Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

ajscha
10. kvě 2010

Ahoj holky,
Garp, super, gratuluju!!!! 😀
Elana má pravdu, měla jsem Puregon a Orgalutran.
Kvůli vysokému riziku OHSS jsem ten Puregon měla v mizivých dávkách 50mj, max asi 150, a i tak reagovaly vaječníky přemrštěně. Ale na druhou stranu mi zatím po žádném léku nebylo fyzicky špatně nebo únava, ani po Puregonu, ani po Utrogestanu, ani po Estrofemu, ani po Crinone.
Příští týden jsem objednaná k Anušce na 20.DC, doufám, že hned 2. DC začneme hned stimulovat pro KET II.

sonka.77
10. kvě 2010

Ahoj po víkendu!

Mishi dneska moc držím palce na krev a nám s Katrin na kontrolní UTZ. 🙂

Bubánku, vítám tě u nás. Tak já kupovala Gonal minulý týden a stál 3800,-, dneska jdu na kontrolu, tak se uvidí, jestli to bude stačit, nebo budu muset přikoupit další pero za 1300,-.

garp776
10. kvě 2010

Sonka ...tak držím palce na UTZ..v kolik jdeš k Anušce?
Mishi...tak 1 minutu po 15:00 ať je výsledek tady!!
Ajscha...ahoj, to je bezva..KET II. alias Vítězný

...u mě nic nového...kromě prsou nic necítím,...doma máme stále dusno ohledně přítelově silně patriarchální rodině-otec a bratr..(i když bydlí někde jinde, tak mám pocit, jako by byli s námi neustále...dá se říct, že se bez nich nedá ani svobodně si uprd..)
Tak moc bych si přála mít 2 holky(nebo alespoň jednu), aby mi pomohly alespoň u nás zavést nějakou tu rovnoprávnost..

ajscha
10. kvě 2010

Tak Soni, držím Vám s Katrin palečky, ať je kontrola ok, zase o krůček blíž k cíli 😉
Mishi, držím palce!
Garp, taky doufám, že ten II.KETík bude ten vítězný, kéž by 😉

aktaka
10. kvě 2010

ahoj ve splek

Garp, obrovská gratulace!! 😵 a neboj, do utz to uteče jako voda

Mishi držím pěsti na krev, určitě tam bude nějaká pěkná hodnota

a Soni s Katrin držím zase pěsti na ko, ať je pěkná úrodička. podejte pak všechny hned zprávu

ještě, že mám ty pěsti teď 4 😀

jinak u nás nic nového, pořád samé přebalování, kojení, spánek. akorát si Sára zvyká být po kojení tak hodinu dvě vzhůru, což je trochu na pytel. přes den to jde, sice nic neudělám, protože se chce nosit, ale když jí to chytne v noci, tak to je hrůza, vždycky uspím dřív sebe jak jí 😅 ale naštěstí je to max jednou za noc a daří se nám neprotahovat to déle jak na tu hodinu.

mishi
10. kvě 2010

ahoj, všem, co drží pěsti díky!!
a těm, co píchají, at vám pěkně folikuly rostou a nejsou prázdné🙂

ráno jsem byla na testu, z moči jasně pozitivní, probrala jsem tam s míšou b. (sestřičkou) vše, co jsem chtěla vědět. ještě se tam mihnul hulvert, tak mi popřál a já mu slíbila, že se u něho objednám na konec příštího týdne, že dáme řeč 😉

na krev jsem napnutá jak struna 🙂 snad bude hodnota hcg ucházející a vyšší. ale prý i nad 60 je dobré a miminka jsou zdravá.

dnes tam prý mají samé těhotné, tak je jaro asi plodné 🙂

garp776
10. kvě 2010

tak mishi...ještě hoďku!!!

garp776
10. kvě 2010

tak jak mishiiii...?

mishi
10. kvě 2010

1573 🙂

uff, jdu na zaslouzeny obed

zitra uz budu obedvat doma🙂

garp776
10. kvě 2010

bezvaaa!!!

elana
10. kvě 2010

Tsí jo🙂, gratulace 😵

Soni, Gonal teď stojí už 1300? Před rokem byl za litra 😕 😅

baraf
10. kvě 2010

mishi-tak to je super!!! gratulace 😉

baraf
10. kvě 2010

jinak všem hezký den,

Soni, Katrin-přeju bohatou úrodičku

Akty- asi Sára potřebuje po jídle společnost 😀

mishi
10. kvě 2010

garp, zmen si aktualni info, jsi v dalsim levelu nez 5 oplodnenych vajicek!!

diky vsem za gratulace, ale zustavam stat nohama na zemi, je jeste velmi brzo, snad po 3 mesicich budu moci rict, ze jsem tehotna, ted to tradeji nevyslovuju, jen ze to vypada "nadejne"

sonka.77
10. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem zpět z kontroly.

Misho moc gratuluju! To je super číslo! 🙂 Tak přeju úspěšných osm měsíců těhu a pak zdravé miminko. 🙂

U mě kontrola v pořádku, vypadá to na cca 15 folíků, velikost největších cca 12 mm. Jedu na kontrolu ještě ve čtvrtek a předpoklad OPU je sobota nebo pondělí.

Eli, no jo stojí necelých 1300,-. Mě vystačí tři pera přesně do středy, tak doufám, že OPU bude v sobotu, abych nemusela přikupovat.

