme chodit moc často 🙄

madlinka
21. dub 2010

Ahojky holky, tak u nás už je klídeček. Švagři konečně dneska odletěli!!!!!!!! Jsem si na ně tak zvykla že se mi asi bude stýskat 😅 ..... každopádně oni byli šťastní jak blešky, už toho měli plný zuby.....

No a já dneska byla na ECHO u Apolináře, tak srdíčka máme v pořádku....... 😀 😀 😀

sonka.77
21. dub 2010

Ahojky! Garp, to nevím, ale neřeš to oni ví dobře co dělají. 🙂

Ahoj Siki, takže furt lítáte po doktorech? A proč ta doktorka zkouší jestli jsou alergičtí? Mají nějakou vyrážku? Tomu moc nerozumím. 😕

Madli, jo jo, taky mám v okolí lidi, co jim ta zastavená doprava dost překazila plány. Tak hlavně že už je to za náma (aspoň zatím) 🙂

Super zpráva z kontroly! Tak to má být. 🙂

danda78
21. dub 2010

ahoj,
tak dnes jsem trhla rekord, zatím,spala jsem asi 2,5hod. vkuse...!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
teď musím ještě s pesanem ven,ale zrovna začalo pršet a ona nesnáší déš´t,tak asi jen vyčůrat a zpět a pak jedu do práce...
budu se těšit na další dobré zprávičky od vás..
pěkný večer všem.
d.

sonka.77
21. dub 2010

Tak druhý pokus se Synarelem už mnohem lepší, vše tak jak má být. 🙂

Dandi, já chci taky spát. 🙂

madlinka
21. dub 2010

Sonko super!!!!!!!!!!!!!! 😉

aktaka
22. dub 2010

ahoj holky
jsem včera měla muže doma, tak byl obsazený počítač
dnes je tam krásně, ale škoda, že taková kosa ☹
chystám se na žehlení pidi věcí, snad mi u toho nerupnou nervy 🙂

včera jsem vás zvládla dočíst, ale už nevím na co všechno jsem chtěla reagovat a číst znovu se mi strááášně nechce. jsem hrozný lenoch posledních pár dní 🙄

ajscha
22. dub 2010

Ahoj holky,
tak první testík po KET z 13.04. sněhobílý. ☹ Na házení flinty do obilí je ještě brzo, ale nejkrásnější dáreček k narozkám nebude a na psychice to nepřidá. 😒

garp776
22. dub 2010

ahoj ajsho.. jsi 9 den po transferu? Nechci dávat plané naděje, ale není třeba ještě brzy?

madlinka
22. dub 2010

Ajscho věřím že je ti smutno ☹ , je mi to líto, ale neboj, ještě máš velkou naději!!!!!!!! 😉

aktaka
22. dub 2010

Ajschi, v jakém stádiu vývoje ti zaváděli embrya?

ajscha
22. dub 2010

Akty, to mi bohužel neřekli, to vůbec nevím. Mám jenom fotečku, vypadají jako maliny 😉
Spíš mi bylo divné, že na rozmrazení jsem si mohla volat až v den transferu ráno, myslela jsem si, že se rozmrazí a nechají se nějaký den "zrát".

aktaka
22. dub 2010

Ajschi, to vypadá ještě na nějaké vicebuněčné. zatím vydrž a tu flintu nezahazuj, ještě může být opravdu moc brzy 😉

ajscha
22. dub 2010

Nechám to teď až na víkend nebo na pondělí, nemá cenu se týrat denno denně. Jestli to má být, tak to bude, jestli to nemá být, tak to nebude, ani kdybych se stavěla na hlavu.

aktaka
22. dub 2010

Ajschi, rozumný přístup 🙂 a držím dál pěsti, ať to je 😉

danda78
22. dub 2010

sonko gratuluju k dobře zvládnutému synarelu.!!!
ajscho, ještě je čas, já testovala taky 9.den a byla tam jen taková slaboučká čárečka,fakt stíneček,ale v té době asi byly ještě obě dvě v bříšku,tak proto, jinak máš ještě čas, zkusila bych to znovu tak v sobotu nebo v neděli,to už by tam mohlo něco být.....
jinak přeji pěkné narozeniny, a nesmutni...
u nás taky svítí sluníčko,ale fouká studený vítr a je tam opravdu chladno..
žádné jarní počasí ještě ne teda..
pěkné odpoledne, navečer nakouknu..
d.