Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

baraf
5. kvě 2010

Akty- beruška malá..... ale už je jí určo dobře. už jste byli venku na procházce? No samo, nenech se v neděli odbejt, aspoň kytku,ne? 😀

baraf
5. kvě 2010

jůůůů a nový fotky 😀 čepice je dobrá

aktaka
5. kvě 2010

doufám, že to byla spíš výjimka. v porodnici jsem jedla i čerstvý chléb a nic to s ní nedělalo, tak snad nezačne trpět na nějaké koliky ☹

na procházce jsme ještě nebyly. v porodnici říkali, že dokud nebude mít 2,5kg tak raději nechodit. naše dr to tolik nehrotí, ale říkala procházky jen krátké, tak půl hodiny. a já jsem si řekla, že počkám až se zase trochu oteplí a nebude pršet

čepice jí jsou totiž všechny velké. ono vlastně všechno je jí velké, i to, co jsem si myslela, že neonosíme, protože je to moc malé 😅

baraf
5. kvě 2010

Lukymu byla velká i vel. 50, vím o čem mluvíš 😀 my taky měli tohle "nařízení" ale naštěstí bylo hezky, tak jsme mohli brzo ven.
tak si tu první procházku pak hezky užijte 🙂

aktaka
5. kvě 2010

Barus taky tak,i 50 je ji velka. Ale dlabe poradne,tak snad z ni brzy vyroste

baraf
5. kvě 2010

aspoň vám ty oblečky vydržej dýl, nebudeš muset jít hned něco kupovat 😉 jo a doufám, že počítáš s Lukyho pozváním na prázdniny 😀

aktaka
5. kvě 2010

počítám, pokud netrvá na celých prázdninách 😀

to je fakt, aspoň to trochu onosí

baraf
5. kvě 2010

neboj, netrvá...... 😀 ale bude mít radost

mishi
6. kvě 2010

baraf, aktaka - diky moc za podporu!!!!
asi to enni tak dramaticky, jak jsem si myslela, v ut jsem si delala test, slaboucka carka, pak vcera navecer (byla jsem 5h bez piti, tajk jsem si rekla, ze koncentrace hcg by nejaka mohla byt) a ukazalaly se taky 2, dokonce az bylo odpo, tak byla vyraznejsi nez z utery rano
dnes rano taky testik, a pomaloucku sili....
brisko me boli porad, spineni uplne nepatrne a svetloucke, tak se "modlim"

vim ze // nic neznamenaji a tudiz mam o sebe obavy.

baraf
6. kvě 2010

mishi-tak to vypadá opravdu dobře. moc držím palce!!!!!!!

aja37
6. kvě 2010

Baby, mohla by som sa k vam pripojit? Po 6 neuspesnych IVF som sa objednala do Iscare Praha. Paci sa mi, ze robia nativ a minimalnu stimulaciu. Ja som totizto posledne 4 IVF nemala skoro vobec vajicka. Teda folikuly som mala, ale boli z 90% prazdne. Sem tam sa vyskytlo 1 vajicko ale ani to sa neoplodnilo. A tak som si povedala, ze zmenim CAR, nakolko v tom mojom (Gest) ma vobec nijak neliecia. Iba stale jedno IVF za druhym a mne sa to nejak nezda. VSETKY vysledky mam OK. Aj hormonalny profil, aj imunologiu, aj genetiku, spermie mame ukazkove ... uz som zufala. Mozno je problem v tom, ze mam 38rokov, ale mala som za to, ze ked je hormonalny profil ok, tak to nie je problem.

Aky mate nazor na Iscare? Mam sa niecoho vyvarovat, alebo si na nieco dat pozor, alebo .... akakolvek rada je vitana a vopred za nu dakujem.

baraf
6. kvě 2010

Ajo- vítej. myslím,že žádná z nás tady na ISCARE nedá dopustit a je tam spokojená. každému akorát sedí asi jinej doktor/ka, ale to je normální. já mám díky nim chlapečka a teď jsou tady mezi námi další miminka a nebo těhulky-všechno díky ISCARE.

aja37
6. kvě 2010

To rada pocujem. Po mojom 6-tom IVF ma nejak opustaju sily. Sancu davam este darovanym vajickam, ale nejak sa neviem zmierit s tym, ze by som nemala moje bio vlastne .... zvlast, ked mi nikto nepovedal, ze preco a kde je chyba.

mishi
6. kvě 2010

barf diky za palecky
jsem dost skepticka, pouze nejakym paiorkum neverim, dokud mi to nepotvrdi lekari s vysetrenim

v pondeli jdu do iscare - ranni moc + test uz tam maji z dannska (jsem v klinicke studii)

budou mi brat i krev? asi jo, co....

aktaka
6. kvě 2010

čau babky

Baruš, tož to já Lukymu ráda udělám radost 🙂

Mishi, to vypadá, že je na dobré cestě. držím pěsti a ani nedutám!