Akti, tak Sárinka ráda ponocuje? No ona se asi připravuje na pubertu. 🙂

baraf
10. kvě 2010

Soni-tak to je heeezká úrodička.

elana
10. kvě 2010

Soni, tak paráda, tentokrát to vypadá mnohem líp, než loni 😉 😵

mishi
10. kvě 2010

sonko, to cislo me dost sokovalo, cekala jsem 100-500.
a to je z 1 embrya po 5denni PK. ale pri RT mi rikali, ze to embryo je mimoradne pekne, tak proto mam mozna vyssi hodnoty
snad to nejsou 1vajecna dvojcata 🙂

to by byla fakt sranda, s tim vubec nepocitame 🙂

mishi
10. kvě 2010

sonko, to mas teda velkou urodu.
pro srovnani ja mela 9 folikulu, z roho 3 prazdne
posledni utz pred OPU mi namerili asi 2x 19mm, pak 1x18 a 1x 16, pak nejak 12mm

aktaka
10. kvě 2010

Mishi, moc gratuluji

Soni, super, zdá se, že dlouhý protokol ti svědčí. jen tak dál, to bude embryjek 😵

Sára si ze mě dnes dělá akorát šoufky. nespala v kuse ještě víc jak hodinu, pořád čučí oči dokořán a chce se nosit nebo mrčí. jsem se vůbec k ničemu dnes nedostala. asi naivně jsem si myslela, že to hodné spavé miminko bude delší domu. zvlášť, když je o měsíc dřív

madlinka
10. kvě 2010

Mishi gratulujů, to je super číslo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sonka.77
10. kvě 2010

No holky, ještě nepředbíhejme. Loni jsem reagovala taky dobře, na UTZ bylo taky cca 15-20 folíků, ale nakonec z toho bylo jen 8 vajuch. Takže zatím OK, ale uvidíme až po OPU. Jestli v těch folíkách taky něco je. 🙂

Mishi a kdypak bude UTZ?

biris
10. kvě 2010

holky:gratuluju též to je doopravdy úrodné jaro!Prosímvás jak vám začínala léčba,mněly jste některá krátký protokol?Začíná se prvním dnem ms?Tak jsem to u Anušky pochopila.A kolik se při něm doplácí za léky,myslela jsem že to hradí pojišťovna tak i ty léky?

sonka.77
10. kvě 2010

Biris, já měla krátký potokol minule a začala jsem 1DC stříkat Synarel a od 3DC píchat injekce. Jinak jsou léky, které zcela hradí pojišťovna (Fortimon a Menopur) a pak jsou léky na které si doplácíš (Gonal, Puregon). Volba je na tobě.

garp776
10. kvě 2010

ahoj Soni..no co říct, máš skvěle nakročeno! alespoň můžeš být klidná, že máš z čeho vybírat..pomatuješ u mne byly na začátku jen 4 foli, pak 5...takže to mi na psychice taky moc nepřidalo.

Mishi...to je teda embrouš superman(womanka) 😎

Akty...taky si matně vzpomínám, že můj syn se ode mne odlepil až tak někdy kolem 3 let 😀 Když se nenosil, tak seděl neustále na klíne...ale holky bývají více nezávislé.

biris
10. kvě 2010

sonko:a kolik stojí ten gonal a puregon?To ještě zatím nejsem rozhodnutá protože mi zatím nic nenabídli.

sonka.77
10. kvě 2010

Garp, no jo, ale na miminko stačí jediné embryjko, hlavně když je kvalitní. My minule měli 5 embryek, ale nízké kvality. Takže uvidíme jestli to tentokrát bude lepší, moc v to doufám. Klidně by mi stačilo to jedno, kdyby bylo špičkový.

Biris, mě Gonal zatím stál 3800,-, pokud bych musela dokoupit ještě jedno pero, tak ještě plus 1300,-. Puregon asi bude podobný.

mishi
10. kvě 2010

garp zarim to vypada na nejakyho tlustocha 😀
sonko na utz jdu presn eza 3 tydny v pondeli, bude to pekne dloihe obdobi......

nemuzou mi nekde udelat krevni testy, cca za 14 dni, abych mela kontrolu, jak se vyviji??
tod zitrka mam neschopenku, chci si to zkusit pojistit klidem doma ten uplny zacatek
kdyby byl utz uplne v pporadku a vse rostlo a vyvijelo se tak jak ma, tak pujdu zase hned do prace zacatkem cervna

mishi
10. kvě 2010

baraf - a jak to vypada u tebe? nejak jsem nepostrehla, v jakem jsi casovem stadiu - zda se lecis, cekas po zakroku,mas jeste pred sebou KET a zmrzlou urodicku....nebo neni jeste ta spravna doba?

danda78
10. kvě 2010

ahoj po víkendu,
mishi,tak moc gratuluju, hodnota je nádherná..... to je opravdu nějaký hoooodně zdravý jedinec...a nebo 2 z 1vajíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
sonko,zatím to vypadá moc dobře, tak už jen to OPV a pak budeš vědět víc na čem jsi... ale určitě to bude ok..
akty, po šestinedělí se to snad upraví, vydrž... a nebo prostě potřebuje společnost a mít tě blízko u sebe.
biris, já měla tentokrát krátký protokol a zatím vypadá že byl o hooodně úspěšnější než dlouhý, každému vyhovuje něco jiného, začínala jsem si píchat 3.den gonal...
potřebovala jsem asi jen 2 pera,takže jsem doplácela kolem 2600,-kč... hodně jsem reagovala takže i při nízkých dávkách jsem měla nakonec 24 folikulů a z toho bylo 23 vajíček, 4 se dále nevyvíjely a tak máme ještě 17 ks v mrazáku a 2 ks nám zavedli... 😉 😉 😉
dnes jsem byla v Praze na krvi v Gennetu skrz ten screening, tak mi jen nabrali krev a za 14 dnů až půjdu na NT screening tak mi řeknou výsledek..
přeji pěkný večer všem.
d.