Aji, tady ti nikdo špatné zkušenosti nenapíše, to už bychom tam asi nechodily 🙂 snad budeš v iscare taky tak spokojená a případné sedmé ivf je to šťastné

aktaka
6. kvě 2010

Mishi, krev ti vezmou

madlinka
6. kvě 2010

Ahoj Ajo, vítám tě tady a gratuluji k výběru. Iscaru 100% věřím, neboj umí to tam 😉 😀

Mishi krev ti vezmou určitě, chtějí vědět hodnotu hcg!!!!!!

aja37
6. kvě 2010

Boze baby, kiez by ste mali pravdu. Tych sklamani uz bolo tolko, ze by som docela narada absolvovat este dalsie ... no ale ak bude treba, tak ja este chvilku vydrzim 😉 .... je ale pekne vidiet ako ste spokojne a tak.

baraf
6. kvě 2010

Ajo-víš, oni prostě někdy příčinu nenajdou.... já bych třeba darované vajíčko zkusila. my máme problém u manži a vím, že pokud by to nešlo jinak, tak bych šla do dárce. ale určitě ti nezazlívám to,že se s tím neumíš smířit, každá to máme prostě jinak. budu moc držet palce,aby ti v iscare pomohli.

Mishi-krev ti vezmou

Akty-budem se těšit 😉

mishi
6. kvě 2010

aja - v iscare budes urcite spokojena, maji dlouholete zkusenosti, zacinali myslim jako 1. v CR a maji i dobre vysledky
a co jsem slysela, tak i prijemnejsi ceny nez jinde (pronatal je asi o 1/3 pry drazzsi - jsem slysela)

dotaz na tehotne ci uz s ditetem :
kdyz jste se dozvedeli z krve, ze jste tehotne, resili jste, zda zustat 3mesice doma a pak do prace?
s kym to muzu probrat v iscare, se setrickami pri tom odberu nebo radsi s hulvertem u neho v ordinaci na florenci??

bojim se....prvni 3 mesice se muze stat cokoliv....je lepsi si "protrpet" ty krizove prvni mesice doma? nechci nic zanedbat
kdybych otehotnela normalne, tak to neresim, ale k takhle po IVF. na dite cekam 2 roky

mishi
6. kvě 2010

proste ktere z teto diskuse byly doma a ktere pracovaly?
jak jsem psala, delam v bance, stres moc neni, super kolektiv, akorat do dojizdeni 3/4 hodiny busem a metrem

diky moc za vase nazory ci zkusenosti!!

baraf
6. kvě 2010

mishi-prober to se sestřičkama, neschopenku Ti vypíšou, když budeš chtít. záleží na Tobě a Tvých pocitech. já třeba byla doma celé těhu,bo nejdřív mě nechtěla pustit mudra a pak už nebylo kam se vrátit. uvidíš, domluv se s nimi....

garp776
6. kvě 2010

Ahoj Mishi..Bára má pravdu..každá to máme jinak..pokud budeš absolutně OK a tvoje práce tě baví(mimo to jsou to další penízky do rozpočtu), tak není důvod zůstávat doma. Bára musela zůstat ze zdravotních důvodů a Akty myslím proto, že měla práci stresující a moc jí to tam nazpátek netáhlo. Poraď se zítra se sestřičkama...neschopenka se dá snad vypsat kdykoliv

baraf
6. kvě 2010

já se tý neschopence ani nebránila, v práci nahulíno, zima a nervní kolega, kvůli kterýmu jsem několikrát brečela, takže tak.... záleží prostě na osbních pocitech.

danda78
6. kvě 2010

ahoj holky,
mishi, vidím,že snad dobré zprávy, jaro je tu opravdu plodné, tak to vypadá moc nadějně...
já jsem to měla podobně jako ty a už budu začínat 11.tt
já osobně, pokud práce není stresová a namáhavé,tak bych klidně chodila...
já učím angličtinu a mám na starosti nekuřácký bar, kde dělám objednávky, papíry....a zatím zvládám oboje..
jsem OSVČ,takže pokud bych měla být doma, peníze by nebyly skoro žádné a nevím,kdo by to za mě dělal...
ale každý aťse rozhodne dle sebe..
ajo, taky mám za sebou už 3.IVF a teprve v iscare se povedlo, předtím jsem chodila jinam,takže jim věř, nejprve ti zkusí tu šetrnější léčbu, - ivi, nativ... a když to nezabere, tak teprve ivf...
jsou tam profíci a opravdu to umí, je tady teď spousta těhulek tak věř že to právě tam vyjde...
přeji pěkné odpoledne..
d.

mishi
6. kvě 2010

dando, baro, garp -
kdyz mi to tehu v pondeli potvrdi, co dal? na utz asi 5-6 tyden? rada bych, aby hulvertv u sebe nebo nekdo v iscare me prohledl a zhosdnotil, ze je vse tak, jak ma a v tom pripade ja budu chodit do prace.
je to tak normalni postup?
nebo co se bude dit se mnou dal?

ptam se asi jako trottl, IVF a vse kolem mam nastudovane, ale zacatek tehu vubec ne🙂

garp776
6. kvě 2010

mishi...já jdu na krev až zítra, kolikátý DPET jsi? Myslím, že se na UTZ jde kolem 6-7 týdne, tedy 28-35 DPET

mishi
6. kvě 2010

garp, jak to, ze jdes na klrev az zitra? to mas terpve 14 dni po ET? ja myslela,. ze jsi o tyden vpred

ja byla na ET v pondeli 26.4, tedy jsem dnes 10DPET, v pondeli mam jit na krev, tedy presne po 14 dnech

jak se citis? delas si test kazdy den pro kontrlu? abys videla, jak ti sili carky?

baraf
6. kvě 2010

mishi-na UTZ za 3 týdny od pozitivní krve.....

garp776
6. kvě 2010

mishi..jojo, jsem teprve zítra 14DPET(začala jsem testovat moc brzo..) Testuju jak divá každý den ráno a je fakt, že rozdíly jsou patrné tak obden.